Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:54

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) SECTORnooB válasza Z_A_P (#748) üzenetére


SECTORnooB
addikt

2700X esetében is egymagon értendő a 4.3Ghz a boost az all core 4Ghz.+- pár 10mhz a hűtés és a csillagok állása függvényében.
2600X esetében egymagon 4.25Ghz a boost all core 4Ghz.+- pár 10mhz a hűtés és a csillagok állása függvényében.
2600 esetében egymagon 4Ghz a boost all core 3.9Ghz +- pár 10mhz a hűtés és a csillagok állása függvényében.
Mivel a 2600-ast ajánlottam így nem tettem hozzá,hogy alap beállítás mellett kifutja magát a processzor :)
Teszem még hozzá,hogy már én is sima 2600-ast vennék az X helyett, mivel ahogy elnézem a külföldi teszteket oldalakat így nagyon az jön le,hogy értelmes fesz mellett ugyan ott a vége és van úgy hogy még jobban is megy egy 2600-as mint az én X-em.Nagyon szerettem volna hinni benne,hogy teljes mértékben válogatott de sajnos abszolút nem ez jött le, vagy max olyan szinteken,hogy bübü az X-en még megy a 4.3Ghz 1.5V körül a simán meg már csak a fekete képernyő elött pislogsz mint hal a szatyorba, ezt az eredmény a legnagyobb jóindulat mellett is csak a hajamra tudom rákenni.

[ Szerkesztve ]

(#752) Z_A_P válasza SECTORnooB (#751) üzenetére


Z_A_P
addikt

Kolléga (+userek >90%-a) NEM tuningol. Belerakja, megy. Igy akkor 4.25 vs 4.00

OK

(#753) SECTORnooB válasza Z_A_P (#752) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Ja hogy nem tuningol a userek 90%-a :D
Nem sok Ryzen tulajjal találkoztam, aki alapon hajtaná, így hát ebből következtettem.
Nem vagyok még annyira ezoterikus,hogy tenyérből olvasás nélkül is megállapítsam ki az aki + pár kattintást eszközölne vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#754) Whysperer válasza SECTORnooB (#753) üzenetére


Whysperer
addikt

Az abaj,hogy FX-t tunningoltam meg nem vagom az uj lapokat meg Ryzen tunningot. mi merre hany meter. belovom 4,2-re aztan feszelem lefele vagy .WTF nem ismerem ezeket . ugy tudtam ezek alaplap addig huzza autoban ameg stabil.

Szoval autora rakom nezem meddig stabil es ahol stabol oda manualban feszelem vagy mi?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#755) SECTORnooB válasza Whysperer (#754) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Ha auton hajtod, akkor a fentebb írt értékeket éri majd el, és a feszt is kénye kedve szerint fogja adagolni.
Manuál beállítás pedig annyi,hogy a Vcore-al játszol és egy tetszőleges szorzót beállítasz (pl 40). Elindulsz egy feszültségi éértékről (pl 1.35) és addig lépegetsz lefelé ameddig stabil marad a tesztek mellett (pl IBT vagy Prime95).Ha pedig kevésnek bizonyul a feszültség (kékhalál,lefagy vagy feketeképernyő) akkor feljebb lépsz a feszültségben.Mérföldekkel gyorsabb és könyebb Ryzent hangolni 24/7-re mint anno az FX-et. :)
Bármi kérdésed, óhajod és sóhajod lenne, engem/mindket itt mindíg megtalálsz és állunk rendelkezésedre. :P

[ Szerkesztve ]

(#756) Whysperer válasza SECTORnooB (#755) üzenetére


Whysperer
addikt

Nagyon halas vagytok erte. meg egy kerdes melyuik memoriat valaszam es hay Mhz-es ? Corsair? Azon agyalok,hogy sima 2600-t veszek ,de majd meglatom .. Viszont azt a Giga alaplapot neztem ki ,de ha masikra vosoltok MSi vagy ASUS En nem kotom az ebet a karohoz. Csak mindig Giga lapom volt es nagyon jol mukodtek/mukodnek.

koszonom szepen. bocsi angol billentyuzetem van itt kint csak.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#757) Whysperer válasza SECTORnooB (#755) üzenetére


Whysperer
addikt

Tudom a Hutos gurukat,de Ti milyen huteseket hasznaltok Ryzen-re? Brocken 3 / Noctua / Scyte vagy milyeneket? Amik user bevaltak itt mar? Amugy nem akarok szenne OC-i mert nagyon sokat Szimulalok majd meg rendewrelek es Stabilitas nagyon fontos nekem.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#758) Beretvás válasza Whysperer (#757) üzenetére


Beretvás
addikt

D15, de van aki Brocken 3 al, SECTORnooB kolléga meg Windale 6 al, de van Ashura is, meg az aio-k.

(#759) melega


melega
őstag

Srácok olyan gondom van hogy most vettem új gépet 3 hónapja:
Gépem technológiája:

Windows 10 64 bites operációs rendszer
AMD Ryzen 5 1600 X-es 6 magos 12 szálas AMD processzor
16 GB ddr 4 memória
Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4 Gb gddr 5-ös videókártya
700 Gb szabad tárterület a merevlemezen

Az lenne a gondom hogy a AMD Ryzen 5 1600 X-es 6 magos AMD processzoromat nem ismeri fel a PoP Warrior Within, és The Two Thrones.
A régi gépemen full hdben futottak, de a mostani processzort nem ismerik a játékok.

Akkor a régi játékok nem ismerik fel az AMD Ryzen 5/7 technológiás processzoromat el sem indulnak?
Válaszotokat előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#760) SECTORnooB válasza Whysperer (#756) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Én Corsair-t használok nincs és nem is volt ezzel a kittel problémám az 1600-as mellett sem.De ha van rá lehetőséged akkor én g.skill SniperX-et javasolnék, 3600mhzs kitbe. 60-65e között mozog Ryzenre lett megálmodva a jelenlegi generáció jól tolerálja a magasabb memória órajeleket, és sokat is gyorsul vele a Rizsa.:)
Nagyszerű lap az Ultra Gaming.
Én csak azért nem Gigát vettem mert anno a P35TDQ6-os lapomat nem gariztatta le a gyártó mondván,összevoltak nyomva a vrm hűtőn a réz lamellák,őket az már nem érdekelte,hogy a problémának köze nem volt a vrmhez :D

(#761) SECTORnooB válasza melega (#759) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Ott valami szoftveres problematózis lehet, pár hónapja én a Mafia első részével jártam ugyan így, tulajdonságokba átállítottam a kompatibilitást W7-re és indult is lazán mint a kazán.

(#762) diegho válasza SECTORnooB (#760) üzenetére


diegho
nagyúr

A sokat gyorsul elég relatív, szintetikus tesztekben valóban, máshol már nem annyira.

(#763) Beretvás válasza diegho (#762) üzenetére


Beretvás
addikt

Próbáltad is vagy csak a teszteken lovagolsz?

(#764) diegho válasza Beretvás (#763) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen. 1%-on belül van a 2133 - 2800. Minden VGA függő, 1080Ti-vel rengeteget lehet nyerni, 1060-al kb semmit.

(#765) Maci12


Maci12
újonc

Sziasztok Nemrég vásároltam Ryzen 5 2600X 6 magos processzort.
És van 1 problémám a Cpu normális értéket mutat de viszont a CPU Dioda magas értéket mutat és igy hibás vagy rossz értéket mutat a ventilátor szabályzás is furcsán viselkedik hol gyorsan hol lasan pörög a ventillátorok
több programal is néztem és ezeket az értékeket mutasa
vélemény?

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=242K_pkiv_g_s10.png

[ Szerkesztve ]

(#766) SECTORnooB válasza diegho (#764) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Érdekes 1060-at használok és 3066-3200 között is éreztem a pluszt... :)
Kifejezetten nem a 3600mhz miatt ajánlottam a kitet,hanem mert ebben az árban only 3200mhzs ramok vannak, abból is az alja, a SniperX pedig Ryzenre optimalizált :)

(#767) diegho válasza SECTORnooB (#766) üzenetére


diegho
nagyúr

Játék függő is a dolog az tény.

(#768) SECTORnooB válasza diegho (#767) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Farcry 5, Battlefield 4,Battlefield1,D!RT4,Hitman,PUBG,Battalion,CoD WW2, ezen címek mindegyikében dobott a natív 3200mhz a 3066mhz hoz képest, átlag, minimum és maximum fps-ekben egyaránt, szaros 1060-as mellett.Több játékról nem tudok nyilatkozni ugyanis csak ezekkel a címekkel játszottam amióta Ryzent használok, több mint egy éve.

(#769) diegho válasza SECTORnooB (#768) üzenetére


diegho
nagyúr

Megnézem majd gyorsabb ramokkal is, ha sikerült megszülni, hogy mit próbáljak ki.

(#770) SECTORnooB válasza Maci12 (#765) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Tölts le kérlek egy HWmonitort és a képet küld el.

[ Szerkesztve ]

(#771) emvy válasza SECTORnooB (#766) üzenetére


emvy
nagyúr

> 3066-3200 között is éreztem a pluszt

Az 'ereztem' valoban megfelelo kifejezes. :)

while (!sleep) sheep++;

(#772) Whysperer válasza SECTORnooB (#761) üzenetére


Whysperer
addikt

Erre gondoltál? [link]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#773) SECTORnooB válasza emvy (#771) üzenetére


SECTORnooB
addikt

verááájem?! :U :F
Azt hittem, hogy nem az ovodában vagyok hanem egy szakmai fórumon...

Megosztottam a tapasztalataimat, ha nem lenne mérhető és érezhető különbség említésemre sem lenne méltó,de sajnos nem ígyvan, bár én is jobban örülnék,ha érezhetetlen lenne :)
Nem hitgyakorlatra jöttem,hisz nem az úr háza.

[ Szerkesztve ]

(#774) SECTORnooB válasza Whysperer (#772) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Akár, vagy 3400mhz-s kitbe (F4-3400C16D-16GSXW) itthoni kiskerben kb 72-77e
Most néztem rá több kiskerre,és csalódottan konstatáltam,hogy minimum 10e ugrott fel a SniperX-ek ára :(

[ Szerkesztve ]

(#775) diegho válasza SECTORnooB (#773) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak halkan jegyzem akkor meg, hogy Ryzen pályafutásom első 2 órájában azt sem vettem észre a Cinebench eredmények alapján, hogy 1 RAM modul van a gépben, pedig az nagyon sokat profitál a memóriából állítólag, aztán az 1 modul 2133 és a dual ch. 2800 között volt 14 pont különbség...

(#776) Beretvás válasza SECTORnooB (#773) üzenetére


Beretvás
addikt

Ne küzdjél hát nem érted ,hogy ugyanolyan jó a 2133 is mint a 3000+. Lehet én is eladom és veszek valami r@tyi ramot 2133 al. :K

(#777) palfitom válasza Beretvás (#776) üzenetére


palfitom
félisten

:DDD

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#778) Whysperer válasza SECTORnooB (#774) üzenetére


Whysperer
addikt

Igen ezert neztem szoval marad a jol bevalt Corsair vengeance.
Brocken votl az elso kedvencem hutom a mai napig szepn mukodik haver gepeben. Lehet ezt valasztom fele annyi mint a Noctua d15-se es 4 fok. Ez valos ertek.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#779) SECTORnooB válasza Whysperer (#778) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Én sem látnám értelmét a felesleges pénzszórásnak, +1 a Brókennek

(#780) Fecniii


Fecniii
tag

Sziasztok!

Most készülök Ryzent venni leginkább munkára (3D renderelés) 2700X vagy sima 2700 között vacilálok, 32GB 3200Mhz-es RAM-okkal, illetve nem igazán tudom milyen lapot lenne érdemes vennem mATX

mATX-re az alaplapos fórumon ezeket ajánlották:
MSI B350M BAZOOKA
MSI B350M MORTAR
GIGABYTE GA-AB350M-Gaming 3
ASUS TUF B350M-PLUS GAMING

az MSI-ket nem ismerem, van vele tapasztalatotok? BIOS-okkal mi helyzet? Elképzelhető hogy gyárilag frissítve jön ki vagy szenvednem kell a boltban a frissítéssel hogy működjön 2.gen ryzennel?

Tuningot nem nagyon tervezek, a 2700 meg a 2700X közt összes szálra mennyi a max turbó különbség? van erre valami teszt? Ez azért fontos mert ha az olcsóbb procit veszem több marad RAM-ra vagy alaplapra, viszont a render teljesítmény a fő prioritás.

bocs a sok kérdésért csak nem sok időm van mindennek utána nézni, így egyszerűbb tőletek kérdeznem.
szívesen fogadok bármilyen jó tanácsot, mire figyeljek lap vagy RAM választásnál, lapnál amúgy csak pár követelményem van, ne legyen drága, legyen kicsit designos (üveg lapos házba megy) LED nem érdekel, és legyen rajta minél jobb hangchip. illetve 64GB RAMot tudjon kezelni ha később bővítenék.

előre is köszi

(#781) SECTORnooB válasza Fecniii (#780) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Ha nem lesz tuning, akkor 2700X allcore 4-4,1Ghz alakul hűtés függvényében, egy magon 4.3Ghz+- pár 10mhz hűtés fügvényében.
MSI alaplapok ajánlottak,BIOS frissítést kérj a kiskereskedőtől.

[ Szerkesztve ]

(#782) vaakuum válasza Fecniii (#780) üzenetére


vaakuum
addikt

Nálam egy b350m matx mortarban figyel egy 2700x, megy rendesen. Bár a windows frissítés most kicsit megkuszálta az audió dolgokat, de az nem a lap hibája, egy hete még a hang is rendben volt.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#783) S_x96x_S válasza Fecniii (#780) üzenetére


S_x96x_S
őstag

> leginkább munkára (3D renderelés)
>Tuningot nem nagyon tervezek, a 2700 meg a 2700X közt összes szálra mennyi a max turbó különbség?
>van erre valami teszt?

Szerintem ez ami érdekelhet téged:

Anandtech CPU Benchmarks - 2700 vs. 2700X
A 2700X - a te esetedben ideális ( jobb gyári hütő, jobb turbo --> jobb render teljesítmény)
https://www.anandtech.com/bench/product/2111?vs=2110

Alaplapnál ha nem sürgős - érdemes lehet megvárni a B450-et ( kb 1-2 hónap) valószínülegg jobban felkészítették a 2700X-re. ( ami már 105W -os !!! )

Mottó: "A verseny jó!"

(#784) SECTORnooB válasza S_x96x_S (#783) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Ettől függetlenül az 1700-ast is rongyá szokták húzni a B350-be és az nem 105W :D.
Reklámoznám az X470-et, de rosszul érezném magam, mert teljesen felesleges.

(#785) Fecniii válasza S_x96x_S (#783) üzenetére


Fecniii
tag

Köszi mindenkinek, azt hiszem akkor marad a 2700X és egy MSI B350M MORTAR ARCTIC lapba fogom belerakni, sajnos nincs időm várni 1-2 hónapot. Már csak az iPonnál kell lebeszélnem hogy csinálják meg a BIOS frissítést.

(#786) Fecniii válasza SECTORnooB (#784) üzenetére


Fecniii
tag

X470-et mATX méretben nem is látok egyik webshopban sem.

(#787) Szinyák válasza Fecniii (#780) üzenetére


Szinyák
őstag

Nekem van egy jó fajta 1700 eladó . igaz nem 2700 .. de majdnem :) :)
De ha munkára kell meghúzva nagyon ütős

[ Szerkesztve ]

Szinyák

(#788) Fecniii válasza Szinyák (#787) üzenetére


Fecniii
tag

olcsóbban jönnék ki, de húzni nem szeretnék, így marad a gyári "tuning" verzió

(#789) S_x96x_S válasza Fecniii (#785) üzenetére


S_x96x_S
őstag

> és egy MSI B350M MORTAR ARCTIC lapba fogom belerakni, sajnos nincs időm várni 1-2 hónapot.
> Már csak az iPonnál kell lebeszélnem hogy csinálják meg a BIOS frissítést.

tesztelés se árt .. bárhol is veszed.
az ipon -os oldalon "MSI B350M MORTAR ARCTIC" -- > "Meghibásodási arány: 3,7%"
Kérdezz rá, hogy ez mit is jelent, hogy kalkulálják.

Mottó: "A verseny jó!"

(#790) SECTORnooB válasza Fecniii (#786) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Akkor már ketten vagyunk.

(#791) Whysperer válasza SECTORnooB (#784) üzenetére


Whysperer
addikt

Meg nem sikerult megrendelni ,de ezert kerdezgetek meg. (varom a penzem ) itt angliaban mindig akcioznak es most egy aron van a 1700 meg a 2600x nyugassatok emg ,hogy a ketto kozul a 2600x a jobb. :)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#792) CPT.Pirk válasza Whysperer (#791) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ezen én is gondolkodtam, de a 2600(X) magasabb egyszálast teljesítményének hatása több esetben érezhető, mint a +2 magé az 1700-ban.

Mivel kb. egy árban vannak, így az 1700-at csak akkor venném, ha állandóan videót konvertálnék vagy forráskódot fordítanék, mert ezeknél kijön a +2 mag előnye, normál alkalmazások többségében viszont nem. (mármint egy 6/12-es procihoz képest nem)

Rövidesen én is csatlakozom a 2600-as proci tulajokhoz, csak még nem tudom várjam-e meg a 2500X és társai érkezését (hátha jelenetének be árcsökkentést), vagy vegyek már most...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#793) hokuszpk válasza Whysperer (#791) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

egyszalon erosebb a 2600x, de tobbszalas feladatnal, mondjuk renderben kijohet, hogy a 8 mag jobb.
nekem az 1700 3.7Ghz -n a Cinebench tobbszalra 1640-1650 koruli ertekeket dob, ugytunik a 2600X nem eri el ezt.

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#794) Whysperer válasza CPT.Pirk (#792) üzenetére


Whysperer
addikt

Igen ez az amiert agyalok . ( TEchncial aniamtor vagyok az MPC-nel) Szoval allandoan simulacioakt futtatok meg renderelek meg ilyenek szoval otthon nem annyit persze,de 70%-80%-ban Maya/Houdini/Zbrush/Unreal Engine 4 megye madj rajta szoval ezert tettem fel csak a kerdesemet. :) meg kaptam amugyis scan.co.uk-tol meg 30 font kedvezmenyt ha 370 lap meg 1700 t veszek 1700x 60 font 1800x-re meg 90.

Ezert kerdeztem a 2600/1700

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#795) CPT.Pirk válasza Whysperer (#794) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Akkor azt kellene megnézned, hogy ezek a progik hány szálig skálázódnak. Ha többségük nem skálázódik 4 magnál tovább, akkor szerintem nem érdemes már az 1000-es szériából nézelődnöd.

Ez olyan, mint az SC2 játék. PH!-s kolléga kért egy tesztet tőlem, hogy mennyire vállalható a játék sebessége nálam a húzott FX-en (8mag, 4.3GHz), mert nála baromi lassulások vannak. Mondtam neki, hogy én multiztam vele haverokkal, nem volt gáz.
Aztán küldött zombis replayt, ahol a játék első harmada után konkrétan gyakran diavetítés volt... Nézem proci terhelést közben, erre minden 2. mag kb. 0%-on járkál. Ergó akárhány magos procit rakok oda, megint a vacak Intel 4c4t procis gépen fog csak normálisan futni a játék, mert anno úgy csinálták meg... Ebben a környezetben egy 2600-as proci számottevően jobb eredményt érne el, mint pl. egy 1800-as.

Ugyanakkor meg egy rendes többszálú játékban mint a CiV VI, ME Andromeda vagy GalCiv3 már teljesen más lenne a felállás.

*szerk:
csak referenciának, 100 / 676 CB pontot csinált az említett FX proci.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#796) Whysperer válasza CPT.Pirk (#795) üzenetére


Whysperer
addikt

Na akkro meg kicsit varok ameg atnezem, bar ezek a dolgokkal meg amikkel jatszom meg a FX 8350-em is jol megy csak szalitaskor mikor hoztak ki akkor valami elromlott a memoriaban meg az alaplapban es ezert veszek uj cpu/alapalpot/memorita. nem akarok DDr3-ra meg am3+ -ra kolteni mar.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#797) CPT.Pirk válasza Whysperer (#796) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Viszonylag nálam is jól mennek a dolgok FX-el, de mikor egy IBT vagy Prime-ot indítva a gép fogyasztása 300 egynéhány watt körül alakul, az már kellemetlen. És akkor még nem is dolgozik a vga kártya. :)

Egy iponos vagy az én esetemben inkább hardveraprós 2600-as procit all core tuning mellett összepárosítok egy normális de olcsó B350-es lappal meg jóféle rammal, aztán kész is a gép a következő pár évre, max vga-t kell majd cserélni de az még ráér.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#798) S_x96x_S


S_x96x_S
őstag

Rástartoltak a memóriagyártók az új Ryzenekre.

"Leading DRAM Makers Release Modules Validated with AMD Ryzen 2000 CPUs"
https://www.anandtech.com/show/12794/leading-dram-makers-release-modules-validated-with-amd-ryzen-2000-cpus

Mottó: "A verseny jó!"

(#799) Pro!Petya válasza S_x96x_S (#798) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Az a cikk nem 100-as.... :(
Ezalapján örülni kéne a 3200 CL16 vagy a 3466 CL18-nak? Mikor már egy évvel ezelőtt kidobták a Flare-X modulokat 3200 CL14-el ugyancsak 1,35V mellett , jah és Trident Z RGB-ből is van 3200 CL14-es.. stb stb :F

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#800) Whysperer


Whysperer
addikt

Na eldolt. remelem gyorsabb mitn a FX 8350-em es remelem nem szivom meg nagyon vele, de nekem otthonra boven eleg lesz doglozni meg jatszani. ha nem akkor igy jartam.

Erre kerek aldast es amitn emgjott a penzem rendelem is meg.

[link]
[link]
[link]
[link]

Egy Zalman z11 Plusban lesz,ha belefer rendesen akkor abban lesz,ha nem akkor nezek valami hazat is. ,de Jol szellozik a Z11 plus es ezert marad.

De ha nem lesz gyorsabb mint a FX 8350-em lemegyek hidba!!

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.