Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) #53932800 válasza F-ECT$ (#11050) üzenetére


#53932800
törölt tag

Ezekre èn is kiváncsi vagyok;)

(#11052) gdavid007


gdavid007
tag

Sziasztok! Valakinek erről véleménye?

[ Szerkesztve ]

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#11053) saelin válasza gdavid007 (#11052) üzenetére


saelin
veterán

Először is drága, másodszor meg az irányítást sokan fikázzák. Joystickkal kell irányítani a karaktert jobbra-balra, ami egy 2d-s platformerben eléggé furán jön ki. Jobb lenne ha két funkció gombra lehetne állítani, de nem lehet. Átlagos kategória, ami az árát (még a felét sem) nem éri meg.

Itt egy videó róla: http://youtube.com/watch?v=8_YEXD64_f0

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11054) tomee007007


tomee007007
őstag

Mai ingyenes app az Amazonon, jónak tűnik!

(#11055) bostone


bostone
addikt

Az amazon termékeit meg lehet vásárolni itthoni bank által kiadott kártyával?

(#11056) xenom0rph válasza F-ECT$ (#11050) üzenetére


xenom0rph
őstag

-Androidról látom az IOS játékosokat is?
-Igen

-Mennyire multi, találkozhatok élő ellenfelekkel?
-Igen, bizonyos szint után támadhatsz meg "élő" ellenfeleket, akik szintén támadhatnak téged

-Előfordulhat, hogy belépek, és azt látom, hogy a fő bázisomnak annyi?
-Előző válasz

-Érdemes tartalékolni a lila gyémántokat, vagy amikor úgy érzem, hogy most nincs kedvem várni 2 órát egy építkezésre, akkor nyugodtan elkölthetem?
-Én tartalékolok arra az esetre, hogy ha esetleg bevezetnék a több építőt.

-Mennyi ideig tart "végigvinni" a játékot (max szintű épületek és fegyverek). Meg lehet ezt tenni iap nélkül is?
-Megtenni meglehet max tovább tart. Tudomásom szerint végigvinni nem lehet, mindig van tovább fejlődni valahol. Rendszeresen frissítik is a játékot ,a tartalommal nincs gond.

halahala

(#11057) F-ECT$ válasza xenom0rph (#11056) üzenetére


F-ECT$
titán

Tehát megtámadhatnak. Ekkor tudok valamit tenni, vagy tétlenül nézhetem? Ha legyőznek, akkor kezdhetem elölről, vagy csak nyersanyagot vesztek?

Dive ever, work never.

(#11058) ollie válasza bostone (#11055) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen.

***

(#11059) xenom0rph válasza F-ECT$ (#11057) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nos ez elég komplex kérdés. Mivel a támadás utáni veszteség mértéke sokmindentől függ. Itt is nagyon fontos -mint a Clash of Clansban- ,hogy hogyan helyezed el az épületeket. Mivel a katonák azt támadják ami előttük van (de lehet nekik jelző tüzet rakni ,hogy merre menjenek). Ezzel csak azt akartam mondani hogy ha jól rakod le a dolgokat ,akkor az ha megtámadnak nem is fogja rögtön azt jelenteni ,hogy le is tud "rombolni".
Előlről nem kell kezdeni semmit ,veszítesz x nyersanyagot és folytatod tovább a játékot. Elsőként ajánlatos a raktárakat és a nyersanyag termelőket fejleszteni ,mert ezekből szinte mindig fenn áll a hiány. Vagy nincs elég, vagy már annyi van hogy nem fér el... :DDD

halahala

(#11060) F-ECT$ válasza xenom0rph (#11059) üzenetére


F-ECT$
titán

Értem. Az mennyire általános, hogy belépek, elindítok 1 upgrade-et, esetleg befoglalok egy szigetet, és utána várok 2 órát, hogy ismét csinálhassak valamit? Ez később is így lesz?

Dive ever, work never.

(#11061) eastone1 válasza ollie (#11058) üzenetére


eastone1
senior tag

Akkor ez olyan lehet mint a tiberium alliance pc s játék? Az nagyon izgalmas volt, egész nap rajta lógtam.

(#11062) xenom0rph válasza F-ECT$ (#11060) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ez ilyen. En ha tamadok akkor nem egyszer, hanem egymas utan tobbszor foglalok szigeteket.

halahala

(#11063) ollie válasza eastone1 (#11061) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom nem nekem akartad intézni a kérdést. :)

***

(#11064) HPAA


HPAA
őstag

aki játszik Prime World: Defenders -el kérdezem hogy minden rendben ? ,nekem ma délben eltünk a profilom ,és elkezdett letölteni valamit /frissítés ? / , de nem sikerült ...
:F

************* censored

(#11065) ollie válasza HPAA (#11064) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most direkt megnéztem facebookon, ott megvan, androidon nem néztem.

***

(#11066) eastone1 válasza ollie (#11063) üzenetére


eastone1
senior tag

De :DDD , persze csak ha ismered az alliance játékot.

HPAA Nálam tegnap frissített csak azt nem értem miért töltötte le ismét az egész 500 megát.
Ráadásul le is töröltem. :( úgy elakadtam, hogy onnan csak jó félév múlva tudtam volna tovább evickélni.

[ Szerkesztve ]

(#11067) HPAA válasza eastone1 (#11066) üzenetére


HPAA
őstag

frissítene gondolom , de mér 3 órája :F

************* censored

(#11068) F-ECT$ válasza xenom0rph (#11062) üzenetére


F-ECT$
titán

Hogy érted azt, hogy "többször foglalsz szigeteket"? Ha elfoglaltad, akkor az a tiéd, míg el nem veszik, nem?

Levertem 1-2 emberinek tűnő ellenfelet, de most feltűnt a színen egy lvl14-es, míg én lvl8-as vagyok. Azt hiszem azt a bázist nem fogom betámadni :)

Dive ever, work never.

(#11069) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valaki tolja a Fifa 14 droid verzját?
Aki igen az legyen szíves rám írni privátban..lenne 1-2 kérdésem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11070) Viktor77


Viktor77
titán

Ridge Racer Slipstream

Remélem ez már nem kamu, mint múltkor a Tekken (azóta nem is találom).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11071) james001 válasza Viktor77 (#11070) üzenetére


james001
veterán

Ez már egy jó ideje fönn van a play-en,játszottam is vele sokáig de aztán letöröltem a sok hülye IAP miatt... Szóval ez eredeti.

Más kérdés: Shadowgun stílusú TPS lövöldözős játék van még droidra (és "minőségi" is)?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11072) Viktor77 válasza james001 (#11071) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor írd be.

Másoknak is szól.
Ha valami érdekeset találtok, írjátok be, nem tudhatjátok kinek lesz a kedvenc játéka.
Sok játékról itt a topicban hallok elöször, de pl. ezt még nem láttam, pedig nagy név.
Ahányan vagyunk annyiféle stílust szeretünk, ismerjük belőlük a Play kínálatát.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11073) Silent77 válasza Viktor77 (#11070) üzenetére


Silent77
veterán

Note 3 nem kompatibilis. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11074) aizen92 válasza Viktor77 (#11070) üzenetére


aizen92
addikt

Csávó kommentben írja " nem akad asus nexus 2013-on...."

Nekem N7'13-ra azt írja, az eszköz nem kompatibilis. WUT? :O

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#11075) fery02


fery02
addikt

Érdekes, hogy ez az Asphalt 7 képes 2,5 óra alatt leszívni az akksit, míg az aktuális része 3-3,5 órát is képes elvinni ugyanolyan fényerő mellett.
Ez a 7-es jobban is fűti a telót közben, viszont mérföldekkel smooth-abb, mint a 8, nem beszélve a sebesség érzetről.
A 7-esben ha durva-gyorsan mész, akkor tényleg durva-gyorsan mész, míg a 8-asban ehhez képest a sebesség olyan, mint ha valós sebeség kb negyedét levonnánk.

(#11076) jozso1989 válasza fery02 (#11075) üzenetére


jozso1989
őstag

mert kevesebb az fps Asphalt 8-on

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#11077) Delerium válasza Viktor77 (#11070) üzenetére


Delerium
senior tag

Gyorsan ki is próbáltam, letölt(nagyon lassan)-indít -reklám, megint, megint-vegyél autót-várj 1 percet vagy költs egy zsetont-költs gyorsító extrákra-reklám-verseny-ezmiez?!-letöröl :(

"I fight for the Users"

(#11078) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akciós az összes Sonic játék a playen. Aki régebben szerette, az most is talál kedvére valót.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11079) fery02 válasza jozso1989 (#11076) üzenetére


fery02
addikt

Igen, nekem is kijött az egyenlet végén a megfelelő eredmény, csak úgy tűnik talán szándékosan van butítva sebességileg az Asphalt 8, mert ezek szerint nem használja ki a telót teljesen magának.

Ezt nem értem én.

(#11080) Fitzgerald válasza gdavid007 (#11052) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ennek a 2D-s verziója az első játékom volt anno sega Game Gear-en, kb. 20 éve. A harminc felettiek még emlékezhetenek a konzolra. Nem volt adapterem hozzá, 6 darab AA méretű zsír új Duracell elemmel pedig kb. 2 órát bírt ki a gép lol.
Sosem tudtam végigjátszani. Majdnem 20 év után nekiálltam emulátorral is tavaly valamikor végigjátszani, hogy egyensúlyba kerüljön az univerzum. De még mindig nem sikerült, elveszett az érdeklődésme. Majd valamikor még nekiugrok.

(#11081) saelin


saelin
veterán

Metal Slug Defense

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11082) jozso1989 válasza fery02 (#11079) üzenetére


jozso1989
őstag

Vagy épp a telefonod hardvere gyenge hozzá. A mostani telefonokon kezd elfogadható sebességet produkálni Androidon az a sz*r. Egyedül iphone-on megy tökéletesen, de azon minden és sokkal jobb grafikával, lásd: dead trigger2.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#11083) Fitzgerald válasza jozso1989 (#11082) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az a nyál-zselé effekt eszi a hardvert igazából. Ha leveszed mediumra a grafikát, sokkal jobban fut, és ahogy láttam szinte csak az nincs bekapcsolva.

(#11084) jozso1989 válasza Fitzgerald (#11083) üzenetére


jozso1989
őstag

Meg az elmosódás-effekt ha "gyorsan" (30 fps-sel XD) mész, na meg az a szép színkavalkád, amikor perfect nitrozol és ott van az a kijelző betörés, amikor ütközöl. :D Meg igen, a shader is szebb high-on.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#11085) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsit beteg játékok, de 5 perces unaloműzőnek jók:

Dinosaur simulator: T-rexel kell tombolni egy kisvárosban.

Ez meg ugyanaz, csak cápával: Shark simulator.

Egyikben sincs IAP.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11086) eastone1


eastone1
senior tag

Galaxy defense, eddig nem is olyan gyatra.

[ Szerkesztve ]

(#11087) Tidzsimon válasza icemad (#11078) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Megvettem a sonic race-t. Vajon ki nyúlt kitől a nintendo a segától vagy fordítva? :-)
Egyelőre a nintendos jobbnak tűnik. Majd kipróbálom montrollerrel.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#11088) Sirandrish válasza Tidzsimon (#11087) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Sega nyúlt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11089) castiels válasza Sirandrish (#11088) üzenetére


castiels
addikt

De nem is megy, legálábbis a sonic racing tranformed..

(#11090) Mezcal válasza Sirandrish (#11088) üzenetére


Mezcal
addikt

Meg van, amit a nintendo nyúlt le :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#11091) Sirandrish válasza Mezcal (#11090) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sonic race-ről volt szó...gondolom a Nintendos ellenpélda a a Mario kart lehet ami BŐVEN korábban volt a Sonic racenél...pont :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11092) saelin


saelin
veterán

Amazonon ingyenes a clash of puppets. (Nekem nem jött be... elég ratyi az irányítása. Utálom a dual stickes lövöldéket :) )

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11093) Fitzgerald válasza saelin (#11092) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Gun Bros és a Guerrilla Bob is itt vérzett el nálam évekkel ezelőtt.

(#11095) saelin válasza Fitzgerald (#11093) üzenetére


saelin
veterán

Legalább lenne benne auto aim... Nem újkeletű dolog, csak lusták megírni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11096) Tidzsimon válasza Sirandrish (#11091) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Kösz, Igen a mario cartra gondoltam csak kimaradt.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#11097) fery02 válasza jozso1989 (#11082) üzenetére


fery02
addikt

Snapdragon 800-as LG G2.
Ez nem egy gyenge telefon és ha mélyebben értelmezed a történéseket, akkor meglátod, hogy nem az Asphalt 8 futási sebessége a lényeg.

(#11098) #53932800


#53932800
törölt tag

Készül az Angry Birsd Transformers,hogy mit ki nemtalálnak....:DD

(#11099) bostone válasza fery02 (#11097) üzenetére


bostone
addikt

Miért nem próbálod ki a Real Racing3-at? Középtávig egész könnyen el lehet vinni fizetés és jelentősebb farmolás nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.