Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17401) orizsolt73 válasza TRob1 (#17383) üzenetére


orizsolt73
csendes tag

Köszi, nem gondoltam hogy kötelező először a tutorialt végignézni.

(#17402) spiritex


spiritex
veterán

Csinált már valaki olyat, hogy egy okosteló usb bemenetére rákötött egy pen-drive-ot valami átalakítón keresztül és oda-vissza másolt adatokat? Van erre lehetőség? Ha igen, milyen átalakító és milyen app kell hozzá? (Samsung Galaxy)

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#17403) Koga777 válasza (jan) (#17348) üzenetére


Koga777
tag

A Titanium Backup tud ilyet. (Lehet, hogy csak a fizetős verzió)

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#17404) vlevi válasza Csigusz 1 (#17350) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hangja van, és tárcsáz is. De van egy sejtésem, hogy nem erre gondoltál :DDD

(#17405) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ezek a remote appok hogy működnek?Kell a gépre wifi kártya,és ugyanazon a hálózaton kell,hogy legyen a gép és a telefon? :F

(#17406) vétó válasza HollyBoni (#17405) üzenetére


vétó
aktív tag

a youtube remote valóban ezt igényli, de feltételezem, a többi is

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#17407) KaiotEch válasza HollyBoni (#17405) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Vagy BT-t vagy Wifi-n, de ahhoz sztem elég a router is max átnatolod.

(#17408) HollyBoni válasza KaiotEch (#17407) üzenetére


HollyBoni
veterán

Na,vlc remote-ot megcsináltam.Nincs semmilyen wifi kártyám,csak wifi router,és közös hálózaton van a telefon meg a gép.ÉS MŰKÖDIK! :C

(#17409) Mr X válasza HollyBoni (#17408) üzenetére


Mr X
veterán

Miért lenne alapfeltétel a pc-n a wifi hozzá?

(#17410) dokee78 válasza spiritex (#17402) üzenetére


dokee78
félisten

Nem app kell hozzá.
USB OTG tudja ->Galaxy S2

Ebben az adásban mutatják is.

A Moxier Mail-t használja valaki?
Tud magyarul,gmailal együttműködik?

[ Szerkesztve ]

(#17411) mexel válasza RootRulez (#17251) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Akkor jó mobilnet kell hogy filmezzek :)

(#17412) spiritex válasza dokee78 (#17410) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi az info-t!
Úgy látom a galaxy 551-hez is jó lenne ez az OTG átalakító, úgy tudom a galaxy modelleknek egységes a mini usb-s végük, de hol lehet ilyet beszerezni?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#17413) dokee78 válasza spiritex (#17412) üzenetére


dokee78
félisten

Nem jó hozzá,mert a Galaxy S2-n kívül talán csak valamelyik Nokia tudja az USB OTG-t.

(#17414) aggleány


aggleány
addikt

Angry Birds-ügyben kérek segítséget egy hozzáértőtől. Azt írja a játék, hogy 304 KB, egy másik helyen meg 17 503 268 byte. Ez jó lehet? :F Az átváltóprogival nem ez jött ki. Bocs a láma kérdésért, de nem értek hozzá, és nem szeretném, ha sutyiban netet használna a kis piszok. Légyszi segítsen, aki tud. :O

Előre is köszönöm. :R

(#17415) Mr X válasza aggleány (#17414) üzenetére


Mr X
veterán

Át van mozgatva SD-re? Az alkalmazáskezelőben csak azt a méretet látod, ami a belső tárhelyen van. Ha átmozhattad SD-re, akkor a 17MB többi része ott van.

(#17416) aggleány válasza Mr X (#17415) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, áttettem, de az SD-n is ezt a 304-et mutatja. :F

(#17417) Mr X válasza aggleány (#17416) üzenetére


Mr X
veterán

Mivel nézed? Alkalmazáskezelővel? Mert az mutatja, hogy SD-n van, de mérethez csak az alkalmazásadatokat számolja, amik a belső tárhelyen vannak.

Ha visszamozgatod belső tárhelyre, mutatni fogja egyből mind a 17MB-t.

[ Szerkesztve ]

(#17418) aggleány válasza Mr X (#17417) üzenetére


aggleány
addikt

Már nézem is. :K

Megnéztem. Tényleg. :D

Néztem Astro-val, File Expert-tel és Total Commanderrel.

Köszönöm a gyors segítséget. :R Most játszottam vele vagy 20 percet, és mikor megnéztem, hogy mekkora helyet foglal, sikítófrászt kaptam, hogy honnan szedi a többi adatot. Ráadásul telepítésnél teljes netelérést kért. :F Nem tudod, hogy az mire kell neki?

Kezd megtelni a telefon. :O Belső memória: 292 MB használt, 128 MB szabad, kártya: 14 GB használt, 537 MB szabad.

[ Szerkesztve ]

(#17419) Mr X válasza aggleány (#17418) üzenetére


Mr X
veterán

Reklámokat tölt le, ahhoz kér netet.

:Y Nemsemmi, mennyi appot raktál fel? :)

[ Szerkesztve ]

(#17420) aggleány válasza Mr X (#17419) üzenetére


aggleány
addikt

Nem tölt le, nem az a verzió. ;)

Nem sok appot, nem sokat. :U Egy csomó launchert (Xperia Mini), mert nem tudtam, hogy fog-e tetszeni a gyári - bár most azt használom. Plusz pár apróság: teljes verziós Office Suite, Asphalt 5, Penguin Skiing (aszfalt pinvines verzióban), Quickoffice, egy csomó live wallpaper, BS Player, Total Commander, Astro, File Expert, Aldiko (teljes), Crazy Chipmunks, Call Meter NG, Alarm Clock Xtreme, Quick Settings és a Mérges Madarak teljes alapverziója. Összesen ennyi, nincs más.

Launcherből megmarad három, ha már tudom, hogy mik tetszenek, Office-ból is ki kell még próbálni, hogy melyik a nyerő, TC marad, a többit viszont használom. :B

Meg van a kártyán egy csomó film. :U

(#17421) Mr X válasza aggleány (#17420) üzenetére


Mr X
veterán

Jahogy a kártya nem app-telepítéstől van tele. :)

A belső tárhely nekem is hamar elfogy, ilyenkor jön jól az ext partíció lehetősége. :)

(#17422) aggleány válasza Mr X (#17421) üzenetére


aggleány
addikt

Most töröltem egy pár dolgot, már több hely van 30 MB-tal. :C

Nem akarok ext-et csinálni. Illetve nem merek. Egyelőre van fent egy csomó GO Launcher téma, majd kiválasztom a megmaradókat, azok elég sok helyet vesznek el.

Mennem kell, holnap leszek. :K

(#17423) Mr X válasza aggleány (#17422) üzenetére


Mr X
veterán

És akkor most képzeld el, hogy nekem feleakkora belső tárhelyem van. :) Meg kell válogatnom, mit rakok fel, mikor egy Plants vs Zombies is 78MB. :)

[ Szerkesztve ]

(#17424) TRob1 válasza Mr X (#17423) üzenetére


TRob1
veterán

Csak szerencsére pár pillanat átrakni az sd-re. És ext se kell hozzá. :U

(#17425) Mr X : Még szerencse. :DDD
Egyébként mikor tud jól jönni? Mert ezen hónapok óta agyalok (de eddig még nem kellett). :DD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#17425) Mr X válasza TRob1 (#17424) üzenetére


Mr X
veterán

Még szerencse, hogy nem kötelező az ext, csak lehetőség. :) Bár néha jól tud jönni. :)

(#17426) Mr X válasza TRob1 (#17424) üzenetére


Mr X
veterán

Plédául, ha sok olyan appod van, ami fut állandóan, vagy widgetet használ. Mass storage csatlakozáskor a telefon leválasztja a fat partíciót, így az ott levő appok nem működnek. Az ext viszont csatolva marad ilyenkor is.

Hozzáteszem, jelenleg nem használok ext-et, mert egy gyenge minőségű sd kártya miatt már többször jártam úgy, hogy egyszercsak eltűnt a partíció. Most inkább átbütykölöm a romot, berakom a system/app-ba az általam használt appokat, ami meg nem kell, azt kihajítom. Így a számomra teljesen felszerelt rom-hoz telepítés után csak 2-3 appot kell felraknom a data partícióra, azokat is azért, mert valamiért a system/app-ba pakolva nem működnek megfelelően (MoboPlayer, ES Explorer root funkciója).

[ Szerkesztve ]

(#17427) chab7 válasza Mr X (#17423) üzenetére


chab7
addikt

Defy - 2Gb

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#17428) Mr X válasza chab7 (#17427) üzenetére


Mr X
veterán

Elvagyok a Nexusommal, nem tervezek cserét egyelőre. :D

(#17429) TRob1 válasza Mr X (#17426) üzenetére


TRob1
veterán

Áhá. :D Na, 300megánál nincs több appom ami állandóan fut, vagy widgetet használ.
Ha nagy ritkán rádugom usb-n keresztül pc-re, akkor meg semmit nem használok a telefonon, max másolok. De ált. wifi-n keresztül oldok meg mindent. Végülis akkor jól gondoltam eddig is, hogy számomra felesleges az ext (meg asszem a legtöbb ember számára is) :K

¤ R'n'R ¤

(#17430) Mr X válasza TRob1 (#17429) üzenetére


Mr X
veterán

Gyakorlatilag, ha nem akarsz minden egyes appot használni usb tár módban is, akkor van megoldás, egyszerűbb is, mint az ext. App2sd és Move2SD Enabler kb. mindent átmozgathatóvá tesz SD-re. :)

(#17431) chab7 válasza Mr X (#17428) üzenetére


chab7
addikt

Bocsi, nem cserére buzdítottalak, csak a tárhelyemmel arcoskodtam egy kicsit, mert olvastam a helyhiányról. Ezért is a kis figura ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#17432) Mr X válasza chab7 (#17431) üzenetére


Mr X
veterán

Szokatlan is volt a kicsi tárhely Omnia meg Nokia N96 után. De kis leleményességgel ez is bőven elég. :)

Most amúgyis egy MIUI romot tesztelek, kíváncsi vagyok, mennyire tudok ellenni a gyári alkalmazásaival. :)

[ Szerkesztve ]

(#17433) Mr X válasza chab7 (#17431) üzenetére


Mr X
veterán

A kis figura nálam nem jelenik meg valami oknál fogva. :B

(#17434) aggleány válasza Mr X (#17423) üzenetére


aggleány
addikt

Az szörnyű lehet. Én már így is sápítozok, hogy milyen kevés a hely. :O

Ezek szerint az App2SD több dolgot át tud tenni, mint ha a telefon menüjében az Alkalmazások alatt pakolnám át az appokat?

(#17435) Ombi5


Ombi5
őstag

udv. Galaxy ICE gyari navijahoz lehet vhogy magyar hangot tenni? Vagy van vmi free app navira? :R

(#17436) Lasy válasza Ombi5 (#17435) üzenetére


Lasy
veterán

gyári navira a goole map-s ra gondolsz?
vagy másikra?

+36702778032

(#17437) stefi68


stefi68
addikt

Akit érdekel, frissítettem a Dialer One v1.3.3 tárcsázóban a magyar nyelvet.
Amíg bele nem kerül a honosítás frissítése Marketen lévő változatba (legutóbb 2 hónap volt!) addig töltsétek innen.

Működik benne a tárcsázóról történő ékezetes nevek keresése, valamint beállítható, hogy a hívás végeztével a főképernyőre menjen vissza, 1-2 beépített "skin" is van hozzá.

Kicsit lassabb mint a GO Contacts, de nem annyira mint a Rocket Dial.

****************************************************************************************
Más: nem tudtok ehhez hasonló mozgásérzékelővel irányítható játékokat?

Főleg repülős, űrhajós, esetleg autós érdekelne (érdekelné, a gyerekeimet :) )

A lényeg, hogy ne sokat kelljen a képernyőt tapicskolni, csak döntögetni...

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#17438) Lasy válasza stefi68 (#17437) üzenetére


Lasy
veterán

sok ilyen játék van, de a legtöbb nem szép. (fiamnak nem tetszett (6éves))
tron is ilyen, de ott egy autót kell irányítani, és átmenni az alagúton.

+36702778032

(#17439) stefi68


stefi68
addikt

Mondjuk EZ sem lenne rossz, de pont ZTE Blade nem támogatott...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#17440) asdasdasd válasza Mr X (#17430) üzenetére


asdasdasd
tag

Az app2sd, move2sd enabler páros se tud mindent átrakni, nekem ezekkel is betelt a belső memória.

Inkább a link2sd javasolnám, avval szinte mindent át lehet tenni SD-re.
És a widget-ek is működnek SD-ről.

Root jog kell, és kell egy külön partíciót csinálni az SD kártyán.
(javaslom a Parted Magic -et particionáláshoz)

- Create and remove link for apk, dex and lib files of the applications you select
- Automatically link newly installed apps
- Batch link, unlink, reinstall and uninstall the applications (multi-select mode)
- Uninstall system applications
- List applications, show detailed size information and link status
- Sort and filter applications
- Display available space information of internal storage, SD card and SD card 2nd partition

(#17441) aggleány válasza stefi68 (#17437) üzenetére


aggleány
addikt

Penguin Skiing. Egy pingvin siklik lefelé egy sípályán, halakat kell elkapni menet közben. Van olyan nézet is, amikor Te vagy a pingvin.

(#17442) stefi68 válasza asdasdasd (#17440) üzenetére


stefi68
addikt

Persze az App2SD-ből sem mindegy melyiket használod. Csak a "Sam Lu" féle [link] tudja felismerni a Move2SD mahinációját (*support "Move2SD Enabler"), meg persze az android alkalmazáskezelője.

aggleány: Penguin ez jó igaz nem gurul, meg repül de azért kipróbálom...
Rég nem beszéltünk, mi lett az Aldiko-val?

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#17443) -=Vacsek=- válasza stefi68 (#17437) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

nfs shift-be ha versenyzel egyáltalán nem kell a kijelzőhöz érni. [link]

(#17444) Breki válasza spiritex (#17390) üzenetére


Breki
veterán

Szóval akkor neked jó helyen van a a betű azt írja ami a bill-en van, de te pont fordítva szeretnéd.

Viszont az írt módban pont fordítva volt és arról volt szó hogy kerüljön a helyére.

Na most szerintem amit te akarsz megvalósítható átrakva angolra viszont akkor szerintem az ékezetek nem lesznek jók. De ezt a telód fórumában kérdezd meg !

Nálam a T mellett van a Z és Y mellett az X

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#17445) Lasy válasza stefi68 (#17442) üzenetére


Lasy
veterán

stefi68
Aldiko helyett használ egy másikat, és az tartalmazta a magyar nyelvet is, de nem emlékszem mi volt már. :D
moonreader talán.

Pont ezt akartam linkelni a ZERO-t.
csak apk-t szedtem a netről, és ment.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#17446) aggleány válasza stefi68 (#17442) üzenetére


aggleány
addikt

Ha rosszul irányítod a pingvint a pályán, akkor repül. Nagy ívben! :DDD

Nincs semmi az Aldikoval, pont egy olyan verziót kezdtem el, ami nem jó 320x480-ra, úgyhogy hagyjuk, nem téma. Használom angolul, mert még mindig ez tetszik legjobban.

Lasy

Az már múlt idő. Folyton ledobta a témát, amit beállítottam, úgyhogy visszatértem az Aldikohoz. Ez nem dobja le a témát, mert nincs neki, ellenben szépen megtartja a beállított színeket. :C

(#17447) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Tudtok valami olyan weather widgetet mondani,ami egy az egyben olyan mint HTC-n?Eddig kettőt próbáltam,weather & toggle widget és Beautiful Widget.De egyik sem tudott olyan szép animációt a "perc váltásnál" mint HTC-n.Létezik ilyen? :U

(#17448) VD válasza HollyBoni (#17447) üzenetére


VD
őstag

A HTC gyári óra+időjárás widgetjén kívül nincs másik aminél lenne animáció az óralapoknál. :(

Ez egy óra widget aminél van animáció: [link]
Viszont itt nincs időjárás.

[ Szerkesztve ]

(#17449) Lasy válasza VD (#17448) üzenetére


Lasy
veterán

fancy widget a neve, és ha H7C téma tartalmazza.

+36702778032

(#17450) VD válasza Lasy (#17449) üzenetére


VD
őstag

És animál? Mert tudtommal nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.