Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10501) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Jorte alkallmazást használom naptárnak. A google naptáromban be van állítva a magyar névnapok naptár is. Valamilyen oknál fogva a Jorte nem látja a névnap naptárat. Minden egyebet lát, csak azt nem. Más alkalmazás látja a névnap naptárat. Mi a fene lehet a gond? Jorte-t akarom használni, mert az tetszik.

Köszi!

(#10502) canniball válasza johnny82 (#10501) üzenetére


canniball
nagyúr

A Jorte-nak ugye a google naptárat adtad meg (és nem a sajátját)?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10503) johnny82 válasza canniball (#10502) üzenetére


johnny82
őstag

Természetesen.

(#10504) canniball válasza johnny82 (#10503) üzenetére


canniball
nagyúr

Options-> Select Calendar-> Choose Calendars?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10505) johnny82 válasza canniball (#10504) üzenetére


johnny82
őstag

Ott nem is látja csak a saját gmail fiókos naptáramat. Holott névnapok és ünnepnapok naptáram is van. Már újra is telepítettem, de semmi. nincs ötletem. volt, mikor működött, de egyszer leiratkoztam a névnapokról, azóta nem látja (persze miután vissza feliratkoztam).

(#10506) droti25 válasza sssz (#10490) üzenetére


droti25
őstag

Köszi!
Ez nagyon jó kis program,csak nem tudnád leírni hol tudom azt beállitani hogy a homescreen-en csak 1 féle háttérképet mutasson.Amint scrollozok jobbra vagy balra más más képet jelenit meg!Ezt hol tudom kikapcsolni?

(#10507) VD válasza droti25 (#10506) üzenetére


VD
őstag

Baszki ez a program lényege, hogy minden egyes laphoz külön hátteret lehet beállítani vele! :U

Ha Te egy darab mozdulatlan képet akarsz, akkor kapcsold ki a háttérkép mozgathatóságát. A legtöbb launcherben van erre opció.

[ Szerkesztve ]

(#10508) droti25 válasza VD (#10507) üzenetére


droti25
őstag

Én csak egy olyan programot szerettem volna amivel automatikusan váltogatja meghatározott időközönként a hátteret!Ez a program tudja ezt csak én egy hátteret szeretnék a homescreenhez!
Köszi a segitséget megtaláltam hol tudom 1 háttérre korlátozni!

[ Szerkesztve ]

(#10509) canniball válasza johnny82 (#10505) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor feladom, jobb híján használd ezt.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10510) sssz válasza johnny82 (#10505) üzenetére


sssz
őstag

ha a gmailed látja a névnapokat (azaz simán a gmail naptárat megnyitva írja anévnapokat) akkor ennek is látnia kellene.
Én a a simpli calendar widget-et használom.

ott a beállításoknál rögön az első sorban ki lehet választani az összes naptárat amit látni szeretnél a widgetben.

ha ebben sem látod a névnapokat akkor a gmail naptárjában lehet a hiba. mármint a telefonon nincsen engedélyezve a naptárban a névnap megjelenítés. mert nem elég a PC-n , a telóban is ki kell pipálni.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#10511) bubi92


bubi92
őstag

az miért van, hogy akármilyen apn widgetet szedek le, egyik se kapcsolja ki/be az adatforgalmat:(

(x10minpro)

[ Szerkesztve ]

(#10512) sssz válasza bubi92 (#10511) üzenetére


sssz
őstag

próbáld ki az elixirt

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#10513) Jadro válasza sssz (#10510) üzenetére


Jadro
veterán

Nálam meg pont az általad ajánlott progi működik érdekesen. Hiába van bepipálva minden, az egyik widgetben a saját naptáramat jeleníti csak meg, a másikban meg a névnapokat. Vagyis egy tételt, a 19.-én lévő Ivó napját. Mindegy, egy próbát megért, van más ami működik rendesen. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10514) sssz válasza Jadro (#10513) üzenetére


sssz
őstag

nyomj egy szinronizációt a gmail naptárra. nekem mikor először beállítottam ezt a simpli widgetet akkor csak egy napot/eseményt mutatott. aztán rászinkronizáltam a telón a naptárra és megjavult.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#10515) batorpeti


batorpeti
tag

Sziasztok
Az lenne a kérdésem hogy Androidra van normális offline navigáció? Hangsúlyozom hogy offline, olyanra gondolok mint a Nokia Maps.

(#10516) r4z válasza batorpeti (#10515) üzenetére


r4z
nagyúr

Sygic, NDrive.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#10517) DonMedve


DonMedve
addikt

Nem tudom észrevettétek e,de már a marketből is lehet telepítteni a fizetős alkalmazásokat.Nekem tegnap még ez a funkció nem ment.

Más:Valaki tudna abban segítteni,hogy egy 480x800-as felbontású hátteret,hogy tudnék beeszkábálni a képernyőre?Gyári launcherem van,és sem a scrollt nem tudom kikapcsolni,sem ilyen hátteret berakni.Mert ugye bejön az a sárga négyszög azt jelöljem ki avval.De nem lehet vele normálisan. :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10518) r4z válasza DonMedve (#10517) üzenetére


r4z
nagyúr

Gyári Android 2.2-vel nincs rá lehetőség. Tegyél fel egyet az ADW.Launcher - GO Launcher (EX) - LauncherPro hármasból, azokkal meg lehet oldani. Vagy használd a Multipicture LWP-t, azzal talán meg lehet csinálni, ha a képcserét kikapcsolod.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#10519) johnny82 válasza sssz (#10510) üzenetére


johnny82
őstag

Hát ez az, tudom, hogy látnia kéne. Amit linkeltél, az nem kompatibilis a készülékemmel (Defy). LauncherPro Plus saját widgetje is látja, smooth calebdar is látja, business calendar is, csak pont a Jorte nem, amit legjobban szeretnék. :F

(#10509) canniball : ezzel az a baj, hogy ha 2 névnap van adott napon, akkor is csak egyet jelez. Egyébként sem tetszik, de azért köszi!

[ Szerkesztve ]

(#10520) TRob1 válasza johnny82 (#10519) üzenetére


TRob1
veterán

Már miért jelezne egyet? Ma is épp azt írja: Erik, Alexandra, alatta meg holnapra: Ivó, Milán. (Az már más kérdés ha nem tetszik.)

¤ R'n'R ¤

(#10521) johnny82 válasza TRob1 (#10520) üzenetére


johnny82
őstag

Valóban, tegnap próbálgattam, rosszul emlékeztem. sorry.

(#10522) DonMedve válasza r4z (#10518) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor ezek szerint a gyári 2.3.4-es sem megy. :U :DDD De azért ez na,egy ilyen apróságot nem lehet megcsinálni.Az igazság az,hogy ez miatt nem akarok + programot,de azért köszönöm a segítséget.

A másik kérdésem,hogy az említett naptár widgetet lekaptam,tetszik is,de a mai napra miért nem mutatja a névnapot?

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10523) delbarta


delbarta
senior tag

Ha valaki szeretné zene hallgatásra is használni a bluetooth-os monó headset-jét, annak ajánlom ezt: Super BT Mono Froyo

Kipróbáltam a Jabra BT150 headsetemmel és jelentem: MŰKÖDIK! :) Szól a zene a kis monó vackon. :)

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#10524) r4z válasza DonMedve (#10522) üzenetére


r4z
nagyúr

Jólvanna :D
Nekem se mutat semmit az aktuális napra :F

sssz: :R

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#10525) sssz válasza DonMedve (#10522) üzenetére


sssz
őstag

azért mert cnem jól van beállítva. vedd ki a pipát az"összes napi események" mellől és akkor mutatja az aznapit és a holnapit is.

RazorGTR1: igazán nincs mit:) én nagyon szeretem ezt a naptár widgetet. szerintem az egyik legjobb.

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#10526) DonMedve válasza r4z (#10524) üzenetére


DonMedve
addikt

;] :P

sssz:Köszi,tényleg ez volt a gond,csak most meg a holnapit nem mutatja! :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10527) TRob1 válasza DonMedve (#10526) üzenetére


TRob1
veterán

Válts sablont. (pl. Simi Clock (Több esemény))

(Jött frissítés hozzá :) ) Benne: Események száma

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#10528) sssz válasza DonMedve (#10526) üzenetére


sssz
őstag

akkor még állítsd be a "keresés a nap"-ban a 365 napot.

ja és még az is lehetséges hogy mutatná, de nem fér ki :)
lehet nagy a betűtípus mérete amit kiválasztottál és kicsi a widget mérete. esetleg próbáld széthúzni a widgetet vagy csökkents a betűméreten.

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#10529) sssz válasza sssz (#10528) üzenetére


sssz
őstag

meg még az is lehet hogy a widget tipusánál nem a "több esemény"-es verzió van kiválasztva, hanem amelyik csak egyet mutat.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#10530) DonMedve válasza sssz (#10528) üzenetére


DonMedve
addikt

Sikerült!!Nagyon köszönöm! :R :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10531) sssz válasza DonMedve (#10530) üzenetére


sssz
őstag

nincs mit:)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#10532) aggleány


aggleány
addikt

Nagy kérdésem van: hogyan tudok kikapcsolni egy személyt konferenciahívásból úgy, hogy a többiek benne maradjanak? Lövésem sincs, hogyan kellene erre rákeresni :F Help, plíííííííííííííííííííz! :O

(#10533) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

A gyári e-mail kliensnél hogy kell beállítani a kimenő szervert freemail-es accounttal? Semmit nem hajlandó elfogadni...

(#10534) delbarta válasza Balázs1621 (#10533) üzenetére


delbarta
senior tag

Saját internetszolgáltatód smtp címét kell beírni.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#10535) sssz válasza Balázs1621 (#10533) üzenetére


sssz
őstag

sajnos nekem se sikerült beállítanom,pedig minden adatot helyesen írtam be tutira mert egy másik telón elfogadta. Én úgy oldottam meg (mivel csak annyira volt szükséges hogy lássam és el tudjam olvasni az új e-maileket, reagálni válaszolni nem a telóról akartam) , hogy a gmailes accountomat írtam be a kimenő részhez. Simán elfogadta és így is a freemailes leveleket tölti ugye le.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#10536) Obi Wan


Obi Wan
tag

tudnatok segiteni? van 1 motorola defym és 117 es rom lett rateve vagy 2 honapja
ekkor töröltem rola 1 par dolgot ami akkor szamomra lenyegtelen volt
és most visszaszeretnem rakni a live wallpaper cuccait
ezt hogytom megtenni rendszer ujrarakás nélkül?

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#10537) sagit


sagit
addikt

sziasztok

létezik olyan app hogy a nyomtatott szöveget lefényképezem és felismeri a karaktereket amit utána txt-be tudok menteni pl?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#10538) canniball válasza Obi Wan (#10536) üzenetére


canniball
nagyúr

Defy topik.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10539) Balázs1621 válasza delbarta (#10534) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Köszi! :R

sssz: én is csak olvasni akarom telefonról a freemail-es leveleim, kipróbálom amit írtál, köszönöm neked is.

[ Szerkesztve ]

(#10540) Obi Wan válasza canniball (#10538) üzenetére


Obi Wan
tag

ezt eddig akarhol mgkerdeztem senki nemtudott ertelmes valaszt adni...

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#10541) aveos válasza forintuser (#10481) üzenetére


aveos
tag

Nagyon kösz, még jó, hogy lemondtam a 32 GB -os kártyát!

Még egyszer TNX! :C

06302081105

(#10542) vétó válasza sagit (#10537) üzenetére


vétó
aktív tag

GoogleDocsban van ilyen karakterfelismerős huncutság, bár nekem vannak kétségeim. nem csak ezzel, más hasonló alkalmazásokkal kapcsolatban is.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#10543) t72killer válasza sagit (#10537) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Android+OCR (optical character recognition) szavakra keress rá. Kidobta pl EZT.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#10544) Thome


Thome
addikt

Hali!

Létezik olyan képnézegető szoftver (fizetős is jöhet, nem csak ingyenes), amiben olyan szinten működik a pinch to zoom, mint az iphone-ban? A kinagyítás a gyári képnézegetőben is jó, de miután vissza akarom kicsinyíteni, többször meg kell csinálnom a a kétujjas mozdulatot, hogy teljesen össze legyen nyomva a kép.

Kb érteni, mire is gondolok... :DDD

(#10545) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Mára volt egy naptárbejegytzésem, amihez 2 figyelmeztetést is bekapcsoltam. Egy órával előtte és 10 perccel előtte. Na nem csipogott 1x sem :(
Jorteval csináltam...

═════════════════════════════════════════

(#10546) petipetya válasza sagit (#10537) üzenetére


petipetya
nagyúr

A google docs gyári alkalmazása képes erre. Nekem widgetkénet van kint, azon a kamera ikonra kell kattintani. Az eredmény már más tészta.

"nincs rá lezsóidő"

(#10547) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!
Melyik a legjobb (tudom ez elég szubjektív) webböngésző?
Gyorsaság, tudjon magyarul, és kezelje a flash-t bár ez utóbbi nem annyira fontos, inkább a sebessége.
Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#10548) droti25


droti25
őstag

Sziasztok!
Valaki tudna ajánlani nekem olyan programot ami jelez egy előre beállított hívásidő eltelte után,csipog 1 perc eltelténél!
Nekem 2.2.1 fryom van és ebben nincs ilyen alapból!

(#10549) sssz válasza Keraa (#10547) üzenetére


sssz
őstag

opera MINI

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#10550) RootRulez válasza droti25 (#10548) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem ez a Call Control van, de sose jókor jelez. .D Van hogy fél percnél, van hogy még fel se vették (csak kicseng) és már csipog. Szóval egy ilyen program engem is érdekelne...

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.