Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:04:18

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed kérlek olvasd el a téma összefoglalót vagy használd a keresőt. Az esetek döntő többségében megtalálható a válasz! Kérlek itt töltsétek ki ezt az [EXCEL] táblázatot értelemszerűen, hogy lássuk kinek, milyen driverrel, monitorral, kártyával, hogyan működik a VRAM órajel visszavétel, illetve itt írhatjátok az esetleges problémákat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1925) Bossp


Bossp
addikt

Picit megpróbáltam feszegetni a Gaming X-em határait de gyorsan rájöttem hogy nem lehet. Wattmanban ugye 2150 a gpu limit de játékok közben meg sem tudtam közelíteni a TDP limit határait. Furmarkal sikerült egyedül 285 watt körül van kitolva. Játék alatt a max 235 watt volt átlagos 2095-2100-as órajellel. A VRamot feldobtam 920-ra nem tudom annak mi lehet a vége... Viszont az 1-2 fps difi az túlzás. Gyári beállításokhoz képest az R6 Siegben 20fps volt a difi min fps-ben átlagban mégtöbb azért kompetitív játékoknál jól jöhet egy kis húzás... Esetleg van módja mégjobban kitolni az órajelet? Megnézném játék közben mit tol a 285 Watt. A hűtés bőven bírná a Junction egyedül Furmark mindent kimaxolva érte el a 100C-t és max 1700-ra pörgött a venti a többi hõ hűvös volt.

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.