Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solti

    aktív tag

    válasz kovacsroli #14342 üzenetére

    üdv a klubban, nekünk is kb ez van, és most ~15 hónapos korában se múlt még el teljesen, de már javul. Borzadály volt autózni vele. ~3 évvel idősebb lányunk meg mindig is szeretett autózni. Próbálkoztunk autós üléssel hordozó helyett, hogy akkor majd előre néz és jobban kilát (méretben jó volt már hozzá), nem vált be különösebben. "Nyunyókát" adtunk neki, azzal valameddig el van, de én már álltam és szálltam ki a kocsiból így is, hogy nem bírok úgy vezetni hogy üvölt mögöttem (ez még Bp-n belül volt). Azóta annyit csinálunk, hogy igyekszünk jól kifárasztani és skippelni a délelőtti alvást, majd ebéd után telehassal menni bárhová, úgy néha alszik félórát. Most már javul, Bp-Keszthely megvolt különösebb kiborulás nélkül, meg visszafelé is, de messzebb még nem nagyon merünk vele menni. Az idősebbel meg 1 éves kora előtt simán megvolt a Bp-Rovinj, talán ha félóra sírás volt.
    Nem tudok jobbat, ki kell várni míg javul. Persze lehet próbálkozni énekléssel, nyúnyokával stb, de szvsz kinövi így is úgy is...

Új hozzászólás Aktív témák