Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48702) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok!
Megkaptam az engedélyt arckép cserére. Skippy-re gondoltam a Cyberpunk 2077-ből, vicces kis karakter és tök jó lenne arcképnek. Ezzel a képpel lehet kezdeni valamit? Sajnos rajzolt formában nem nagyon van róla kép, ami van, azokon egyáltalán nem tetszik az arckifejezése.
Szerk: még találtam kettőt ami tetszene, hátha. [kép] [kép] . A második lehet, hogy jó lesz, de azon meg kicsit változtatni kellene, hogy szemből lássuk, ne így alulnézetből.

[ Szerkesztve ]

(#48703) CactuS válasza freeknight (#48702) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezek talán jobb forrás: [link].

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48704) freeknight válasza CactuS (#48703) üzenetére


freeknight
őstag

Köszi szépen, nézegettem kicsit, talán ez a kép megfelelne, csak ezzel a kilátszó ínnyel olyan, mintha mániákusan vicsorogna, valahogy barátságosabbá kéne tenni :D . Talán nem is az ínnyel van a probléma, mert az az első képemen is látszik, talán túl részletesen vannak megrajzolva a fogai? A játékban mindenesetre sokkal szelídebb a mosolya, mint ezen a forrásképen. Azt viszont nem tudom, ez mennyire macerás, egyáltalán nem értek a munkátokhoz. :( Illetve itt van rajta egy vízjel.

[ Szerkesztve ]

(#48705) CactuS válasza freeknight (#48704) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az simán megoldható. Én pl. úgyis szinte mindig átrajzolom a teljes képet, így a vízjel szinte sose probléma. Ez csak egy 30 másodperces cucc, mert mennem kell, de a foga simán megoldható, csökkenthető vagy eltüntethető az ínye:

[link]

[ Módosította: -secret- ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48706) freeknight válasza CactuS (#48705) üzenetére


freeknight
őstag

Ez igen :DD
Oké, akkor ez jó lesz, talán még azt kéne, hogy a fogak ne legyenek feketén kontúrosak, az szerintem már sokat dobna rajta.
Köszi még egyszer :R

(#48707) mtomi95


mtomi95
senior tag

Hali!
[Itt] az engedélyem és ebből a képből szeretnék egy az oldalhoz illő grafikával és formával ellátott pofázmányt! :R

[link]

[ Módosította: -secret- ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#48708) koxx válasza mtomi95 (#48707) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Előbb olvasd el kérlek az igénylés szabályait.

(#48709) mtomi95 válasza koxx (#48708) üzenetére


mtomi95
senior tag

Választottam a már kész és szabad felhozatalból!
Frozone, The Incredibles, Hihetetlen család, Lucius Best

Ez így rendben lenne?

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#48710) pepe091 válasza mtomi95 (#48709) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez egy régen készült arckép, ma már nem felelne meg, mindenképpen újra kellene rajzolni. Egyébként a squid game karakter részemről oké, megfelelő forrásból. pl ezek: [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#48711) mtomi95 válasza pepe091 (#48710) üzenetére


mtomi95
senior tag

Hű ő nagyon jó lenne! :R [link]

[ Módosította: -secret- ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#48712) -secret- válasza mtomi95 (#48711) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kérlek képet csak linkesítve tegyél be!

(#48713) elod22


elod22
senior tag

Üdv! Valaki a moderátorok közül meg tudná mondani miért nem szerepelek a várólistán? [link]
Itt van a kérésem még december végéről, de semmi reagálás nem jött rá, hogy rossz lenne a forráskép vagy nehezen kivitelezhető. Nem állt szándékomban türelmetlennek tűnni, mert tudom milyen macerás egy ilyen egyéni arcképet megcsinálni. Az se gond ha csak hónapok múlva készül el, csak szeretném tudni, hogy lesz-e belőle valami vagy sem?
Köszönöm! :R

(#48714) Ndruu válasza elod22 (#48713) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Frissítettem. Bocsánat, valószínűleg átsiklottunk felette.

Harrrr!!!!

(#48715) JoinR


JoinR
senior tag

Sziasztok!
Új arcképemnek ezt a karaktert szeretném a Root társasjátékból.
Engedély.

[ Szerkesztve ]

(#48716) ЯΞD válasza ЯΞD (#48592) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Sziasztok. Szeretném visszavonni az igényt. :R

(#48717) -secret- válasza ЯΞD (#48716) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ilyent sem csináltak még.

(#48718) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Engedély: [link]

A régi arcképem ( ) alapvetően tetszett, de túl azon hogy mai minőségnek már nem felel meg, a haj része nem is igazán reprezentatív már :))

Tulajdonképpen nem akarnám túlbonyolítani a dolgot, amit szeretnék az ez az arckép , csak felül némi borostás haj (lásd lentebb), illetve rendes szakállal ( kicsit mint ez: , bár ennél fura hogy ennyire csúcsos meg nagy az üres tér a száj és a szakáll között). És a mostani arcképem póló színeivel ().

Összephotoshoppoltam egy vázlatot hogy kb. mire gondolok:

Szóval valami ilyesmit szeretnék, csak picit szebben kidolgozva :)

Gondolkoztam azon is, hogy a régi arckép "kabátját" ráadni a gallérral (ez volt az eredetije: [kép]), de azt nem sikerült értelmesen megrajzolnom, szóval nem vagyok benne biztos, hogy jól is nézne ki (meg valószínűleg akkor póló szín se lenne jó, hanem valami sötétszürke - fekete kéne).

(#48719) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok,

Engedely itt

Szeretnek kerni egyeni arckepet, de mivel kb 18 eve tok ugyanaz az arckepem mint most is, gondoltam, inkabb ebbol szeretnek kiindulni :R

Tudna nekem ebbol valaki csinalni egy oregebb verziot? :DDD
Mehet osz haj+szakall (akar ranc is?!) , + adhattok neki valamit turbot, rabizom a fantaziajara annak aki foglalkozik majd az ugyemmel.

Koszonom! :R

...

(#48720) jim bcs válasza Találtgyerek (#48667) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Te átmentél másik vonalra, aszerint lett nálad is javítva. Vagy most akkor melyik is legyen ki is legyen?

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#48721) jim bcs válasza OPiiPO (#48669) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Kifutottál a limitből, légy oly kedves átfáradni az OFF topikba.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#48722) jim bcs válasza mihione (#48693) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Biztos, hogy nem. Se forráskép se semmi, azt sem tudjuk ki vagy mi ez. Légy oly kedves tanulmányozni az arcképgyárosok kéréseit, az arcképek menetét.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#48723) jim bcs válasza Spec (#48696) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Összefoglaló szerint, folyamatban.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#48724) Spec válasza jim bcs (#48723) üzenetére


Spec
őstag

Én az összefoglalóban úgy látom, hogy még "Arcképgyárosra vár" állapotban vagyok. Ezt én úgy értelmezem, hogy még nem ugrott neki a nagy falatnak senki. Vagy rosszul értelmezem?
Nem türelmetlenkedek, szó sincs róla. Inkább azért kérdem, mert ha még nem állt neki senki, akkor lehet megpróbálkozom magam mégiscsak egy verzióval. Próba szerencse, max. nem lesz jó. Erre kaphatok egy visszajelzést? Mert ha még nem csinálja senki, akkor lehet neki esek, de akkor addig ne is kezdjen bele senki, nem szeretném, ha duplán dolgoznánk feleslegesen.
Ha esetleg elhasal a "pályaművem" akkor még kezelésbe veheti egy arcképgyáros :)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#48725) CactuS válasza Spec (#48724) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én neki akartam már ugrani, mert a Treket szeretem, de év eleji hajtás van, hó végéig nem nagyon lesz szabadidőm. Próbát megérhet, de elég nehéz a forrás, szóval nem lesz egyszerű a dolog, nem feltétlenül ajánlanám első munkának. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48726) Találtgyerek válasza jim bcs (#48720) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ha Skoda Fabia R5 megoldható, akkor azt választanám.
Amennyiben nem, akkor maradok a Sikolynál.

06-3o/9759I39

(#48727) Spec válasza CactuS (#48725) üzenetére


Spec
őstag

Megpróbálkoznék vele, szeretem a kihívásokat. Addig se téged terhel a dolog, vagy ha gondolod addig nyugodtan csináld másét ha van rá időd. Innentől akkor nálam pattog a labda, aztán meglátjuk mi sül ki belőle. A vonatkozó tutorialokat átbogarásztam, szóval látok rá esélyt, hogy talán összejöhet valami értelmes. Ha nagyon gány lesz az eredmény, akkor meg kuka, és jöhetsz te. Rendben? :)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#48728) CactuS válasza Spec (#48727) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem oké. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48729) mihione válasza jim bcs (#48722) üzenetére


mihione
őstag

A szabad avatarok közt találtam.
MAD magazin figura, vigyori arc néven van fent.

Így sem lehet?

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#48730) DS39


DS39
nagyúr

Sziasztok!

Szeretnék arcképet cserélni. Jogosultság.

Ebből a képből tudtok csinálni PH kompatibilis avatart?

Köszi. :)

(#48731) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Üdv urak!

Spórolnék némi időt az arcképgyáros uraknak. Én csak szeretnék visszatérni az előző Voltron arcképemre ha lehetséges. Jogosultságot megkaptam.

Róla van szó:
---> Pár pixelt javítottam:

- Új egyéni arcképe beállításra került (csere). - 2022-03-06 - Ndruu

Régi arcképe:

[ Módosította: Ndruu ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#48732) koxx válasza PowerBuldog (#48731) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nincs akadálya.

(#48733) #41635072 válasza CactuS (#48682) üzenetére


#41635072
törölt tag

Visszakanyarodva a múltkori avatar módosításom gondolatához:
Ő kompatibilis lenne? [kép]

(#48734) koxx válasza #41635072 (#48733) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem igazan
Egy meme van felpimpelve ami semennyire nem ph kompatibilis

[ Szerkesztve ]

(#48735) #41635072 válasza koxx (#48734) üzenetére


#41635072
törölt tag

De hiszen már van egy pepe avatar az adatbázisban.
Mi a baj ezzel a verzióval?

[ Szerkesztve ]

(#48736) koxx válasza #41635072 (#48735) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Borzalmasan néz ki, semennyire nem passzol az oldalhoz.

(#48737) #41635072 válasza koxx (#48736) üzenetére


#41635072
törölt tag

Azért meredek úgy elutasítani, hogy neked személy szerint nem tetszik. Konkrét indokot még nem kaptam. Semmivel sem lóg ki a sorból a többi avatár mellett, van 8 millió teljesen különböző stílusú arckép itt, lásd pl a Tiéd, vagy az én mostanim.. :D

(#48738) koxx válasza #41635072 (#48737) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De pont azért vagyok itt, hogy egy avatarról eldöntsem megfelel-e az oldal arculatához vagy sem. De ha jön másik 2 mod és jóváhagyja akkor mehet, de én személy szerint nem engedem tovább.

(#48739) pepe091 válasza #41635072 (#48737) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Meme nem lehet avatar, benne van a szabályzatban, az hogy régebben mi készült, az teljesen lényegtelen, mert idő közben változtak a szabályok.

(#48740) mihione válasza mihione (#48729) üzenetére


mihione
őstag

Ezt beallitana nekem valaki?Vagy linket is tegyek hozza?

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#48741) fattyu


fattyu
veterán

Sziasztok

Van egy nem olyan friss engedélyem [link]. Eddig gondolkodtam.

Ezt szeretném.

Koszonom előre is

___
Képet csak linkelj, köszi. - pepe091

[ Módosította: pepe091 ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#48742) pepe091 válasza mihione (#48740) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez nem felel meg, de már írtuk kirábban. Régen készült, a mai szabályoknak már nem felel meg, kérlek, hogy keress mást.

#48741 fattyu

Ez sem jó forrás, rajzosabb verziót kellene belőle keresni.

(#48743) fattyu válasza pepe091 (#48742) üzenetére


fattyu
veterán

Tudom hogy ez animáció de a magas kontraszt és a kevés részlet miatt reméltem megoldható ebből. Nem nagyon van rajzolt olyan ami bejön.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#48744) CactuS válasza fattyu (#48743) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Futok majd vele egy kört, mert animációból kivágott képhez képest egész korrekt a kép, nem az a fotórealisztikus cucc. Már ha már nem fájnak az ujjaim gépelés közben. Jelenleg az egeret fogni is szenvedés. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48745) vond válasza fattyu (#48741) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Sok munkával, nagy átalakításokkal szerintem is megoldható.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#48746) jim bcs válasza Találtgyerek (#48726) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ok, bent hagytam mindkettőt, de szerintem megoldják az R5-öt.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#48747) jim bcs válasza mihione (#48729) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Na így már ok. Következőnek kérlek linkeld a keresőt, vagy legalább add meg így ahogy most. Plusz raktam be új alapanyagot.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#48748) jim bcs válasza DS39 (#48730) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ő ki mi lenne? Saját arcos emoji?

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#48749) DS39 válasza jim bcs (#48748) üzenetére


DS39
nagyúr

olyasmi. saját rajzolat egy régi weboldalról, ahol lehetett avatart szerkeszteni magadnak.

(#48750) jim bcs válasza fattyu (#48743) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Mondjuk, ha leírnád kicsoda micsoda ez akkor én futnék vele egy kört, hátha.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.