Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48158) 2thletme2day válasza Dr. 444Hertz (#48138) üzenetére


2thletme2day
őstag

Nagyon király lett. Szeretném kérni az avatar beállítását. Köszönöm szépen a munkátokat! :R

(#48164) Micsurin válasza Ndruu (#48161) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ndruu a Wolffe képnél jól látom, hogy az 1. és 2. közt a kontraszt és a méret tér el a 2. javára a két első közt?

És köszi még egyszer, marha jó lett :R

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#48165) Ndruu válasza Micsurin (#48164) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Csak méretbeli különbség van. A kontraszt a méretezés és pixel összevonás miatt tűnhet másnak, de amúgy egyforma. Talán bele fog majd férni a nagyobbik is, de majd meglátjuk, mit mondanak a véleményező moderátorok.

Harrrr!!!!

(#48168) Micsurin válasza Ndruu (#48165) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Okés, ha elfér a nagyobb annak nagyon örülnék ha nem akkor nem. Maga a kép tényleg brutál még jobb lett talán mint Deadshot. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#48170) Ndruu válasza dokee78 (#48029) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

- Egyéni arcképe beállításra került (csere, frissítés). - 2021-07-20 - Ndruu

Régi arcképe:

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#48171) dokee78 válasza Ndruu (#48170) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem tetszik. :R
Ha megfelelő a moderátoroknak,akkor kérem a beállítását!

(#48173) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Sziasztok. Megvan a 3 éves engedélyem: [link]
És ezt a képet hoztam alapnak: [link]
Dr.444Hertz már csekkolta :D [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48175) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Sziasztok

megkaptam az engedélyt! :D

Van egy alap ami nagyon tetszik, mit gondoltok ? [kép] :R

előre is köszönöm! :R

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#48176) Ndruu válasza Elektrosokk (#48175) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ebből szerintem nem lehet arcképet készíteni.

Harrrr!!!!

(#48178) koxx válasza Ndruu (#48176) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sztem sem.

(#48179) CactuS válasza koxx (#48178) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kérdés, hogy mi a lényegi része annak, mert a nagyobb dolgokat lehetne egyszerűsíteni. Csak én nem értem a képet, hogy mi a mondandója. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48180) Elektrosokk válasza CactuS (#48179) üzenetére


Elektrosokk
addikt

nem gondoltam ilyen részletességre, a projector a koponya és a vetített rész, talán még a csapó sem lényeges.
A mondanivaló ? Szerintem nagyon kreatív, ahogy a koponya és a vetítő ötvözve van. Számomra a mozgókép gondolati/alkotói szabadságát közvetíti. :)

Amúgy sejtettem hogy nem lesz ideális, keresek valami mást. Nagyon köszönöm mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#48181) Dr. 444Hertz válasza #72445440 (#48177) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Tehát a macskát szeretnéd kék szemmel, és lehet szürke.
Ha a sok ide-oda szaladgáló macska mellett elfér a fórumon, technikailag gond nélkül megoldható.
(Ahogy nézem az arckép keresőt, nem kéne, hogy probléma legyen)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48183) CactuS válasza CactuS (#48049) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Újra rajzolva, frissítve.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48184) Elektrosokk válasza Elektrosokk (#48175) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Sikeresen megtaláltam a számomra megfelelő, és megvalósítható forrást. [kép]
Nekem tetszik így ahogy van könyék felett vágva, nem tudom ez megoldható e, vagy legyen szűkebb. Ti tudjátok.

Nagy tisztelettel köszönöm előre is! :R :R :R

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#48185) Dr. 444Hertz válasza Elektrosokk (#48184) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A forrás tökéletes, a többit megoldjuk.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48186) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Sziasztok!

2 arckép ötletem van, keresek valakit akinek esetleg megtetszene valamelyik és megcsinálná nekem ph kompatibilisre.

Elsősorban ezt a képet szeretném:
[link]

Ha az első nem lehet, akkor ezt:
[link]

Köszönettel:
Viktor

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#48187) koxx válasza Vhiktor (#48186) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Bud Spencerből már van és sajnos ezek eléggé hasonlóak.

(#48188) Vhiktor válasza koxx (#48187) üzenetére


Vhiktor
veterán

Az nem gond, amúgy is a Resident Evil-esnek örülnék a legjobban :D :R

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#48189) Dr. 444Hertz válasza Vhiktor (#48186) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Resident Evil határeset, de megoldható.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48190) DJ WOKKY válasza CactuS (#47819) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Sziasztok ismét!

Ezekből ki tudtok hozni valamit, vagy keressek mást! Nem szeretnék türelmetlen lenni, de ha nem, akkor nézek valami mást!
Köszönöm. :)

(#48191) Vhiktor válasza Dr. 444Hertz (#48189) üzenetére


Vhiktor
veterán

:C :R

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#48192) Dr. 444Hertz válasza DJ WOKKY (#48190) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha belinkeled az autót, amelyiket alapnak szeretnéd (mert csak annyit reagáltál rájuk, hogy jók), akkor azt be tudjuk kékíteni, és szemet rajzolni rá (pl.: Verdák-stílus).

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48193) CactuS válasza Dr. 444Hertz (#48192) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amit linkeltem az az lesz, csak a szín más. Csak az nem derült ki azt hiszem, hogy mk2 FL vagy pre FL, mert más a lámpa.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48194) Ndruu válasza csƵ (#48083) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

-->

Anno elég nehéz volt belőni a színeket, most sem volt könnyebb dolgom, ezért hoztam pár variációt.

MOD: Átvettem a színeket arról a képről, az utolsó verzió a javított.
____________
Szuper, akkor mehet a 4. :K


Egyéni arcképe beállításra került. – jim bcs – 2021.08.07.
Nevezd meg az új arcképedet. Köszönjük!

[ Módosította: jim bcs ]

Harrrr!!!!

(#48195) csƵ válasza Ndruu (#48194) üzenetére


csƵ
őstag

Wow, köszönöm. Szerintem a 3. verzió van a legközelebb át elképzelésemhez. Esetleg, ha nem nagy munka. Ennek a színeivel meg tudjuk nézni?

(#48196) kissdani


kissdani
senior tag

Sziasztok.

Megkaptam az engedéjt.

Ebből lehet arcképet késziteni? [kép]

Köszönöm.

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#48197) koxx válasza kissdani (#48196) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Túl részletes, 40x50-en alig jönne ki belőle valami.

(#48198) kissdani válasza koxx (#48197) üzenetére


kissdani
senior tag

Ez a fajta esetleg? [kép] [kép]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#48199) Ndruu válasza snake1977 (#48145) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Megpróbáltam, de így csak 1-2 pixel jutott a nyakkendőnek.

-->
________________


Egyéni arcképe beállításra került. – jim bcs – 2021.08.07.
Nevezd meg az új arcképedet. Köszönjük!

[ Módosította: jim bcs ]

Harrrr!!!!

(#48200) Иван


Иван
őstag

Sziasztok!

Itt a [link] hogy jogosult vagyok!

Első körben Little Mac-re gondoltam, mivel szeretem a boxot és a nintendot/videojátékokat (illetve inspiráló karakternek tartom).

Forráskép: [Elsőre ezen az úton indulnék el]. Végülis Mac szinte midnig csak stilizálva létezett és a Smashben is ilyen cellshaded szerűen került be.

Vélemény?

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.