Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67651) w333 válasza kali (#67650) üzenetére


w333
félisten

Hidd el hogy az UHD kárpótolni fog ... különben milyen TV -t vettél ? :B

szerk.

Nektek megjött már a 1903 Windows nagy frissítése ? :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67652) gerner1 válasza w333 (#67651) üzenetére


gerner1
veterán

"Nektek megjött már a 1903 Windows nagy frissítése ?"

Igen.

(#67653) w333 válasza gerner1 (#67652) üzenetére


w333
félisten

Hmmm ... nekem az írja a Windows Update hogy naprakész ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67654) vodrosjozsi válasza Quqesz (#67649) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én nem emlékszem ilyesmire, világosíts fel :D
Aryon: nagyon nem tud érdekelni. Ha kémkednének és kiderülne akkor se tudna idegesíteni, egyszerűen váltok más telefonra azt szevasz.
W333: azt én is néztem, tiszta gyász ez a szöveg. Mint kb ez: #prayforhuawei
Tényleg, kémkednek de még álljunk ki mellettük. :DDD vicc, vér huawei fanatikusok csinálják csak, pedig jobban kéne imádkozni a kínai emberekért akiket a saját otthonukban figyelnek meg bekategóriázás céljából. :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#67655) w333 válasza vodrosjozsi (#67654) üzenetére


w333
félisten

Abban egyetértek hogy csak a fanatikusok fognak kitartani a Huawei mellett én mivel nem vagyok ilyen azonnal váltanék másik gyártó telefonjára mert tök szuper hogy kiállok mellettük csak -200k -al lesz kevesebb a zsebemben és ez nekem nagyon nem tetszik, a telefon van értem és nem én a telefonért ! :))

Szóval megértem azokat is akik szabadulnának a telefontól ... én is ezt csinálnám !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67656) vodrosjozsi válasza w333 (#67655) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Pontosan. Mondjuk sztem ezért jó előfizuba venni mert akkor dobod el amikor akarod, max amikor lejár az egy év a trénél akkor váltasz és ugyanazt fizeted a következő telefonért

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#67657) kali válasza w333 (#67651) üzenetére


kali
legenda

Bepróbáltam egy idei új szériát: [link]
Gondolkodtunk nagyobb kijelzősben is - az előző 48" volt -, de csak 50"-os volt azonnalosan készleten, mert mikor kell tévét venni, ha nem vasárnap délután és rögtön de máris.
Most persze az MM is kicsivel jobban leakciózta, mint amennyiért 10 napja vettünk, de ez a sürgősségi vásárlás ára, noha nem mondhattam nemet a feleségemnek, mert kezdődött a női EHF-bajnokok ligája döntőjének élő közvetítése.
A távirányítója viszont mindent visz, de a szó legszorosabb értelmében, a szolgáltatós boxtól kezdve, még más okos eszközöket is, amiknek semmi köze a TV témához.
Nálunk még egyik laptopra sem dobja a tavaszi nagy frissítést.

(#67658) w333 válasza kali (#67657) üzenetére


w333
félisten

Specifikációk alapján nagyon jónak tűnik ... jók a Samu TV -k ! :K

Gondolom VA paneles, szuper ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67659) Aryon87 válasza w333 (#67651) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem figyeltem. Na akkor mindjart ranezek

Hetfon visszavihettem volna a telefont, benne voltam a 3 napban.. 4. napja nyomatom, es nem izgatom magam rajta. Csak idegesit a Degeneralt, es kovetoi agymenesei + a karorvendo birkak reakcioi..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67660) leslien válasza Aryon87 (#67659) üzenetére


leslien
nagyúr

vasárnap nem számít bele a 72 órába...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#67661) Aryon87 válasza leslien (#67660) üzenetére


Aryon87
félisten

Tegnap is ma is meloztam, ha akartam volna se tudtam volna visszavinni:)
Tehat, maradok szepen kokemenyen a Huawei mellett;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67662) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Én sem adom el. 1 évig tuti elmegy, ha meg nem, akkor ott az S8+(meg a G2 és G4, mind működik). Amúgy a gyerek most kapja meg a Honor8-at, és ezer éve nincsen rá frissítés, és még mindég jó telefon. De sztem lesz vmi, mert egy ekkora cég nem hagyhatja annyiba a felhasználóit.

VJ
Mikor maszekban nyomtátók...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67663) kali válasza w333 (#67658) üzenetére


kali
legenda

Nem néztem a panelt, nem sok helyen van még óla infó, de a kép gyönyörű rajta, az biztos.

Quqesz: Keresem 50% kedvezménnyel újonnan a P30 Pro-t, de csak nem ijedtek meg rendesen sehol, mert nem akarják annyira akciózni, pedig szabadulhatnának a készlettől...

(#67664) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#67659) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem izgatod magad rajta de a "degeneráltak" véleménye érdekel. What the fck.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#67665) Quqesz válasza kali (#67663) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nincsen se akció, se eladási dömping, sem szabaduló ár. Most néztem meg a hvaprót. P30 pro 230e körül mozog. Az jutott eszembe, mikor a G4-ről kiderült a bootlop mizéria és milyen fejvesztve menekülök hangulat lett, meg mindenki el akarja adni infók. Nekem meg a 2015.07.gyártású még mindég hibátlan. A páromé 2016.03.gyártású és azóta használva van(most anyós nyomogatja szarrá festékes kézzel, hibátlanul megy), pedig mind2 készülék szürkeimportos volt a híres mobilkereskedésből. Szóval én leszarom mindég a parákat(S8+ sem égett be, G4 sem).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67666) Quqesz válasza Quqesz (#67665) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Amúgy megjött az új családtag(ha már koreai) :)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67667) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#67664) üzenetére


Aryon87
félisten

Persze, olvasom a sok agymenést, kárörvendést, amit a cikkek alatt írogatnak. Hát van baj bőven a fejekben.

Kali, ne keresd, nem lesz ilyen. Aki meg féláron adja, meg is érdemli, bár más majd jól jár vele. Lehet azt kellett volna csinálnom, hogy az S9+-t felvinni 150-re, és majd a 150-ért hirdető P30Pro-t megvenni. ;]
Aki hülye, vessen magára, aztán ne sírjon..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67668) w333 válasza Quqesz (#67666) üzenetére


w333
félisten

Tyűűű apukám gratulálok hozzá, hát ez brutál szép autó ! :Y :C

Mi ez ? ugye hogy Kia Stinger ? :B

Nem vagyok irigy típusú ember de most bevallom azért kicsit irigykedem :D

Egyszer hátha nekem is kicsit normális irányba indul el az életem, de nem panaszkodom mert ha azt nézem vannak sokkal rosszabb helyzetű emberek is ! :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67669) kali válasza Quqesz (#67665) üzenetére


kali
legenda

Pedig tényleg vennék egyet, de így nem lesz...
Veszettül jól néz ki az az autó és gondolom más tekintetben is jó.

Aryon87: Én üzletben keresném, újonnan, de 50%-o akcióban. :DD

(#67670) Quqesz válasza w333 (#67668) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+ Kali
Köszi, de jobban a zasszonyt illeti a dolog. Ez lett a cégautója, és ha vigyáz rá 4 év múlva nálunk landolhat véglegesen. Még friss a cucc, de minőségi.255 paci nyihog benne, és bár automata(csak az van), ki tudja ereszteni a patkóit. Egyetlen furcsaság, hogy Honda papucsai szélesebbek(235 vs 225)

W333
:K az bezony.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67671) S e t h válasza Aryon87 (#67667) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, van bőven baj a fejekben, ahogyan írod.
"ezek"
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#67672) Aryon87 válasza S e t h (#67671) üzenetére


Aryon87
félisten

Igazsag van benne nem? Mert eddig valoban csak duhos hapogast tapasztaltam..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67673) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#67672) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ne haragudj, de ugyanazt csinálod mint a többiek a huawei-el szemben. Besírok b+ :DDD kicsit se vagy önirónia

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#67674) S e t h válasza Aryon87 (#67672) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ahogyan tárgyasítasz másokat?

Vannak a történelemnek sötét periódusai, amikor pont ezt tették népcsoportokkal, plusz felruházták őket olyan tulajdonságokkal,-ahogyan most te-, ami alkalmas volt velük szembeni gyűlölet kiváltására.

Durva mire nem ragadtatod magad egy xaros tárgy miatt.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#67675) vodrosjozsi válasza S e t h (#67674) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

+1

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#67676) Drakmusz válasza S e t h (#67620) üzenetére


Drakmusz
őstag

Frissült a sztori, már el is kapták a madárkákat!
Ugyanis az történt hogy először ugye kijött a rendőrség, adatfelvétel stb.
Szóltak hogy természetesen ne nyúljunk semmihez, illetve várjuk meg a helyszínelőket.Amíg nem volt rendőri jelenlét a háznál, arra lettünk figyelmesek hogy az utca túloldalán egy magas 32-35 körüli férfi furcsán tekintget a szomszéd kertekbe.Olyan alibi jellegű volt az egész, mintha csak keresne valakit.Időnként átnézett hozzánk is, majd visszafordult.Az utca végén beült egy ezüst A6 Avantba, és elhajtott.Jól megfigyeltük, a rendszámot felírtuk.Kedd hajnalra meg is találták a bandát, egészen Gyöngyösig mentek.A hazukból szedte ki őket a TEK.Átutazó bűnözők, gyorsan dolgoznak.Egy-két perc, számítanak arra hogy délelőtt dolgoznak az emberek.A pali visszajött terepszemlét tartani, ez lett a veszte.Jelenleg így áll az ügy, egy kis szépségtapasz.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#67677) akooos válasza Quqesz (#67666) üzenetére


akooos
veterán

Álomautó, csak nem ezzel a motorral :) Próbáltam ezt is, de a 3.3 V6 370 pacival azért kell ehhez a súlyhoz. Irigylésre és tiszteletreméltó az a cég, ahol ilyet adnak cégautónak, nem a szokásos VW, Audi kettőst, ha már "prémium" :) Gratulálok hozzá.

(#67678) Aryon87 válasza S e t h (#67674) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem en teszem. Nem en sirok a marka irant ha rosszat irnak rola.. de hagyjuk is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67679) trebrona válasza Aryon87 (#67678) üzenetére


trebrona
nagyúr

Dehogynem. Valamint a többit is fikázod legalább.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#67680) kali


kali
legenda

Windows 10 májusi nagy frissítési csomag hajrá, csak nem fog elcseszni most semmit...
A WU még nem dobta, de a frissítési segéd már telepíti is.

[ Szerkesztve ]

(#67681) Aryon87 válasza trebrona (#67679) üzenetére


Aryon87
félisten

Mert mennek a sulyesztobe (LG, Sony, HTC). A masik sincs fikazva (dragaszag), mert azert ezuttal nincs miert annyira. Van gyengepontja, de azt a tobbseg is elismeri l/megirta 1-2 kivetellel.
Azert az feltunhetett mar jo ideje, hogy nem szolom meg sehol onagysagat, pont a hasonlo reakciok miatt, mert erzekenysegbol hevesebb reakciok lehetnek, mint masnal.;)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67682) trebrona válasza Aryon87 (#67681) üzenetére


trebrona
nagyúr

Folyamatosan minden egyes hsz-ed ben degradálsz minden más márkát és felhasználót, csak észre sem veszed.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#67683) Aryon87 válasza trebrona (#67682) üzenetére


Aryon87
félisten

Bumm.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67684) Quqesz válasza akooos (#67677) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Köszi! Ez fért a keretbe. De jó lesz ez is, a 3.3 biztos állat. Sajnos nagyon sok vezető nem néz körbe, csak Audi, VW vesznek, holott ugyan annyiért sok márka kínál autót(Lexus, Jaguar, BMW, Kia), többször jobbat is.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67685) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#67681) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Akkor az a komment mi volt amit Seth linkelt? :DDD jézusom ember

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#67686) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#67685) üzenetére


Aryon87
félisten

Pont az ami most van. Bumm:))
Amugy a marka fikazasat nem latom a sajat irasomban.
Ha megtalalod, szolj;)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67687) S e t h válasza Drakmusz (#67676) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nyugtával a napot.
Ha elítélték őket és kezd rájuk rohadni a műanyag lakat, akkor kezdek elégtételt érezni.

A mai igazságszolgáltatás tragédia, de azért annak is örülök, hogy ki lettek rugdalva az ágyból.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#67688) S e t h válasza Aryon87 (#67686) üzenetére


S e t h
nagyúr

Te már nem márkát fikázol, hanem dehumanizálod a tulajdonosait.

Egy tárgy miatt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#67689) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#67686) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ne haragudj de nem épp a márkára értettem hanem a samsungosokat fikázod már rendszerint. Találtál nagyobb halat akit degradálhatsz, fikázhatsz és így máris jobban érzed magad.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#67690) kali


kali
legenda

Nagy gond még nincs, most frissült a feleségem View 10-ese. :DD

(#67691) Aryon87 válasza kali (#67690) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67692) w333 válasza kali (#67690) üzenetére


w333
félisten

Jól eltűntél ...azt gondoltam nem sikerült a frissítés ! :D

Mennyi ez a telepítősegéd és ugyan az mint a WU ? szemetet nem hagy ?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67693) kali válasza w333 (#67692) üzenetére


kali
legenda

Vásárolni voltunk, meg vacsoráztunk, utána jégkrémezés - ez már tévézés közben -, szóval nem ülök mindig a laptopok előtt. :D
Semmi gond a Windows 10 frissítéssel, hamarosan indítom a feleségem laptopján is.
Közben az S4 MK3 is frissült. :C

Itt nyomj a Frissítés hivatkozásra: [link]
Azonos nyomvonal lesz, mint a WU, a segéd utána eltávolítható, ha nem akarod kivárni az intervallumot, amikor a karbantartó automatikusan törli a korábbi mentést...stb., akkor manuálisan azonnal eltávolítható, úgy semmi szemét és egyéb nem marad.

[ Szerkesztve ]

(#67694) w333 válasza kali (#67693) üzenetére


w333
félisten

Na szuper kis programotok volt akkor a mai nap :D

Köszi ! :R

Szerk.

El is indult, semmit nem telepített csak egy parancsikont hozott létre ! :))

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67695) kali válasza w333 (#67694) üzenetére


kali
legenda

Utána ott lesz majd azért az eltávolítható alkalmazások között a segéd, de az sem gond, ha meghagyod, bár én töröltem.

(#67696) w333 válasza kali (#67695) üzenetére


w333
félisten

Persze én is simán eltávolítom ! :)

Közben már látom tényleg ott van ... kemény 5MB -al ! :DDD

De nem települt olyan mint egy ilyen hordozható program ami egyből indul, szóval a Program files stb. helyekre biztos hogy nem rakott be semmi fájt :))

Na 5 perc és már 80% ... alakul a dolog ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67697) kali válasza w333 (#67696) üzenetére


kali
legenda

90 perc és hasonlókat is írtak a topikjában, nekem 15 perc körül volt a letöltés + frissítés + 2 frissítést talált még utána a WU, bár elég gyors SSD, meg viszonylag jó proci...stb. van a laptopban.
Most indítom a feleségemén, de azon is gyors lesz szerintem, abban csak CPU gyengébb kicsivel.
A rejtett mappákra/fájlokra nézz majd rá a telepítés után a gyökérben, ott is lesz olyan, ami eltűnik a segéd eltávolításakor.

[ Szerkesztve ]

(#67698) w333 válasza kali (#67697) üzenetére


w333
félisten

Már újraindult ... későn vettem észre volt egy 30 perces visszaszámláló már 27 percnél tartott nyomtam is hogy újraindítás most :))

Tehát ha eltàvolitom a programok közül akkor nem marad utána semmi ugye ? Laptopra is elkezdte letölteni de az lassúbb lesz mert abban nincs SSD :D

Na készen is van ... kb. 5 perc volt újraindítás után ! :)

Eltávolítottam a programot valamit kérdezett ... választottam hogy megfelelő volt a program eltávolítása, valami kompatibilitási dolgot ajánlott ! :B

(#67699) kali

Jaja persze ezt tudom ! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67699) kali válasza w333 (#67698) üzenetére


kali
legenda

Ha nem akarod visszaállítani a korábbi verziót, akkor a Lemezkarbantartót kell futtatni a Rendszerfájlok törlése módban és a Windows frissítőket...stb. eltávolítani, ha nem teszed, akkor 10 napig lesz ott, de aztán automatikusan törlődik.

(#67700) w333 válasza kali (#67699) üzenetére


w333
félisten

Érdekes ... még több hely is lett mint előtte volt kb. 3GB -al :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.