Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-24 11:41:21

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Pubszon válasza Kidus (#6000) üzenetére


Pubszon
veterán

Szia.
Picit módosítottam a középső képen, ha nektek megfelel, akkor nekem is. :K
Ja és megcsináltam a kicsit is, de sztem azt majd más is megfogja, mert nagyon béna lett. :B

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#6002) [pod]Diablo válasza Kidus (#6000) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

[ Szerkesztve ]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#6003) Vakegérke válasza [pod]Diablo (#5996) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen, egész jó. Viszont az orra "egybecseng" a szemüveggel, összemosódnak. Talán ha más színe lenne, jobb lenne az összhatás.

peterszky: Egy deka Shrek-es vakegeret nem találok, pedig kerestem.

Mindkettőtöknek köszönöm a törődést. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6004) Jag válasza [pod]Diablo (#5992) üzenetére


Jag
senior tag

Egyébként miért én csinálom a te avatarodat?

Vakegér: Itt az egered szemüveggel:

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#6005) peterszky válasza [pod]Diablo (#5998) üzenetére


peterszky
őstag

Nem rossz!

Vakegérke: [link]

What else you gonna do on a Saturday?

(#6006) Jag válasza Jag (#6004) üzenetére


Jag
senior tag

(#6007) [pod]Diablo válasza Jag (#6004) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Az enyemmel akarhogy probalkozok nemtudom normalisan megcsinalni,de akkor probalkozok meg vele,hatha osszejon.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#6008) RoyalFlush válasza Pubszon (#6001) üzenetére


RoyalFlush
őstag

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#6009) Vakegérke válasza Jag (#6006) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hiszem, ez lenne a végleges:

Maradhat a füle színe, szerintem a méret is megfelelő, csak a háttér az, amely nem stimmel. Meg persze a kicsinyített változatra is szükségem volna.

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6010) [pod]Diablo válasza Vakegérke (#6009) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#6011) Vakegérke válasza [pod]Diablo (#6010) üzenetére


Vakegérke
veterán

De gyors voltál!

Szupi, már csak a kicsinyítés marad. Elég ha átméretezem, vagy szigorúan 16x20 a kívánatos?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6012) 7 válasza Vakegérke (#6011) üzenetére


7
addikt

Eleg az atmeretezes, de szerintem is jobb volna mondjuk a Shrek-es 3 vak egerbol az egyik. :)
Tessek :)

[ Szerkesztve ]

(#6013) [pod]Diablo válasza Vakegérke (#6011) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#6014) Pubszon válasza RoyalFlush (#6008) üzenetére


Pubszon
veterán

Hát igen... aki tud, az tud. :C :R
Hogy ha szted is és a modik szerint is jó, akkor én szeretném véglegesíteni az avatart. :R
Várom a kritikákat és a beleegyezéseket egyaránt. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#6015) Vakegérke válasza [pod]Diablo (#6013) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elmentettem, nagyon szépen köszönöm. :R

yetike: Nem tetszenek, izlés dolga. Egyébként a Jag barátunk által megmutatott animált gif-ből szedtem ki ezt a cuki egérkét.
Már csak azt kéne kiküzdenem, hogy saját avatarom lehessen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6016) 7 válasza Vakegérke (#6015) üzenetére


7
addikt

Ha nem, nem. :)

Az eddigiek kozul nekem legjobban egyebkent ez tetszik, jobbak a szinei szerintem a tobbinel, az orran es az elein meg lehet segiteni biztosan. Persze ez csak szubjektiv meglatas, Kidus es Pompi szava a donto.

[ Szerkesztve ]

(#6022) 7 válasza Winner_hun (#6021) üzenetére


7
addikt

Rendben, ezen ne muljon.

Vakegerke: Kerlek, faradj at ebbe a topicba a kepszerkesztessel: [link] :)

(#6024) Pubszon válasza 7 (#6022) üzenetére


Pubszon
veterán

Ezt én is kiszúrtam, de nem szóltam. :)
Egyébként az én képeimet mikor fogjátok átnézni és elbírálni? :B

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#6026) Solad válasza Pubszon (#6024) üzenetére


Solad
őstag

ide

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6027) Pubszon válasza Solad (#6026) üzenetére


Pubszon
veterán

Tudom, csak előtte jó lenne ha egy-két nagybetűs rábólintana itt, mert ha elutasítanak akkor... :(
"- ha valakit elutasítunk akkor 60 napon belül nem kérhet újra avatart"

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#6028) [pod]Diablo válasza Pubszon (#6027) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Az elutasítás az arra vonatkozik ha jol tudom hogyha kaptal valami miatt valamilyen figyelmeztetest,es elmesz a keppel(amit itt mar elbiraltak es rabolintottak) a masik topicba,es ott utasitjak el az egyeni avatar kerelmet,akkor kell varnod 60napot.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#6029) Pubszon válasza [pod]Diablo (#6028) üzenetére


Pubszon
veterán

Értem. Akkor megpróbálom ott, hátha sikerrel járok. :B
Egyébként már tesztelem az avatarom, hogy hogy áll a FF egyik kiterjesztésével. :D

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#6030) Kidus válasza Pubszon (#6027) üzenetére


Kidus
őstag

Mar leokeztam.

Assuming Control

(#6031) Pubszon válasza Kidus (#6030) üzenetére


Pubszon
veterán

Rendben, köszönöm. :C

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#6032) tildy válasza Jag (#5991) üzenetére


tildy
nagyúr

Kidus véleménye másik topikból, kérlek ennek megfelelően segíts az avataromon picit:
Ez az avatar tobb helyen is elcsuszik, ugyhogy inkabb most szolok, jo elore, hogy nem lesz jo.
Reces a fule ( nagyon ), nincs rendben a haj vonala, foleg hatul ( egy vonalon kek, a tobbi helyen is vannak maszatok ), ezen kivul tul sok is, elveszik benne az arc.
Nem tul arnyalt a kep, de ez meg talan nem is lenne problema, viszont az osszkep nem adja azt a szinvonalat, ami atmegy a rostan.
Kerlek menj vissza a szerkesztobe, dolgozzatok meg rajta, es legkozelebb vard meg, amig 1-2 moderator velemenyezi a kepet, mielott beteszed ide, bevalt szokas, amolyan iratlan szabaly ez, amit erdemes betartani tobb okbol is.
Ezt a requestet holnap torlom, csak meg elobb megvarom, hogy el tudd olvasni.

Annyi hozzáfűznivalóm van, hogy ennyi haj kell, nagyon sok avatarnak nincs is arca szinte (pont minap lett egy ilyen engedélyezve) tehát úgy gondolom, ha atöbbi modi is így gondolja, szvsz ez belefér. Amúgy nekem nem tűntek fel ezek a hiányosságok , ráadásula fület pont a kontrasztosság miatt nem is hiszem, hogy jobban meg lehet cisnálni, max meg kell nézni crt monitoron is :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6033) Agostino válasza tildy (#6032) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Eszméletlen módon le vagyok maradva arcképfronton, miből is kellene avatart készíteni neked?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#6034) tildy válasza Agostino (#6033) üzenetére


tildy
nagyúr

Ebből.
A kiindulópont ez volt.
Csak hosszabb hajat szerettem volna, és pici elf fület:U Jagén kéne csiszolni picit még, hogy ne vérezzen el a modik általi döntéskor :R Köszönöm [Pod]Diablonak is az alakítást ...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6035) DigitXT válasza tildy (#6032) üzenetére


DigitXT
félisten

max meg kell nézni crt monitoron is
Vagy magasabb DPI-s LCD-n. Vagy
mellé lehet tenni másik hasonlót.:DDD

(#6036) Agostino válasza tildy (#6034) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Menjünk egy kicsit vissza a dolog elejére, bocs ha már volt róla szó, nem okoskodni akarok. A képen Sasuke látható, egészen konkréten Sasuke Uchiha, aki a Naruto manga/anime egyik főszereplője, és mint olyan, fiú. Semmi köze nincsen az elfekhez és efféle mítikus lényekhez, szakmájára nézve pedig nindzsa. Mindezt csak azért írom le, hogy egyrészt tisztában légy a kép mögöttes tartalmával, másrészt azért, mert iszonyat mennyiségű kép van még fenn a neten vagy akár a mi oldalunkon a srácról, megannyi más, talán szerencsésebb szögben.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#6037) Kidus válasza DigitXT (#6035) üzenetére


Kidus
őstag

Eleg jo a monitorom, jol lehet vele latni a hibakat.
A sajatomon is pontosan latom, tobbek kozt ezert lesz cserelve, amint kialakul egy olyan, amit szeretnek :)

Assuming Control

(#6038) tildy válasza Agostino (#6036) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudom, hogy a narutóból van, de az eredeti kép nekem nagyon régóta az msnen is avatarom (egy ideig nem volt az, mert nem találtam), és így kicsit ragaszkodom hozzá .
Tudom hogy nincs köze elfekhez ;)
Csak a képet akartam kicsit olyanra csináltatni, ami olyan,mintha a jelenlegi avataromból váltam volna azzá!
Amúgy köszi a részletes leírást

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6039) DigitXT válasza Kidus (#6037) üzenetére


DigitXT
félisten

A sajatomon is pontosan latom
:R Én amúgy előszőr mobilon láttam, és nagyon jónak tűnt. (184 PPI)

Viszont annyit hozzátennék, hogy a technológia adottságai miatt mindig lesznek recék, vagy ha nagymértékű anti-aliasing használatával elfeded őket, akkor meg homályos lesz: minden szempontból tökéletes avatart alkotni nem igazán lehet.:K (Ha meg technikailag kielégítő is az eredmény, még mindig lehet az így megjelenített kép "randa", de hát pont ezért szubjektív az avatarválasztás, nyilván annak tetszik, aki kérvényezte: ízlések és...:B)

Btw. a hajban lévő "kék vonalhoz": meg tudnád mutatni, hogy mire gondolsz?:F
Egy "maszatot" meg látok amúgy, de ha az nem lenne, akkor meg úgy nézne
ki a haja, mintha elvágták volna egy függőleges vonallal.:D Jah, természetesen
ezeket csak 8x-os nagyításban, hogy az itthoni 72 PPI-s CRT-mmel is lássam.
Szerk: utóbbihoz megjegyzés, hogy nem különülnek el bazi élesen a pixelek,
tehát önmagában az, hogy viszonylag alacsony PPI, nem zavaró, kivéve persze
akkor, amikor a cégtől hazajövök, mivel ott egy ugyanilyen méretű monitor (~20")
1600x1200-ban meghajtva. Persze LCD-nél meg a panel típusa sem mindegy,
pláne, ha vmi színhűséget, meg betekintési szögtől kevéssé függő kontrasztot
akarunk. Persze az USA-ban gondolom mindneki S-IPS monitorokkal nyomul.:)

Agostino: szép meg jó az eredeti kép háttértörténete, minazonáltal ha a
végeredmény "lányosítva + elf-fülesítve" tetszik tildynek, akkor szerinted
ennek visszatartó erőnek kéne lennie? Ill. te a végső képből felismernéd
az eredeti Sasuke Uchiha-t?;) Csak mert eléggé olyan lett, mintha tildy
mostani avatarja kék ruhát húzott volna, és egy kicsit oldalabbra nézne.
Mindenesetre ha szerkesztesz majd képet, szvsz a vége ne fiú legyen.:D

[ Szerkesztve ]

(#6040) Jag válasza tildy (#6032) üzenetére


Jag
senior tag

A fülön megpróbálhatok valamit még alakítani, de a többi problémát nem értem és nem is hiszem, hogy tudok rajta javítani. Én teljesen jónak látom. A kontrasztot és a hajat is.
Néha nem nagyon értem a kritikát, amit egy-egy avatar kap...

(#6041) BITBOYS válasza Jag (#6040) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nagyítsd fel 2000szeresre és meglátod. :D Tudod, Az ördög a részletekben rejlik ;)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6042) tiv83us válasza DigitXT (#6039) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, 24"-es S-IPS-en nezzuk /Mac/ es bar vak vagyok meg en is latom a hianyossagokat.
Tokeletes avatar nincs, de torekedni kell a legjobbra es ezen van meg mit javitgatni.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6043) Jag válasza BITBOYS (#6041) üzenetére


Jag
senior tag

Nyem'. :DDD

Tess, ennyi telik tőlem:

Hopp, egy-két pixel, minnyá' javítom.

[ Szerkesztve ]

(#6044) Jag válasza tiv83us (#6042) üzenetére


Jag
senior tag

Így megfelel főnök?

(#6045) tiv83us válasza Jag (#6044) üzenetére


tiv83us
veterán

Nemtudom chief, majd a nagyfonok megnezi a nagy monitorjan, a telom 3"-as kijelzojen szupinak tunik :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6046) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

#6038 - Tildy : így már világos, ezt nem tudtam.

#6039 - DigitXT : szó sincs arról, hogy visszatartó erő lenne, csak a biztonság kedvéért írtam le, amit írtam. Mellesleg igen, én még mindig felismerem, bár ez esetemben érthető is valahol, feltételezem más nem így van vele.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#6047) Szten Márs válasza Agostino (#6046) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Hát én nem ismertem fel pedig eleget látom a fejét :DDD

Viszont az Itachimról nem alakult ki jó vélemény a moderátorokban: [link] [link] Bár igazából én meg ennél a képnél vagyok úgy, hogy sokadszor megnézve sem azt látom, amit írtak róla :D Mindenesetre kerestem új Itachikat, de egyik sem igazán stimmel :(

Az elbíráló modiktól viszont megkérdezném, hogy ezek az asszociációk vétóokok, vagy attól függetlenül, hogy LEGO, vagy kialvatlan öregember jut róla eszetekbe, ha úgy döntenék, hogy mégis megpályázom, átjutna a rostán?

[ Szerkesztve ]

(#6048) Agostino válasza Szten Márs (#6047) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Készítek belőle egy új változatot, ahol sokkal jobban rámegyek az arcra - vélhetően máshol ez megszorításokkal jár a képen. Ha úgy sem akar összejönni a dolog, akkor majd kitalálunk valamit.

Komolyan nem ismered fel? Nézd meg a haját, a szemeit... ejjj... : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#6049) Szten Márs válasza Agostino (#6048) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Köszönöm, hogy ennyit foglalkozol a képemmel :R

Most, hogy megtudtam, hogy ki is ez, már látom, hogy jé, tényleg, de egyébként abszolút nem jutott Sasuke eszembe róla. A hegyes fülek megzavartak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6050) tildy válasza tiv83us (#6045) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha a nagyfőnök rábólint, akkor jó, mert nekemtetszik :D:D :C Jag :R

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.