Hirdetés
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- D@reeo: Pi-hole és a Telekom Sagemcom F@st 5670 DNS beállítása
- GoodSpeed: A RAMválság és annak lehetséges hatásai
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- GoodSpeed: 3I/Atlas: Üstökös vagy idegen civilizáció űrhajója?
-
LOGOUT
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
kocsisdavid5
aktív tag
válasz
GaborJanos
#65609
üzenetére
screenshotot tudsz felrakni róla?
-
miklosandras
csendes tag
válasz
GaborJanos
#10644
üzenetére
Szia, ha olaszban vagy akkor nem is biztos, hogy kell az a PAP.
Ezt próbáld ki, direkt olasz országra való: [link]
-
berigazek
őstag
válasz
GaborJanos
#10644
üzenetére
A Beállításokban/Vezeték nélküli és Mobilnet alatt a Pipa ne legyen benne a négyzetben legalsó menüpontban,azaz engedélyezni kell az Adat-ot,ne Hívás legyen beállítva!
-
miklosandras
csendes tag
válasz
GaborJanos
#10624
üzenetére
Szia, ezt próbáld ki:
Settings--> Wireless & Networks --> More... --> Mobile networks --> Access Point Names --> Kiválasztod azt a kártyát amelyiken a net van -->Kiválasztod az internetre a profile -t--> Authentication type: ezt PAP -ra állítod. És ennyi.
Majdnem az összes ROM-on nincs ez beállítva.
zp100
-
válasz
GaborJanos
#10624
üzenetére
A sim-en be van kapcsolva a pin kérelem?
Ez okozhat ugyanis problémát! (én is meglepődtem, de nekem ez volt, épp SE Neo telefonomnál. Azt hittem meüt a guta, de sikerült) -
Moric
aktív tag
válasz
GaborJanos
#1887
üzenetére
A zopotools egy külön program, amit a 4-es alapból nem tartalmaz. A hatékony működéséhez root kell. Előbb root, majd zopotools-ban lehet a telefon paramétereit piszkálni.
Lehet jobban jársz ha visszatérsz 2.3.6-ra. Ahhoz mindent (Flashtool, rom) megtalálsz a zopo oldalán.
-
Moric
aktív tag
válasz
GaborJanos
#1873
üzenetére
Szerintem ennek egy része, csak duma.
Nekem két darab kínai program van a telómon és még is működik.
Abból lehet gond, ha rendszer file-ket töröltél. Root nélkül nem sok esélyt látok rendszer szintű törlésre.Melyik verziójú Androidod van?
4-esben, emlékeim szerint, gyárilag hibásan működik a gps. A zopotools-sal lehet kikényszeríteni a gps bekacsolását.
Első indításnál nekem is sokáig kereste a műholdakat, azóta viszonylag gyorsan 10-15s alatt megtalálja a pozíciót. -
berigazek
őstag
válasz
GaborJanos
#1640
üzenetére
Automatikusan kellett volna felismernie,mint Pebdrive-ot,csak ROM cseréhez és Flasheléshez kell drivert feltenni!
Ja és a PDA-ban átkapcsolni,hogy PC vagy USB..... -
Novicsok
tag
válasz
GaborJanos
#1404
üzenetére
Az a javaslat az orosz fórumon a firmware csere után, hogy kb. 2 teljes ciklus lemerítés-feltöltést kell végezni mert eközben a töltöttség jelzés önkalibrálást végez. Én ezt végrehajtottam tegnap, a teljes töltés 12% - 100%-ra 3 óra volt.
-
Moric
aktív tag
válasz
GaborJanos
#1348
üzenetére
Nálam annyira passzentos az akkumulátor, hogy alig bírom kivenni.
Lehet érdemes kicsit megtisztítanod az érintkező felületeket.A neve sincs kínai akkukra írt számokat érdemes kétkedéssel fogadni. Lítium akkuk kapacitására a súlyukból jól lehet következtetni. Egy jó minőségű 1700mAh és egy utángyártott 2500mAh egy súlyban van ott érdemes elgondolkodni a számok valódiságán.
Nekem volt Nokiához olyan kínai akkumulátorom amin hologramos matrica és Made in Hungary felírat volt.
A ráírt 900mAh-ből tudott olyan 500-at fénykorában. -
hungobungo
senior tag
válasz
GaborJanos
#1348
üzenetére
Üdv,
Akksi gond szerintem is, szerencsére olcsón kapható bele G14-es HTC klón, vagy drágábban igazi HTC akksi. Én most a 2430mah "gold" akksival szemezek, kínai haverral leboltolom ha lehet. 2000mah utángyártottból annyi van mint a szemét, csak egyesével nem érdemes hozatni/vagy nem foglalkoznak veled a gyártók.

Ráadásul csak egy negatívuma van a telónak, ami pont az, hogy akksi nélkül töltővel sem megy. Vagyis nem tudod kizárásos alapon megnézni, hogy ha nincs benne az akksi akkor is csinálja-e vagy sem

Rendesek hogy feltették a 4-s androidot, de akkor már kijavíthatták volna az emiatt elbasz*dott GPS konfigot. A GPS-re az a megoldás, hogy meg kell root-olni a gépet, és elindítani a Zopo tools appot (ha fent van akkor már minden rendben), és azzal újra generáltatni a GPS konfig fájlt.
Érdemes még letöltetni menüből az első pozícionálás gyorsításához a műhold pozíciókat tartalmazó fájlt (egy hónapra előre jó lesz), amit most pont nem tudom hogy milyen menüben találsz.
-
Moric
aktív tag
válasz
GaborJanos
#1346
üzenetére
Akku ki-be megvolt már?
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple IPhone 16 Pro max 256GB kártya független még 2év gari újszerű állapot.
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Apple IPhone 14 pro max 128GB kártya-független 100%-os akksival.
- Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G - 6/128 - kék
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G - 8/256 - zöldes - bolti gari
- Apple iPhone 11 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor Magic V3 Black Hajtogatható csúcsmobil, nagy főképernyő + fedlapi kijelző 12/512 GB
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3853, 100% Akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3925, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
A ráírt 900mAh-ből tudott olyan 500-at fénykorában.


