Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16951) Macka válasza Vistaboy (#16950) üzenetére


Macka
veterán

Az összes dp kimeneten ezt csinálja amúgy?

(#16952) Vistaboy válasza Macka (#16951) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, mindet kipróbáltam, ugyanez volt. A kábelt is kicseréltem, ugyanaz.

Most átkötöttem HDMI-re, de sajnos már nincs időm nagyon próbálgatni, meló van. Majd kiderül délután, hogy pár újraindítás után mit fog alkotni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16953) Aljasvip válasza Vistaboy (#16950) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Pár egyéb lehetséges megoldás:
1.SAM kikapcsolása - nálam ez okozott boot-kor néha VGA hiba LED jelzést
2. PCI-E 3.0-ra váltás
3. Csak a monitor legyen bedugva boot-kor
Nagyon érdekes és változatos hibákat tud okozni egy második monitor/TV. Előfordulhat, hogyha a TV-d csak 60/120Hz, akkor a monitort is arra a frekvenciára fogja korlátozni. Valamint hiába van kikapcsolva a TV, a Freesync-et bukod, ha a TV/második monitor nem Freesync-es.
4. Minőségi DP vagy HDMI kábel használata - a monitorokhoz adott kábelek minősége erősen kérdőjeles

(#16954) Macka válasza Aljasvip (#16953) üzenetére


Macka
veterán

Hát, nekem a Samsung Odessey-hez ultra high speed HDMI kábelt adtak. :U

SAM nálam fagyást csinált RDR2-ben.

[ Szerkesztve ]

(#16955) R3laX válasza Vistaboy (#16946) üzenetére


R3laX
addikt

Én, meg más is szívott már ugyanezzel, ha rákeresel a topikban. Monitorhoz adott HDMI 2.0-át használd, meg fogja oldani. Ahogy látom abból 3 csati is van a monitoron. 60Hz-et tudja az is 4K-ban. 2.1 vinné a magasabbat, de ez nálad nem számít, mert 60-as monitor.

(#16956) Vistaboy válasza R3laX (#16955) üzenetére


Vistaboy
veterán

Rendben, köszi szépen mindenkinek a segítséget. :R Kipróbálom ezeket délután, és jelzek. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16957) RetepNyaraB válasza Vistaboy (#16956) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Zöldeknél van konkrét peccs a dp kábel-fekete kép problémára. Itt nem tudom, nekem piros óta nem jelentkezett. Pár másodperces fekete az lehet, játékból, filmből kilépés esetén; de azt én azt a win elbaszott hdr kezelésének tudom be. Illetve indításkor eltart egy darabig, mire a két monitort végignézi és rájön, hogy a dp az elsődleges. Ezt nem tekintem hibának.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16958) Maelephant válasza BeZol (#16900) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Ezek nagyon jó és érdekes felvetések, kérdések. Én is csak a következő generációból szándékozom venni majd - és akár a zöldekre is értve - úgy szeretnék érezhetően (+20% vagy jobb) teljesítménytöbbletet kapni, hogy a kártya fogyasztása legfeljebb 300W, de inkább csak 250W körül legyen. Egyéni problémám, tudom, de engem kiakaszt ez az 500W-tól a csillagos égig tendencia (elsősorban zaj és hűtés miatt).

(#16959) Pferi


Pferi
senior tag

Néhány napja megérkezett a PowerColor Hellhound RX 6700XT VGA kártya 202.000-ért.
DDU-val nVidia driverek eltávolítása, majd 1070Ti ki - 6700XT be a gépbe, AMD szoftver telepítése után probléma nélkül teszi a dolgát.
1440p-ben ultra beállítások mellett nagyon szépen mennek a játékok.
Forza Motorsport, Forza Horizon 4-5, AC Valhalla az 1070Ti után sokkal szebben fut.
Játékok alatt max 70 fok, 1100-as ventilátor fordulaton nincs hangja.
Egy HP X32 165hz IPS Freesync Premium monitorral használom.
PS5 el is lett adva 🙂

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#16960) BeZol válasza Pferi (#16959) üzenetére


BeZol
őstag

:) :C :)

(#16961) tomic


tomic
addikt

Sziasztok!
6600-ból melyek az ajànlott típusok jelenleg?
XFX , Sapphire Pulse esetleg Powercolor?
XFX méreteiben a legnagyobb és a legnagyobb rajta a venti is.
Csendessége,hűvössége fontos lenne.

(#16962) RetepNyaraB válasza Pferi (#16959) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Azért nézz rá a gpu hotspotra, szerintem nem az van 70 fokon 1100-as venti mellett...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16963) ScomComputer válasza tomic (#16961) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ajánlom figyelmedbe..jobbra fenn kereső...6600....és Bezol írásai meg amit kidob..."addikt" ;]

(#16964) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Üdv mindenkinek.

Hazajöttem, immár HDMI-kábellel van összekötve a kártya a monitorral, a TV nélkül. Első indításnál minden rendben, mondom oké, próbaképp lássunk egy újraindítást. Másodszorra szintén szupi minden, kezdek örülni, úgy tűnik, megvan a hiba oka. De mivel három a magyar igazság, lássunk egy teljes kikapcsolást, majd utána ugrik a majom a vízbe.

Megtörtént. Asztal bejön, semmi gond, majd amikor már azt hittem, minden oké, megint fekete képernyő. Újraindításnál már a boot képernyőt sem láttam, megint háromszor kellett resetelni, mire végre felállt a gép. Úgyhogy a csere HDMI-kábelre nem vált be, más lesz a probléma. :(

Valamiért a kártya, ami a haver gépében tökéletesen működött, nálam nem akar valamiért rendesen üzemelni. A BIOS-ban kikapcsoltam a Smart Memory Access-t, szóval már az sem lehet a baj, egyre inkább úgy tűnik, hogy ez a kártya az én gépemben nem érzi jól magát. :(

Beszélek a sráccal, megpróbáljuk gariban kicserélni, bár nem tudom, mit fognak mondani, ha náluk semmi baja sem lesz...

Úgyhogy ennyi, majd még jelzek, mi történt a későbbiekben.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16965) Aljasvip válasza Vistaboy (#16964) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Valahogy mindig úgy van, hogy haver gépében mindig jól megy, de ha saját gépbe kerül... Véletlenül sem bányász kártya volt, gondolom. :U

Ha Boot közben megy el a kép, ott még driver nem játszik, tehát erős a gyanú a HW hibára is.
Egy VBIOS újraflashelést még talán érdemes próbálni, de ha nem értesz hozzá, akkor ne bántsd a kártyát, inkább gariztasd.

PCI 3.0 módot próbáltad?

(#16966) Vistaboy válasza Aljasvip (#16965) üzenetére


Vistaboy
veterán

Azt még nem, majd esetleg később adok neki egy próbát, de most már nem akarom újraindítgatni, mert haladnom is kell a dolgaimmal... Holnap reggel megnézem.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16967) Vigneau válasza tomic (#16961) üzenetére


Vigneau
félisten

Szia!

XFX SWFT RX 6600-am van. 100W TDP-n használom (+20% adható még).

3DMark-ban volt eddig a legmelegebb, azaz ~65 fokos. Hangja akkor ~1350 RPM (~40%) mellett már némileg hallható volt, de egyáltalán nem zavaró. Alapból 50 fokig nem tekernek a ventilátorok. A házam mATX és a lábamnál van.

Vigi

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16968) Bib válasza Aljasvip (#16965) üzenetére


Bib
őstag

Én inkább először nem a vga biost flashelném hanem az alaplapét vagy csak egy cmos resetet első körben.

(#16969) BeZol válasza Vistaboy (#16964) üzenetére


BeZol
őstag

Webshophoz mikor visszakülditek ott az ottani teszt-bench-re rárakják.
Ha ott nem produkálja a hibát, akkor ennyi volt, jön vissza, és lehet még bevizsgálási díjat is számítanak fel, gariztatás pedig nem lesz.

Megnézném másik alaplappal a helyedben de esélyesen kényelmesebb másik kártya után nézni.

(#16970) Szpisti válasza Vistaboy (#16964) üzenetére


Szpisti
addikt

Simán kipróbálnék egy Windows újratelepítést, tisztát.
Ugyanilyen videokarim van, egy Sapphire 6700XT-t váltott, csak kicseréltem és nekem is voltak anomáliák, bár nem ilyenek de csak ez segített...
Esetleg előtte még egy DDU-s driver eltávolítást és újratelepítést meg lehet még próbálni...

(#16971) MEGAL0D0N válasza Pferi (#16959) üzenetére


MEGAL0D0N
csendes tag

Szia
Örülök , hogy összeállt a kis játékos masinád.Emlékszem volt monitor mizériád is, de az a HP ha jól emlékszem 10bites panellal nem rossz választás.
Sok sikert és rengeteg örömöt neked. :C

(#16972) Pferi válasza MEGAL0D0N (#16971) üzenetére


Pferi
senior tag

Köszi :)
Még a Ryzen 7 2700 lecserélésén gondolkodom egy R5 5600X-re.
Kb. 3 évente költök a gépre egy nagyobb összeget, most lassan itt az ideje.
Az alaplapom ha jól tudom támogatja az új Ryzen-eket is úgyhogy az nem lesz "annyira" nagy kiadás.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#16973) MZsoltee válasza Pferi (#16972) üzenetére


MZsoltee
veterán

Ha hosszabb távra gondolkodsz megint, akkor lehet érdemesebb a 8mag 16 szál, ha már eddig is az volt. Egy 5700X jó választás lehet. :K
És igen a lapod, új BIOS-sal támogatja, de még addig frissíts, amíg megvan a 2700-as, nehogy az új procival el se induljon.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#16974) Viktor77 válasza MZsoltee (#16973) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy látom, a lapja tudja a proci, memória, vga nélküli biosfrissítést.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16975) Pferi válasza Viktor77 (#16974) üzenetére


Pferi
senior tag

Köszönöm a tippeket 🙂
Igen, ennek az alaplapnak csak "tápot" kell adni és frissíti magát (bár maradok inkább a hagyományos módszernél).
Lassan piacra dobom a Ryzen 7 -et, mondjuk ha elkelne az 1070Ti akkor megoldódna a procicsere :)

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#16976) Vistaboy válasza Szpisti (#16970) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szia.

Most lett újratelepítve a hétvégén, amikor már benne volt a kártya, nem maradt elvileg benne semmi, ami a korábbi telepítésben volt.

#16969 BeZol: Nem tudom, akitől vettem, egyelőre annyit mondott, hogy hétvégén lejön, megnézi, és ha előjön a hiba nálam, akkor kicserélteti. Nála elvileg működött rendesen, és lehet, hogy a webshopban is működne, de ez rám nézve nem vigasztal, ha az én gépemben meg nem akarja az igazat.

Ha kicserélik és az is ilyen lesz (vagy ha nem cserélik ki), akkor valószínűleg visszaadom neki a kártyát és nézek mást. Szerencsére ezen a téren megbízunk egymásban, ezer éve barátok vagyunk, egyikünk sem verné át a másikat.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16977) R3laX válasza Vistaboy (#16964) üzenetére


R3laX
addikt

Akkor nem :(. Lap egyébként nem ad valami visszajelzést, amikor a hiba jelentkezik hibakód, led? Látom vadállat a tápod is, esetleg 2 PCI-E kábellel dugtad rá? Kivetted, visszaraktad a kártyát? Hátha a PCI-E csatlakozó szennyeződött, vagy az érintkezés nem tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#16978) Jacek válasza Vistaboy (#16976) üzenetére


Jacek
veterán

Nekem volt ilyen indításnál nem indult fekete képernyő néha egész küzdelem volt valamikor nem jelentkezett, aztán meghalt a Devil. (a károgoknak még a csavar előtti állapot volt :DDD)

(#16979) tusi_


tusi_
addikt

Probaltatok a 22.5.1-2 drivert?
Nalam mar a beallitas is problemas, valtogatva a menu alatt, mint beallitasok, teljesitmeny, kijelzo... "not responding" uzenet jon, jatekok alatt meg dobalja a gamet.
22.3.1 el minden szuper..

eat, sleep, play, replay

(#16980) R3laX válasza tusi_ (#16979) üzenetére


R3laX
addikt

Nálam nincs velük gond. Fent volt az 5.1 is, most az 5.2. God Of War, BF 2042, Forza5 mind stabil.

(#16981) tusi_ válasza R3laX (#16980) üzenetére


tusi_
addikt

Erdekes. DDU val lepucolva, telepiteskor a visszaalitast is megcsinalom mindig...
Mar a preview driver is csinalta, akkor meg a regi vga-val.
Lehet valami windows update "hianyzik"....
Köszi

eat, sleep, play, replay

(#16982) R3laX válasza tusi_ (#16981) üzenetére


R3laX
addikt

Most volt egy nagyobb frissítés megint Windows-hoz, de asszem az biztonsági, mintha láttam volna valahol róla egy cikket. NM.

(#16983) MZsoltee válasza Pferi (#16975) üzenetére


MZsoltee
veterán

Én fordítva indulnék el. Kirpóbálnám egy másik gépben. Ha ott nem produkálja, akkor nem a vga hardveres gondja. Ha produkálja, akkor nem kell foglalkozni a vga-val és visszaadni a fenébe.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#16984) Aljasvip válasza tusi_ (#16979) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Nálam az 5.2 is eldobálja a képet néha (gép megy, monitor is bekapcsolva, de fekete a kép). Monitor kábel kihúz-bedug megoldja.
5.1-el is volt egyszer, de megijedt a bug report-tól, mert azóta nem csinálja.

(#16985) Szpisti válasza Vistaboy (#16976) üzenetére


Szpisti
addikt

Még egy lehetőség: kipróbálnám csak a tv-n használva. Hátha a monitor gyíkos, tudom kicsi az esély, de mégis...

(#16986) Sz_Imre válasza tusi_ (#16979) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Új konfig (adatlap), friss win 10 telepítés, 22.5.2 adrenalin driver: Forza Horizon 5 nálam problémás, random lefagy vagy kidob vmi memória címre hivatkozva. Ha nem jön vmi javítás, akkor vagy 22.5.1 vagy amit írtál 22.3.1 arra váltok vissza.

[ Szerkesztve ]

(#16987) Vistaboy válasza Szpisti (#16985) üzenetére


Vistaboy
veterán

Neked írom válaszként, de mindenkinek szól, aki a korábbiakban ötleteket és tanácsokat adott. :R

Nos, azt hiszem, megvan a gond. Reseteltem a BIOS-t (kivettem az elemet 15 percre), majd BIOS Optimised Defaults betölt, majd az XMP profilt és a SAM-et kapcsoltam be, minden mást hagytam alapon, és most működik. :CKözben visszatettem a DisplayPort kábelre, és a TV is rá lett kötve a HDMI-bemenetre. Tegnap óta még nem volt így gond vele, ha a hétvégén nem fogok egy fekete képernyőt sem látni, akkor azt hiszem, sikerült megoldani a problémát. :K

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat és a tippeket, tényleg nem hittem volna, hogy milyen apróságokon mik múlnak. :R Már csak az kell, hogy ne jöjjön elő újra. :U

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16988) ScomComputer válasza Vistaboy (#16987) üzenetére


ScomComputer
veterán

Akkor ügyes vagyok?...Na DE azért még várjunk,,,,ne kapkodjuk el az örömöt... :P :D

(#16989) Bib válasza Sz_Imre (#16986) üzenetére


Bib
őstag

win 11 , 22.5.2 adrenalin driver Forza Horizon 5 semmi baj nálam

(#16990) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

AMD oldalon mit érdemes választani, ha a 3060 Ti teljesítménye lenne az elvárt? Hűtés minősége és halksága is fontos lenne. :B Az stimmel, hogy raytrace esetén a 3060 Tinek előnye van, de egyéb esetben a 6700 XT jó választás lehet? Esetleg a 6750 XT megéri a felárat?

(#16991) Eagle16 válasza BigBlackDog (#16990) üzenetére


Eagle16
addikt

PowerColor Radeon RX 6700XT Red Devil

A 6750 nem éri meg a felárat, a fenti kártya most a legjobb vétel ha komolyabb hűtés kell. Ha sima 3 ventis is jó kisebb bordával, akkor megúszod 20 ezerrel olcsóbban is akár.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#16992) Pferi válasza Eagle16 (#16991) üzenetére


Pferi
senior tag

Ha az olcsóbb Hellhound-ra gondolsz azt már nem látok sehol 203.000 körül.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#16993) Eagle16 válasza Pferi (#16992) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen, az tényleg elfogyott, nem is figyeltem.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#16994) Vistaboy válasza ScomComputer (#16988) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igaz, el is felejtettem megemlíteni, hogy te adtad az ötletet privátban. Bocsi. :B

Köszi még egyszer. :R

Viszont lenne egy olyan, nem tudom, hogy erre tud-e valaki megoldást, hogy a videók lejátszása közben - főleg seekelésnél (beletekerés), de amikor indítom őket, akkor is előfordul, hogy pár másodpercig (ez lehet 2, de akár 5 is) szétesik és ugrál a kép. Utána már jó, de akárhányszor beletekerek, ezt csinálja. Eddig ez még nem jött elő, és fogalmam sincs, mi okozza. Mivel én animékhez időzítek feliratokat, így elég sokat kell ide-oda tekergetnem a videókat közben, szóval nagyon zavaró ez a dolog. Valakinek nincs ötlete, mi okozza? Biztosan szoftveres gond, mert a Win 11 saját "Filmek+TV" lejátszóján nem jön elő, viszont az nem jeleníti meg a feliratokat, így nem tudom használni. MPC-HC-t használok (Nem K-Lite-tal, hanem a simát), és ahogy mondtam, eddig ilyet még nem csinált. Tegnap legalábbis még nem vettem észre...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16995) BigBlackDog válasza Eagle16 (#16991) üzenetére


BigBlackDog
veterán

:R Igen, azt néztem, illetve a kicsit drágább Nitro+-t is.

(#16996) Vistaboy válasza Vistaboy (#16994) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, és másik érdekesség: Kipróbáltam, milyen a TV-n HDR-ben játszani 4K felbontásban, csutka grafikán a Horizon: Zero Dawn-ot. Sikerült belőnöm a HDR-t és a FreeSync-et, szépen el is indult a játék, és tényleg állatul nézett ki nagy képernyőn, pont emiatt vettem a kártyát, hogy végre 4K felbontásban is tudjak normálisan játszani.

Viszont ami érdekes, hogy utána, mikor visszaállítottam a képet kiterjesztettre (Apropó, azt tudja valaki, hol kell beállítani, hogy a játék képét a TV-re küldje ki, akkor is, ha a monitor is csatlakoztatva van? Mert nekem eddig csak úgy sikerült, hogy kizárólag azon jeleníttetem meg a képet.), szóval, mikor visszaállok, akkor a monitoron előjön a kép pár másodpercig, majd elsötétül, és a monitor kiírja, hogy ezt a felbontást nem tudja megjeleníteni, váltsak 3840x2160 60Hz módba. De a vicc az egészben, hogy úgy van beállítva a windowsban és az Adrenalinban is, mégsem ad képet a monitor. A TV az igen, de a monitor nem. Ha újraindítom és kihúzom a TV-t a kártyából, úgy már bejön a monitoron rendesen a kép, és ha visszadugom a HDMI-kábelt, akkor ott is jó minden. Szóval csak a visszaváltáskor van ez. Valakinek nincs ötlete, mi okozhatja?

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16997) Pferi válasza Vistaboy (#16996) üzenetére


Pferi
senior tag

Elég sok játékban külön be lehet állítani hogy melyik monitort használja az adott játék, én így használom. Egy fullhd tv és egy 1440p monitor van csatlakoztatva nekem.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#16998) gulupeti


gulupeti
senior tag

Tegnap délután megérkezett nekem is egy PowerColor Hellhound RX6700XT a gépembe (Micron rammal szerelt), hát, erősebb, mint a 4 gb-os RX580 Nitro+ volt :D , még így, csupán egy all core 4ghz-re húzott Ryzen 1600X-szel is valami elképesztő a különbség.
Hangja szerintem rendben van, csendesnek mondanám, de ez ugye szubjektív, a Nitro véleményem szerint hangosabb volt. Hőmérsékletet kettőt mutat.. régen ilyen nem volt. :U
A magasabb 65-68 fok játék alatt, 70 fokot tuti, hogy nem láttam még rajta.
Jól néz ki ez a kék ledes világítás, azt hittem, hogy majd rögtön kikapcsolom a francba, de mivel nem túl erős, kellemesen bevilágítja a házat, így egyelőre bekapcsolva maradt.

(#16999) WNorbert85 válasza Jacek (#16978) üzenetére


WNorbert85
csendes tag

Ismerős szitu, nálam egy XFX 6600xt adta meg magát. Nem jelent semmi jót a fekete képernyő a jövőre nézve

iPhone 14 Pro Max + Apple Watch Series 7 + Airpods Pro 2nd gen + Apple Tv 4K + LG Oled 65C11 + ASUS Vivobook S14 Flip OLED

(#17000) sakal83 válasza Vistaboy (#16976) üzenetére


sakal83
addikt

Ez alaplap problema is lehet. Nalam is csak sokadjara indult el kikapcs utan. Mas okbol lapot csereltem es azota no problem.

Ui. Latom megoldva.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.