Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16751) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

android alapú garmin van? létezik?

vagy másképpen kérdezem, turista, túra útvonalak érdekelnek engem, esetleg ilyen térképet tartalmazó androidos navigáció létezik?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16752) beepee7


beepee7
csendes tag

Ha megvettem egy app-ot v egy játékot a marketen és utána unistallálom, akkor utána vissza tudom rakni? v újra meg kell venni?

(#16753) helixP válasza zsolt19900 (#16751) üzenetére


helixP
nagyúr

Naná.

beepee7: Persze, meg még büntetést is fizettetnek, mert uninstaltad
Nyilván újra tudod tenni :)

[ Szerkesztve ]

(#16754) chab7 válasza bunnyhu (#16722) üzenetére


chab7
addikt

Nagyon jó kis cucc pedig, lehet a hangerején is állítani külön, és nálam pl a csengőhang majdnem 0-ra halkul mikor beszél. Hátha EZ az írás segít.

(#16751) zsolt19900: Navitel, Openmaps térképekkel. Itt egy magyar oldal hozzá -> [link]

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#16755) Womb válasza beepee7 (#16752) üzenetére


Womb
senior tag

A Google account-odhoz tartozik a vásárolt szoftver, tehát akár egy másik androidos mobilra is feltudod rakni.

(#16756) zsolt19900


zsolt19900
őstag

lenne egy fontos kérdésem, aaaa van nekem egy programom, ami néha néha, hogy regelje magát, vagy megmutassa, hogyan vehetem meg, elkezd felmászni a netre, hívás közben. Gyanítom, hogy a fullscreen caller lesz a bűnös, ezt a fergeteges opciót, hogyan tudnám kikapcsolni rajta?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16757) chab7


chab7
addikt

Ennél van jobb akku és fogyasztás figyelő widget, pillanatnyi kijelzéssel, history-val?
Battery Monitor Widget
Mert ennél ha lehúzom töltőről akkor nem azonnal reagál. Ugyanúgy ha a képernyőt offolom is csak idővel megy le a fogyasztás érték.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#16758) canniball válasza TRob1 (#16733) üzenetére


canniball
nagyúr

"Van benne Tárcsázó..."
Közben feltettem, így látom hogy van benne ez is de arra a DialerOne-t használom, ez csak a kontaktokhoz kell.

"...mikor felteszed, megkérdezi mindig (míg alapértelmezetté nem teszed), hogy melyiket használod, ezt vagy a gyárit."
Tőlem nem kérdezte (a launcher sem), de annyi baj legyen.

A g-ben lévő kontaktokat (mert a gyári csak oda volt hajlandó importálni...) szépen kiexportálta, majd visszaimportálta a készülék telefonkönyvébe, a beépített Contactsot lelőttem és úgy néz ki minden működik pöpecül. :K

Azt esetleg be lehet-e állítani, hogy amikor új kontaktot veszek fel akkor ne kérdezze meg hová akarom menteni, hanem a telefon legyen az alapértelmezett?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#16759) huntenseN


huntenseN
tag

Sziasztok!
Valószínűlrg nem a legjobb helyre írok, de sűrgös segítség kellene.
Meghalt a gépem, így nincs más választásom, a Documents to Go-val kellene összehoznom egy word dokumentumot.. Nincs is vele baj, de sehogy sem tudok képet beilleszteni. Én vagyok béna hozzá, vagy nem is lehet?
Előre is köszi!

(#16760) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Tudnátok ajánlani v.mi jó minőségű ingyenes autós játékot mint pl a nfs vagy hasonló ami a giroszenzort használja?
köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#16761) Cyberbeni válasza gyuszmó (#16760) üzenetére


Cyberbeni
addikt

speedx 3d, bár ebben nem autók vannak, meg nem ellenfelek ellen kell menni, hanem csak kikerülni az akadályokat.

(#16762) petipetya válasza huntenseN (#16759) üzenetére


petipetya
nagyúr

Se a documents to go-ban, se a quickoffice-ban nem találtam képbeszúrási lehetőséget.

Viszont ha feltelepíted a hivatalos google dokumentumokat, akkor abban a továbbiak / szöveg / nagyító melletti ikon / galériából származó dokumentum révén be tudsz illeszteni egy képet a dokumentumba, de csak egyet enged.

Ám ha a böngészőt átállítod desktop-ra és ott megnyitod a google dokumentumokat és létrehozol egy újat, akkor ott be tudsz illeszteni tetszőleges számú képet a picasa-ból. Persze előtte ezeket a képeket a galériából töltsd fel a picasa-ba.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#16763) naksys válasza Tyer (#16737) üzenetére


naksys
senior tag

HTC Heroval nem kompatibilis sajnos..

(#16764) petipetya válasza petipetya (#16762) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez sem az igazi, mert miután beillesztettem a képet, nem tudom görgetni a dokumentumot. De talán engedi menteni, majd azt le lehet tölteni a telóra és megnyitva ott szerkeszteni tovább, de ezt már nem próbáltam ki.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#16765) dany27


dany27
őstag

Üdv!

SmartCity-hez kell net azután is miután leszedte a mapokat??
Magyarán lehet-e használni net nélkül is?

Előre is köszi!

(#16766) sssz válasza dany27 (#16765) üzenetére


sssz
őstag

kizárólag a menetrendeket éred el háló nélkül. tervezni nem tudsz net nélkül útvonalat.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#16767) petipetya válasza dany27 (#16765) üzenetére


petipetya
nagyúr

Smartcity:
- Feltelepítettem és letöltöttem hozzá a térképeket.
- Utána lekpcsoltam minden internetet a telefonon (wifi/mobilnet) és terveztem egy útvonalat.
- Ekkor kiírta, hogy szerver kapcsolódási hiba.
- Vagyis kell neki az internet az útvonalak tervezéséhez.

Google Térkép:
Lementettem a várost (Budapest) offline (nekem 4 terület elég volt ehhez), hogy majd így tervezek útvonalat, de nálam net nélkül egyik tervező (gyalogos/bkv/autó) sem működik, csak tölt a nagy semmibe. Neten viszont egyből leszedi az adatokat. Tehát ez sem járható út a számodra.

"nincs rá lezsóidő"

(#16768) dahaka1


dahaka1
csendes tag

Sziasztok!

Az ADW Launcher-ben hogy lehet beállítani, hogy a nem fogadott hívásokat, meg az üzeneteket jelezze a főképernyőn? Kiraktam a telefon indítót,de azon nem jelzi.

(#16769) Met


Met
nagyúr

Felraktam a Go Contacts-t, beimportáltam a telefonszámokat a sim kártyáról és valamiért mindegyik mögé tett egy /1-est és az Ö É-vel kezdődő neveket a # kategóriába tette.
Ezekre van megoldás?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16770) sssz válasza dahaka1 (#16768) üzenetére


sssz
őstag

le kell töltened hozzá az adw notifer appot.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#16771) dany27


dany27
őstag

Akkor itt van a gond.... Vagyis van máshol is mert raktam rá(Xperia Mini Pro) egy Sygic Aura 2.1 és a világért sem akar műholdat.....

(#16772) dahaka1 válasza sssz (#16770) üzenetére


dahaka1
csendes tag

Köszi!

(#16773) petipetya válasza dany27 (#16771) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nincs mit.

"nincs rá lezsóidő"

(#16774) atillaahun válasza zsolt19900 (#16756) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem ismerem a programot így nem tudom, de ha eddig nem jöttél rá, akkor gyanítom, hogy sehogy. Ezért is használok én DroidWall-t (tűzfal), és csak azokat a programokat engedem netre, amiknek valóban szüksége van rá, a több meg marad a seggén.

(#16768) dahaka1
Ha a számlálóra gondolsz, szerintem azt csak a dockbar ikonjait jeleníti meg alapból. De egyébként én is ADW Notifier-t használok, mert az tud Chuck Norriz módot is.

[ Szerkesztve ]

(#16775) atillaahun válasza dahaka1 (#16768) üzenetére


atillaahun
veterán

(#16776) Koga777

Úgy érted a Market Enabler-rel?

[ Szerkesztve ]

(#16776) Koga777


Koga777
tag

Sziasztok! Hogy lehetne leszedni a marketből a Smurfs' Village-et? Azt írja, hogy ebben az országban nem leszedhető. Próbáltam amerikai és kínai szolgáltatót is beállítani a marketaccessben, de nem megy. (Samsung Galaxy S-re)

[ Szerkesztve ]

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#16777) sqpp válasza DonMedve (#16717) üzenetére


sqpp
őstag

igen! bocs hogy későn válaszoltam csak a suli miatt most nehéz:/

(#16778) GrandS válasza atillaahun (#16774) üzenetére


GrandS
senior tag

Mi az a Chuck Norriz mód?

(#16779) bradam


bradam
aktív tag

Sziasztok!

Nem teljesen app téma,de hogyan lehet importálni Google Calendarba dolgokat? Van egy .ics kiterjesztésű fájl, azt kéne valahogy megoldani,hogy lássam, viszont se az online, se az androidos calendarban nem találtam Importálást. :))
Valakinek valami ötlet?

(#16780) atillaahun válasza GrandS (#16778) üzenetére


atillaahun
veterán

Bármilyen program értesítéseit kijelzi, nem csak a levelet, hívást, meg üzenetet. Én még az IM+-nál (messenger) veszem nagy hasznát.

[ Szerkesztve ]

(#16781) hodostamas válasza bradam (#16779) üzenetére


hodostamas
addikt

más naptárakra katt, és ott import

[ Szerkesztve ]

(#16782) GrandS válasza atillaahun (#16780) üzenetére


GrandS
senior tag

Aha. Kösz!

(#16783) Arween


Arween
senior tag

Erre esetleg valami ötlet?:
"valaki tudja a Zedge alkalmazás miért áll le X10 mini pro-n?Hónapokig működött rendesen,de 2-3 hete indítás után leáll.Próbáltam újratenni,de ugyan az a helyzet."

(#16784) bradam válasza hodostamas (#16781) üzenetére


bradam
aktív tag

Köszi, megvan :R

[ Szerkesztve ]

(#16785) aasgier válasza zsolt19900 (#16751) üzenetére


aasgier
tag

Navitel van hozzá magyar turistajelzéses térkép nagyon jó jó ideje használom

Xiaomi Redmi Note 4

(#16786) donyka


donyka
csendes tag

Olyan programot keresek amivel ki tudom tenni widgetként az órarendemet vagy valamilyen táblázatos formában meg tudnám oldani.
Illetve van olyan progi amiben 2 db Facebook fiókot (személyes, céges) tudok beállítani és nem kell felváltva bejelentkezni, az is jó lenne ha egy widgetben kiadná a friss infókat egy helyen.

(#16787) hmiki28


hmiki28
tag

Divxhez milyen lejàtszo ajànlott?

(#16788) Womb válasza hmiki28 (#16787) üzenetére


Womb
senior tag

Nagyon sokan Mobo playert használnak.
Ennek ellenére, én tökéletesen elégedett vagyok az MX player-el, tökéletesen alkalmas divx-ek lejátszására is.

(#16789) aggleány válasza hmiki28 (#16787) üzenetére


aggleány
addikt

BS Player? Nekem azért tetszik, mert lehet vele fotót készíteni a film egy kockájáról. :D

(#16790) dokee78 válasza aggleány (#16789) üzenetére


dokee78
félisten

Xperia Minin is használod?
Nem fagy?
Neked milyen memkari van benne?

(#16791) hdman válasza atillaahun (#16723) üzenetére


hdman
őstag

szia! koszonom az ajanlast.:) ezen felbuzdulva eleg sok videolejatszo/streamelo progit lekaptam, de mindegyikkel volt valami gaz.kiprobaltam a moboplayert galaxy s2-n. dropboxban rabokok az avi fajlra, felkinalja a moboplayert es a gyari cuccot. a gyari persze nem tud vele mit kezdeni, moboplayer viszont kb 10mp gondolkodas utan frankon viszi,nincs akadozas,nem esik szet a kep. egy gond van vele, a feliratot nem tarsitja hozza.

elfelejtette: neked is koszi! yxplyerben ha megadom a fajl linkjet,akkor kb 15mp utan elkezdi jatszani a videot,de sajna vegig akadozik a kep, es full darabos. a hang viszont legalabb ok:)

Sopron city :)

(#16792) aggleány válasza dokee78 (#16790) üzenetére


aggleány
addikt

Azért egy nap alatt nem próbáltam ki mindent. Kis kitartás, és meglesz minden kérdésre a válasz. :K A Miniben most egy 16 GB-os van, de ha ő lesz a főtelefon, megkapja a nagy kártyát.

(#16793) dokee78 válasza aggleány (#16792) üzenetére


dokee78
félisten

class 6 vagy class 10?

(#16794) aggleány válasza dokee78 (#16793) üzenetére


aggleány
addikt

Class 6 mindkettő, nekem tökéletesen elég. Elég lassan megy a kártyára másolás, de nem kell túl sűrűn megcsinálni, az appok pillanatok alatt fent vannak. :K

(#16795) hmiki28


hmiki28
tag

köszönöm!

(#16796) chab7 válasza hdman (#16791) üzenetére


chab7
addikt

Pedig kezeli a mobo szépen a feliratokat. Csak legyen a neve a feliratfájlnak ugyanaz mint a filmfájlnak ,úgy hogy csak a kiterjesztésben térjen el attól.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#16797) bostone


bostone
addikt

Nálam a Rock Player vált be. Majd minden készüléken működőképes.

(#16798) atillaahun válasza chab7 (#16796) üzenetére


atillaahun
veterán

Alapból nálam is, de gondolom ő stream-elve értette, úgy meg szerintem is esélyes, hogy önszorgalomból nem tölti le a feliratot is mellé.

(#16791) hdman
Szokták viszont gyakran frissíteni a Mobo-t, ha írsz a fejlesztőnek, lehet következőre meghegeszti.

(#16799) Breki válasza Koga777 (#16776) üzenetére


Breki
veterán

Mivel ingyenes tessék

[link]

(#16746 én update-val raktam és magyar lett

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#16800) k850 válasza dokee78 (#16790) üzenetére


k850
addikt

-BS Player.
- Xperia Minin is használod?
Nem fagy?

A SE X8-on sokkal stabilabban fut, mint a Mobo Player, gondolom, akkor Xperia Mini röhögve lekezeli. Anno, egy pár hete én ajánlottam aggleánynak, előtte mind ketten Mobo Playert részesítettük előnybe.

A pdf fájl folyamatos nagyításra találtál már programot? Amit ajánlottam kipróbáltad? OfficeSuite

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.