Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67614) Drakmusz válasza vodrosjozsi (#67611) üzenetére


Drakmusz
őstag

Mondanám hogy kitalált történet, de sajnos nem....
A múlt héten pénteken indultam volna dolgozni, reggel 8 óra.
Valaki dörömböl az ajtón, a szomszéd néni az.
Elmondja hogy párom apukája a kertben fekszik hátul, mozdulatlan.Jani bácsi 75 éves, de még aktív.Fűkaszálás közben megállt a szíve, én próbálom meg újraéleszteni.Mellettem a kihangosított telefon, azon adják az instrukciókat a mentősök.Telnek a percek, szólnak hogy küldtek egy helikoptert is.Megjönnek, ők folytatják.Sikerül újraéleszteni, de legalább 15 perc eltelik.A helikopter leszáll a közeli gátra, a nagyfiú elautózik egy műszerért.Azt tudni kell hogy a ház három szintes.Felül lakik Papa, középen mi hárman a kisebbik gyerekkel, alul a nagyobbik csemete a barátnőjével.
Olyan meredek a lépcsőnk hogy nem tudják felvinni.Kijön a tűzoltóság, szétvágják a szomszéd kerítését.Végül abba az irányba tudnak elindulni vele.
Berakják a mentőbe, elindulnak.Az állapota azóta is válságos.Június közepén mentünk volna nyaralni, először Svájc onnan Provence.Minden befizetve, repjegy, vonatjegy, szállás stb.
Természetesen minden ugrott, de a pénzt lesz.rom.Nagyon sokat dolgozunk, jót tett volna a pihenés.És ugye itt mondhatnám hogy ezzel vége is.Viszont ma reggel a munkából hazatelefonálok hogy minden okés-e otthon.A párom elmondja hogy fentről zajokat hall.Felmegy, de addigra már nincs ott senki.A zár feltörve, betörtek.Hétfő délelőtt 11-kor, Budakalász főútja mellett.
Külön bejáratú minden lakrész.Ha csak fél perccel előbb megy fel, tuti hogy találkozik valakivel.
A helyszínelés lezajlott, k.rvára kivagyunk.
Szerencsés ember a mi betörőnk, még jó hogy nem voltam szabadnapos....
Hát ennyi srácok, próbálok magamhoz térni.Péntek óta csak pár nap telt el, de ezt az ellenségemnek sem kívánom.:((

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.