- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Geri Bátyó: Megint tahó voltam – SZEMÉLYISÉGFEJLŐDÉS
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sh4d0w: Netflix? Ugyan, VW előfizetés!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- LordAthis: AI (és másra is használt) Cluster építése - Második Cikk
-
LOGOUT
Arch Linux topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Frawly
veterán
válasz
Archttila #7729 üzenetére
Akkor esetedben maradj a feh-nél. Nálam az imv nem tett fel ennyi mindent, de ez azért van, mert nálam már fent volt az mpv, imagemagick, ffmpeg, meg hasonló csomagok, és azok az általad listázott csomagoknak a nagy részét már feltették, így az imv alig húzott le plusz 2-3 függőséget.
Meg ezeknek a függőségeknek a nagy része tényleg hasznos, nem bloat, pl. glu kell ahhoz, hogy hardveres gyorsítást használjon a progi, heic, raw, exr megint hasznos extra képformátumok és feature-ök támogatásánál, tehát nem olyan bloatsági függősége, mint pl. ha lenne egy rakat Qt/Gtk, meg mindenféle icon library függőség, ahogy a valódi bloat programoknál.
Egyébként én most fogom dobni a feh-t, xsetroot-ot használok majd háttérképnek, és kikapcsolom a picom kompozitort, mivel elhagyom az átlátszóságot, cserébe a X.org konfigba teszem be a tearfree meg DRI opciókat, így már nem fog bugzani az xsetroot. Nekem feh mindig is csak a háttérkép miatt volt fent, akkor is csak olyan X-es WM-eknél, amik saját maguk nem támogatták a háttérképet (pl. dwm, Openbox, bspwm, i3wm). Pl. IceWM támogatja, meg waylandes felületeknek is van saját háttérképmegjelenítője (Sway-nek swaybg).
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD 1TB HDD GTX 1060 6GB Zalman N5 MF ADATA 600W
- iKing.Hu - Nubia Z70 Ultra 5G Black Használt, karcmentes állapotban 12 GB RAM / 256 GB tárhely
- Huawei 4G CPE Pro3 4G Router
- Apple iPhone 16 ProMax 256GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- Lenovo ThinkPad P1 G7
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest