Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Apple Music

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-08 16:16:33

LOGOUT.hu

Apple Music

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Parson válasza Parson (#300) üzenetére


Parson
addikt

'na most elméletileg csak egyazon régióhoz tartozó apple ID-k tartozhatnak egy családi megosztásba'

No közben erre sikerült rácáfolni, gyakorlatban sikerült összehozni a sima családi megosztást német és magyar régiók között... ez egyre érdekesebb... :U

Felmerül a kérdés, hogy apple ID-k között hogyan költöztethetö / kivülre hogyan exportálható / kivülröl hogyan importálható a komplett Mediathek (gyüjtemény) ? :F

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#302) M1995 válasza Parson (#301) üzenetére


M1995
aktív tag

Ezt próbáltad? Számítógép Music vagy iTunes menüben File, Library, Export (generál egy XML fájlt) aztán másikkal belépve Import.

(#303) Parson válasza M1995 (#302) üzenetére


Parson
addikt

Mac-et használok, de köszi, megtaláltam az exportot, köszi! :R

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#304) Parson válasza Parson (#292) üzenetére


Parson
addikt

Megszünt a bug mindenhol, újra normális. :))

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#305) Parson


Parson
addikt

Tesztelném az apple music-ot családi csomagban (szüz apple ID alatt, ami még nem használt ilyen próbaidöszakot), ez valóban elérhetö és müködik legalább 1 hónappal? Elöfeltétele hogy elöre be kell löni a családi megosztást hozzá?

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#306) Zsolt,72 válasza Parson (#305) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Igen, működik.

Részletek itt: [link] .

 iPhone 15

(#307) M1995


M1995
aktív tag

Több héttel a Classical megjelenése után vegyes élmények:

Nem jó hiába külön app, nincs szétválasztva az Apple Music-kal. Ajánlás, hallgatási előzmény dolgokba így bezavar. Ezért nem is rakom el gyűjteménybe, amikor Classicalban vagyok kikapcsolom a listening history funkciót és csak úgy böngészgetek. Arra klassz nagyon a metadata feldolgozás miatt. Nem hallgatok túl sok komolyzenét, egyelőre ötből kapnak három pontot. Jó kereső, szép grafikák és mert nem extra költség.

(#308) M1995


M1995
aktív tag

(#309) Zsolt,72 válasza M1995 (#308) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

"ismét hallgattak a feedbackre."

Jah, az egyik legnagyobb BS, amit olvasni/hallgatni szoktam a gyűlölködő tábortól, hogy "az Apple soha nem hallgat a felhasználókra". :( Itt sincs kolbászból a kerítés (Androidnál sincsen), de ez konkrétan nem igaz.

 iPhone 15

(#310) M1995 válasza Zsolt,72 (#309) üzenetére


M1995
aktív tag

Szerintem is az Apple, bár keretek között, inkább hallgat feedbackre, mint a Microsoft, Google-Android, Samsung, Spotify stb. Nyilván a cég határozza meg az irányt, például gömb alakú iPhone-t hiába kérnél csak azért mert egy Android gyártó már azt is csinálna, de keretek közt sok kért dolgot megcsinált az Apple, ha lassan is.

Bloatware mentesség, beépített appok, támogatás, használhatóság, ökoszisztéma, adatvédelem, kisegítő lehetőségek, összességében a legjobbak a piacon.

Amit sokan elfelejtenek, hogy Apple terméket használók az előző Apple termékhez viszonyítanak többségében, így mindegy a többiek mit csinálnak. Pl. Apple Music csak most lesz crossfade, ami Spotify régóta. Attól még ezért nem váltok egy dolog miatt, mert az Apple Music számomra tíz másik dologban jobb. Ahogy csak 120 Hz kijelző, AoD miatt se váltottak Androidra. Vagy pl. iPhone szépen iMessage, FaceTime tíz éve, a Google a tizedik chat appnál tart. Most az RCS miatt kritizálják az Apple-t, szerintem nem annyira jogosan. Mert melyik RCS-ről is van szó? A sima RCS szabvány, ami nem titkosított? A telekom szolgáltatók féle RCS? Az OEM gyártók féle RCS? A Google féle RCS ami bár jobb a simánál, de Google szervereken? Ez így egy katyvasz jelenlegi formájában, ha megegyeznek univerzális profilban akkor is, teljesen érthető az Apple nem akarja a Google kezébe adni. Inkább megoldották a saját vásárlóik számára, hogy iOS 17-ben egy vegyes iPhone-Android group chatben az iPhone tagok normálisan látják a dolgokat.

(#311) M1995


M1995
aktív tag

iOS 17 - What’s new for Apple Podcasts

Ez is jó! Szerencsére eszükbe se jut összevonni a zenét és a podcast appokat, de a rádió műsorokat berakják podcast közé könnyebb követhetőség érdekében:

Apple Music Radio on Apple Podcasts: Subscribers to Apple Music or Apple One will be able to listen to the entire catalog of award-winning, commercial-free Apple Music radio shows, hosted by leading artists, DJs, and tastemakers. For the first time, listeners will also be able to follow each show to automatically download and be notified of new episodes as soon as they’re released. New episodes of Apple Music Radio shows will stream live on Apple Music and be released on demand on Apple Music and Apple Podcasts simultaneously.

(#312) Zsolt,72 válasza M1995 (#310) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Teljesen egyet tudok veled érteni,  Apple Zene téren éppen úgy, mint a 120 Hz vagy AoD példáidnál. Ez így van nálam is.

iMessage és Facetime instant „szerelem” volt :) , részben emiatt sikerült több családtagot megnyerni az iPhone részére. Egyszerűbb a kommunikáció, díjtalan is, semmi sem szól ellene.

Persze, aki az élő fába is belekötő hater, annak ezek mind úgyis sz@rok. :D

 iPhone 15

(#313) M1995 válasza Zsolt,72 (#312) üzenetére


M1995
aktív tag

Egyébként a crossfade valamilyen régi iOS motorháztető alatti dolog miatt hiányzott iPhone-on, hiszen maga a funkció Music és iTunes, Android változatokban ott van régóta.

(#314) zelikocc


zelikocc
senior tag

Sziasztok!
Családi megosztásban az egyik tagnak valamiért nem jelenik meg az Apple Music előfizetés, pedig mindenki az látja hogy meg van vele osztva, nála mégsem látszik.
Az lehet a gond, hogy az ő Apple ID-Ja másik országhoz tartozik (Románia)?
Feltúrtam a netet, de sehol sem találtam ilyen megkötést, hogy családi előfizetés megosztásához ugyanazon régió kellene legyen… mi lehet a probléma?
Apple ügyfélszolgálatot csak hétköznap tudom hívni…

(#315) M1995 válasza zelikocc (#314) üzenetére


M1995
aktív tag

Valószínűleg az a gond, egy régióban kell lenni. (jogdíjak és adminisztráció miatt) Másik kikötés, hogy évente egyszer lehet családot váltani.

(#316) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Melyik szolgáltató a legjobb ár értékarányú most HiRes tartalmak érdekelnek főleg ? (Apple Music, Amazon Music HD, Tindal, Deezer) Köszönöm! :R

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#317) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Üdv!

Egy kis update ráférne az infókra. Először is az ár 1790 Ft egyéni, 2790 Ft családi és 899 Ft diák. Valamint már elérhető egy 'preview' Apple Music MS store-ban, Win10 és 11 alá (korábbi Windowshoz nem hiszem, ott marad a böngésző vagy az iTunes).
Utóbbi app elég suta, pl. én sehol se találom ho lehet állítani milyen bitrátával játszon le bármit is. Sok albumnál jelezve van a lossless, míg a mobilos appnál ez szépen beállítható, addig se itt se az iTunes-ban, se a weboldalas Apple Music-ban nincs vagy nem találok erre lehetőséget. Tény, félórám ment el az AppleTV okosTV appban mire megtaláltam a felirat beállítást.

@zoltanz: változó, árban talán a Deezer 1649 Ft de csak 1411 kbps. Szemben az Apple Music-kal, bár ott csak mobilon van erre lehetőség és 1790 Ft. A Tidal szerintem drága 2999 Ft-ért és csak újabb tartalmak vannak fent (kedvenc előadómtól pl. utolsó 3 albuma). Az Amazon Music nem rossz, bár nem használtam sokáig, de úgy rémlik az appja nem az igazi.

(#318) M1995 válasza Harbinger85 (#317) üzenetére


M1995
aktív tag

Apple Music Preview: settings, playback, audio quality részen lehet állítani: AAC, lossless, hi-res lossless

(#319) Harbinger85 válasza M1995 (#318) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Kösz, igen azóta én megtaláltam ezt a beállítást, de esküszöm mikor először próbáltam az appot nem volt ilyen opció.

(#320) M1995 válasza Harbinger85 (#319) üzenetére


M1995
aktív tag

Elképzelhető, ma is frissült nálam a Windows gépen, csak nem szoktam figyelni. (elsősorban almás cuccokon hallgatom)
Azért jó már nem kell Windows-ra se a régi iTunes. Szépen sorakoznak a start menüben az új preview appok:
Apple Devices
Apple Music
Apple TV

(#321) zelikocc válasza M1995 (#320) üzenetére


zelikocc
senior tag

Az Apple Devices nálam csak fekete képet ad

(#322) M1995


M1995
aktív tag

Egyszer bezárnám az előadókat, kiadókat, streaming szolgáltatókat egy szobába és addig nem jöhetnének ki, amíg meg nem oldják ezt: egy előadó oldalán albumok résznél csak a normál albumok legyenek!
Nem összevissza keverve minden deluxe, remaster, clean verzió hanem csak az eredeti. A többi csak utána.

(#323) nosedive


nosedive
csendes tag

Üdv!

Valaki találkozott már ilyennel?

Apple Music családi csomagba szeretném bevonni a feleségem. A meghívó emailt megkapta, az android appban a Get Started-ra bökve azonban hibaüzenetet kap, miszerint a művelet jelenleg nem hajtható végre.

Mint említettem, Android telefont használ, Apple ID-t léthrehoztam neki, ezzel be is van jelentkezve az Apple Music appban.

(#324) zelikocc válasza nosedive (#323) üzenetére


zelikocc
senior tag

A két Apple ID országa megegyezik?
Android alkalmazás újratelepítés?
Más eszközön megy a saját ID-jával?

(#325) Parson


Parson
addikt

No hello újfent. Eljött az idöpont, mikor is exportálnám az egyik felhasználó alól a zenekönyvtárat (és a lejátszási listáimat) és importálnám a másikba... és természetesen nem müködik a dolog, mert csak egy xml kiterjesztésü file-t exportál, amit a másik felhasználó alatti importálás során kifogásol ugyanaz az apple music program a MacBook-on. Van erre a komplett költözésre vkinek konkrét megoldása, vagy marad az elöre jól sejtett manuálisan újrarakok mindent tipusú f@aszkodás ? Bocs érte, de hihetetlen számomra, hogy ez nem müködik csettintésre a mai világban.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#326) Parson válasza Parson (#325) üzenetére


Parson
addikt

Maradt a manuális megoldás, pár órámba került mig kompletten összegyüjtöttem mindent az új fiók alá, de megoldható volt. Viszont hogy erre nincs müködö automatizált megoldás, az tényleg nevetséges...

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#327) M1995 válasza Parson (#326) üzenetére


M1995
aktív tag

Playlisty, SongShift, TuneMyMusic és egyéb költöztető szolgáltatásokat nem próbáltad?

(#328) Parson válasza M1995 (#327) üzenetére


Parson
addikt

Nem, mivel sürgős volt a megoldás. Sajnos nem teszteltem előre a megoldásokat.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#329) M1995


M1995
aktív tag

A Shazam ismét adott két hónap ajándékot. 🙂

(#330) Parson válasza M1995 (#329) üzenetére


Parson
addikt

Olyan apple ID-re, ami már elötte volt már apple music elöfizetö? :F

És valóban...

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#331) M1995 válasza Parson (#330) üzenetére


M1995
aktív tag

Igen, eddig nekem kb. 1,5-2 év ajándék mindenféle promóciós ajánlatokkal. 🙂

(#332) Lali-213 válasza M1995 (#331) üzenetére


Lali-213
senior tag

Most lemondtam az Apple Music előfizetést ami október 24-én jár le. Utána a Shazam automatikusan feldobja, hogy fizessek elő rá újra a két hónapos ingyen időszakkal?

(#333) M1995 válasza Lali-213 (#332) üzenetére


M1995
aktív tag

Gondolom mindenkinél más mikor és mennyit. Nálam így volt: lemondtam, 1-2 nap múlva shazamoztam egyet, felkínált 3 hónapot, megnyílt AM egyedi ajánlat ellenőrzése, ott 2 hónapot írt, az is jó, köszi és kész. Shazam reinstall is megér egy próbát.

[ Szerkesztve ]

(#334) Lali-213 válasza M1995 (#333) üzenetére


Lali-213
senior tag

Nekem is sikerült beaktíválnom a 2 hónapos kupont, köszönöm a tanácsot. :R

Csak meg kellett várnom az előfizetést lejáratát, másnap reggel pedig a Shazam újratelepítése után szépen fel is jött az üzenet, hogy mehet az ajándék.

Azt hiszem 3 hónapot az újak kaphatnak.

(#335) zelikocc válasza Lali-213 (#334) üzenetére


zelikocc
senior tag

Nem kell hozzá Shazamot telepítgetni.
Itt a link akinek kell: https://www.shazam.com/applemusic

(#336) M1995


M1995
aktív tag

Apple Music Classical megjelent iPadre is.

iOS 17.2-ben a kedvencek gombhoz lesz kapcsoló, hogy a dalt ne adja hozzá gyűjteményhez, aki úgy akarja.

(#337) M1995


M1995
aktív tag

Sokan panaszkodtak erre a figyelmeztetésre és ki is vették mostanában, viszont nekem hiányzik. Sorba állítasz dalokat, aztán még böngészel és véletlenül elindítasz valamit, a kivett felugró megerősítés hiányában el fog veszni az összerakott sor.

A kedvencek vörös csillaga nem tetszik, a szív jobb volt.

(#338) Parson


Parson
addikt

Hm, azt veszem észre, hogy az apple music lemondása után újabban nem szünik meg rögtön a szolgáltatás, hanem az adott periódus határáig hagyják kifutni. Tehát nyugodtan le lehet mondani hamarabb a tesztidöszakot, ettöl még a két hónap teljes két hónap marad a felhasználásra. Jól látom, amit látok? Korábban nekem egyböl inaktiválódott.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#339) Lali-213 válasza Parson (#338) üzenetére


Lali-213
senior tag

Szia
Pár hónappal ezelőtt a 2 hónapos promóció miatt lemondtam és megvárta a fordulónapot.

(#340) Parson válasza M1995 (#331) üzenetére


Parson
addikt

No nekem most azt irja az AM, hogy elértem a maximális számát az ingyenes akciónak - 2x használtam így, egyszer 6 hónap, egyszer meg 2 hónap - úgyhogy hiába shazam promoció, nem tudtam aktiválni az AM-et... más is tapasztalja ezt ? :F

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#341) Lali-213 válasza Parson (#340) üzenetére


Lali-213
senior tag

Nekem január 24-én lesz a forduló, így erre válaszolni csak akkor fogok tudni. Lehet, hogy teszek majd egy próbát, hátha nekem beveszi. Ha nem, akkor sincs semmi. :)

(#342) M1995 válasza Parson (#340) üzenetére


M1995
aktív tag

Előfordul az ilyesmi, lehetséges pár hónap múlva engedi megint. Nekem most aktív a tényleg fizetős előfizetés, így passz. Egyébként istyle-nál vannak kódok, Music esetében ott is újnak kell lenni, Apple TV+ 3 hónap ajánlatot kiváltottam, az visszatérőknek is él. Valami ajándék mindig van.

[ Szerkesztve ]

(#343) Lali-213 válasza Parson (#340) üzenetére


Lali-213
senior tag

Ma megpróbáltam egy újabb Shazam ingyenes időszakot igényelni. Ugyanazzal az üzenettel találkoztam, mint te.

(#344) Parson válasza Lali-213 (#343) üzenetére


Parson
addikt

Köszi a visszajelzést. :R
Szerintem apple-ék is észrevették ezt a rést, és egyszerüen befoltozták...

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#345) Lali-213 válasza Parson (#344) üzenetére


Lali-213
senior tag

Egyébként néztem a Shazam oldalán a promóciót és az volt kiemelve, hogy csak új előfizetők esetén. Hátha a következő alkalommal lehet élesíteni ismét.

(#346) Lali-213 válasza Parson (#344) üzenetére


Lali-213
senior tag

Gondoltam, teszek egy próbát úgy is, hogy böngészőből megnyitom a Shazam.com-ot és onnan indítom az ingyenes időszakot. Kaptam 2 hónapot.
Szerintem próbáld meg te is, hátha beadja neked is.

(#347) Parson válasza Lali-213 (#346) üzenetére


Parson
addikt

Most tudtam csak kipróbálni... Nálam 3 hónapot kínál fel 1 hónap árárért, és a 4. hónaptól rendesen havi fizus. Nem vágna fölhöz ez a megoldás sem, de minek, ha az aktiv magyar apple musicom-hoz, ami családi szinten megvan osztva, ahhoz szimplán csak mobilinternetet kell aktiválnom töredékáron, és a magyar telefonomat is magammal hordani... igazából csak kocsiban való zenehallgatáshoz kell, ahhoz viszont nagyon jó volt eddig is. Sajna nincs számomra tökéletes megoldás kompromisszum nélkül, amíg ez országok között ennyire elhatárolt. Viszont a magyar árak így is töredéke a németnek.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#348) Lali-213


Lali-213
senior tag

Kipróbáltam az Apple Music Windows 10-es verzióját. Elsőre egész kellemes, bár vannak hiányosságai. Például a mini playert jó lenne átméretezni.
De az határozottan tetszik, hogy a veszteségmentes lejátszás megy rajta.

[link]

(#349) Lali-213


Lali-213
senior tag

A veszteségmentes részt azt most jobban megnéztem és valamiért a 256 Kbites AAC-t játsza itt is. Lehet, hogy Windows 11 kell a ALAC fájlok lejátszásához?

(#350) M1995 válasza Lali-213 (#349) üzenetére


M1995
aktív tag

Nem elég csak bekapcsolni, alatta ki is választottad a listából a streaming minőségét, hogy lossless legyen?

A lossless jelet is látnod kell lejátszás közben:

Egyébként az AAC is szépen szól az Apple Music Digital Masters miatt. Most megint 2 hónap ajándék Shazam módban vagyok és múltkor küldtem be dalszöveg javítást, megcsinálták azt is. Klassz az Apple Music nagyon. Igaz, kicsit rendet tehetnének: web player van amit tud, lejátszó nem, Classical iPhone, iPad, Android, de nincs Mac, Windows, web player változat. Smart playlist készítés számítógépen, telefonon nem lehet. Szerencsére egyik sem vészes dolog. Úgysem váltok másra, mert nincs jobb.

Apple TV+ ajándék most arra jó utolérni magam sorozatokkal:
For All Mankind, Silo, Slow Horses és még 1-2 másik.

(#351) M1995


M1995
aktív tag

Úgy néz ki, hogy beépítik a SongShift funkciót. (playlist áthozás)

(#352) Zsolt,72 válasza M1995 (#351) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

No, ez jó hír lenne.

 iPhone 15

(#353) M1995 válasza Zsolt,72 (#352) üzenetére


M1995
aktív tag

Playlisty app, ami még hasznos erre. (1500 Ft) Backup készítésre is jó.

(#354) Zsolt,72 válasza M1995 (#353) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

:R

 iPhone 15

(#355) Lali-213 válasza M1995 (#350) üzenetére


Lali-213
senior tag

Igen, ezt látom is, viszont ha a file részleteit megnézem, csak azt látom hogy AAC 256 Kbit/sec. Azt gondolnám ALAC-t kéne látnom veszteségmentes formátum esetén.

(#356) M1995 válasza Lali-213 (#355) üzenetére


M1995
aktív tag

Én nem használom, de most próbálgattam és:

Windows Apple Music bekapcsoltam lossless, stream és download is.

stream esetén:
3:49 perces dal, lossless jel látszik, file részleteknél mégis AAC és 7.8 MB méret, ez nem lehet lossless méret, viszont a dal talán mintha jobban szólna, talán csak a kiírás hibás

download esetén:
3:47 perces dal, lossless jel látszik, file részleteknél HLS media (ez az ALAC DRM neve) és a fájl méret már 26.7 MB ez hihető is lossless

Arra jutottam, ha a lossless jel látszik akkor az is szól és csak bug a tulajdonságok info stream esetén. Ha letöltöd, akkor helyesen is mutatja a kiírás is. Redditen rákeresve ugyanezt találtam:

If the little lossless icon is there when the song is playing it is lossless. This has been tested. The information is just a bug. You can download the songs and it will show lossless file sizes.

Just an incomplete feature. Download this song - and the properties will display correctly.

Nálam marad az AAC, elég jól szól az is. Amikor hosszabb ideig lossless módban teszteltem, néha kifagyott a lejátszó, AAC módban nem történt ilyen, hónapok óta használtam a bétát is.

(#357) Lali-213 válasza M1995 (#356) üzenetére


Lali-213
senior tag

Köszi a részletes leírást, érdekes hogy nem pontos a file info. Talán később javításra kerül.
Te milyen rendszeren próbáltad? Nekem Windows 10 megy csak. (11 nem megy fel a hardver miatt.)

(#358) M1995 válasza Lali-213 (#357) üzenetére


M1995
aktív tag

Ugyanaz az app mindkét Windows esetében. Hangkártyától, hangfalaktól is függ gondolom, annyira nem másztam bele a lossless témába. iPhone, Air, Windows mindenhol AAC szól.

Más, ha már hangzás a téma:
A sound check funkciót (hangerő kiegyenlítés) én kikapcsoltam, még nem nagyon futottam bele abba, hogy egy dal zavaróan hangosabb vagy halkabb lett volna a másiknál.
Dolby Atmos opciót néha próbálgatom, állandóra inkább nem.

(#359) Lali-213 válasza M1995 (#358) üzenetére


Lali-213
senior tag

Nekem az Atmos nem annyira jött be, így azt inkább kikapcsoltam.

A hangkártya egy régi integrált darab, ami a laptopban van, de HDMI-n megy egy HK erősítőre vagy jacken keresztül egy AT fejhallgatóra.. Összességében nem rossz a minőség így sem.

(#360) Parson


Parson
addikt

Urak, windows 10-ben google chrome browser alatt nem tudok bejelentkezni a webes apple music-ba, csak hibaüzenetet dob. Nektek müködik ez ?? :F
Pont emiatt fizettem elö baxus, hogy az irodában (monoton munka esetén) a gépröl hallgatom a zenéimet, és nem külön a telefonról, erre most már több napja ba**axik :W

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#361) Lali-213 válasza Parson (#360) üzenetére


Lali-213
senior tag

Kipróbáltam a céges gépről az irodában és nekem ment szépen. Be tudtam jelentkezni és a lejátszás is rendben volt. Windows 10 (22H2), bár én a legújabb Edge-t használom (122.0.2365.92).

(#362) Parson válasza Lali-213 (#361) üzenetére


Parson
addikt

Közben én is kipróbáltam Edge alatt, ott müködik. Chrome-on viszont behalt, úgyhogy most max várok egy-két frissitést, vagy tudomisén...

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#363) M1995 válasza Parson (#362) üzenetére


M1995
aktív tag

Ilyenkor cookie törlést érdemes próbálni vagy privát ablakot. Esetleg egy kiegészítő zavar be? Vagy tényleg Chrome hiba. Van még a beta.music.apple.com féle is.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Apple Music
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.