- droidic: Videó letöltés yt-dlp-vel (profi módszer)!!!
- ldave: New Game Blitz - 2025
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Wiz Khalifa: Grand Theft Auto VI - Érdekességek, látványosságok, képek, infók egy helyen.
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pokesz007
senior tag
válasz
travix #25638 üzenetére
travix Akkor túl jó a hallásom,mikor kattan a venti,akkor indul a ventilátor
Don.Corleone Átraktam kézire ,megkeresem remélem megtalálom pontosan.
Lacccca87 Rosszul fogalmaztam,azt hallom,hogy kattan a venti és indul a ventilátor(egyből látom a fordulatot,hogy megy felfele kicsit)
Bocsánat,hogy bénáskodok,de sose volt ilyen kártyám,hogy ki-be kapcsolgat. -
Brenor
aktív tag
válasz
travix #24763 üzenetére
Hát forumokon azt írják, hogy jó középkategóriás kártya. R9 380-ál mindenképp jobb, mert előtte az volt nekem és borzasztóan melegedet és azzal a kártyával több problémám volt, mint ezzel. Az lett a vége, hogy magasabb fordulatszámon elkezdett zörögni a ventim, visszavittem garanciába, nem volt másik ilyen kártya és abból megtudtam venni ezt. Én csak abba reménykedek, hogy ez csak driveres gond és nem a kártya a hulladék. Én nem vettem észre, hogy visszavenné a gpu órajelet 1250-n ment fixen mikor legutóbb játszottam.
-
ati700
csendes tag
válasz
travix #13519 üzenetére
Lekaptam még , így -24mV,át tettem 1250/1650.Vissza vettem az árnyékot high-ra és tettem 60fps lock-ot. Most beton stabil. Egyébként engem nagyon zavar hogy ennyit kell piszkálódni hogy normálisan menjen.. cserélgetni most nincs energiám még 1 hónapot kártya nélkül plusz levelezgetés.Jelenleg így maradt és köszönöm mindenkinek!
zolee1984: Érdemes lenne nekem is azt megpiszkálgatni?
-
huskydog17
addikt
Ott valami nagyon mellé ment a mérésnél. Újra kéne mérni.
#3193 myckey: AZ XFX Black Edition is nagyon jó lett hűtés szempontból. A leghalkabb megoldások között van úgy, hogy ugyanolyan hőfokon tartja a GPU-t, mint a Sapphire Nitro megoldása. Csak most vettem észre, hogy az XFX is 3 évre emelte a garanciaidőt (eddig 2 volt). Óriási piros pont nekik ezért a lépésért!
-
R3laX
addikt
Ha a Doom-ot nézed, ott már elkell az 5GB fölötti memória fullhd-ben a nightmare textúrához/árnyékhoz, ha megnézed youtube-on szépen viszi is ilyen részletességgel. Sztem ha már vki ilyen kártyában gondolkodik, érdemes a 8GB-osra hajtani.
Amúgy van vkinek RX 480-a a fórumban?
Új hozzászólás Aktív témák
● Hozzászólás előtt olvasd el!
- Gumi és felni topik
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Windows 10
- Cyberpunk 2077
- Autós topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- droidic: Videó letöltés yt-dlp-vel (profi módszer)!!!
- Wise (ex-TransferWise)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen légkondit a lakásba?
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 32/64GB RAM RX 7700 XT 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Kingmax 1x2GB DDR2 800 RAM eladó
- Apple iPhone 11 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HYNIX 1x4GB DDR3 RAM eladó
- ÁRGARANCIA! Beszámítás, 27% áfa, 5db Sapphire Nitro+ RX 9070XT 16GB készletről BOMBA ÁRON!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest