Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) yodamester10 válasza _Szasza_ (#13500) üzenetére


yodamester10
őstag

Jelenleg véletlenül se vedd meg.Armata a nyerő,de a chal atdu és az xm is jó.

(#13502) myckey válasza yodamester10 (#13501) üzenetére


myckey
veterán

Challengert se igen vegyen senki, szarrá lehet lőni, sajnos még mindig.

Tornyon parancsnok kupola-bal és jobb oldalt optika , valamint vezető nyílás löveg alatt.

Ezek AP esetén full sebzéssel lőhetőek

Konkrétan elveszti az értelmét a tank. Pedig elméletileg most javították ...

Leo-t meg átütésben buffolták, mintha az lenne a gondja. :)) :N

Kár volt ezt a prototípus Leot berakni tr 10-be.

TR5-9 ig rendben van az ág, aztán 10-ben itt ez a valami, ami max kempelésre jó, domb mögül.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13503) gubabela válasza myckey (#13502) üzenetére


gubabela
senior tag

Az armatára is beadja a full sebzést a toronyra, de a köv. patchben javítva lesz.

(#13504) myckey válasza gubabela (#13503) üzenetére


myckey
veterán

Elméletileg már most javítva lett.

Fentebb van a frissítés.

Pár járművet javítottak, aminek a tornya beadta a full sebzést....Armata-Falcon-Terminator

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13505) gubabela válasza myckey (#13504) üzenetére


gubabela
senior tag

Akkor szerintem nem sikerült kijavítani, mióta megvan többször kaptam be vele. Szoktam örülni, mikor a h15 kitáraz rám és rakétánkét kapom a 800as puszikat

[ Szerkesztve ]

(#13506) myckey válasza gubabela (#13505) üzenetére


myckey
veterán

Én is lőttem már be Armatat, torony oldala full sebzés, de nagyon ritkán adja meg. Legtöbbször 50-60 sebzés.

Frissítés óta ezt nem teszteltem custom match -ben. De ma ránézek.

szerk:

Most próbáltam Test vezetésben.

PL-01 géppel nem tudtam az Armata tornyára 50-70 sebzésnél többet bevinni. AP val

Rakétával is max. 200 körül.

20 lövésből egyszer sem.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13507) Wucky


Wucky
senior tag

Valami klánba be lehet lépni?

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#13508) gubabela válasza myckey (#13506) üzenetére


gubabela
senior tag

Most mentem vele pár karikát és nem tapasztaltam, hogy full sebzést kaptam volna, de előtte h15-től kaptam 800akat pedig csak a torony volt kint. Na mindegy, figyelni fogom, hátha csak én néztem el valamit.

(#13509) myckey válasza Wucky (#13507) üzenetére


myckey
veterán

Van ilyen lehetőség. ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13510) bullseye


bullseye
addikt

Első körös Storyline nyeremények nektek megjöttek?
Fura módon úgy tűnik, hogy a 7 napos prémiumokat kaptam 3 naposak helyett, és 0 ládát.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13511) Wucky válasza myckey (#13509) üzenetére


Wucky
senior tag

Hagyjuk

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#13512) myckey válasza bullseye (#13510) üzenetére


myckey
veterán

Még nem kaptuk meg.

(#13511) Wucky
Jobb is.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13513) Wucky válasza myckey (#13512) üzenetére


Wucky
senior tag

HM! Még jó hogy a wotba unicum vgayok. Itt meghagyom neked :-D

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#13514) Tesztó válasza Wucky (#13513) üzenetére


Tesztó
csendes tag

jaa az jóféle immunerősítő... :DD

(#13515) Wucky válasza Tesztó (#13514) üzenetére


Wucky
senior tag

hehe :DD
Sajna nem szeretem :W

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#13516) myckey válasza Wucky (#13513) üzenetére


myckey
veterán

Ismerős a szitu, nem esünk hasra és még a kenyér sem lesz olcsóbb :P ;]

Tettó

A legénység is azt szereti a cola meg a protein helyett. :D

ON:

STORYLINE CAMPAIGN:

A héten lesz eredményhirdetés, és a 2. periódus valamivel később indul ebben a hónapban.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13517) bullseye válasza myckey (#13516) üzenetére


bullseye
addikt

Thx!

Jut eszembe, én még halványzöld voltam, és dugd fel magadnak a fűnyíródat medve! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13518) Wucky válasza myckey (#13516) üzenetére


Wucky
senior tag

Inkább valami jó kis ír Whiky-t igyanak mint unicumot. Az az igazi célzó víz :Y

De most komolyan, keresek klánt ahol kicsit többet is megtudhatok a játékmechanikáról. Amit lehet azt vadászom közbe.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#13519) myckey válasza Wucky (#13518) üzenetére


myckey
veterán

Egyelőre ez nálunk áll fenn,csak. ( azt hiszem )

Összefoglalóban vannak fontosabb leírások.
A 0.19 től érdemes olvasni. Itt változott egy nagyot a game.

( Ezeket többnyire én csinálom, a hivatalos oldalunkon )

Van facbuk csoportunk is.

Hazai viszonylatban mi vagyunk a legaktívabbak, és legtöbb taggal rendelkezőek. ( nem nehéz, de azért na....)

Szoktunk versenyen indulni, külföldiek ellen "sparringolni" és most tervezzük hogy indulunk a következő DPSL bajnokságon ami 10vs10 lesz, 16 nevezett játékossal. ( ha elindul a liga )

( Helyzet az, hogy egyelőre csak ilyen lehetőség van kompetitív játék terén, mással nem szolgál a játék..... )

Egyébként pedig Global,PvP,PvE....re van játékos, kinek mi tetszik. ( már amikor lehet játszani )

18+ életkor, 99%-ban.

Discord csatornánk az oldalunkon elérhető.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13520) Wucky válasza myckey (#13519) üzenetére


Wucky
senior tag

Köszi. Olvasok.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#13521) BoB


BoB
veterán

Ma ment az uninstall. Többieknek azért további jó játékot :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#13522) Angel1981 válasza BoB (#13521) üzenetére


Angel1981
veterán

Több éves WoT-os tapasztalat, hogy aki ilyesmit beír fórumba, az max. 1 hónap, és visszatér - de van, hogy 48 óra. :D
Aki komolyan lelép, az csendben teszi - mint pl. én is a WoT-ból.

(#13523) myckey válasza Angel1981 (#13522) üzenetére


myckey
veterán

Igen igen, én is így léptem, meg egy kis betevővel :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13524) BoB válasza Angel1981 (#13522) üzenetére


BoB
veterán

Lehet bár kétlem, wot- al ~3 éven keresztül toltam (még beta-val kezdtem amikor itthon szinte ismeretlen volt), majd 5 évvel ezelőtt uninstall, és azóta egyszer sem indítottam el.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#13525) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Hétvégén megint el kellesz mennem templomba. ;] Elég ritkán kell Istennek megköszönnöm valamit. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#13526) Tesztó válasza Kean_Sorbo (#13525) üzenetére


Tesztó
csendes tag

:DDD

(#13527) Lacsu válasza Kean_Sorbo (#13525) üzenetére


Lacsu
csendes tag

Csak nem alföldi vagy? Ott van a kell létigének ez a jövőidős alakja :)

Ooo! Nem bánom én, ha az emberek a szájukra vesznek! Csak kezdjék a fenekemmel!

(#13528) Kean_Sorbo válasza Lacsu (#13527) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Talán a nyírbátori laktanyában ragadt rám. A mensz is ilyen például (bár azért ezt nem használom). Egyébként abaúji vagyok. :)

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#13529) myckey


myckey
veterán

Episode 2 Követelmények!

M1A1 Abrams Tier 7 MBT

M1128 Stryker Tier 8 TD

M2A3 Bradley Tier 8 AFV

----------------------------------------------------
July 6 to July 9 : -100% bónusz a kreditre és XP-re.

EU Server / 19:00 és 21:00 óra között.

Továbbá:

statisztika

Ennek okán módosítják a top tr-t.

- TR10 Abrams két löveget kap: 120mm ágyú 2 lövés ( táras )
- 140mm ágyú 1 lövés

ARMATA: Álca redukálás-Toronygyűrű javítás ( indokolatlan alacsony sebzéseket kapott, néha ) - 35% -os AP lövedék, bónusz sebzés redukálás

TR10Challi és Leo is módosítva lesz, majd.

Következő frissítésben.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13530) myckey


myckey
veterán

EPISODE 1

Itt a díjazás, és persze a lista a díjazottakról!

Egész sokan teljesítették. Van még "pár" ember a szerveren. :)

Ami lényeges, hogy aki most nem tudta behúzni, az a Július második felében induló következő epizódban teljesítheti az elsőt is!
Csak nehezebben. :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13531) Angel1981


Angel1981
veterán

Már nem lehet trollkodni a shopban kapható csomagokkal - ha pont megvolt minden tankod, amit a csomag kínált, akkor totál ingyen kaptad a prémnap és booster bónuszokat.
Most már nem kapod vissza a tank eredeti értékét, így akkor is kerül némi aranyba a hozzá kapható bónusz, ha egyébként minden tankod megvan benne.
Így múlik el a világ dicsősége..... :O :D

(#13532) Angel1981


Angel1981
veterán

Sziasztok!

Tudom, hogy senkit sem érdekel, de én meg MOST búcsúztam el a játéktól - talán nem végleg, de minimum 3 hónapra - 80 prémnapom megy a kukába, de nem érdekel.
Már azt is nehezen viseltem, hogy hogy közel hiperszónikus sebességgel száguldó lövedékek "törnek szét" 10 milliméteres alumíniumlemezeken (megérte 1 évig dolgozni a B2.0-n, de tényleg!), de most azon sokalltam be konkrétan, hogy kizártak 2 órára (vagyis a farmolós event teljes idejére) azért, mert 2 saját csapatból származó faszfej szabályosan beleszaladt az általam kilőtt rakétába - ebből az egyik 0 cage dmg, de úgy látszik, a készítőket ez hidegen hagyja - tehát egyetlen sebzéssel járó FF-ért elesem cirka 10 milla kredittől, és 2 platina tokenemtől.
Tényleg minden vonatkozásban átestek a ló másik oldalára a WoT-tal kapcsolatban, és ebből már óriási öngól lett.....
Ahogy Leibnitz mondta; semmi sem történik ok nélkül - nos valóban, ez a játék sem véletlenül tart ott 2 év után, ahol. Még mindig szinte kizárólag olyan dolgokkal foglalkoznak benne, ami az alfát meg a zárt bétát illetné, új tartalmat meg gyakorlatilag csesznek beletenni - GRATULÁLOK!

Peace!

(#13533) myckey


myckey
veterán

0.21 Frissítés előzetes

Röviden-tömören:

-Lesz új PvP map: Waterway néven.1300x1300 méretű , és elég változatos adottságokkal

- Roughneck és Narrows mapokat átdolgozzák, valamint bekerülnek 4. és 5. térképnek a Globalba

-Új Csehszlovák és Lengyel járművek:
BVP Šakal – Tier 6 AFV,
KTO Rosomak – Tier 7 AFV,
KTO Rosomak M1M – Tier 8 AFV,
WPB Anders – Tier 9 LT,
Wilk XC-8 – Tier 10 TD

A jövőben alacsonyabb tr-be érkezik még számos jármű, a fenti nemzetiségekhez.

-Lesz lövedékmechanika változtatás ( erről már írva lett )

-Az XP és Kredit hozam is módosul

-Ismételten átdolgozzák a garázsképet. : Jármű pimpelés, új dealer ablak, új kihívások hozzá új képernyőképpel, új csataösszesítő ablak, alacsony teljesítményű garázs, továbbá számos módosítás a visszajelzések alapján

-Ezzel a frissítéssel indul el a vizuális ráncfelvarrása a játéknak, ahogy haladunk előre úgy lesz szebb és szebb az egész ( ok, megjegyeztük ) .

Pont.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13534) gubabela válasza myckey (#13533) üzenetére


gubabela
senior tag

Remélem jó lesz. Személy szerint a lövedékmechanikai változásokat már nagyon várom, mert kicsit kezd zavarni, hogy m128-al többet pattanok, mint ami bemegy, pedig nem kapkodom el a lövést. Az új pályák és járművek is jónak tűnnek.

(#13535) myckey


myckey
veterán

pár kép az új garázsfelületekről

Sherman M 50

A leendő 4. dealer - től egy gép.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13536) nooop


nooop
csendes tag

Ismét érdekes anomália van a rendszerben.Megint pár hete nem számolja el a heti 50 aranyat.+ Mission spot 26 tank, felderítek 34 végén meg csak 18 ismer el. :U wtf

(#13537) myckey


myckey
veterán

Változik a belépési bónusz, egy hét erejéig

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13538) myckey válasza myckey (#13537) üzenetére


myckey
veterán

Izrael Merkava és Norvég M113 modifikáció

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13539) _Szasza_


_Szasza_
tag

Egészen bepörögtek a fejlesztések (szerencsére) pedig sokan temették már a játékot. Mondjuk ezek az új lightok/td - k annyira nem fogtak meg, viszont örömmel látom, hogy jön a 8-as kínai Type99G, erre tuti ráharapok.

Ez a napi bejelentkezéses dolog sem gyenge :D Remélem jó dolgok hullanak majd a platina ládákból.

[ Szerkesztve ]

(#13540) joc


joc
újonc

hali
hova kell írni ha nem kapom meg a napi bónuszokat?

(#13541) PadaVaJ válasza joc (#13540) üzenetére


PadaVaJ
tag

Szia
Mit értesz napi bonus alatt?

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#13542) belaazallat válasza PadaVaJ (#13541) üzenetére


belaazallat
addikt

Szerintem a belépési bónuszra gondol, nálam sem adta két napig, majd 3. nap rendbe jött. ma megkaptam az előző két napit is.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13543) PadaVaJ válasza belaazallat (#13542) üzenetére


PadaVaJ
tag

Belépési bónusz. Hmmm sokszor próbáltam nyakon csípni, de sose sikerült.
Amikor előre megnézem mennyi van, mindig megadja.

Megint változott a belépési bónusz

Elindult a Storyline Campaign – Episode 2
Nekem egy nagy bajom van csak vele. Fogalmam sincs az egészről!
Hibák is vannak vele sok járművet meg a 0.19 előtti szinten számol.
Pl. Centauro 120 ami most tier9, de tier7 volt.

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#13544) Franky74 válasza PadaVaJ (#13543) üzenetére


Franky74
tag

Helló!

Hiába nyomtam le a két(2) meccset tier.7-ben NEM számolta el... Ma pedig a kettő letolt tier.5-ből csak eggyet számolt!! Pedig nem írta, h győztes meccs kell... Nem mind1 milyen tankkal megyek???

[ Szerkesztve ]

(#13545) joc válasza Franky74 (#13544) üzenetére


joc
újonc

0.19 elötti tier 5 -7 nekem úgy számolta

(#13546) PadaVaJ válasza Franky74 (#13544) üzenetére


PadaVaJ
tag

Igazából max 50% -ban értem az egész dolgot.
Tele van hibákkal, amit el is ismertek. Majd javítva lesz.

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#13547) myckey


myckey
veterán

Szerintem egész egyértelmű a profilban megadott lehetőség, ami a követhetőséget illeti.

Frakciót ki kell választani és gyűjteni a tp-t, utána lehet teljesíteni a kikötéseket. ( pvp max 6 csata/ nap-40 pve- max napi 6 go a megadott tr ben )

Ezeket számolgatja, és így lehet nyerni tankot.

Legalul pedig megkapod a "főnyereményt" ha xp-ben a 100 ban vagy frakciódon belül, 120 csatát teljesítettél és 40 pve-t.

A tank tr-ben viszont van gond, a nagy frissítés bekavart a rendszernek.
Mással kell játszani, egyelőre.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13548) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Kaptam egy V-ös angol rombolót, de randomban nem lehet használni. Hol, hogyan lehet játszani vele? Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13549) gubabela válasza belaazallat (#13548) üzenetére


gubabela
senior tag

Itt :C

(#13550) belaazallat válasza gubabela (#13549) üzenetére


belaazallat
addikt

Sorry. Bekeveredtem! :D

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.