Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD Brazos (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3501) csongi válasza MZperX75 (#3500) üzenetére


csongi
veterán

Egy 350-es FSP.

(#3502) raidx válasza csongi (#3501) üzenetére


raidx
őstag

Nem a legoptimálisabb a táp a rendszeredhez. Idle fogyasztásod nagyobb részéért ő a felelős.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#3503) csongi válasza raidx (#3502) üzenetére


csongi
veterán

Ezzel tisztába vagyok. Egyenlőre ez marad. A 75W helyett 45W azért a 30W napi 12-14 órában már nem olyan rossz. :)

(#3504) Tomix24


Tomix24
addikt

Én konnektorban mértem legutóbb. Minden energiagazdálkodás bekapcsolva a bios-ban,1 vinyó(ssd40gb)- 84w-os Psu-val. Idle:14w Terheléssel 35w :D

(#3505) MZperX75 válasza csongi (#3503) üzenetére


MZperX75
addikt

mi 75W-?
Nekem X4-945(95W)-2Gram+5670-'1G,450W-Cheiftech eszik idle 100-110W-ot
Max 182W!
E-350- 20-21W-ot!
Max:30W
De ezek csak a gépek+monitor+hangszóró.
A 47Whoz ad még hozzá 30W-moncsi+10W hang kb 80-90W
A nagygéped akkor ezekszerint 75+30+10= 115W
nincs túl nagy különbség ,azzonnal cseréld le a tápod!
havi szinten talán 1000-1500Ft-ot takarítasz meg!Mondjuk az sem kevés.
Milyen géped fogyasztott idle 75W-ot!(nekem volt videókarim ami csak idle 71W-ot zabált HD4870-1G-s
ugyan ezzel a fentikkel leírt konfigbe idle185W-al ment 24/24-be miután fél év alatt meguntam a havi 8-10.000ft-os géphasználati számlát.
most 1000-1500ft-nál megállt!(24/24) az E-350-em (mondjuk SSD-vel -4-5Wot még lehetne rajta faragn

[ Szerkesztve ]

(#3506) MZperX75 válasza Tomix24 (#3504) üzenetére


MZperX75
addikt

Bios-ba én is kipróbálom ,nincs semmi ilyesmi beállítva

(#3507) raidx válasza MZperX75 (#3506) üzenetére


raidx
őstag

Talán annyi, hogy a ventik például fullon pörögjenek, autón, vagy beállítottan.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#3508) csongi válasza MZperX75 (#3505) üzenetére


csongi
veterán

Az adatlapomon lévő htpc ami 75W-ot kajált + tv ami 100W. A nagy gép alapból 100W + monitor. Ez elmegy 300W fölé is.
Ezek az adatok a konnektorból mértek.

(#3509) sysrq


sysrq
őstag

Végre beiktattam a brazos elé a fogyasztásmérőt, lap + ssd (rendszer) + 3x750 hdd 65W-ot eszik torrent fut és frissíti magát a win. Még nem tudom eldönteni van e értelme a paneltápnak. Az x6 + 5870 100W-ot eszik, nem tudom hogy az a kevés vagy ez a sok.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#3510) csongi


csongi
veterán

brazos :) Felszereltem a TV hátuljára!

[ Szerkesztve ]

(#3511) Kendek válasza sysrq (#3509) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az elég sok azért szerintem. Nekem is be van kötve a fogyasztásmérő, nálam 69 wattot mutat. De ebben benne van a lap, 1 SSD, 1 aktív HDD, 22" monitor, modem, router, hangfalrendszer. Aztán nekem ehhez egy 500-as tápom van. Ha lekapcsolom a monitort és a hangcuccot, akkor máris csak 49 watt tűnik fel a folyadékkristályos kijelzőn, de még így is plusz cuccok vannak rákötve.

<-ƘƘ->

(#3512) Armagedown válasza csongi (#3510) üzenetére


Armagedown
őstag

A fémlemez bal felső sarkában mire szolgál az a két kis csaplakozó ?
Vagy azokkal a ventik sebességét állítod ?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#3513) bazsi83vp válasza Armagedown (#3512) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

Szerintem az a bekapcsoló és a reset gomb.

(#3514) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Ismét a segítségeteket szeretném kérni, elindítottam az aida64 nevű progit, na már most az nekem ha jól értelmezem azt jelzi, hogy a ramok 667 mhz-en mennek.
Pedig be van állítva 1333mhz-re, látszik is hogy borzalmas eredményeket produkálnak....
1.2 uefi van fent.
Valami tuti nem kóser, mert ilyen eredményeket anno a 400mhz-es ramjaim produkáltak, sőt, azok is gyorsabbak voltak.

Processzor hőmérsékletet is sokallom, 67 fokot gyorsan eléri, pedig nincs nagyon terhelve, de ez a magokra igaz, simán a cpu-ra kevesebbet jelez.

[ Szerkesztve ]

(#3515) canniball válasza syler123 (#3514) üzenetére


canniball
nagyúr

667x2=1333MHz. :)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3516) Skynet258 válasza canniball (#3515) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem is, mert az 1334... :P :D

https://geekpulse.hu

(#3517) TESCO-Zsömle válasza syler123 (#3514) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én az ION-ból ennyit tudtam kipréselni, és ez már tuning.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3518) raidx válasza syler123 (#3514) üzenetére


raidx
őstag

A maghőmérséklet magasnak tűnik. Az enyémhez képest + 10°.
A többi rendben van!
Bár, most nézem, hogy 1600-as ramod van. Játszani kell az időzítésekkel egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#3519) Kendek válasza syler123 (#3514) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha jól megnézed, akkor az a memória I/O busz órajele, az 666,7 MHz. A memória valódi órajele ebben az esetben 166 MHz, az effektív órajele amit te beállítottál az UEFI Setupban, az pedig 1333 MHz. Ha nem érted, akkor egy kis olvasmány. A mért sebességértékek összevetésénél pedig vedd figyelembe, hogy egycsatornás memóriavezérlőről van szó. Amúgy ajánlani tudnám, hogy a memória időzítési értékeket kicsit vegyed lejjebb, hiszen többletsebesség eléréséhez már csak azokkal tudsz játszani.

<-ƘƘ->

(#3520) syler123 válasza Kendek (#3519) üzenetére


syler123
veterán

Köszi mindeenkinek, utólag leesett hogy is van miután megláttam az asztalinak a 333mhz-ét :DD
Alaplapot azt néztem, hogy 47 fokos, az zavaróbb mint a proci hőfok az lement 60-ra, mármint a magok....
Nah az 51 fokot is elérte az alaplap, gondolom ez melegíti a házat...
De win7 úgy hogy csak utorrent fut folyamatosan 30% körüli a proci használat, aminek nem értem a miértjét.....
Feladatkezelőt néztem ott nem ír olyan alkalmazást ami ennyit leszívna....

A vialan epc3 házon is érzem hogy melegszik...Jó lehet természetes, mert elég pici ház...

[ Szerkesztve ]

(#3521) csongi válasza Armagedown (#3512) üzenetére


csongi
veterán

Azok a be, illetve a reset gombok. A ventik biosba vannak szabályozva. És itt meg is jegyzem az Asrock kis ventije nem egy húha kategória. ha valakinek van rá affinitása, lecserélheti egy 8-asra ami átéri az APU-t , ramokat, és a chipszettet is. Kisebb fordulaton csendesebb és van hűtési teljesítménye. Maga az APU nem egy meleg valami, de a ramok szépen adják a hőt.

TESCO-Zsömle: És érzel teljesítmény növekedést?
Jó lenne egy picit még kisajtolni az AMD-ből is, mert azért a win7 nem egy villám rajta.
Vagy ha van valakinek ötlete mit lehet állítani a Win7-ben hogy gyorsuljon a rendszer, az jól jönne :)

[ Szerkesztve ]

(#3522) ronson válasza csongi (#3521) üzenetére


ronson
őstag

A Win7-ben semmit nem kell állítani.
Jól megválasztott programok kellenek (nálam ráadásul az összes free).
Program telepítésnél, mindent végig olvasni és a programnak csak azokat a részeit telepíteni amit használni is fogunk.
Automatikus indításba megnézni mik vannak, pl. az hogy az adobe reader a frissítéseket figyelje az teljesen felesleges.
Vírus védelemnek, a legjobb az ingyenes Avast és ennyi védelem pont elég, a windows tűzfala mellett.

Részemről messziről kerülendő szoftverek: NOD32, Norton termékek, Nero, pláne a fullos telepítéssel, mindenféle kodek pak.

Win7-ből ajánlom a 64bites Ultimate-et.

Ja és az Asrock lapon az első telepítés előtt, a UEFI-ben a vinyó kezelést át kell állítani, AHCI-ra, mert alapból IDE-n van. (Ezt én is beszoptam, feltelepítettem, utána nézegetve vettem észre, így telepíthettem mégegyszer.)

[ Szerkesztve ]

(#3523) csongi válasza ronson (#3522) üzenetére


csongi
veterán

Ez minden így van ahogy írtad. Egyedül a HDD-nél van IDE mód, de minden működik. Miért lenne fontos át állítani AHCI-re? Ha át állítom akkor újra kell telepíteni?

(#3524) ronson válasza csongi (#3523) üzenetére


ronson
őstag

Mert szerintem az NCQ is csak akkor működik.

Nem tudom, hogy kell-e újratelepíteni, talán lehet valami regedit buharálással is, de nekem az újra telepítés biztosabb.

(#3525) csongi válasza ronson (#3524) üzenetére


csongi
veterán

Most olvastam erről, nem egy eget verő teljesítmény növekedést hoz. Majd egy újra telepítésénél át állítom. :)

(#3526) raidx válasza csongi (#3521) üzenetére


raidx
őstag

Ha nem ragaszkodsz a csili vilikhez aero és társaira gondolok, elég sokat hoz a konyhára.

Az AMD oldalán van is egy progi ami mindent leállít, amit csak le lehet, hogy gyorsuljon a rendszer. AMD Fusion Utility for Desktop [link]

Figyelj! Még a víruskergetőt is inaktiválja!

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#3527) syler123


syler123
veterán

Nektek alapjáraton hány százalékos a proci használat?

(#3528) canniball válasza Skynet258 (#3516) üzenetére


canniball
nagyúr

:P

syler123!
0-3%, leginkább 1-2%.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3529) ronson válasza syler123 (#3527) üzenetére


ronson
őstag

Hány bites rendszert használsz?

(#3530) syler123 válasza ronson (#3529) üzenetére


syler123
veterán

64 bites windows 7 home premium...
Vagy ez a 3.0ás utorrent miatt eszik ilyen sokat?
Nézem 20-24%-ot az okozza.

(#3531) MZperX75 válasza syler123 (#3530) üzenetére


MZperX75
addikt

Ahogy modod uuTorent eszi meg 18-24%ot!(nálam 23-25W)fogyiban!

(#3532) balkoger válasza csongi (#3525) üzenetére


balkoger
tag

Legfontosabb szerintem az AHCI-mód nál a hot plug funkció is ami egy e-sata csatinál elengedhetetlen, mert akkor menet közben tudod rádugni és leválasztani a külső vinyót.
E-satának meg van az az előnye , hogy boot-olható róla minden, szóval én sokáig használtam oprendszert is külső vinyón .

(#3533) Tomix24


Tomix24
addikt

Én sokat kísérleteztem, hogy a fogyasztást, a fölösleges processzorhasználatot visszafogjam. Illetve minél több erő maradjon a valódi munkára, ne dolgozzon a háttérben a windows feleslegesen. Nálam 0,néha 1% a procihasználat Idle-ben. [link]
Tippek:
I. lépés
- Telepíts ACHI módban, főleg ha SSD-d van.
- Legyen a legfrissebb a bios-od (Asrock-nál 10-30%-ot dob a memória kezelésen pl)[link]
- Próbálj jobb időzítést beállítani. 8-8-8-20 1T, 7-7-7-20 1T stb (segít, már ha bírja a Ramod)
-Kapcsold be a Bios-ban az összes energiatakarékossági funciót)
-64 bites windows-t tegyél fel, és ahhoz a legfrissebb 64 bites drivereket.
- Ati Catalyst 11.8-at tedd fel minimum [link]
II. lépés
-Vírusírtónak a NOD32 legújjabb smart sec.-je fogja le legkevésbé a rendszert, és áll fel a windows leghamarább bekapcsolásnál. Tesztek bizonyítják. Ez is foghat a gépen keményen, ha rosszúl választasz.
- A következőkre rákeresve biztos kidobja , ha nem találnád a be/leállításukat:
Most jönnek a feleslegesen gépfogó dolgok:
- Automatikus frissítés kikapcsolása
- Tálca előnézeti kép megjelenés meggyorsítása:
Indítsd el a regedit.exe-t majd kersd meg a HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Mouse-nál a MouseHoverTime értékét vedd le 100-ra.
-A menük gyorsítása::
Indítsd el a regedit.exe-t, kersd meg a következőt: HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop  és a  MenuShowDelay értékét állítsd 200-re.
- Nem használt beépített windows összetevők eltávolítása: 
All Control Panel Items/Programs and Features/Turn Windows Features Ono r Off 
Itt uninstalálhatod például a Windows Media Center-t, az Indexing Service-t, vagy a Tablet PC Componets-et ha úgysem használod őket.

- Felesleges szolgáltatások kikapcsolása:  Indítsd el a services.msc-t.
-    HomeGroup Provider, HomeGroup Listener: Ha nem használjuk a HomeGroup szolgáltatást, nyugodtan kikapcsolhatjuk.
-    Internet Connection Sharing: Ha nem osztjuk meg az internetünket, állítsuk le. 
-    Diagnostic Service Host, Diagnostic System Host: Általában nem szükséges.
-    Offline Files: Hasonlóan az eddigiekhez, ha nem használjuk, szabaduljunk meg tőle.
-    Print Spooler: Ha nem tervezünk nyomtatni a géppel, kikapcsolhatjuk.
-    Remote Access Connection Manager: A VPN-hez szükséges, amúgy felesleges.
-    Server: Ha nem akarunk fájlokat/nyomtatókat megosztani, kikapcsolhatjuk.
-    Workstation: Ha egyedül van gépünk a hálózatban, akkor leállítható.
-    TCP/IP NetBIOS Helper: Ha nem használjuk a jó öreg NetBIOS-t, akkor búcsúzzunk el tőle.
-    Windows Media Player Network Sharing Service: Szerintem ezt se sokan használják.
-    WinHTTP Web Proxy Auto-Discovery Service: Csak a proxy-t használóknak hasznos.
-    Akik nem igénylik a Windows belső tűzfalát, azok itt kikapcsolhatják a Windows Firewall szolgáltatást.
-    Windows search – én ezt is le szoktam állítani!

- Nem használt beépített windows összetevők eltávolítása: 
All Control Panel Items/Programs and Features/Turn Windows Features Ono r Off 
Itt uninstalálhatod például a Windows Media Center-t, az Indexing Service-t, vagy a Tablet PC Componets-et ha úgysem használod őket.

Prefetch és SuperFetch kikapcsolása: SSD-nél főleg jól jön: Neten keress rá.
- Töredezettségmentesítés kikapcsolása:
Start menü/ futtatás keresőjébe be kell írni azt hogy: "dfrgui". Itt szedjük ki a pipát a "Futtatás ütemezés szerint" elől.
-Indexelés kikapcsolása:
Start menü/ futtatás keresőjébe be kell írni azt hogy: "services.msc". Keressük meg a Windows Search szolgáltatást és kattintsunk rá kettőt.
Kattintsunk a Leállítás gombra és az indítás típusát állítsuk így: "Letiltva"

- Hibernáció letiltása:
Start menü/ futtatás keresőjébe be kell írni azt hogy "cmd" majd a bejövő ablakba azt hogy "powercfg -h off"
- Rendszervisszaállítás letiltása:
Vezérlőpult/rendszer biztonság/rendszervédelem.
- Vinyó beállítás:
Eszközkezelő/Lemezmeghajtó/SSD-meghajtó neve ablakban a "Házirendek" fül alatt a "Windows írási gyorsítótárhoz tartozó puffer
ürítésének letiltása az eszközön" bepipálása.

III. Lépés
Tweakerek használata. Sok az ingyenes,és sokmindent pipákkal be lehet állítani, nem kell keresgélni a regisztriben. GIGATweaker, Ultimate Windows Tweaker , Yamicsoft Windows 7 Manager ,stb. Ha letöltötted őket,ilyenekkel találkozjatsz:
- Process manager - Adobe, Office stb felesleges progi ne indúljon a gép bekapcsolásakor
Egyéb beállítások pl: Mindbe pipa ésmentés..


Na így a fogyasztásod is esik, és a proci sem megy idle-ben 1% fölé. Ráadásúl a gép szárnyra kap :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3534) sysrq válasza syler123 (#3530) üzenetére


sysrq
őstag

2.2.1 nem megy 10% fölé, 5- 7 inkább.
Lehet csak a 3.0 a hibás?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#3535) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Én kb egy hónapja elkövettem egy kisebb terhelési tesztet.
A feladvány a következő volt:
Akadt itthon egy 12V-os AC/DC átalakító, ami 3,3A leadására volt képes. Azaz 39,6 W (praktikusan 40W) teljesítményt tud kicsikarni magából.

Az E350M1 lapom 2x1GB 1600 as ram, egy HD204UI, és egy slim NEC ODD társaságában egy LC Power 1320mi házban foglal helyet... A 4 cm-es venti egy 8 as Slient edge 1000-re cserélve, a ház tetejéhez fogatva befúvó üzemmódban
Eredetileg egy 75W-os táp járt a ház mellé, de gondoltam egy nagyot, az megnéztem elbírja-é a kisebb táp.

Meglepett, 1 szál prime mellett a szőrös fánkkal kínoztam (mivel ő csak egy szálat eszik a prociból) bő negyed órát, és a táp csak langyos volt... nyugalomba visszatérve sem lett sokkal hidegebb.
Így megállapítható, hogy a konfigom bizonyosan kevesebbet fogyaszt a 40W-os limitél még plafon terhelés mellett is.
:DD :))

Már csak azt kellen kimérni, melyikkel eszik kevesebbet.

Én azt vélelmezem, a 40W-os hatásfoka jobb, mert a fajlagos terhelése nagyobb. De rámérni nincs lehetőségem. mindenesetre pc-m még ilyen keveset nem evett... minden hónapban nekem 2000FT mínusz március óta a villanyból (75W táp mellett)
:K

THX neked AMD!!!
:R

ui1. azóta sem cseréltem vissza a régi tápot!

ui2. van olyan progi, úgymond terhelés teszter, ami mindent, mi pörög, forog, számol egyetlen klikkre a maximumra tudja járatni?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3536) csongi válasza Tomix24 (#3533) üzenetére


csongi
veterán

Nem semmi :) Mentem az írást.
De ezt a All Control Panel Items-t merre találom?

(#3537) raidx válasza csongi (#3536) üzenetére


raidx
őstag

Magyar nyelvű Win esetében: Start menü, Vezérlőpult, Programok eltávolítása, Windows szolgáltatások be- és kikapcsolása.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#3538) raidx válasza csongi (#3536) üzenetére


raidx
őstag

Magyar nyelvű Win esetében: Start menü, Vezérlőpult, Programok eltávolítása, Windows szolgáltatások be- és kikapcsolása.

Ebből miért lett kettő?

Ja! Én a Panda Cloud Vírusirtót használom mióta létezik (béta tesztelő voltam)! Valahol a felhőbe végzi a dolgát! A gépet szinte semmivel nem terheli és eddig nem okozott csalódást.
Ja! Az ingyenes verziót használom! Semmi állítgatást nem igényel.

[link]

Semmi köze a másik Panda vírusirtóhoz!

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#3539) korcsi


korcsi
veterán

Az mennyire gáz ha router mögött tűzfal és vírusírtó nélkül megy a gép?
Csak torrent és xbmc fut rajta! Nem asztali felhasználásra van.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#3540) csongi válasza raidx (#3538) üzenetére


csongi
veterán

Nálam a NOD32 megy, nekem bejött.

korcsi: Router mögött a tűzfal nem fontos, de egy vírusírtót tegyél fel.

(#3541) MZperX75 válasza Tomix24 (#3533) üzenetére


MZperX75
addikt

thx! :C :K

(#3542) Tomix24 válasza korcsi (#3539) üzenetére


Tomix24
addikt

Ha az User Account Control (UAC) be van kapcsolva, és a windows saját tűzfalát sem piszkáltad, és ez mellett a Defender is ott van alapból. Akkor ha nem installálgatsz olyan progikat amit Crack-elni kell pl, nem keresel serialokat a neten, akkor nem lesz gond.

(#3543) raidx válasza Tomix24 (#3542) üzenetére


raidx
őstag

Egy vírusirtó nem árt azért! Sok weboldal próbál piszkoskodni az oldal üzemeltető tudta nélkül. A Win 7 tűzfala már figyeli a Ki/Be forgalmat. Nem olyan bugyuta mint az XP-jé volt.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#3544) Tomix24 válasza raidx (#3543) üzenetére


Tomix24
addikt

Ja tudom, de az UAC nem engedi elindítani a hívatlanúl bejövőket, akár fejen is állhatnak ;)
Kell hozzájuk a User engedélye/kattintása. Én mindent elindítok amit csak lehet, így nem árt egy agresszív viruskereső :DDD

(#3545) korcsi válasza Tomix24 (#3544) üzenetére


korcsi
veterán

UAC kilőve, tűzfal kilőve :D addig böngészgetek amíg felrakok mindent ami kell.
Azért egy minimál avastot kapott!

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#3546) Lajkó válasza Tomix24 (#3533) üzenetére


Lajkó
őstag

Nekem 64bit-e Win7 Ult. van fent minden piszka nélkül, de a proc. terhelés 0-2% között mocorog alapon. Nincs semmiféle vírusirtó a gépen, viszont megy a μtorrent 1.8.5, msn, stb., és még az Automatikus indításnál sem piszkáltam egyenlőre semmit! Lassan áll fel a rendszer, de stabil!
Ezért egy amolyan előtte-utána (Duci-Gebe) tesztet megnéznék, hogy valós-e az a gyorsulás!! :R

(#3547) csongi


csongi
veterán

Beállítottam a dolgokat, de ez történt utána. Mit kellene vissza állítani?
[link]

Lajkó: Érezhetően fürgébb lett.

(#3548) Tomix24 válasza Lajkó (#3546) üzenetére


Tomix24
addikt

:D Ami biztos,hogy halkabb lett a gépem, nem hallom már a ventit hosszabb böngészgetés után sem, mert tényleg csak az futott ami kellett, nem ment pl a töredezettségmentesítő a háttérben(win7 szerzemény) :DDD Persze gyors is, de hogy mennyivel? Legközelebb lemérem az időket :)

[ Szerkesztve ]

(#3549) Tomix24 válasza csongi (#3547) üzenetére


Tomix24
addikt

Amiket írtam azok csak a jéghegy csúcsai, és a finom beállítások. A durvábbaknál lehet pár anomália, de ilyet nem láttam még :) (elvben nem változtathatnak pl a Media Player dolgain) Én is ezt használom.

A III. lépésig egyik sem gázosít, a Tweakerek után csinálja ezt?

Vagy esetleg ez:
- Nem használt beépített windows összetevők eltávolítása:
All Control Panel Items/Programs and Features/Turn Windows Features Ono r Off
Itt uninstalálhatod például a Windows Media Center

Ha használod,akkor ne lödd ki.

De lehet segít a Codec install: ac3 filter

[ Szerkesztve ]

(#3550) raidx válasza csongi (#3547) üzenetére


raidx
őstag

Directx 11-et kell telepíteni!

[link]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD Brazos (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.