Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:04:18

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed kérlek olvasd el a téma összefoglalót vagy használd a keresőt. Az esetek döntő többségében megtalálható a válasz! Kérlek itt töltsétek ki ezt az [EXCEL] táblázatot értelemszerűen, hogy lássuk kinek, milyen driverrel, monitorral, kártyával, hogyan működik a VRAM órajel visszavétel, illetve itt írhatjátok az esetleges problémákat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2020) Exodion válasza Kansas (#2014) üzenetére


Exodion
aktív tag

Igen, Edge-et az Edge-hez. Nézz vissza ottvan a hwmonitor screenshot is :). GN open benchen tesztel, én meg mint írtam O11 Dynamic -ben. Két Strix kártyát ugyanaz a cooler, ugyanazok a ventik, ugyanakkora méret, hekk még a súlyuk is azonos volt. És képzeld ugyanazzal mértem a zajt is ugyanonnan :). Szóval igen, ott is megvolt a 72C -s Edge 1db Superposi után a 2070 uganazzal a coolerrel meg 1óra után se lépte túl a 65 -öt ugyanabban a gépházban fele akkora zajjal mint azt tette az 5700 XT-s Strix.

Más házban, zajra nem annyira érzékenyen mint én tuti másképpen viselkedik. Nekem a 40dB elviselhetetlen már. Szóval én csak ennyit mondtam, nem szidtam én az 5700XT -t épp ellenkezőleg jó kis kártya de még van vele meló.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.