Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD Brazos (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4101) sysrq válasza Hejja1234 (#4099) üzenetére


sysrq
őstag

Az első kérdésedbe már bele kellet volna tenned hogy csak az iponból vennéd.
A semmitmondó nevek meg sokaknak bejöttek, és az EMKO meg inkább szerver fronton utazik, nem az a gagyi kategória.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#4102) kleinguru válasza Roxbury (#4100) üzenetére


kleinguru
addikt

Az Nvidia chipsetről megfeletkeztem:))

Hát szerintem egy Llianoval jobban járnál, ha nem játszol olyan sokat:)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#4103) Hejja1234 válasza sysrq (#4101) üzenetére


Hejja1234
tag

Ok, bocsi!

Megrendeltem mindent, végül ez a ház mellett döntöttem.

(#4104) MZperX75


MZperX75
addikt

Na valaki képben van a proci hőkkel kapcsollatban?(mi az ami nem gáz még?)
20-30% terhelés melett AIDA64-en 46-48Fokos (12.5%-os ventihasználatnál)
85-100%-nál játék alatt 56-58 fokos (CODMW2-800x600 MP-DDR3-1333on) (12.5%procivent)
A vinyó 35-37fok! Viszont így tényleg nem hallani!
Alaplapon min álítsak,hogy pergesse fel a ventit ilyenkor?
Valaki tapasztalat?
Azért nem akarom megsütni,néha megy egy kis games!
(van különbség memók 1066Mhzés 1333Mhz játékoknál 640X480helyett 800X600-ban is szépen megy)

[ Szerkesztve ]

(#4106) zsolt501 válasza Fred23 (#4105) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nem tudom, de engem ez a különbség nem nyűgözött le.
Ami ebből a platformból hiányzik az a kétcsatornás memória vezérlő, és akkor már is cserélném a mostani E350-et mert bizony néha igencsak hiányzik a 2 csatornás memória kezelés sávszélessége.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4107) raidx válasza MZperX75 (#4104) üzenetére


raidx
őstag

Teljesen normálisak a hőfokaid! Megsütni 80° felett tudnád, de nem hagyja magát! Ha kell teljesen lekapcsolja magát még a számára elviselhető hőfokra vissza nem hűlt!

UEFI-be tudod állítani a hőfokokat. Például beállítasz 50 °-ot a procira. A venti az általad beállított szintnek megfelelően forog. Ha 50° fölé menne a proci hőfoka, elkezd a venti erősebben forogni míg vissza nem bírja hűteni a beállított értékre. Ezen elv szerint tudod állítani az alaplapi ventiket is. Szerintem semmi szükség piszkálni a beállításokat mert jók a hőfokaid! Mamóknál meg, ha 1600 MHz-t raksz bele még tudsz egy kicsit nyerni.

@zsolt501

Nem tudom, egyáltalán lesz e valaha két csatornás memó vezérlés a Brazos E sorozatnál? Végül is amire szánták azt maximálisan tudja így is. Jófajta 1600 MHz-s memókkal tudsz egy kicsit segíteni a gondodon.

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#4108) MZperX75 válasza raidx (#4107) üzenetére


MZperX75
addikt

thx!

(#4109) MZperX75


MZperX75
addikt

Újabb problémám lépett fel!
Win7-64 ultimate-et hasznlok.
Processzorhasználat 40-50%-on megy ,ebből torrent 20
de a többi?

System NT&KERNEL 10-18%
ez meg mi?
idegesítő egy filmet nem tudok rajta nézni ,mert bebe akad!?
valami ötlet? Ma jelentkezet először.

utó szerk.
Na miután írtam visszaállt magátol? de órákig? mi a pöcst csinál ez?

[ Szerkesztve ]

(#4110) raidx válasza MZperX75 (#4109) üzenetére


raidx
őstag

Tuning volt a gépen? Ram időzítések, táp emelés? Driverek a legfrissebbek? Mit használsz vírusirtónak, tűzfalnak? Demon tools, Nero van a gépen?

A Process Explorer kicsit részletesebb infót mutat mint a feladatkezelő. Ingyenes, nem települ!

[Letöltés]

Nekem is volt hasonló, de mire elkezdtem keresgélni, mi is okozza már meg is szűnt. Így csak tapogatózás.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#4111) zsolt501 válasza MZperX75 (#4109) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Általában 4 dolog szokott ilyen terhelést csinálni 1 a vírusirtó 2 töredezettség mentesítő 3 indexelő szolgáltatás illetve az oprendszer frissítése.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4112) zsolt501 válasza raidx (#4107) üzenetére


zsolt501
nagyúr

De azt ne akard mondani, hogy nem hozna minőségi és teljesítménybeni ugrást, mert akkor tökön szúrom magamat :DDD
Mert bizony sok esetben érezhetően hiányzik, főleg ha nagy méretű fotókkal, vagy videókkal dolgozik az ember, de bizony videó lejátszásra is jótékonyan hat.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4113) iMaverick válasza MZperX75 (#4109) üzenetére


iMaverick
addikt

Isten hozott a klubban! ;] Én is ezzel írtam a többieknek, csak nálam nem szokott elmúlni...

A torrent-et már sikerült lecsökkenteni (ha uTorrent-ről beszélünk, akkor a Beállítások/Advanced fülön keress egy net.CPU.low-t és tedd true-ra...)

A System NT-sed meg a Win7 megszakításkezelője lesz. Hogy mivel lehet betömni a száját hogy ne a CPU-t tekerje, még nem sikerült rájönnöm. Ugyanúgy Win7 64bit Ultimate, legújabb driverekkel...

A szolgáltatások kiírtásával és a torrent beállítással annyit értem el, hogy most 15-20-25% között ingázik a cpu terhelés, miközben lényegében nem csinálok semmit a gépet...

(Ami fent van: Win7, AVG Free 2012, RealVNC, SlimFtpd, iMon, uTorrent, CoreTemp. A többi ami fent van, az meg nem fut...)

szerk: az továbbra is gond nálam, hogy ha hálózaton keresztül másolok le a Brazos-os gépről valamit, akkor a Brazos-os szerkezeten 70%-ra terhelődik fel a cpu...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#4114) Fred23 válasza zsolt501 (#4106) üzenetére


Fred23
nagyúr

Engem talán lenyűgözne, ha ismerném az árát. :U

(#4115) Sethdobaloah válasza iMaverick (#4113) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

15-20% mellé nem veszi vissza az órajelet 800-ra? :) Csak mert nagyon nem mind1 :)

...csak én vagyok helikopter?

(#4116) MZperX75 válasza zsolt501 (#4111) üzenetére


MZperX75
addikt

egyik sem,
Frissítés kikapcsolva!
Töredezettség mentesít kikapcs!
Passsssz :U
Most elvekben jó 10-15% csak torrent!

[ Szerkesztve ]

(#4117) MZperX75 válasza Sethdobaloah (#4115) üzenetére


MZperX75
addikt

Folyamatosan változik 800-1200közt ritkán 1600

raidx:
Igen volt tegnap ramokat 1066-1333-on használom.
Nem a legfrissebek! A cataliszt sem.(időzítés autamatikus)

Windows telepítése óta nincs frissítés ,oprendszben kikapcs(warez) ,tudom akkor minek ugrálok.
(mivel nem tudom mi volt,de mexünt ez van) úgy vettem észre ,hogy sima divix filmen ,hogy akadozott néha!?,de most jó)
kössz mindenkinek
. Azt hittem ,hogy valami vírus fogja ezt a szart!

[ Szerkesztve ]

(#4118) zsolt501 válasza MZperX75 (#4116) üzenetére


zsolt501
nagyúr

passzolok.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4119) Tomix24 válasza MZperX75 (#4116) üzenetére


Tomix24
addikt

Deffender, tűzfal? Ott is lehet frissítés, főleg a deffendernél. Lehet épp azt csinálta :)

(#4120) MZperX75 válasza Tomix24 (#4119) üzenetére


MZperX75
addikt

Nem azzal van tudod a gond ,hogy csinálja,hanem azzal akkor csinálja, amikor neki tetszik!
Nagy gépen nem lenne túl nagy gond,mert mellette minden megy ,mint a karikacsapás,de ennél a kis brazosnál(evvel nézem a filmeket este projektoron) nem nézek tv-t,és pont akkor csinálta mikor néztem volna.
Így visszaállítottam a Wint egy korábbi időpontba ,a filmet megnéztem azután újara kezte 10:30-tól fél 1 ig buzult vele,most jó! :K
:DDD
Azért mindenkinek kössz a segítséget(néha buzi ez a Win)

(#4121) raidx válasza zsolt501 (#4112) üzenetére


raidx
őstag

Nem azt mondtam, hogy nem volna jó!

Azt, hogy sajna nem igen várható!

Ha csak majd egy E500-600-as szériánál valami Intel trükk ellen nem lépik meg. Az Intel is azért tartja az Atomokat olyan buta szinten, ne legyen házon belüli konkurencia.
Most, hogy van külső ellenség, mind két oldalon várható komoly előrelépés. De arra mind két oldal vigyázni fog, hogy az asztali szegmensbe szánt lapoknak nem csinálnak házon belül konkurenciát!

@MZperX75

A catalistot érdemes az 1.8-ra frissíteni! Sebességnövekedést is hoz! Általában érdemes a friss drivereket felrakni. Most forrja ki a Brazos család magát és még előfordulnak bugok. A catalist előző verziója például csak hibajavításokat tartalmazott!

Nézz szét az ütemezett feladatoknál, nincs e valami ellenőrzés ütemezve? Egyébként, jogos az aggodalom ilyenkor mert a vírusok is követnek el hasonló jelenséget.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#4122) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

újrahúztam a win7-et.
feltelepítettem az összes drivert az asrock (e350 m1) honlapjáról de mintha hiányozna 1.
ezelőtt megjelent a " realtek hd audio manager" ablakon digital output (ami az spdif-re viszi ki a hangot) és a hdmi output (ami egyértelműen a hdmi-re nyomja a hangot) ami között egyszerűen tudtam váltani hogy melyik legyen az alapértelmezett hangforrás.
újratelepítés után csak a digital output jelenik meg a hdmi nem.
a kérdésem az lenne melyik, vagy milyen driver hiányzik és az asrock oldalon ez miért nincs fent?

(#4123) raidx válasza zsolt320i (#4122) üzenetére


raidx
őstag

Az All in 1 alaplapi pakkot is telepítetted (ezzel illenék kezdeni)? Valamint az AMD oldaláról a Catalist 1.8-at?

Asrock oldaláról a Realtek high definition audio driver ver. R2.54? Ettől van frissebb a Realtek oldalán (32 vagy 64 Vista_Win7_R265).

UEFI beállításai rendben?

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#4124) zsolt320i válasza raidx (#4123) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Szia!

Biosban a hdmi hang engedélyezve van.
11.8-as catalyst van fent.
All in 1 -al kezdtem, következett a lan driver, utána a 2.54-es realtek driver, és legvégén a catalyst 11.8.
Szal fogalmam sincs mi van :F

u.i.
ha jól emlékszem annak idején (még áprilisban amikor telepítettem a win7-et) mintha eggyel több driver lett volna az asrock oldalán.....

[ Szerkesztve ]

(#4125) iMaverick válasza zsolt320i (#4124) üzenetére


iMaverick
addikt

Az uefi-s HDMI hang az nem az APU VGA-janak (na ezt szépen leírtam) a HDMI kimenete?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#4126) raidx válasza zsolt320i (#4124) üzenetére


raidx
őstag

Próbáld meg innen letölteni a legfrissebbet: [link]

Elindítod, először leszedi a régit, restart és telepíti az újat.

@iMaverick

Ezzel kerül fel a Realtek HD Audio Manager. Abba lehet kiválasztani a Hangszórók / Digitál Output kimenetet.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#4127) zsolt320i válasza raidx (#4126) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Hmm, érdekes, ott látok olyat is hogy: ATI HDMI Audio Device R2.64
Ha jól emlékszem annak idején ez is ott volt az Asrock oldalán.
Anno 5 meghajtót kellett letöltenem (All in 1, Lan, Audio, Audio, Vga), most meg 4-et (All in 1, Lan, Audio, Vga).
Ok, a Vga meghajtót az AMD oldaláról használom, és csak azért soroltam fel mert ezek a meghajtók vannak és voltak az Asrock oldalán.
Kösz a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#4128) sysrq


sysrq
őstag

Egy ilyennel bővült a gép park. Most mászik rá az ablakok, majd megversenyeztetem az asus-al.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#4129) PonPon


PonPon
senior tag

Hello!
Kis segítségre volna szükségem. Ilyet tervezek venni: Asus E35M1-M Pro

kérdésem, hogy mekkora tápot vegyek alá? esetleg tudtok ajánlani valami ocsobb fajtát?:)

(#4130) raidx válasza PonPon (#4129) üzenetére


raidx
őstag

Ez jó kérdés!

Tudni kellene hozzá, mit is szándékozol belerakni a dobozba az alaplapon kívül? HDD-k, SSD, ODD, + VGA? Szóval miből fog összeállni a konfig?
Minimál konfig esetén elég lehet akár 80W-os is, maximum esetén meg akár a 200W is kevés lehet. Egy jó VGA sokat tud zabálni!

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#4131) sysrq válasza PonPon (#4129) üzenetére


sysrq
őstag

Szia.
Nekem ilyen lapom van, bármi elég alá amiben megbízol hogy nem rántja magával.
Négy hdd-vel meg egy ssd-vel terhelve sem húzott ki többet a konnektorból mint ~60Watt.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#4132) PonPon válasza sysrq (#4131) üzenetére


PonPon
senior tag

köszi a segítséget!
Csak 1HDD + 4GB RAM lesz mellette és kész. Esetleg van mostanában valami közkedvelt bestbuy kis házikó táppal ilyen laphoz?

(#4133) sysrq válasza PonPon (#4132) üzenetére


sysrq
őstag

Ha kicsi kell 4095.
De meleg lesz benne, vedd biztosra, ha elfér maradj a mATX házaknál.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#4134) iMaverick válasza PonPon (#4132) üzenetére


iMaverick
addikt

Ha meg jó a használt is, akkor nézz körül a Hardveraprón! Én ott vettem ezt.

Amikor keresgéltem ilyet, akkor találtam egy srácot, aki 2-öt is árult! Szóval akad ilyen "olcsósított" modell is.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#4135) ftc


ftc
nagyúr

Én egy CFI-t vettem amiben elment 3 nap után a táp :D

(#4136) Roxbury


Roxbury
őstag

Szerintetek mennyit ehet ez [link] a lap ezzel [link] a táppal + egy 2Gb-s DDR3 1333MHz rammal + egy DVD íróval + egy 1Tb-s Samsung F3 vinyóval.

Tápból ezt szeretném mindenképpen, mert egyrészt 3 év garancia + 80+-os, és ebben megbízok (most is ez van, egy jó ideje már egy X2-es rendszeremben)+ nagy házban lesz úgy döntöttem.

Paneltápot semmiképpen nem akarok, mert kevés a garancia, drága, nem bízok benne+ hiába jó a hatásfoka, ha az adapternek, meg nagyon rossz. + ugyebár nagy házban lesz.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#4137) Roxbury válasza Roxbury (#4136) üzenetére


Roxbury
őstag

Nah időközben megtaláltam. [link]

Pont egy 400-as Chieftec-el vizsgálta az Ipon, ráadásul nem is 80+ -os. Gondolom azzal még kevesebb lenne.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#4138) dezz válasza MZperX75 (#4109) üzenetére


dezz
nagyúr

"idegesítő egy filmet nem tudok rajta nézni ,mert bebe akad!?"

Basszus, akkor talán vedd feljebb a lejátszó task-prioritását... :P
Ha MPC-HC-t használsz, még a feladatkezelőben se kell kikeresned, csak engedélyezd a beállításaiban, hogy lejátszás közben megye feljebb magának.

(#4139) Tomix24


Tomix24
addikt

Na , mátol átmentem a nagyobb APU-ra. Eladtam a megbízható E350m1-et, és megvettem a játékra is jobban való Asrock A75M-ITX-et, plussz egy A6 3500-as 65w-os APU-t mellé. A ház maradt a régi EPC3 mini-ITX, annyi hogy a gyári proci hűtője 6cm magas, és az helyett vettem egy 1U magas SLIM SILENCE AM2-et hogy be lehessen csukni a házikót :DDD . Ez a Llano "legalja" , a belépőszint. Majd dobok ide fel mért eredményeket, ha valakit még csábít ugyanez a váltás. Filmeknél,netnél, torrentnél nem várok előrelépést, mert ott a Brazos is helyt állt maximálisan. :)

[ Szerkesztve ]

(#4140) iMaverick válasza Tomix24 (#4139) üzenetére


iMaverick
addikt

Használd egészséggel! :))

Nálam szerencsére nincs gond a gépek elhelyezésével, így játékra ott egy QuadCore gépecske. Letölteni, meg filmezni meg jó a Brazos.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#4141) raidx válasza Roxbury (#4137) üzenetére


raidx
őstag

Ez a táp önmaga annyit fogyaszt mint a Brazos. A tápoknál az ideális hatásfok társul egy ideális terheléssel. Ez tápfüggő de kb. 60-70% körül mozog. Alatta nagyobb az önfenntartáshoz felhasznált energia mint a hasznos. Keress egy 120-150 Wattos Mini ATX tápot. Ott is lesz bőven veszteség mert egy E350-es lap + 1-2 HDD bőven elvan 80 wattal. Még egy ODD is elcammog belőle 1 HDD-vel.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#4142) Roxbury válasza raidx (#4141) üzenetére


Roxbury
őstag

Nem igazán találtam semmit. Egyedül ezt: [link]
De ez is 380W, szóval nem megoldás. + LC POWER-t sosem vennék. Egyszerűen egy neves , megbízható gyártó sem gyárt ilyen kis (70-120W-os) tápot. Legalábbis én nem találtam. Vannak ilyen PicoPSU-k 12 ezerért, ahogy látom, egy-két helyen, de hát ki bízik azokban? Megy amúgy is csak egy év van rá garancia. Inkább egyen idle-ben 10-15 w-al többet, de akkor tudom, hogy, ha beszarik a táp, elvileg nem viszi magával a gépet + jó eséllyel még bőven kicserélik 2 és fél év után mondjuk garanciában. + Majdnem fele annyiba kerül, mint a Pico. Nem tudom azt az ár többletet mikorra hozná be, napi másfél-két óra használattal.
Pár helyen láttam, hogy pici házzal adnak paneltápot is 10 ezer alatt, de mindegyik ilyen noname cucc. Egy ilyent még véletlenül sem kockáztatnék meg. :U

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#4143) ftc válasza Tomix24 (#4139) üzenetére


ftc
nagyúr

Ah oda már kellene nekem minimum 2 PCI-E ....

(#4144) ronson válasza Roxbury (#4142) üzenetére


ronson
őstag

A mostani gagyi tápok se visznek már magukkal semmit. Több mint 100 tápcseréből, egy se vitt magával semmit, vegyesen mindenféle olcsó táp. Mondjuk ezt úgy se hisziok el nekem.

Ettől függetlenül nem ajánlom őket, mert nem attól kell félni, hogy elbasz valamit, hanem hogy tudnak pl.érdekes stabilitási problémákat, generálni.

(#4145) iMaverick válasza Roxbury (#4142) üzenetére


iMaverick
addikt

Hát ha napi 1-2 órát nyomatod, akkor nem fogsz a villanyszámlán spórolni egy ilyen kisteljesítményű táppal. Mármint spórolni spórolnál valamennyit, de viszont el is bukod a táp felárán...

Nálam 0-24-be megy a Brazos, szóval lehet megérni t@k@lnöm ilyesmivel... Csak hát olyan tápot kaptam a házzal, amilyet (szerk: Newton Power Lmtd. 230W). A 400W-os FSP-t meg inkább nem teszem vissza...

ronson: cimborámnak most rántott magával egy 300W-os Codegen egy (szinte) komplett gépet. Múlt héten ügyintéztem neki új(abb) alaplapot, procit, hűtőt, VGA-t... A memóriák közül is megsült az egyik... A ház, a HDD-k és az ODD-k voltak újrahasznosíthatóak.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#4146) raidx válasza iMaverick (#4145) üzenetére


raidx
őstag

Lányoméknál egy "Chieftec 1000W APS-1000C" Vitt mindent magával. Se ODD, se HDD nem élte túl. Épp mentés volt, mikor eldurrant. Másik gépbe már kétszer halt ki a Codegen és nem vitt semmit magával. Házba pár hónapja cseréltem a srácnak az elfüstölt Vörös Csillag MGTSZ tápját és csodák csodája az sem vitt magával semmit. Pedig bekapcsoláskor szállt el.
Szóval, kell ehhez egy kis szerencse is!

Ja! A Chieftec gép garis volt még, így kompletten cseréltek mindent, még a házat is, mondván úgy küldik elemzésre a gyárnak vissza!

@Roxbury

Ezt esetleg: Shuttle SilentX 100W [link]

Shuttle PC36 100W [link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#4147) ftc válasza raidx (#4146) üzenetére


ftc
nagyúr

Baromira függ mi történik a gépben olyankor...függ,hogy mi megy át..

(#4148) PonPon


PonPon
senior tag

srácok!
GIGABYTE GA-E350N-USB3 és E35M1-M PRO között vacillálok, megéri az asus azt a pár plusz ezrest?

(#4149) iMaverick válasza PonPon (#4148) üzenetére


iMaverick
addikt

Én a Asus-t venném. Annó én is ezt szerettem volna venni, csak újonnan 1-2 hetet kellett volna várnom rá. Ezért döntöttem aztán a használt mellett. A srác, akitől vettem végül 2 fajtát kínált: egy Asrock-ot és (ha minden igaz) egy ilyen Gigabyte-ot. A Gigát hátlap-doboz-CD-leírás-minden nélkül kínálta 1000Ft-tal drágábban (20eFt), mint az Asrock E35M1-et, viszont ahhoz meg minden megvolt... A Giga meg úgy csupaszon is csak az USB3-at tudta plusszba...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#4150) raidx válasza PonPon (#4148) üzenetére


raidx
őstag

Az bizony a céljaidtól függ!

Az Asus lapja nem Mini ITX (micro ATX méret). Kérdés? Szükséged van a többlet lehetőségre (PCI-E 16x konnektor pld. + VGA, két PCI sín tunerekhez és hangkeltőkhöz pld., meg sok egyéb plusz tudás)?
[Teszt mind kettőről]

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD Brazos (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.