- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Gurulunk, WAZE?!
- Geri Bátyó: B550 szűk keresztmetszet, de mi és miért?
- sh4d0w: Csak a profit - emberélet nem számít
- vrob: Az IBM PC és a játékok a 80-as években
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
TakiNándi #48752 üzenetére
A Steam statisztika azért nem jó, mert nem tudományos, ugyanis nem alkalmaz statisztikai módszertant.
Az AMD-nek jelenleg még mindig 3:1 arányban van előnye az eladásokban az RDNA 4 és Blackwell start óta. Egyszerűen sokkal többet gyártottak az elején. Sőt, még most is többet gyártanak, de már nem sokkal.
#48757 Busterftw : Nem, nem tudja a piaci trendeket mutatni egy tudományos módszertant nélkülöző statisztika. Azért tud olyan hülyeséget kihozni, amilyet kihoz úgy, hogy az AMD lényegesen több Radeont gyártott az elmúlt három hónapban.
A Steam alapvető problémája az, amit már ezerszer felróttak neki, hogy egy gépről bejelentkezhet 100 ember, és akkor 100x lesz az az egy gép regisztrálva. Ezt a Valve próbálja kiszűrni, ezért változott időnként extrém nagyot a statisztika, mert a Valve elkezdte kidobálni azokat a konfigurációkat, amelyeket 100-1000-szer rögzítettek eltérő felhasználónév alatt. Ez mellőzi a teljes tudományos statisztikai módszertant. Elfogadhatod, hogy jó, ha egy gép 100x szerepel a statisztikában, csak ettől még nem lesz jó.
Az NV április végéig összesen 490 ezer Blackwell GeFroce-ot gyártott. Az AMD ~1,2 millió Radeont. Ha 6-8 millió GeForce-ot gyártanának, akkor nem lenne gond, de kell a wafer az AI gyorsítóra.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- Lenovo Yoga Pro 9 (16IMH9) - Intel Core Ultra 9 185H, RTX 4060, 32GB, érintős ELKELT
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 docking station
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 14 M4 Pro 24GB RAM 512GB SSD garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING alaplap garanciával hibátlan működéssel
- DDR5 8/ 16/ 32GB 4800-5600MHz SODIMM laptop RAM, több db- számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged