Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67601) Quqesz válasza w333 (#67596) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Háhá, te vészmadár...semmivel sincs több eladó huawei, mint eddig. Ráadásul több olyan eladó van, amit olyan vki árul, aki nem saját készüléket ad el, hanem kereskedő, pl mobilvilág, laleh,stb.....
Én sem adom el, nagyon bevált cucc és most kaptam rá frissítést is ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67602) leslien válasza Quqesz (#67601) üzenetére


leslien
nagyúr

és most kaptam rá frissítést is

lehet h az utolsót még odaadták... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#67603) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#67600) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Vicc :))

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#67604) Quqesz válasza leslien (#67602) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem hiszem..... :B :P
Gondolom az LG sem jeleskedik a supportban mostanság?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67605) Aryon87 válasza Quqesz (#67604) üzenetére


Aryon87
félisten

Se a HTC.. Samu legalabb szinten van, de semmi extra. Havi szintet atirjak, jonapot

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67606) leslien válasza Quqesz (#67604) üzenetére


leslien
nagyúr

3 havonta jön vmi... de túl kényelmes a Pixel kell egy kis izgalom.. aszem most lesz nektek is.. :B

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#67607) w333 válasza Quqesz (#67604) üzenetére


w333
félisten

Xiaomi ... hetente minden pénteken jön frissítés :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67608) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

De most komolyan a huawei pártját fogjátok?
Amikor folyamatosan kémkednek az amerikaiak után, és az FBI is azt mondta tavaly, hogy ne vegyenek huawei-t mert továbbítja az adatainkat kínába? Bezzeg mikor a Nokia az Eu-ba olyan mobilokat küldött ami kínának szánt hardvert tartalmazott akkor fújolt mindenki, de a huawei-,ről senki még csak nem is gondolja, hogy kémkednek. :DD :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#67609) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#67608) üzenetére


Aryon87
félisten

Van bizonyitekod ra? Nincs. Meg Amerika se tud semmit felmutatni lassan 1 eve. Mellesleg Amcsi is ugyanugy kemkedik (sot, jobban) ahogy barki mas is, es a google is tud rolad mindent..
Itt poziciofeltes van, semmi tobb, csak valamire ra kell fogni. Annyira atlatszo a helyzet..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67610) trebrona válasza Aryon87 (#67609) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ki, milyen pozíciót félt?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#67611) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#67609) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Jaj ez a szöveg de sz@r. Amerika is ugyanúgy kémkedik, bezzeg kína nem, mi? Amikor felraktak pár százezer kamerát h megfigyeljék az embereket, beskatulyázzák értékekbe.. és akkor ők nem kémkednek. Hagyjuk már.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#67612) Intruder2k5 válasza vodrosjozsi (#67611) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mindenki kémkedik aki tud, de azt gondolom, a Google-nél nagyobb kémet keresve se találsz.

(#67613) S e t h válasza Intruder2k5 (#67612) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én már leírtam korábban a véleményemet Kínáról, nem ismételném magam.
Inkább fizetek többet bármiért, mintsem tőlük vegyek akármit.
Ennyi erővel Kim Jong Unt is támogathatnám.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#67614) Drakmusz válasza vodrosjozsi (#67611) üzenetére


Drakmusz
őstag

Mondanám hogy kitalált történet, de sajnos nem....
A múlt héten pénteken indultam volna dolgozni, reggel 8 óra.
Valaki dörömböl az ajtón, a szomszéd néni az.
Elmondja hogy párom apukája a kertben fekszik hátul, mozdulatlan.Jani bácsi 75 éves, de még aktív.Fűkaszálás közben megállt a szíve, én próbálom meg újraéleszteni.Mellettem a kihangosított telefon, azon adják az instrukciókat a mentősök.Telnek a percek, szólnak hogy küldtek egy helikoptert is.Megjönnek, ők folytatják.Sikerül újraéleszteni, de legalább 15 perc eltelik.A helikopter leszáll a közeli gátra, a nagyfiú elautózik egy műszerért.Azt tudni kell hogy a ház három szintes.Felül lakik Papa, középen mi hárman a kisebbik gyerekkel, alul a nagyobbik csemete a barátnőjével.
Olyan meredek a lépcsőnk hogy nem tudják felvinni.Kijön a tűzoltóság, szétvágják a szomszéd kerítését.Végül abba az irányba tudnak elindulni vele.
Berakják a mentőbe, elindulnak.Az állapota azóta is válságos.Június közepén mentünk volna nyaralni, először Svájc onnan Provence.Minden befizetve, repjegy, vonatjegy, szállás stb.
Természetesen minden ugrott, de a pénzt lesz.rom.Nagyon sokat dolgozunk, jót tett volna a pihenés.És ugye itt mondhatnám hogy ezzel vége is.Viszont ma reggel a munkából hazatelefonálok hogy minden okés-e otthon.A párom elmondja hogy fentről zajokat hall.Felmegy, de addigra már nincs ott senki.A zár feltörve, betörtek.Hétfő délelőtt 11-kor, Budakalász főútja mellett.
Külön bejáratú minden lakrész.Ha csak fél perccel előbb megy fel, tuti hogy találkozik valakivel.
A helyszínelés lezajlott, k.rvára kivagyunk.
Szerencsés ember a mi betörőnk, még jó hogy nem voltam szabadnapos....
Hát ennyi srácok, próbálok magamhoz térni.Péntek óta csak pár nap telt el, de ezt az ellenségemnek sem kívánom.:((

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#67615) Drakmusz válasza vodrosjozsi (#67611) üzenetére


Drakmusz
őstag

Félrement, nem neked szántam.Sorry!

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#67616) #96302336


#96302336
törölt tag

Lesz ez még így sem. Olyan szinten vissza fog nyalni a fagyi az USÁ-nak, hogy térden csúszva fog a kínaiak lába elé járulni Trump. A fél világot a kínai cuccok uralják. A másik felének meg bérbe gyártanak...

(#67617) nrg_52 válasza Drakmusz (#67614) üzenetére


nrg_52
addikt

Erre csak annyit tudok mondani, hogy fubazd+! Gane, szemetlada emberek vannak. Aposjeloltnek jobbulast!

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#67618) Drakmusz válasza nrg_52 (#67617) üzenetére


Drakmusz
őstag

Köszönjük!Ennél már csak jobb jöhet.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#67619) Quqesz válasza Drakmusz (#67614) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Részvéte a dolgok miatt.

VJ
Senki nem mentegeti a kínaiakat, de ez most olyan, mint mikor bagyoly mondja verébnek, hogy nagyfejű. Az NSA sem szent, az apple is keveredett botrányba, a samsung tévé is fülelet..... A kémkedés ilyen technológiai környezetben alap(hülye lenne az az ország, aki nem csinálja).... Ja az orosz hackerekről meg nem is beszélek... Vagy a moszadról.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67620) S e t h válasza Drakmusz (#67614) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mondanám, hogy meg vagyok lepve, de hazudnék.

Nálunk amíg égő házat oltottak a tűzoltó, addig egyiküknek elvitték a táskáját a járműből, benne pénz, okmányok.

Ma egy mentőhelikoptert láttam keringeni az SZTK-nál, egy órán keresztül nem tudott leszállni, döbbenet néha mit produkál az élet. Gondolom azért elővesznek majd pár embert.

Remélem a papa jobban lesz és felépül, ez a legfontosabb, tartsatok ki!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#67621) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ha már huawaei és Google.
Szerintetek egy esetleges Huawei álltal kezdezményezett komplett Google kitiltás vagy valamiféle adó kivetés kinek fájna jobban?

adó esetében a hirdetésekre gondolok, bár nem tudom hogy kinában mennyire erős a google hirdetési rendszere.
Teljes körű kitiltást meg úgy értem hogy pl a google úgy kompletten tiltva lenne pl a google.com is
Nyilván az felhasználokat is szivatnák, de az már fájhat szerintem a Google-nek is.

(#67622) Drakmusz válasza aprokaroka87 (#67621) üzenetére


Drakmusz
őstag

Hosszútávon ennek az ügynek nem nagyon lesznek nyertesei, ne legyenek illúzióink.....
Ez egyébként egy korrekt összefoglaló a miértekről.
S e t h+Quqesz :R

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#67623) Aryon87 válasza aprokaroka87 (#67621) üzenetére


Aryon87
félisten

Kinaban amugysincs Google.
Amerikanak fajna jobban, ha Trampli meglepi a dolgokat, mert a harapott almajaval szedheti a satorfat onnan + siman lezar minden amerikaba meno dolgot..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67624) trebrona válasza aprokaroka87 (#67621) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kínában eleve tiltott a google, facebook-kal egyetemben.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#67625) w333 válasza Drakmusz (#67614) üzenetére


w333
félisten

Úhhh ez nagyon sajnálatos, jobbulást kívánok a leendő apósodnak ! :)

Szerk.

Lassan elindul a lavina ... kíváncsi vagyok hogy tudnak talpon maradni ? kár érte nagyon mert tényleg nem marad lassan egy értelmes gyártó sem ! :(

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67626) nrg_52 válasza w333 (#67625) üzenetére


nrg_52
addikt

Most kell p20 prot venni, csak nem naluk. 😂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#67627) aprokaroka87 válasza Aryon87 (#67623) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem hamarosan egyezkedés fog kezdődni.

Az Apple nem hiszem hogy kizavarnák, de azt simán megtehetik hogy elkezdenek olyan törvényeket irni, ami fájna az Apple-nek.

Ha viszont nem lesznek tárgyalások, akkor a kővetkező szint azon szolgáltatok "kötelezése" lesz a blokkolásra, amik Huawei technikát használnak, a lista végtelen, sajnos

(#67628) Quqesz válasza w333 (#67625) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67629) w333 válasza Quqesz (#67628) üzenetére


w333
félisten

Gondolom a régebbi modelleket akciózzák ! :))

HW apró viszont jól beindult csak a mai nap több mint 100 hirdetés ! :Y

Szerintem most pánikszerűen próbálnak sokan megszabadulni a telefontól ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67630) Quqesz válasza w333 (#67629) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ajjaj, akkor valami baj van a samsungal is! 246 hirdetés csak ma! :Y ;] lehet összekeverték? :))

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67631) nrg_52 válasza w333 (#67629) üzenetére


nrg_52
addikt

Eleg hulyek mit mondjak...

Badog: a samusokat meg is ertem. 😁😁😁

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#67632) Aryon87 válasza nrg_52 (#67631) üzenetére


Aryon87
félisten

:C :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67633) kali válasza S e t h (#67593) üzenetére


kali
legenda

Mégis lett értelme: [link]

(#67634) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na úgy fest a huawei nem fosta tele a gatyát és bemutatták a Honor 20 tesókat. Nem rossz, de a P30 jobb.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67635) leslien


leslien
nagyúr

😪

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#67636) S e t h válasza kali (#67633) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, HongMen. Nyugaton is jól csengő név.:)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#67637) Quqesz válasza S e t h (#67636) üzenetére


Quqesz
nagyúr

1 g betüt kihagytál... :D Hongmeng. Amit te írtál az a Hong Kong-i Batman...... ;]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67638) kali válasza Quqesz (#67637) üzenetére


kali
legenda

:DD

(#67639) w333 válasza Quqesz (#67637) üzenetére


w333
félisten

Biztos nagy siker lesz ... jah nem :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67640) kali válasza w333 (#67639) üzenetére


kali
legenda

Nem tudni, gondolj csak bele, honnan indult a Huawei és alig néhány év alatt a második helyre verekedte fel magát, erre sem sokan fizettek volna be előre.

(#67641) w333 válasza kali (#67640) üzenetére


w333
félisten

Hát nem tudom, az Android hiánya miatt sokan hátat fognak fordítani, Microsoft sem húzta sokáig :)

Magamból indulok ki ... én biztos nem venném meg !

Ha Xiaominak lesz egy kis esze akkor nyitni fog kicsit jobban a szolgáltatók felé is és átveszi a helyet a Huawei -től, csak fel kell építeni hozzá egy normális marketinget :))

Huawei pedig Android nélkül nem húzza sokáig, de szerintem megegyezzés lesz ebből még van kb. 30 napjuk :)

Aztán persze kiderül majd mi lesz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67642) kali válasza w333 (#67641) üzenetére


kali
legenda

Az Androidos alkalmazások futni fognak rajta, onnantól meg már mondhatni mindegy.
A Xiaomi és társait sok helyen nem fogadják még el, a Huawei dolga annyiban volt könnyebb, hogy ők hálózatos téren mér bevágták magukat korábban sok helyre.
Ha én is magamból indulnék ki, akkor senkinek sem kellene Xiaomi, mert nálam még nem ütötte meg a mércét.
Kíváncsi leszek a végkifejletre, de még ha az országot nem is annyira szeretem, a Huawei nem iktatható ki ilyen egyszerűen, túl sok helyen mélyen berágták már magukat, még sok USA távközlési...stb. szolgáltatónál is, ahol nem tudják egyik pillanatról a másikra kiváltani más gyártóval a jelenleg működő eszközöket...stb.

(#67643) Quqesz válasza w333 (#67641) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Komaptibilis lesz az android appokkal. Nem halott dolog sztem, az a kérdés milyen lesz. Nem biztos, hogy baj lenne, ha nem 2 szereplős lenne a piac....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67644) w333 válasza kali (#67642) üzenetére


w333
félisten

Na majd kiderül mennyire lesz életképes a dolog, nálam a Xiaomi azzal ütötte meg a mércét hogy a csúcs telefonjaiba normális Samu Amoled kijelző van benne, normális kamera jó képfeldolgozással az anyaghasználat és az összeszerelési minőség pedig ugyan olyan jó mint mondjuk a Samu, Huawei vagy Apple, szoftveresen is kitűnő szóval maximálisan kielégít mindez fél áron ezért szeretem ezt a céget, remélem marad a jó ár/érték arány és nem szállnak el úgy mint a többi gyártók :)

Akku pedig brutál ... 15 óra ebből 3 óra SOT és még van 70%

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67645) kali válasza w333 (#67644) üzenetére


kali
legenda

Annyira nem izgat mondjuk, maradt még néhány gyártó, akiknek ugrálhatok a készülékei között.

Oda a 3D, nagyon fog hiányozni, kár, hogy már nem gyártanak olyan tévéket és anélkül kellett újat venni... :O :(

(#67646) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Becumizta a huawei rendesen :DD :C :C

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#67647) w333 válasza kali (#67645) üzenetére


w333
félisten

Na igen nekem is a Samu Qled már nem 3D :)

Mondjuk a másik szobában az Lg tv az 3D de nem nagyon nézzünk rajta ilyen 3D -s filmeket :))

Ez a 3D korszak is veget ért ugyan úgy mint a Dvd.

Vodrosjozsi

Facen láttam sokan kiírták hogy "kiállok a Huawei mellett" ami szerintem szép dolog csak kérdés hogy ők is kiállnak majd a felhasználók mellett ? arról nem is beszélve mekkora bukás ez azoknak akik 300k felett vásároltak ilyen telefont és lassan semmit sem fognak érni ... eladás pánik indúlt be sokaknál :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67648) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#67646) üzenetére


Aryon87
félisten

Majd a Samu is be fogja cumizni egyszer..;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67649) Quqesz válasza vodrosjozsi (#67646) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Értem én hogy köcsög vagy, de hány liter víz fér beléd? ;]
azért kíváncsi lennék ha veled basznának ki (huaweire gondoltam) mennyire tapsolnál... ohhh wait! Volt ilyen, nem voltál boldog.... ;]

Én meg max akkor aggódok, ha ténylegesen nem érek el dolgokat a telón, de nem fenyeget ilyen.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67650) kali válasza w333 (#67647) üzenetére


kali
legenda

Nekem - illetve nekünk, mert a feleségem nevében is mondhatom -, bejött a Samsung aktív 3D-je, nagyon szerettük, persze ehhez kellett az, hogy a film korrekt 3D-s legyeb, de akkor ütött.
Mindegy, már az egyik 3D lejátszót el is adtam (MED600X3D), bár a Sony házimozink is tudja minden forrásból, de félek, nem fogja eztán kamatoztatni adott tudását.
Valamennyire kárpótol a jobb kódolású UHD, meg a nagyobb képátló és a jobb megjelenítő, de csak részben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.