Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48551) Dr. 444Hertz válasza sityupityu (#48550) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nem jó sajnos...
Ezt tudnám én elképzelni, ha többiek szerint is belefér.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48552) sityupityu válasza Dr. 444Hertz (#48551) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem akár ez is jó lenne...A másikkal mi a gond egyébként? De még egyszer mondom, ha a többiek rábólintanak, akkor én az általad ajánlottnak is örülnék. :R

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#48553) Dr. 444Hertz válasza sityupityu (#48552) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A másikkal az a probléma, hogy az egész képet (mert inkább kép, mint rajz) a fekete árnyékok határozzák meg, az árnyékok eltüntetésével pedig jelentősen át kéne rajzolni az egészet ahhoz, hogy PH kompatibilis avatar legyen belőle.
Amit linkeltem, az pedig egy poszterilizált rajz, képregényes stílushoz hasonlóan jól kivehető kontúrokkal, egyszerű vonalakkal és színekkel, ami jó alap.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48554) sityupityu válasza Dr. 444Hertz (#48553) üzenetére


sityupityu
veterán

Rendben. Tökéletes lenne az is amit linkeltél.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#48555) sityupityu válasza Dr. 444Hertz (#48553) üzenetére


sityupityu
veterán

Kaptam egy ilyet privátba valakitől. Ez esetleg nem lenne jó, nem lenne könnyebb dolgozni vele? Gyakorlatilag szinte kész. De ha nem , akkor az általad felajánlottnak is nagyon örülnék.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#48556) Dr. 444Hertz válasza sityupityu (#48555) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Sajnos nem néz ki jól (olyan értelemben, hogy nem illik a PH stílusba), és csak nehezebb dolgozni pixelekből.
Szerintem jó lesz az, amit linkeltem, legfeljebb vállalom a felelősséget :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48557) sityupityu válasza Dr. 444Hertz (#48556) üzenetére


sityupityu
veterán

Rendben. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#48558) gianni85 válasza jim bcs (#48519) üzenetére


gianni85
veterán

Szia!
sorry, sokáig állt a dolog válasz nélkül aztán nem volt időm az oldalon lógni. Zsemle labi lenne az igazi, a harmadik jó.

(#48559) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az arcképek gyártása nem szimplán egy forráskép leméretezéséből áll, hanem az eredeti arcképet (ami jóvá lett hagyva) teljes mértékben átrajzoljuk (ez a procedúra az, ami sok időt és energiát vesz igénybe, és ami miatt megfelelő rajzot kérünk tőletek, mint forrást), és a kész alkotást méretezzük le egy egyszerű huzogatásnál bonyolultabb módszerrel.

Kérlek benneteket, hogy a jószándék ellenére is kíméljétek a fórumtársaitokat a PH! arckép méretűre leméretezett gifek küldözgetésétől privátban, használjátok erre a célra az OFF topikot!
(Jó pár "fórumtárs készítette" jellegű üzenetet kaptam az utóbbi időben.)
Az ultra pixeles és a fórum arculatába nem illő miniatűr képfájlokkal nem tudunk mit kezdeni.
A jó forrás – ahogy az összefoglalóban is le van írva:
2D képregény/rajzfilmszerű,
– nem túl realisztikus / nem 3D
egyszerű vonalakkal és színekkel megrajzolt
nagy felbontású rajz.
Ez alól nem jelentenek kivételt a kedvességből készült alkotások sem!
Hogy kerüljük a felesleges köröket, kérlek használjátok a topikot, mert ott látunk mindent, és tudjuk véleményekkel segíteni a próbálkozásokat.
Köszönjük!

Egyébként a szabályzatban benne van, hogy a méretezést hagyjátok az arcképgyárorokra. Pont az ilyen esetek miatt...

Szerk:

Képzeljétek el, hogy így nézne ki a karácsonyi arcképem...


Beraktam a Téma tudnivalókba is! - 2022.01.11.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48560) Qkackca


Qkackca
őstag

Sziasztok, Kellemes Ünnepeket!

Engedélyt kaptam: [link] Mobile Suit Gundam OO-ból lenne, egy sötét verzió.
Forrás: [link]
Megvalósítható?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#48561) koxx válasza Qkackca (#48560) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ebbol tutira nem.

(#48562) Dr. 444Hertz válasza Qkackca (#48560) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

[link] [link] [link]
Esetleg ezekből, hogy ne maradjál karácsonyi ajándék nélkül.
Kissé világosabb kontrasztokra és kisebb szarvakra kell számítanod, ha ebben az irányban gondlkodsz.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48563) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Sziasztok!

Megkaptam az engedélyt az új arcképre.
Morohát választottam a Hanyō no Yashahime animéből.
Remélem az első kép megfelelő, de azért linkelek párat a biztonság kedvéért:
[kép] [kép] [kép]

Köszönök mindent, Kellemes Ünnepeket!

(#48564) CactuS válasza Zsírkrétamen (#48563) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jó lesz az. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48565) Qkackca válasza Dr. 444Hertz (#48562) üzenetére


Qkackca
őstag

& koxx

Nem feltétlen karácsonyi ajándéknak lenne, inkább álljon közelebb az eredeti elképzeléshez ha lehet. Amiket te linkeltél az nem ebből van, 'csak' mecha fejek.
Mi a gond amit linkeltem? Oké, sötét, az biztos. De a totál oldalprofil sem jó?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#48566) CactuS válasza Qkackca (#48565) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az, hogy nem jó forrás. Nem illik a Ph! arculatába, nem lehet belőle 65 pixel méretű, értelmezhető képet készíteni, mert a belső rész egy sötét paca lesz, pár kék pöttyel. A kép 90%-a értelmezhetetlenül sötét, igazából nincs a kontúron kívül semmi a képen. Ha már ez, akkor valami ilyesmiben gondolkozz: [link] , [link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48567) Dr. 444Hertz válasza CactuS (#48566) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azért nem fehér gundamos képeket linkeltem, mert az már foglalt.
Nekem tök egyforma mind, de az is igaz, hogy amiket hoztál, azok eltérnek a meglévőtől...

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48568) CactuS válasza Dr. 444Hertz (#48567) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk, ha a karakter foglalt, akkor eleve ezzel kellett volna kezdenie a kérvényezőnek, hogy megnézi a listát. Ilyen esetben ugye tényleg csak nagyon eltérő esetben lesz belőle arckép. Vagy sehogy.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48569) Qkackca válasza CactuS (#48566) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem pont az tetszik, hogy igazából csak pár kontúr. A sötét részeken nem lehetne világosítani? Mondjuk szürke irányába, de akár az eredeti fehér is lehetne.
A kék pöttyök az csak ilyen űrbéli fényes részecskék, csillám, hó, akármi, az nem kellene bele.
Alapvetően szerintem pont eltér a meglévőtől. A többi kitételnek attól még lehet nem felel meg.

A második linkeden (narancs hátterű) lévő az egész jó.

Amúgy gondolom az lehet a gondom, amikor a képeket kerestem, én avatarnak valónak gondolkodtam, nem arcképben.

Azért még linkelek, pár másik irányt, hátha jó lesz valamelyik, bár gondolom nem:
gundam rajz [link] , a zöld háttér előtt lévő kukac [link] , claire [link] , onion [link]
Kukacból lehet van nagyobb méret, de nem találtam jót, csak nagyobbat de pixeleset.
Onionból meg ebből csak ekkorát találtam, a többi vagy gagyibb vagy nem ez.
Úgyhogy lehet az a narancsos hátterű lesz, de azért megvárom a véleményetek.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#48570) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Először is Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

Megkaptam az engedélyt új arcképre.

Mr. Robot sorozatból szeretnék kérni egy Elliot képet.
Én ezeket találtam neten, kisebb és nagyobb verziókban. Melyiket lehetne elkészíteni?
1. Link
2. Link
3. Link
4. Link
5. Link

Linkeltem egy sorrendet, viszont nem tudom melyikből lehetne elkészíteni egy avatart, szóval rátokbízom. :R

Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#48572) CactuS válasza stigma (#48570) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hertz írt nemrég egy kiemelt hozzászólást, megerősítve a korábbi pontokat, de mindenki átugorja. :(

Ilyen irányban kéne keresni. [link] , [link] , [link] , [link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48573) Dr. 444Hertz válasza Qkackca (#48569) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nekem is tetszik, hogy csak pár kontúr.
De pont emiatt nem jó forrás, túl kevés információ van a képen ahhoz, hogy egy halandó arcképgyáros PH arcképet faragjon belőle a szabadidejében.
A másik probléma, hogy a karakter foglalt (és itt most nincs magy jelentősége annak, hogy az egyik-másik verzió homlokán van-e piros izé vagy sem).
Jobb, ha elengedjük a fehér gundamot.
Nem vagyok otthon Gundam témában, de van gzack vagy mi a hókifli és a társai például, abban az irányban lehet még gondolkozni.

A linkelt forrásaid közül a kukac foglalt (kérlek használd az arckép keresőt), az Onion viszont kicsi, de lehet belőle avatart faragni, az elfogadható.
A többi nem igazán jó.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48574) Qkackca válasza Dr. 444Hertz (#48573) üzenetére


Qkackca
őstag

Oké, ha nem jó alapanyag, akkor nem jó.
Pedig a szemből fehér vs oldalról fekete, még ha nagyjából ugyanarról a karakterről is van szó, szerintem nem összekeverhető. Kb sorozatonként van egy tucat mecha, és kb van egy tucat sorozat is, szóval abból van egy onnan kilőve a többi kicsit szigorú elv.
Mondjuk a nem fehérek annyira nem jönnek be.
A kukacok közül a többi mind újabb, más jellegű, ez egyszerűbb lenne, de ha ugyanaz a szigorú elv vonatkozik rá mint pl a mecháknál, akkor mindegy.

Hm, ebből az onion-ból még nem találkoztam nagyobbal, se olyan nagyobbal ami tetszene is.
Milyen lenne ez? [link]

Szerk: bár ha az az onion elfogadható, akkor lehet azt választanám végül

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#48575) stigma válasza stigma (#48570) üzenetére


stigma
addikt

Sziasztok.

Javítom, mivel foglalt. Lokiból szeretném kérni Agent Mobius (Mobius üygynököt)
Remélem ezek a képek már megfelelőek nektek: Link1, Link2

#48571emiki6 : Elsiklottam felette, ponttaln enm próbáltam csak Mr Robotként.

#48572CactuS : Sajnos felületes voltam, köszi a segítséget, remélem ezek már megfelelő képek.

Köszi mindkettötöknek a segítséget. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#48576) Dr. 444Hertz válasza Qkackca (#48574) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Onion jó lesz, meg az is, amit linkeltél újonnan.

Ha nagyon szeretnél gundamot, hozhatsz akár fehéret is, csak mondjuk chibi-ben.
Az a fekete izé, amit hoztál, ott bukott el, hogy az egy ultra ellenfényes ábrázolás egy fehér gundamról (ha jól értelmeztem a rajzot), tehát maga az alapanyag használhatatlan, és itt már mindegy, hogy az a karakter eredetileg fehér vagy fekete.
Ha pedig fehér gundam, akkor lényegesen el kell térnie a meglévőtől.
Az, hogy melyik sorozat melyik verziója, milyen fegyverekkel és szárnyakkal, melyik pilóta hanyadik jószága... tök mindegy.
Lehet, hogy neked mond valamit egy-két apró különbség, de nekem nem.
Dragonball a legjobb példa erre:
Én meg tudom különböztetni SSJ2 Gokut, SSJ Gogetát és SSJ Vegitot, de aki nem ismeri a rajzfilmet, annak mindegyik egy izompacsirta állat kék szemekkel és szőke égnek álló tüskés frizulával, kb. ugyanolyan arccal.
Az alapján pedig nem teszünk különbséget, hogy melyik irányba néz, mert a foglalás karakterre vonatkozik, nem dizájnra.
A kukac pedig... ha nagyon szeretnéd, megvárhatjuk a capslockos kollégák reakcióit, de ez az Onion lényegesen jobb választás szerintem.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48577) Dr. 444Hertz válasza stigma (#48575) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Jók ezek, válassz, melyik legyen :)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48578) stigma válasza Dr. 444Hertz (#48577) üzenetére


stigma
addikt

Hi, köszi szépen igazából mindegy melyik, azért dobtam bele kettőt.
Ha lehet választani, akkor az első.=>Link1
:R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#48579) Qkackca válasza Dr. 444Hertz (#48576) üzenetére


Qkackca
őstag

Köszi, így jobban érthető számomra is.
Akkor az Onion legyen. A kapucnis meg elmegy tartalékba vagy legközelebbre.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#48580) KraX


KraX
őstag

Kellemes Unnepeket!

Nem tudom ez beleferhet-e meg:
[kép]
vagy esetleg ez:
[kép]

Ha semelyik nem felel meg, akkor jo lesz az is amit te linkeltel:
[link]

[ Szerkesztve ]

For the God Emperor!

(#48581) Dr. 444Hertz válasza KraX (#48580) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

És mivelhogy semelyik sem felel meg, ez lesz a nyerő.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48582) KraX válasza Dr. 444Hertz (#48581) üzenetére


KraX
őstag

Ok, rendben es koszi!

For the God Emperor!

(#48583) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Ismét megkaptam cserére az engedélyt.

Ebből a vikingből valamennyire normalizált arányokkal ki tudtok hozni egy jó arcképet? Ez a legnagyobb felbontás, amit találtam belőle, ezt is csak vízjellel.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#48584) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#48583) üzenetére


Bjørgersson
félisten

@Ndruu ha esetleg neked belefér, örülnék ha te csinálnád ezt az arcképem is, az első kettő is nagyon király lett. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#48585) CactuS válasza Bjørgersson (#48583) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Teljesen jó. Egészalakosat szeretnél belőle?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48586) Bjørgersson válasza CactuS (#48585) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szuper lenne az egészalakos, de úgy már elvesznének a részletek, nem?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#48587) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Hali,

Kaptam engedélyt a egyedi arcképre. Hasonló ufó az elképzelésem ehhez, pár módosítással:
- szeretném ha szembe nézne, nagyobb koponyával
- arcbőr világosabb szürke, nagyobb szemekkel, kb. mint a mostani, a vörös árnyalata megfelelő
- ha megoldható lenne hogy pislogjon mint lezsó6, az nagyon király lenne

Köszönöm!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#48588) CactuS válasza OPiiPO (#48587) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez így egy teljesen más és új arckép lesz, kéne hozzá egy forrás az átrajzoláshoz pl. valami ilyesmi, ahol legalább az arc a jó irányba néz. Egyébként lezso pislog? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48589) koxx válasza CactuS (#48588) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A nem ünnepi avatarja igen. De senki másnak nem lesz ilyen.

(#48590) OPiiPO válasza CactuS (#48588) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ez már egészen jó kiindulásnak, amit linkeltél. Nekem sajnos nincs más forrásom csak a fel nem használt arckép amit találtam.

#48589 koxx: kár :)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#48591) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Sziasztok,

Nekem engedélyezve lett ugye 11.29-én Alexander Degtyarev, Stalker arcképnek.
Dr. 444Hertz kérésére kerestem egy jobbat ennél, ami jobban megfelel forrásképnek.
Ezt beszéltük meg Hertz-el ha megfelel a modiknak is.

Előre is köszi! :R :R :R

Samsung S23 Ultra 12/512

(#48592) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy engedélyem és elsődlegesen ezt a képet vagy ezt képet szeretném ha megoldható.

(#48594) KraX


KraX
őstag

Sziasztok, Csupan erdeklodnek, hogy nagysagrendileg mikorra lehet meg az uj avatar?

[link]

[ Szerkesztve ]

For the God Emperor!

(#48595) koxx válasza KraX (#48594) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ünnepi időszakban nem pörögnek annyira a dolgok, amint ráér az arcképgyáros.

(#48596) elod22


elod22
senior tag

Sziasztok! [link] Itt van az engedélyem az egyéni arcképhez.
Mivel nagy Milan szurkoló vagyok és Kaká a kedvenc focistám, belinkelek 3 képet róla.
[link] [link] [link]
Bármelyik megfelelne nekem ezek közül, csupán annyi lenne a kérésem, hogy a piros-fekete csíkos mez jól látható legyen az avatar alján. :D

Köszönöm szépen és boldog új évet kívánok! :)

(#48597) KraX válasza koxx (#48595) üzenetére


KraX
őstag

Koszonom a gyors valaszt! Nem turelmetlenkedem, csupan erdeklodtem, hatha kifelejtettem vmit. Buek! :)

For the God Emperor!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.