- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Azonos árketegóriájú (105-110.000 Ft-os) relatív olcsó telefonok kamerái
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Lalikiraly: SÜNI energiaital.
- sziku69: Szólánc.
- Rap, Hip-hop 90'
Új hozzászólás Aktív témák
-
Klikodesh
senior tag
válasz
ittakary #17199 üzenetére
Pont az a normalis rendszerem van es gariztatas alatt all a VGAm, Phantom cooleres de igy is csak nezek mennyivel halakabb a gep nelkule.
Annyira kezd tetszeni a dolog hogy szivesen rafizetnem a vga arat pluszban a 4770kra egy jo apuert mert az elobbinek a jelkepes vga utanzata csak diavetitesre kepes 1600pn.
S nem hiszem hogy intel versenykepes lesz egyhamar, lehet nem is akar...
De ahogy elnezem amit tudni lehet AMD apu fronton inkabb 2016ra lehet szamitani mint nagy apu evre, talan addigra a DDR4 ram is emberi aru lesz. De addigra mar ugyi 4K vagy 21:9 es monitoron leszek.
Arra gondolom meg nincs sok esely hogy apuk 4Kn hasznalhatoak legyenek belathato idon belul.Bar ha az AMD 300 as sorozata tenyleg gyari vizzel jon lehet megmenti a jovo evet.
Mondjuk az alaplapok gyakran abszolut folosleges dolgokkal novelik az arat 80w os procira 20+ fazis es tarsai, es az extra felar semmiben nem nyilvanul meg vegul meg tuningban sem fog eszrevehetoen jobban huzni a proci leg/vizhutessel. Elhiszem, hogy LN2 eseten ez mas de az meg az extreme alaplapok kozul is 100/1000 bol ha egy lat extrem hutest, apunal meg gondolom annyi se.
Az i7 2600 nem jo pelda mert lockolt es a 4.1 et akar alulfeszelve is tudjak, szerintem mar tenyleg nagyon alja cucc kene hozza hogy ne menjen.
Ezen az alapon viszont ha azonos a proci a magasabb kategorias sem igazan eri meg A Thunderbird 1700 es 2400 ak kozott szinte semmi differencia nem volt max ocban, talan 2600 volt a max az elobbin es 2700 az utobbin ami megfordult a kezemben.
Az apuknal gondolom ez nem all mert konnyen vagnak ki par feldolgozo egyseget a szegmentalas erdekeben, bar az meg mindig jobb mint azert fizetni, hogy ne gany paszta keruljon az IHS ala egy ev fejlesztes eredmenyekepp.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
AMD "Trinity" APU topik
- FM2 tokozás
- Négy vagy két mag
- Integrált DX11 Radeon GPU
- Integrált PCIe 2.0 vezérlő
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes "K" modellek
* Trinity (Piledriver & VLIW4):
A10-58xx/57xx, A8-56xx/55xx, A6-54xx, A4-53xx
- Autós topik
- Beperelték az Apple-t a részvényesei, mert túlzott az AI-fejlesztések kapcsán
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Synology NAS
- Itt a legkisebb asztali GeForce RTX 50-es VGA
- PlayStation 5
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Parfüm topik
- Adguard Premium (Android, PC és egyéb rendszerekre, valamint böngészőkhöz)
- További aktív témák...
- Intel Core I9 14900KF - 24mag/32szál - Új, 1 év garancia - Eladó!
- Intel Core Ultra 7 265 /// Bontatlan, Teljesen Új // Üzletből, Számlával és Garanciával
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 5 9600X Processzor!
- Eladó Intel i7-6700 Processzor Hibátlan Működés!
- Ryzen 5 9600X /// Bontatlan // Üzletből, számlával és Garanciával!
- MSI CYBORG 15 A13V
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 16 M4 Pro 24GB RAM 512GB SSD - garanciával hibátlan működéssel
- DELL PowerEdge R730xd 26SFF rack szerver - 2xE5-2680v3 (24c/48t, 2.5/3.3GHz), 64GB RAM, 10G, H730p
- 135 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550M R5 5600 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB Kolink Observatory LM RGB 600W
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged