Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#858) Ganger válasza AMD Power (#856) üzenetére


Ganger
aktív tag

Háát van köztük szeretnivaló is de ők jönnek velem úgyis. :DD

Szóval igazából addig leszek én is itt, amíg meg nem lesz a pénzmagom hogy kint kezdjek vmibe bele.
Sajna elég kilátástalan a helyzet hazánkban, de én úgy döntöttem inkább kint próbálom öregbíteni majd hazánk nevét valahogy,de itt nem maradok, sok az irigy, és féltékeny megkeseredett ember. Ilyenek között sajnos nem érzem jól magam. Kint tiszta lapról kezdhet az a nemzet ahova megyek, de a magyar emberek jó része elásta magát nálam. :(

Meg lehet kövezni, de ez az ország már csak döglödik, és tetemét falja fel a dögvész.
Inkább tiplizek, de nem akarok itt maradni, nem érzem én se jól magam itthon, minden héten vmi kis paraszt keresztbe tesz, vagy visszaél a bizalmammal.
ha 10 idegennel van kezdenivalóm az utcán, (posta,bank,bolt,stb) abból 5 egy utolsó bunkó paraszt, lekezelő, 3 megfáradt ember ki üveges üres tekintettel mered maga elé és robotol,
2 ha normális. A tahók országa ez, sajnos. Ezután jönnek az ismerösők akik szintén bekavarnak. Volt pár olyan hetem ebben az évben, hogy azt hittem most pakolok össze és hagyom el pestet, visszamegyek vidékre, fogom a pénzem és megpattanok bécsbe, onnan meg tovább, de nem érdekel már semmi...
Ez az év eddig csak megerősített abban, hogy elhagyom ezt a süllyedő hajót és bemutatok a határon az országnak.
na hagyom inkább a francba, mert itt ríhatnék hajnalig, meg eszmefejtésekbe bonyolodhatnék :DD

sorry ha egy kicsit kifakadós lett, de nagyon zavar a dolog...
sorry az offert :(

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.