Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:04:18

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed kérlek olvasd el a téma összefoglalót vagy használd a keresőt. Az esetek döntő többségében megtalálható a válasz! Kérlek itt töltsétek ki ezt az [EXCEL] táblázatot értelemszerűen, hogy lássuk kinek, milyen driverrel, monitorral, kártyával, hogyan működik a VRAM órajel visszavétel, illetve itt írhatjátok az esetleges problémákat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8825) arnoldito válasza Shkiz0 (#8821) üzenetére


arnoldito
senior tag

Egyébként Gigaból az Aouros(188K az ára :Y ) az ami pariban van a Red Devillel, de venti hangból a giga visítósabb, picit jobb a Red Devil. Egyébként meg aki régen is vett Radeont/AMD-t tudja, hogy minden gyártónak vannak rossz szériái, pl Sapphire-nak a 7xxx széria is hullót, de az régen volt, és elfelejtettük. Nekem az utolsó ami jó volt Sapphire-ból az a R9 Fury és Vega64 Nitro+ LE verzió. A mostani 5700XT nem jött át, szívtam vele, régebben írtam is aki nem tudná. MSI-ből meg a mostani Gaming X nagyon bejön, de a Red Devilt is elfogadnám, nem tudnék a kettő között dönteni, egyik progresszív másik meg minimal stílus. Azért lett MSI mert mikor vettem 141k sikerül megvenni és nem volt jó áron a Red Devil mint most.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.