- eBay-es kütyük kis pénzért
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- moha bácsi: VIII. Viharsarki Hobbi Elektronika Találkozó Békéscsaba 2025.06.14. szombat
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Czo
addikt
válasz
KROK640 #74575 üzenetére
#74575:
De 4 MByte volt a teljes memoria, viszont 2-2 feloszlasban osztozott rajta a ketto 3Dfx chip, azaz 2 MByte jutott a texturazonak (TMU) es 2 MByte a framebuffernek (FBU). A Voodoo Rush-nal pedig a legelterjedtebb a 4-2 feloszlas volt a legtobb kartyan. Itt a Voodoonal is hasznalt texturazoeegyseg ugyonugy 2 MByte memoriat kapott, viszont a Voodoonal hasznalt FBU ki lett cserelve. A doksikban FBJ neven emlegettek ezt a chipet. Ez latja el az FBU feladatait, viszont nincs sajat memoriaja. Az eredeti videochippel egy belso PCI buszon at kommunikal es osztozik annak memoriajan is. Viszont ennek hala, nincs is kimondott memoria limitje ilyen szempontbol, mert ha 1600x1200-ra kepes a 2D resze a kartyanak, akkor a 3Dfx resz is kepes ekkora felbontasban renderelni.#74576:
Mar nem sok dolog kot oda, de ha legkozelebb, a mindennapi eletvitelem Budapesten van, de mivel ott nottem fel, ezert a regi dolgaim lelohelye az ott maradt.#74577:
Nalam az ISA hangkartyak pirosakA GUS melle anno azert kerult az ExpertColor MED3931-es OPTi, mert piros volt.
#74581:
Az Intel oldalan levo doksikat tudom ajanlani, az elmult 20 percet googlezassal toltottem, de nem talalom ott mar az AGP 1.0 specifikaciot. A 3.0 megvan, de azert keresnem az 1.0-at, mert ott kimondottan kitertek a PCI eszkozok AGP-re ultetesere, hiszen kezdetben kb minden kartya igy erkezett. Az elso igazi AGP-s kartya az Intel sajat karytaja volt, ami beturol-beture tartotta magat a specifikaciohoz. Ezert is texturazott csak a rendszermemoriabol.#74585:
O igen, itt gyonyoruen latszik. Ez Uniiversal AGP slotot csinal? Ott ugye 1.5V es 0.8V signaling is van, amit elo kell allitani, nem eleg az 5V/3.3V.
Új hozzászólás Aktív témák
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Formula-1
- SkyShowtime
- eBay-es kütyük kis pénzért
- HÁZIMOZI / HIFI / TV beárazás
- TCL LCD és LED TV-k
- Xbox Series X|S
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF B360-Pro i7 9700 16GB DDR4 512GB SSD RTX 4060 8GB ZALMAN S3 TG Zalman 500W
- Referencia Weboldallal Világítós bill+laptop bill magyarítás. Rania 3M -is! Touchpadok is.Posta ok
- Apple iPhone 14 Plus 128GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- Samsung Galaxy A55 5G / 8RAM 256GB / Gyárifüggetlen / 12 Hó Garanciával
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest