Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48251) Иван válasza Иван (#48217) üzenetére


Иван
őstag

Amúgy ez hogy van, arcképgyáros majd jelentkezik ha rám kerül a sor vagy nekem kell még valamit alkotnom? :B

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#48252) Vhiktor válasza Иван (#48251) üzenetére


Vhiktor
veterán

Szerintem nem sorrendben megy a dolog, hanem, hogy melyik kérést könnyebb megcsinalni vagy, hogy adott arckép gyártónak melyik avatarhoz van jobban kedve.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#48253) CactuS válasza Joccc07 (#48248) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez csak egy nagyon gyors vázlat, de kicsit alakítva az arányokon és a kardon, akár az egész is beleférhet. A második esélyesebb, az első 60x55px, ami azért elég testes.

>>

A javítottak közül az első, vagy nagyon max. a második. Jó lett, én nem gondoltam, hogy ebből ki lehet teljes alakos arcképet hozni. - Ndruu

Akkor ez a kettő a végleges: - CactuS


_____________________________

- A kisebbik oké. - pepe091

Egyéni arcképe lecserélve (előző: nagy, kicsi). - 2021-10-22 - vond

[ Módosította: vond ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48254) CactuS válasza Иван (#48251) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nincs fix sorrend, az arcképgyárosoknak megvan a szabad választási joga - ki mit tud/szeret rajzolni jobban -, de persze igyekszünk sorrendben haladni és nem a part szélén hagyni senkit. Ránéztem a tiedre, a TIRben lévő 2. egészalakos képnek a linkje nálam nem jó. Annak a forrása megvan esetleg?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48255) Doki42 válasza CactuS (#48254) üzenetére


Doki42
őstag

Az enyém nagyon gáz?

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#48256) CactuS válasza Doki42 (#48255) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Alapvetően nem, bár az emberi arcok mindig trükkösek, én nem is vagyok jó bennük.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48257) Oldman2 válasza CactuS (#48254) üzenetére


Oldman2
veterán

Akkor várjak nyugodtan, türelemmel, ne izguljak?
:C

#48242

(#48258) kissdani válasza Oldman2 (#48257) üzenetére


kissdani
senior tag

Úgy ahogy mondod....... #48196

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#48259) Doki42 válasza CactuS (#48256) üzenetére


Doki42
őstag

Köszönöm!
Várom türelemmel az elkészítést valamelyikőtöktől.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#48260) Joccc07 válasza CactuS (#48253) üzenetére


Joccc07
addikt

Bár az első élesebbnek tűnik. A második jobb valóban.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#48261) Wesder


Wesder
félisten

Sziasztok.
Csak azt szeretném kérdezni, hogy amit a #48237 hozzászólàsban linkeltem egyéni arcképnek, hogy megfelelő-e, vagy kellene majd màsikat keresnem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48262) CactuS válasza Wesder (#48261) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sötétebb kontúrral szerintem simán jó lesz. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48263) Wesder válasza CactuS (#48262) üzenetére


Wesder
félisten

Jöszönöm a vàlaszt. Megtudjàtok csinàlni ugye? Nem nagy macera?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48264) CactuS válasza Wesder (#48263) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem lesz nehéz, gyorsan átrajzoltam, bár a kontúrokból belül még szerintem leveszek:

v2:


_____________________________________

- Tökéletes. - Ndruu

- pepe091

Egyéni arcképe lecserélve (előző: nagy, kicsi). - 2021-10-22 - vond

[ Módosította: vond ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48265) Wesder válasza CactuS (#48264) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon jól néz ki. :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48266) Иван válasza CactuS (#48254) üzenetére


Иван
őstag

Semmi baj, nem azért kérdezem. Csak egyfajta sitrep :D

Egészalakos: https://static.wikia.nocookie.net/ssb/images/c/cf/Little_Mac.png

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#48267) CactuS válasza Wesder (#48265) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Javítottam rajta.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48268) CactuS válasza Иван (#48266) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A harmadik tökéletes lenne. Az elsőn és másodikon túl kicsi az arc, elvesznek a részletei. - Ndruu

Akkor a 3.: - CactuS


_____________________

- Mehet. :K - pepe091

Egyéni arcképe beállítva. - 2021-10-22 - vond

[ Módosította: vond ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48269) Wesder válasza CactuS (#48264) üzenetére


Wesder
félisten

500x-os zoomban megnéztem és tényleg jobb a v2. Köszönöm hogy ilyen későn is szántál rá időt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48270) Иван válasza CactuS (#48268) üzenetére


Иван
őstag

Nekem az első és a második egyaránt bejön, nehéz a döntés. Az elsőben jobban kijön a "figura", viszont a másodiknál meg az arc.

Nehéz a döntés, de szerintem legyen az első!

Köszi :R

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#48271) CactuS válasza Иван (#48270) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A 3.nál ott kicsit megvágtam a karaktert, hogy nagyobb legyen az arca, mert elveszett a két zöld kesztyű mögött, technikailag szerintem az áll a legközelebb az itteni avatarok követelményeihez.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48272) Иван válasza CactuS (#48271) üzenetére


Иван
őstag

Igen, ezt észrevettem, de épp ezért tetszett az első kettő. Szerintem ott irreálisan nagy lett a feje.

De amúgy ha az jó a követelmények miatt akkor legyen az. Ha választhatok, akkor az első :R

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#48273) CactuS válasza kissdani (#48196) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az eredeti kép nekem elég egyedinek tűnt, így abból indultam ki, de újra megrajzoltam, sokkal kevesebb részlettel, a végén kellett pixelvadászni, a v2nél pott a fogakat pl: megigazítottam.

v1:
v2:

V2 tökéletes, de nagyon maximum az második fér bele a méretbe, a többi túl nagynak hat. - Ndruu

Akkor a v2ből a 2. és a kicsi: - CactuS


_______________________

- pepe091

Egyéni arcképe beállítva. - 2021-10-22 - vond

[ Módosította: vond ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48274) kissdani válasza CactuS (#48273) üzenetére


kissdani
senior tag

Nagyon szuper lett, köszönöm. :B
A v2-ből a harmadik megfelelő lenne a számomra. :R

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#48275) CactuS válasza CactuS (#48253) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Javítottam ezen is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48276) Wesder


Wesder
félisten

Ha beàllítàsra került majd az új arckép, akkor egy esetleges névvàltoztatàs utàn is megmarad?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48277) CactuS válasza Wesder (#48276) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, annyi, hogy ne párhuzamosan kerüljön beállításra a kettő, mert úgy nehezebb adminisztrálni, de ezt mand Ndruu megmondja pontosan.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48278) kissdani válasza CactuS (#48277) üzenetére


kissdani
senior tag

Annyit megkédezhetek hogy van valami teendőm hogy beállításra kerüljön, esetleg linkelni másik fórumban. Vagy csak várni és beállítják?

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#48279) CactuS válasza kissdani (#48278) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Persze, még két capslockos kolléga jóváhagyása kell és utána kerül beállításra. Azt látni fogod a kiemelt hozzászólásban pecsét vagy vélemény formájában.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48280) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Sziasztok!
Egyeni arckepet szeretnek kerni toletek RDR temaban.
Jóváhagyásom

Kerdesem, hogy lehet e egyszerre tobb keszitest kerni, majd az elkeszultekbol valasztani?
Ha nem, akkor ezek kozul szamotokra a legkedvezobb kivalasztasa.

kepek:
[kép] [kép] [kép]
valamint ha nem gond, szeretnek ezek kozul is, hatha elkeszulten jobban tetszik :D
[kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

-

(#48281) CactuS válasza GoldhandRent (#48280) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szia,

Ne haragudj, de sajnos egy embernek csak 1 arckép készül el egy körben, elég hosszú a sor és van olyan kép, amivel órákat lehte eltönteni, ennyi szabadideje nincs egyik rajzolónak sem.

Arthur szerintem már van, emlékeim szerint én készítettem a karaktert még pár éve, de mindjárt előtúrom.

Szerk: igen, én csináltam Pepeninho arcképe jelenleg, szóval az kiesik.

A fentiek tudatában gondolt át, hogy melyik hölgyet szeretnéd választani és akkor abba az irányba nézelődünk.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48282) GoldhandRent válasza CactuS (#48281) üzenetére


GoldhandRent
őstag

persze, érthető. :B
vanni van Arthur és John is, de más stílusú mindkettő. Johnból -nekem- inkább a kalapos tetszik, Arthurból pedig valami durvább, mint a képeken is :D
Ha ezzel ők kiesnek, akkor első körben a Bounty hunter hölgyet, vagy hozzá hasonlót szeretnék. Papírlap helyett lehet Revolver a másik kezében is ? :C
Sadie lenne a legjobb, de félek nem férne be a képméretbe :c

edit: geraltból is van pár

[ Szerkesztve ]

-

(#48283) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

@kissdani, @Иван, @Joccc07: Kaptatok egy moderátori véleményt, ez alapján a hsz. aljára kitettem az engedélyezett/javasolt képet, okézzátok le kérlek, hogy megfelel-e.

Köszi. :R

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48284) CactuS válasza GoldhandRent (#48282) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Arthur képe az kiesik, mint forrás, túlságosan fotószerű, maximum valami nagyon eltérő stílusú jöhetne belőle.

Sadiere mutatok pár példát, ami tényleg jó rajzos forrás:

[link] [link] [link] [link] [link] [link]

A lenti mintából egész alakos nem fog beleférni, talán valami ilyesmi megoldás jöhet szóba:

De mint a forrás is mutatja, ezt gyakorlatilag újra kell rajzolni, mert ebben a formában a mai szabályok szerint nem fér bele a Ph! arculatába.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48285) Joccc07 válasza CactuS (#48283) üzenetére


Joccc07
addikt

Tökéletes lett. A második beállítását szeretném kérni. :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#48286) kissdani válasza CactuS (#48283) üzenetére


kissdani
senior tag

Igen rendben van kérném szépen a beállítást. :R

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#48287) Wesder válasza CactuS (#48283) üzenetére


Wesder
félisten

Igaz hogy nem vagyok említve, de nekem is tökéletes lesz a v2. :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48288) GoldhandRent válasza CactuS (#48284) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Sadie Ez nagyon király!
Hasonlóra a Bounty hunteres képet esetleg ? (papír helyére revolver bal felső sarok felé mutatva, másik kéz nem fontos, övtáska fölött vágható a kép szerintem, vhogy így: )

[ Szerkesztve ]

-

(#48289) CactuS válasza Wesder (#48287) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, téged azért nem említettelek, mert a v2ből - javított változat - 1 volt. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48290) Wesder válasza CactuS (#48289) üzenetére


Wesder
félisten

Ja értem, akkor nem szóltam. :N

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48292) CactuS válasza Vhiktor (#48241) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem hagyunk senkit az út szélén, de az utolsó sem az igazi, pedig látom a próbálkozást. Ezt az utolsó + 3 képből tettem össze, ha nagyon nem, ás maradjon a karakter, akkor segítek forrást keresni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48294) Vhiktor válasza CactuS (#48292) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nagyon szépen köszönöm a munkád :C

Így avatarként látva a megfelelő méretben meglátásom szerint az a baj a választott képemmel, hogy túl kicsi az arc, a kép felét teszi ki a test. Ebből a szempontból lehet jobb lenne úgy a kép, ahogy itt szerepel: [link]
Tehát lényegében sem a fegyver nem kell, sem az, hogy sok látszódjon a testből. Lényegében csak az arc, ha az úgy megoldható :R

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#48296) Иван válasza CactuS (#48268) üzenetére


Иван
őstag

Úúú, most látom le lettem okézve :Y

Lesssgooo boiiis :C

És köszi :R

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#48297) h3lios


h3lios
addikt

Sziasztok !

Szeretném lecserélni a jelenlegi avatarom, az engdélyt megkaptam.

Isshikit szeretném a boruto sorozatból avatarnak.

Forráskép

Arcképhez legközelebb álló verzió, amit kivágtam, hátha segítség.

Megoldható valamilyen formában ? :)

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#48298) CactuS válasza h3lios (#48297) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megoldható, csak a gallérját kell lejjebb szabni, mert az nem fér bele ilyen méretben.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48299) h3lios válasza CactuS (#48298) üzenetére


h3lios
addikt

Így jó lesz ?

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.