Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) .LnB válasza Kékes525 (#8300) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs mit. Örülök, hogy segíthettem.

Én itt próbálom kompenzálni a segítségemmel a közösség felé, hogy nem mindig vagyok akkora köcsög mint ahogy az egyszer - egyszer előfordul más topikokba. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8302) athomi válasza .LnB (#8297) üzenetére


athomi
veterán

Nem gond, ebből is látni, köszi. :R
Bár kicsit zavar hogy kis búzadaraként tüntetsz fel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8303) .LnB válasza athomi (#8302) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tessékakkor búzadara: [link] :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8304) -secret- válasza .LnB (#8303) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ettől féltem, hogy egyszer ezt meglelem a fórumon is. Léptem, sziasztok! ;]

(#8305) .LnB válasza -secret- (#8304) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ácsi ácsi, egy kis útravaló: [link] :DDD ;]

Melóba ilyenekkel bombáznak engem is email-ben. Mint ha nekem erre szükségem lenne.. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8306) -secret- válasza .LnB (#8305) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD

(#8307) somogyib válasza Angel2014 (#8295) üzenetére


somogyib
őstag

A cartoon caricature-k jók alapnak. Szerintem a karikatúrákból készült arcképeken a legjobban felismerhető az eredeti karakter, pl.

(#8297) .LnB: ez max a facebookra lenne jó, de ide nem :D

(#8308) Angel2014 válasza somogyib (#8307) üzenetére


Angel2014
addikt

Szia akkor ez is lehetne?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8309) koxx válasza Angel2014 (#8308) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem, nagyon rossz képeket találsz.

(#8310) Angel2014 válasza koxx (#8309) üzenetére


Angel2014
addikt

Szia! Ez sem jó ? [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8311) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Sertést mindenkinek! ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8312) koxx válasza Angel2014 (#8310) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De igen, csak most már elég nehéz eldönteni melyik képből szeretnéd.

(#8313) Angel2014 válasza koxx (#8312) üzenetére


Angel2014
addikt

Ha lehet ezt állítsátok be forrásnak elsőnek..[link] ha nem lehetséges akkor legyen ez...[link] :R és ezt kiírjam ide is [link] ?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8314) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok!
Ezt a képet szeretném alakítgatni:
[link]

A probléma az, hogy még ha sikerülne is eltalálnom a színeket, tuti nem fogják elfogadni, mert avatarként alig látszik a lényeg, annyira nem fér bele az egész abba a kis méretbe. Mit lehetne tenni?

[ Szerkesztve ]

(#8315) somogyib válasza tepenzed (#8314) üzenetére


somogyib
őstag

Most csak telefonról nézem, de szerintem próbáld meg derékban elvágni.

(#8316) tepenzed válasza somogyib (#8315) üzenetére


tepenzed
őstag

hát ezaz, de akkor a halacskámmal mi lesz :D ?

(#8317) somogyib válasza tepenzed (#8316) üzenetére


somogyib
őstag

Ő is derékban lesz elvágva. :D

De lehet, hogy át lehetne úgy alakítani, hogy a hal egészben megmaradjon. A lényeg, hogy közelíteni kell a kívánt knézetet és a PH- kompatibilitást.

(#8318) vond válasza tepenzed (#8316) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Feljebb kell hozni a halat, meg lehet egy kicsit kisebb is, a pecabot szintén. De még így sem biztos, hogy értékelhető lesz. Dobd be az ON topikba, aztán meglátjuk, mi sül ki belőle.

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#8319) tserrof77


tserrof77
senior tag

Bocsánat, ha zavarok, de lesz mostanában bírálat és beállítás? :B

Köszöntem! :R

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#8320) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ha az arcképszerkesztőben linkelt forrásról és ötletről nem érkezik visszajelzés senkitől öt nap elteltével, illik rákérdezni, hogy mi a helyzet?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8321) vond válasza Rickazoid (#8320) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Valamiért elkerülte a figyelmünket. Most beraktam az összefoglalóba. A kérés kivitelezhető.

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#8322) Rickazoid válasza vond (#8321) üzenetére


Rickazoid
addikt

Köszönöm!

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8323) l.skywalker


l.skywalker
félisten

A szabad avatarok közül gond nélkül lehet válogatni?

Találtam ezt:

Ha OK, akkor vki be tudja állítani? Köszi!
Már jóvá vagyok hagyva [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8324) koxx válasza l.skywalker (#8323) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sajnos ez nem uti meg az elvart szintet :/

(#8325) l.skywalker válasza koxx (#8324) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem baj! Csak azt hittem, hogy amik a keresőben vannak, azok mind választhatóak. Akkor mutatók még párat amit ott találtam:
1.

2.

3.

4.

Ezek közül van amelyik nem kompatibilis?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8326) KonzolKartel

Hali!

Cserélnem az avatar-om lassacskán. Tudom, meg olvastam is, hogy a Dragon Ball karaktereket mellőzzük, de így közel a 30 még mindig szépek az emlékek :D. Esetleg ez? https://68.media.tumblr.com/fdee8f08f8e67e08dee7753098305bfa/tumblr_o6u1blkyhz1uabhsno1_1280.jpg

Szerk.: bocs, telefonrol nem tudok linkelni :/.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8327) koxx válasza KonzolKartel (#8326) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Inkább ne.

(#8328) KonzolKartel válasza koxx (#8327) üzenetére

Esetleg ez? Ha okés, akkor a szempillán kéne egy kis módosítás, hogy kevésbé legyen "csajos", ha már egy így is egy máltai :D.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8330) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Majd másfél éve használom az arcképem. Szerintetek zavarhatom az arcképgyáros kollégát (Tamoo), hogy esetleg meg van e neki még a valamilyen formában ez a kép? Mivel dolgoznak ők? Vajon nagyítható? Szeretnék matricát készíteni és kellene egy nagyobb méret.

Köszönöm :R

(#8331) -secret- válasza huliganboy (#8330) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Megőrizzük a nagyokat szóval biztos. :K

(#8332) l.skywalker válasza l.skywalker (#8325) üzenetére


l.skywalker
félisten

Erre vki?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8333) huliganboy válasza -secret- (#8331) üzenetére


huliganboy
addikt

Köszönöm rá is írok! :R

(#8334) tserrof77 válasza tserrof77 (#8252) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ezúton szeretném megköszönni Caindwan arcképgyáros munkáját, hogy elkészítette az avatarom és köszönöm a moderátoroknak az engedélyezést és a beállítást!

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#8335) kátú


kátú
őstag

Köszönöm a szép és igényes munkát Ndruu nak ezer hála

It still works!

(#8336) nem_tom


nem_tom
őstag

Köszönöm szépen -secret- kollégának az új arcomat. Szép munka lett. :R

(#8337) .LnB válasza nem_tom (#8336) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"dattebajo"

:)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8338) nem_tom válasza .LnB (#8337) üzenetére


nem_tom
őstag

[link] Meghalok. Nemrég kezdtem elölről a sorozatot, mivel végre valahára befejezték és szeretném egyben látni. Viszont ez rohadtul nem tűnt fel. Pedig japánul nézem az első résztől kezdve. Na akkor most ezt jól megfigyelem ma. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8339) .LnB válasza nem_tom (#8338) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

;) [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8340) -secret- válasza nem_tom (#8336) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Örülök, hogy tetszik. Használd egészséggel!

Többiektől meg elnézést de nem tudok egy jó ideje már dolgozni, meg még 1 kis ideig nem is fogok tudni. Nyakamba szakadt minden szar. :(

(#8341) csixy


csixy
addikt

Linux kedvelőknek a Gimp Photoshopos tuningja. Hátha használható valamire.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#8342) csixy


csixy
addikt

Próba:

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#8343) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

Szeretnék egyedi arcképet, de valószínűleg valamit rosszul csinálok.

Az első hsz-emen átszaladtak, ezért kíváncsiságból megkérdeztem (véletlenül privátban), hogy rosszak-e a képek. Azt a választ kaptam, hogy igen, nagyon kedves volt a kolléga és rengeteg segítséget kaptam, mondta, hogy még keresgéljek, hátha. Azt a tanácsot is kaptam, hogy itt kérjek segítséget, mert itt sok a szakértő és szívesen segítenek az itt lévők. Ezt eddig kihagytam, mert azt hittem végre találtam tényleg megfelelő forrásokat, amit le is írtam, de még erre sem kaptam választ, ezért gondoltam biztos ami biztos csak kikérem a véleményeteket, hátha megint elszúrtam valamit. :)

Szóval ezekről a képekről van szó. Őszintén szólva a másodiknak örülnék a legjobban. Mi a véleményetek?

Köszönöm előre is!

(#8344) koxx válasza .Szaki. (#8343) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A 3. kép lenne a legmegfelelőbb, a 2.-ből nem tudom milyen lesz a végeredmény.

(#8345) .Szaki. válasza koxx (#8344) üzenetére


.Szaki.
addikt

Köszi a gyors választ!

Mit gondolsz, értelme se lenne megpróbálni azért a másodikat, vagy egy esélyt azért megérdemelhet?
Az első variáció gondolom akkor tuti kuka, ha nem említetted.
Ha más nem akkor marad a harmadik, csak ott annyi a lényeg, hogy ne legyen sárga, mert amúgy kivagyok a Simpons-tól, de ez így mondjuk jópofa.

(#8346) koxx válasza .Szaki. (#8345) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az első sztem nem jó, túlságosan clip artos. Meg leeht próbálni ha az arcképgyáros megcsinálja.

(#8347) .Szaki. válasza koxx (#8346) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nagyon szépen köszönöm a segítséged, akkor véglegesítem a dolgot a másik topicban! :R :R

(#8348) Hunner


Hunner
senior tag

Hálásan köszönöm mind az arcképgyárosok, mind a moderátokok (és ezek néhol összeérő halmazainak) a munkát amit a közösségért tesznek, illetve kifejezetten az én avatarommal kapcsolatban végzett munkát. Köszi mindenkinek aki, a forráskép megtalálásában, vagy a kép elkészültében, beállításában segédkezett. :R

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#8349) Sordoran


Sordoran
addikt

Szeretném én is megköszönni mindenki munkáját, segítségét (legfőképpen Ndruu-nak) aminek köszönhetően ilyen remek egyéni arcképpel rendelkezhetek mostantól. :R

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8350) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok! Én is szeretném megköszönni az Arcképgyárosok és a moderátorok munkáját! Nagyon szuper lett számomra, hogy használhatom Brock Lesnar urat! :B :C :R

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.