Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-06 17:04:36

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló! Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, és használd a keresőt!
Az összefoglalóban pár helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek! gyűrű

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) pkaresz válasza kezo0 (#8798) üzenetére


pkaresz
senior tag

:K :K

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#8802) zotyorage válasza kezo0 (#8798) üzenetére


zotyorage
újonc

Nekem nem töltötte le, az HBO Max app ugyan kirak egy download gombot, de utána azt írja, hogy nem található ilyen app a store-ban, amit pedig kézzel tettem fel az APKMirror-ról az ugyan elindul, de lassú és kezelhetetlen.

(#8803) pkaresz válasza zotyorage (#8802) üzenetére


pkaresz
senior tag

A stick, appok, keresés, video tv, nem is kell beírni ott a Max ikon.
Letölt bejelentkezik, használ.
Nálam így volt.
Jah a HBOMax ot töröltem, uninstal, elötte.

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#8804) gyűrű


gyűrű
Topikgazda

A kézzel felrakott hbomaxot töröljétek. :)

(#8805) pkaresz válasza gyűrű (#8804) üzenetére


pkaresz
senior tag

:K :K

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#8806) kzkz válasza kezo0 (#8798) üzenetére


kzkz
őstag

Nekem azt írja egy 4K Max gen 2. és egy 4K 1. gen-en, hogy Unavailable, pedig a kompatibilis eszközök között ott vannak a listában, mégse engedi telepíteni! A régi HBO Max-ot uninstalláltam.

Május 21 az app utolsó verziója az appstore szerint..

(#8807) zolikaDB válasza gyűrű (#8804) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mehet is az összefoglalóba :D

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#8808) Imi1981


Imi1981
veterán

Először elfelejtettem törölni a hbo maxot így nem sikerült a MAX telepítés . Majd hbo max töröltem és újraindítottam a fire tv 4k max gen2-t és gond nélkül felment a max és működik is rendesen. Most már ezzel se kell mokólni.

(#8809) racing74


racing74
csendes tag

Én az áruházból nem tudtam letölteni, azt írta, hogy az app nem elérhető, régió/országváltással sem sikerült. Viszont a apkmirror-ról letöltött és telepített verzió (talán május 8.) meglepően gyorsan és egyszerűen lejött, tökéletesen működik, de a régit törölni kell és az újra be kell jelentkezni. Két stick-ünk van, mindkettőn így csináltam. Az új alkalmazás gyorsabb mint a régi.

(#8810) zotyorage válasza pkaresz (#8803) üzenetére


zotyorage
újonc

Köszi, ez volt a megoldás, a kézzel felrakott HBOMax-ot, és a szintén kézzel felrakott Max appot is töröltem és utána már engedte a store-ból telepíteni, működik is.
Köszönöm.

(#8811) pkaresz válasza zotyorage (#8810) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szívesen! :)
Nm.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#8812) gabo01


gabo01
senior tag

Hátha valakit érdekel. Most kérdeztem meg a MAX ügyfélszolgálatot, hogy a 33%-os kedvezmény átvihető-e a prémium csomagra? Ezt a választ kaptam:
"A 33% kedvezmény csak a havi díjas Standard csomagra vonatkozik. A 33%-os kedvezmény nem vihető át más csomagra. Nem kombinálható más előfizetési csomaggal." :O

Pedig jó lenne a 4K és az atmos is de az 1870Ft-os kedvezményes standard a 3890Ft-os prémiummal szemben elég aránytalannak tűnik. :W

(#8813) koncsik válasza gabo01 (#8812) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sajnos ez van a felhasználási feltételekben is :(

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8814) gabo01 válasza koncsik (#8813) üzenetére


gabo01
senior tag

Ezen még finomíthattak volna. Nem hiszem, hogy sok kedvezménnyel rendelkező standard csomagos előfizető váltana fel több mint dupla havi díjért a prémiumra! :F

(#8815) koncsik válasza gabo01 (#8814) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8816) zseko


zseko
veterán

Ritka fos keresője van az amazonnak.
Beírtam az appstore-ba hogy Max, erre kiadta az HBOGo-t és a HBO Max-ot... :U
Próbáltam böngészőből, na az még ótvarabb megoldás. Közben keresés alatt kiderült, hogy nincs is régió beállítva a stickhez, így beállítottam Magyarországot, majd adtam egy restartot neki, így végül megjelent a Max. Telepíteni persze nem telepíti, mert

App not Found
The app you are looking for could not be found.

:U

Úgy néz ki, hogy gyakorlatilag semmit nem tudok telepíteni - játék, egyéb, stb. - mivel mindenre a fenti hibát adja vissza.
Régebben egyébként a 1-click-es baromsága miatt nem telepített semmit, ez most legalább új...

#8817 gyűrű akkor adok neki még pár resetet hátha az is segít... :D

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#8817) gyűrű válasza zseko (#8816) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Lehet hogy kell kis idő míg végigfut a régió beállítás az amazon szervereken. Biztos nálad is elérhető lesz.

(#8818) blakey válasza zseko (#8816) üzenetére


blakey
titán

Nekem keresni sem kellett, a főoldalon az ajánlott alkalmazások között szerepelt, egyszerűen telepítettem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8819) zseko válasza blakey (#8818) üzenetére


zseko
veterán

Miután állítottam be régiót, már nekem is.
Viszont továbbra sem telepít semmit.

HR24.hu

(#8820) mikrofon válasza kezo0 (#8798) üzenetére


mikrofon
veterán

Nekem inkább az a bajom, hogy eddig 1.600HUF/hó -ért néztem 4K ban, most meg növekedett párszáz HUF-ot az ár és 1080p lett a felbontás. Míg a 4K DV + Atmos minőség 3.900HUF/hó... Ez az énszememben brutális drágulás.....

#8812 @gabo01 így én le is mondtam. Nem fogom a 4k tartalmakat HD-ban nézni úgy hogy fizetek is érte. A 2,44- szeres árat ugyan azért a szintért pedig nem nyelem le, mert ez gáz szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#8821) blakey válasza mikrofon (#8820) üzenetére


blakey
titán

Olyan sok tartalmat nem néztél 4K-ban, úh. sokat "nyerhetsz", ha maradsz a standard csomagnál. Ha képesek lesznek a 4K tartalmak arányát 60-70%-ra növelni, akkor lesz értelme a csomagváltásnak. A jelenlegi 4K arány nagyon minimális. Vannak jó filmek, tegnap is megnéztem egy érdekes filmet (Válság), ami 1080p volt és AC3, szóval semmi DV, Atmos. Netflix, Prime, Apple TV+ esetében bőven van 4K HDR/Dolby Vision, Max esetében egy picivel jobb, mint a SkyShowtime, de kb. ugyanaz. Ha jók a filmek, akkor szórakozásnak megfelel. Több pénzt ezért nem érdemes áldozni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8822) mikrofon válasza blakey (#8821) üzenetére


mikrofon
veterán

Kb ugyan azt írtad mint mint amit gondolok... Azzal is egyetértek, hogy jó filmek HD-ben is jók tényleg!
Csak jövő hónaptól már ez is 1.900HUF lesz ez a standard is. Tehát nekem az elvvel van bajom, tehát azzal hogy 18,75%-os áremelkedés és a szolgáltatás minősége pedig visszaesik (4K=>HD).

(#8823) blakey válasza mikrofon (#8822) üzenetére


blakey
titán

Én még megvárom, hogy mi lesz, mert ha a filmek jók, és nem változtat a szolgáltatóm az áron, akkor valószínűleg marad, ha változtatnak, akkor lemondom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8824) kokokka


kokokka
őstag


Orvosolható vagy várnom kell vele?

(#8825) divan válasza kokokka (#8824) üzenetére


divan
senior tag

Próbálj ki egy újraindítást, ha még nem volt. Ha igen, és nem jó, akkor várj.

(#8826) mikrofon válasza kokokka (#8824) üzenetére


mikrofon
veterán

Lokalizációt is ellenőrizd itt, hogy magyar legyen: Country/Region Settings

[ Szerkesztve ]

(#8829) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Nekem is működik a Max, egyből elérhető volt :)

(#8832) zseko válasza gyűrű (#8831) üzenetére


zseko
veterán

Nem baj, akkor töröld, átírtam itt.

Nálam egy óra után sem lehetett nem hogy a Max-ot, de semmit sem telepíteni valamiért, így kapott egy FR-t és most már működik, 'csupán' újra le kellett töltenem mindent és bejelentkezni mindenhova...

Szerencsére mostanra már elég jól meg van oldva ez, így sehová nem kellett jelszót beírnom, csupán mobillal elindítanom az épp aktuális appot ugyanazon a wifin, így a leglassabb része az egész visszajelentkezéseknek a stick sebessége volt.

Egyedül a SkyShowtime appot kell majd valahogy rátennem.

Tényleg, ezt nem akarják végre megoldani, hogy ne így kelljen rámókolni a SkyShowtime-ot, hanem normálisan telepíthető legyen?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#8833) koncsik válasza mikrofon (#8820) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én még kivárok...igaz itt off, bocs, de érdekes: standard antigo az előfizetésem, fire tv-n full hd/2.0 a hang. Ellenben apple tv-n 4k hdr/dolby atmos (a fire tv a tv-be van dugva, az apple tv oppo 203-ba, de gondolom nem ezen múlik).
@Blakey megnéznéd az apple tv-den, mi a helyzet? (megfelelő topikba is beírom) :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8834) gyűrű válasza koncsik (#8833) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Nálam is ugyanazt mutatja (standard antigo) .
Minden eszközön (Tv, android box, stick)
4k dv atmos.
Nem tudom milyen előfizetés.. (a lányomé..)

[ Szerkesztve ]

(#8835) kokokka válasza mikrofon (#8826) üzenetére


kokokka
őstag

Ez volt a megoldás. Köszönöm szépen!

(#8836) koncsik válasza gyűrű (#8834) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Fire tv-n is? Gondolom appstore-ból van a Max? Érdekes.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8837) kokokka válasza gyűrű (#8834) üzenetére


kokokka
őstag

Nekem standard. 4K Atmos most is. 31.én lesz a következő automatikus fizetés, akkor kiderül szerintem.

(#8838) koncsik válasza koncsik (#8833) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Vissza az egész. Fire TV is 4k DV/DA a Max. Nem tudom előbb mi lehetett. Akkor tényleg az előfizetés dátummal lesz összefüggésben. Június 9.-én kiderül, szomorú leszek, ha 400 Ft-tal emelkedik a díj, a minőség meg lemegy full HD / 2.0 DD-ra...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8839) kzkz válasza kokokka (#8824) üzenetére


kzkz
őstag

Nálam ugyanez van két sticken is. Újraindítás se segített...

Átállítottam németről magyarra a régiót, újraindítás, de utána se tudtam telepíteni, és még az a rész is eltűnt, ahol felsorolta a kompatibilis eszközöket...

[ Szerkesztve ]

(#8840) kzkz válasza kzkz (#8839) üzenetére


kzkz
őstag

Lehet csak várni kellett kicsit, most sikerült telepíteni l!

(#8841) kokokka válasza kzkz (#8840) üzenetére


kokokka
őstag

Kb.5-10 perc volt mire engedte. Restrat kellett előtte.

(#8842) mikrofon válasza koncsik (#8838) üzenetére


mikrofon
veterán

Mindenki kapott korábban egy emailt. Abban benne van pontosan, hogy mikor mi változik.

(#8843) koncsik válasza mikrofon (#8842) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8844) mikrofon


mikrofon
veterán

Nem kinek mit írtak, hogyan alakul a Max csomagja?
Illetve ki milyen minőségben látja a Dűne 2-t?

(#8845) lemmy9 válasza mikrofon (#8844) üzenetére


lemmy9
őstag

Dolby Vision/Atmos nálam. Éves előfizu.

Szerintem!

(#8846) mikrofon válasza lemmy9 (#8845) üzenetére


mikrofon
veterán

Hát neked igazán jó akkor ...
Én sok sok éve vagyok hűséges előfizetőjük meg hbo go volt mikor kezdtem de havi szinten fizettem mert annak idején így volt járas.... nekem a havi ciklus tegnap járt le így nekem felment a havi díj 1.900-ra a minősége pedig lement HD-ra. Kiprobáltam hogy a prémiumra is vonatkozik-e a 33% kedvezmény de semmi. Csak akkor van kedvezmény ha évesre fizetek elő mert így "csak" tíz hónapot 39e-t kell fizetni....
Tehát nálam a gyakorlat megerősítette azt amit előtte emailben írtak...
Igazán szívás és igazán igazságtalannak tartom... Pedig próbálok a legális média fogyasztásra törekedni, de így nagyon nehéz....

(#8847) HWSW válasza mikrofon (#8844) üzenetére


HWSW
tag

Nekem 1590/hó és 4K. Ha így marad, én is maradok, ha nem, megyek.

Szerk.: most néztem a levelet, júli 23-tól fog emelkedni, és valszeg akkor én is átkerülök a HD csomagba (standard).

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#8848) blakey válasza HWSW (#8847) üzenetére


blakey
titán

Én egyből HD-ba kerültem, mindegyik eszközömön csak HD érhető el.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8849) koncsik válasza HWSW (#8847) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem is 4k/DV-DA (még)
Érdekes az előfizetés részen, lehet csak hiba (sajnos) Illetve gondolom, maga az előfizetés szűnik meg és raknak át a Standard-ba (2790 grrrrr) vagy kedvezménnyel 1850?

Előkotrom az e-mailt... zavaros így. :B Bocs.
Ápdét: meg is van:

Tehát nem június 9.-ét, hanem július 23.-át kell izgatottan várnom?
És ha csomagot váltok, ugrik a kedvezmény :W (Sajnos ez van a felhasználási feltételekben is :()

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8850) mikrofon válasza koncsik (#8849) üzenetére


mikrofon
veterán

De hogy jót is írják... a Max fejlődött a hbo Max-hoz képest!
Pár hete néztem végig az alábbi két sorozatot a hbo max-on.: Tokyo Vice és 11-es állomás. Akkor mind a kettő HD+5.1 minőségben volt fent most viszont a Max prémium csomaggal mind a kettő 4k DV + Atmos. Valószínűleg vannak még tartalmak amik prémiummal tényleg jobb minőségük... De szerintem az éves közel 40e sok.

Én amúgy várom azt amikor elő áll valamilyen független szolgáltató aki azt mondja hogy itt a nagy csomagom amit ha havonta fizetsz akkor az összes streaming szolgáltatót nézheteted DV + Atmos minőségben.
Mert az hogy jelenleg éves szinten ha össze számoljuk hogy az összes streaming szolgáltatás mennyiben kerülne akkor az azért már elég magas összeg meg akkor is ha valaki gond nélkül megteheti....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.