Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Használja valaki iphonnal?
Váltok iphone 13-ra, érdemes próbálkozni vele, mennyire haverok?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3802) nOvOp válasza fornettisuti (#3801) üzenetére


nOvOp
senior tag

Nekem iPhone X van. Párszor előfordult, hogy reggelente ki-be kellett kapcsolni a BT-t, hogy meg legyen a kapcsolat, de nem mindig (lehet ios verziótól függött, nem tudom), de utána már mindig meg volt a kapcsolat egész nap. Mostanában amúgy nem volt ilyen (legújabb ios van fenn). Az egészség app nekem baromi lassú és sokszor fagy, várni kell rá, amíg betölt. Igazából utálom ios-en, ha lenne alternatíva, lecserélném a programot. Számlapot nem lehet feltölteni az órára, mert nincs ilyen opció, szóval ha szeretnél, akkor át kell csatlakoznod ideiglenesen androidra. A telefon keresés nem működik, mert egy idő után az ios háttérbe teszi az alkalmazást. Viszont mindig minden üzenet, jelzés megérkezik, szinkronizálható az ios saját egészség appjával. :)

(#3803) fornettisuti válasza nOvOp (#3802) üzenetére


fornettisuti
veterán

Köszönöm! :R

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3804) kali válasza fornettisuti (#3801) üzenetére


kali
legenda

Sokáig használtam iPhone-nal, a bluetooth kapcsolat jobb volt, mint most az S21 Ultra 5G-vel (ez nem annyira szeret magától visszakapcsolódni, ha teljesen eltávolodom a telefontól, majd vissza), viszont iOS-en a Huawei Egészség alkalmazás funkcionalitása szegényesebb, mint Androidon.

(#3805) kali válasza kali (#3804) üzenetére


kali
legenda

Ismét iPhone-om van (ej, ez a váltogatási kényszer, ugrálás a gyártók között, de volt nagyon jó áron egy új, bontatlan 13 Pro Max 256-os), továbbra is azt mondom, ez az igazi bluetooth kapcsolat és kommunikáció.
Megjegyzem, a feleségemnek most vettünk újabb generációs Huawei órát, az már az S21U-val is úgy kommunikál, ahogy kell.

(#3806) rdi


rdi
veterán

Sziasztok,
Lehet, hogy kuka az órám?
Reggel az órám állandóan újra indult. Gondoltam nyomok egy hard resetet.
Azóta nem tudok csinálni semmit.
Reset után eljutok a nyelv kiválasztásáig, majd kéri a párosítást, de a HW program az iphonon kiírja, hogy a párosítás megszakadt és az órához küld, de ott nem lehet ebből a reset eljárásból kilépni sehogy.
Az órán indíthatok egy új resetet, de akkor sem jutok tovább.
Van ezen az órán valamilyen reset gomb?

Fej! Tor! Potroh!

(#3807) rdi válasza rdi (#3806) üzenetére


rdi
veterán

Bocs mindenkitől, közben megoldottam :D

Fej! Tor! Potroh!

(#3808) fila


fila
senior tag

S22 telón mit kell beállítani, hogy meg tudjam keresni az órával a készüléket?

Minden működik, csak a kérés nem.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#3809) forras2


forras2
őstag

Szevasztok

Kollegám vett egy watch gt 1-es órát... Össze sikerült kapcsolni a telefonjával, Honor 50, lépés számláló megy is, éetöltöttük a Huawei Health alkalmazást, bekapcsoltuk mikről kapjon értesítést, de az óra még sem kap értesítést. Ha az órával kerestetjük a telefont rezeg, fordítva is működik, healt progi látja is a telefont, de nem jön az értesítés.
Mi erre a megoldás? Régen én is kínlódtam a Xiaomival, de már nem emléxem rá, mi volt a megoldás...

:R

(#3810) fornettisuti válasza forras2 (#3809) üzenetére


fornettisuti
veterán

GPS be van kapcsolva a telefonon?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3811) forras2 válasza fornettisuti (#3810) üzenetére


forras2
őstag

Igen, be van

(#3812) Technoman


Technoman
őstag

Így 2 év után, kezd tönkremenni a gyári, fekete szilikon szíjjam. Kérdésem, hogy a GT-hez milyen méretű szíjat vehetek, ill. a többi, GT2/GT3 típusokkal is kompatibilis a szíj?
thx

[ Szerkesztve ]

(#3813) atesz117 válasza Technoman (#3812) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hali!
Bármilyen 22mm széles (a toknál) szíj jó hozzá.

Samsung Galaxy A34 5G

(#3814) kali


kali
legenda

Sziasztok!

3 éves az óra és csak a bújtató adta meg magát a szíjon, de ahogy nézem a neten, az is beszerezhető külön.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen sokáig kibírja probléma nélkül az óra.

(#3815) eisento


eisento
addikt

Sziasztok. Tud esetleg valaki segiteni abban, hogy ugye az oranak van a huawei egeszseg nevu appja, de allitolag van egy modositott verzioja is amivel nem csak a huawei aruhazbol megvasarolt/letoltott oralapokat tudom hasznalni hanem amit mas helyekrol is letoltok felmasolom a telora es be tudom tallozni. Talaltam egy verziot fel is raktam de nekem semmilyen lehetoseg nincs hozzaadashoz (amit neztem yt videokat ott ahol mutatta ott nem volt.) Van valami extra trukkje vagy mit csinalhatok rosszul? :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#3816) kacsa74 válasza forras2 (#3809) üzenetére


kacsa74
csendes tag

Sziasztok! Nekem is ugyanez a problémám, sikerült már megoldást találni?

(#3817) Talpas1971


Talpas1971
friss újonc

Sziasztok. Van egy Huawei watch gt 2 órám. Sokáig használtam egy letöltött számlapot. Most, hogy váltottam, átlátszik a régi számlap kB 50 % ban, ami elég zavaró. Már újra indítottam, gyári visszaállítást is csináltam. Valakinek valami tipp? Frissítettem is.

(#3818) Monya78


Monya78
veterán

Huawei telefonomat lecseréltem samsungra...azóta folyamatosan ledobja a telóval a bluetooth kapcsolatot, van erre valamilyen megoldás?
Vagy egyszerűen samu telefonhoz samu órát kellene választanom? :F

(#3819) Nikaré válasza Monya78 (#3818) üzenetére


Nikaré
őstag

Telefonon szükséges a GPS folyamatos bekapcsolása. Ezt nézted?

(#3820) Monya78 válasza Nikaré (#3819) üzenetére


Monya78
veterán

Huawei teló mellett nem kellett folyamatosan a GPS kapcsolat... de kipróbálom a samsungon gps-es megoldást. köszönöm!

(#3821) kali válasza Monya78 (#3818) üzenetére


kali
legenda

Tökéletesen működik más gyártójúkészülékekkel is.
Nekem Huawei után Samsung és Apple is volt - jelenleg is utóbbi - és probléma nélkül működik. iPhone-on nem kell külön sok manuális engedélyezgetés, de Androidon igen, mert csak a Huawei teszi a szükséges opciókat alapértelmezetten bekapcsolt állapotba. Mondhatni, minden gyártó csak a saját eszközeihez ad alapban szabad utat a rendszerén, eltérőnél manuálisan kell megoldani, engedélyezni, kivételekhez adni...stb.

(#3822) Balogd


Balogd
újonc

Sziasztok!
Úgy néz ki, utolért a Huawei Watch GT kijelző probléma (5 éves a drága). Kijelző nem nagyon akarja venni a parancsokat, ugrál össze-vissza. Mivel az óra ajándék volt feleségétől, így sokszorosan érzékenyen érint a probléma. Tudtok esetleg olyan szervizt ahol ezekkel a régi modellekkel foglalkoznak? Google nem feltétlenül a barátom...

(#3823) Technoman válasza Balogd (#3822) üzenetére


Technoman
őstag

A márka hivatalos szervize, a TMX.

(#3824) fornettisuti válasza Balogd (#3822) üzenetére


fornettisuti
veterán

Akkor az már GTK.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3825) Dzsosy


Dzsosy
senior tag

Sziasztok!

Most váltottam Androidról IOS-re. Tök jól működik iphone-nal az óra, ahogy itt korábban már többen is írták. Viszont 2 gondom van.

1. A telefonon beállított ébresztő nem jelez az órán. Erre van megoldás, vagy marad külön az órán és a telefonon állítás?
2. Ahhoz, hogy az időjárás menjen az órán, időnként meg kell nyitni a Huawei Egészséget. Pedig minden engedélyt megadtam az appnak.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#3826) kali válasza Dzsosy (#3825) üzenetére


kali
legenda

Szia!

Az órán nem használom az ébresztést, ezért meg kell néznem, de úgy sejtem, az órán vagy az alkalmazásban külön beállítandó.
Az időjárás-jelentést viszont csak bepöttyintettem az alkalmazásban és megy az órán folyamatosan.

(#3827) diablo1984 válasza Dzsosy (#3825) üzenetére


diablo1984
veterán

A huawei health alkalmazásnak aktívnak kell lennie, mert azon át kommunikál a telefon az órával. Ha megvan a kapcsolat, akkor az ébresztő is ugyanúgy megy az órán és telefonon is egyszerre(az óra rezeg).
Ha a health aktív, akkor az időjárást is átküldi, ha a telefonnal tud szinkronizálni és nem bomlik a kapcsolat a 2 kütyü között(2 éve még elég volt kimenni a hatósugárból és elvesztette a kapcsolatot és automatán nem is állt vissza, azóta pár havonta frissít a health, nincs ilyen gondom).

(#3828) Technoman válasza atesz117 (#3813) üzenetére


Technoman
őstag

Na, végre megjött az egy hónapja rendelt aliexpress-es szíjam. Kemény 170Ft-om bánta (!) és még vámot sem kellett fizetnem :C :C

(#3829) nOvOp válasza diablo1984 (#3827) üzenetére


nOvOp
senior tag

De ugye mivel az iphone nem fogja engedni, hogy folyamatosan aktív legyen az app a háttérben, ezért az időjárás is csak akkor frissül, ha megnyitjuk az appot külön. Ugyanígy, a lépésszámláló is csak akkor szinkronizál az appal, amikor megnyitjuk. Ettől függetlenül mégis tartja a kapcsolatot az órával, hiszen minden értesítés és hívás megjelenik az órán. De például a telefon keresés, már megint csak akkor működik, amikor fut az app, magyarul ezt a funkciót sajnos érdemben nem lehet használni iphone-nal.

(#3830) diablo1984 válasza nOvOp (#3829) üzenetére


diablo1984
veterán

akkor a hiba ott kezdődik, hogy androidról IOS-re váltott.

(#3831) diablo1984


diablo1984
veterán

Már egy pár éve használom ezt a watch gt-t, a huawei p40 lite telefonommal hibátlanul működött. A telefont lecseréltem egy új honor 90 lite-ra, na azzal problémás a működése, az értesítések(akár egy üzenet, bármi) késve(akár 5-10perc után, vagy ha aktív lesz bármikor a telefon) érkeznek meg, a telefonos ébresztő pl nem is ébreszt csuklón.
Nem tudom, hogy mit lehetne vele csinálni, mert így eléggé fostos....

(#3832) kali


kali
legenda

Na, 3.5 évesen félig elszakadt a szilikon szíj. Jól bírta, mert éjjel-nappal hordom, napi max 15-20 percet nincs rajtam az óra. A bújtató adta meg magát nem olyan régen, de az is majdnem 3 évet bírt.
Rendeltem szíjat tegnap este, ma reggel már az automatában volt, de csak este fogom átvenni és lecserélni.
Csoda, hogy ilyen régóta használok egy órát, telefont már sokszor cseréltem azóta, ahogy sok más műszaki cuccomat is. (Novemberben akciós volt jó áron a GT 3, a feleségemnek vettem is, a férfin meg annyit gondolkodtam, hogy vége lett az akciónak... :DDD )

(#3833) Nikaré válasza kali (#3832) üzenetére


Nikaré
őstag

Jó óra/órák ezek!
Legközelebb ne gondolkozz olyan sokat.
:N

(#3834) Nikaré


Nikaré
őstag

Frissítés jött a GT 3 Pro -hoz.
HarmonyOS 4.0.0.111

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.