Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Amazon/Ebay cuccok

Hozzászólások

(#1) Ultra-SCSI


Ultra-SCSI
csendes tag

Hello mindenki.

Az lenne a kerdesem a kedves forumozo kollegakhoz, hogy Amazon es Ebay-es cuccok forgalmazasat szeretnem megkezdeni MO.-n az erdekelne hogy milyen erdeklodes lenne ra?!

Alapvetoen az Amazon es Ebay nem kuld cuccokat MO.-ra mindeki tudja hogy miert (nem regisztralt level a postan, ami el tud veszni es neha el is veszik) de ettol meg a teny az teny nem kuld.

Hogy miket forgalmaznank? PL: KONYVEK AMIK OTTHON NEM KAPHATOK, DVD-K, ORAK, EGYEDI CUCCOK, stb...

A felallas a kovetkezo lenne a Vevo elkuldi a rendelest "Amazonrol" a megadott szerverre majd az en cegem teljesiti a Vevo kereset megrendeli/hazakuldi regisztralva, stb....Mindenki happy!

Az arak neha elkepesztoen alacsonyak tudnak lenni meg postakoltseg es nemi haszon ellenere is. (Az akcio az tenyleg akcio)

Szoval ha kell valakinek cucc Amazonrol vagy Ebay-rol az batran irjon, mert erdekelne hogy milyen dolgok kellenenek es kellene-e egyatalan.

A linkek a kovetkezok a csemegezeshez, ha lehet ilyet mondani:

[link]

[link]

Termeszetesen higgadt hozzaszolasokat kernek. :C

Meg nem uzemelunk, de hamarosan fogunk! (legalabb is remelem, ha az igenyek ugy mutatjak)

Koszonettel:
Laszlo

Asszem ezt hivja a nagykonyv piackutatasnak vagy mi! :DD

(#2) koxx válasza Ultra-SCSI (#1) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az ebayes eladók nagy része postáz Mo.-ra, de ha jól tudom akkor az amazon is. Egyébként biztos lenne rá igény.

(#3) RAM


RAM
őstag

nem rontom a boltot :)

[ Szerkesztve ]

Csak tisztán

(#4) Thulcandra válasza Ultra-SCSI (#1) üzenetére


Thulcandra
senior tag

MEH?

Amazon postáz magyarországra.

Ebay meg nem postáz sehova, ott az Ebay -en áruló illető dönti el, hogy hova postáz és hova nem.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#5) @rglaaf válasza Ultra-SCSI (#1) üzenetére


@rglaaf
veterán

Yahoo Shopping- ról tudsz intézni?

PSN:BiZzare_0 ️

(#6) Ultra-SCSI válasza @rglaaf (#5) üzenetére


Ultra-SCSI
csendes tag

Persze tudok a yahoo-rol is rendelni. :D

Koszonom a valaszokat mindenkitol.

Az alap otlet nemileg a tekozlo homarrol jott, mert nagyon sokan panaszkodtak hogy elvesznek a cuccok az Amazonrol. Ezenkivul tolem is rendeltek ismerosok konyvet hogy kuldjek haza, mert nem tudtak megvenni.

Az Amazon Magyarorszagra sajna nem postaz mar ha jol tudom, de nem akarok senkit sem elkeseriteni. A megtortent visszaelesek miatt.

Az Ebay szinten nem. A cuccok nagy resze nem megy Magyarorszagra, csak reszletesen el kell olvasni a hirdetest. Persze van sok Kinai ceg aki kuld, de eleg nagy esely van ra, hogy nem erkezik meg a cucc, vagy hogy nem az jon meg amit megvettel.(sajna en is jartam igy)

Na szoval koszonom meg egyszer mindenkinek! :C

Udv.

Laszlo

(#7) Ultra-SCSI válasza Thulcandra (#4) üzenetére


Ultra-SCSI
csendes tag

Persze nem az Ebay postazza a cuccot, hanem az elado, de ez reszlet kerdes.
A vevok nem nagyon adnak el sima bankkartyara sem csak paypal-ra.

Ebay = Angol Vatera. Csak egy picit talan komolyabb mint a mi vaterank.

(#8) Ultra-SCSI


Ultra-SCSI
csendes tag

Itt egy pelda az akcios cuccra Amazonrol:

[link]

Ez pontosan fel ar es a masodik az eladasi listan a JAVA programozasi konyvek kozott.
Mondjuk ez pont nem egyedi konyv, mert kaphato JAVA konyv otthon.

Viszont a PC-s konyvek nagy resze angolrol van forditva.
Ezzel tutira az eredeti lesz a kezedben es jo aron.

Egy masik pelda:

[link]

Ez egy C# konyv .

Ahogy latjatok gyakorlatilag mind "kiegett" programozoi nyelvek. :DD

Udv.

Laszlo

(#9) KMan válasza Ultra-SCSI (#8) üzenetére


KMan
őstag

privi ment.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#10) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Nagyon jó ötlet. Pont most néztem, hogy milyen jó könyvek vannak ebayen potom áron. Biztos meg foglak keresni vizsgaidőszak után :K

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#11) L.T. válasza Ultra-SCSI (#1) üzenetére


L.T.
aktív tag

Van már ebay topic a PH-n itt. Az igen elterjedt ebay-es fizetésről a Paypalról meg itt olvashatsz!

(#12) @rglaaf válasza Ultra-SCSI (#1) üzenetére


@rglaaf
veterán

hi yahoo shoppingról kéne nekem ez a cucc link

PSN:BiZzare_0 ️

(#13) _Yvorl_ válasza @rglaaf (#12) üzenetére


_Yvorl_
tag

This item is currently not available.

ezt irja
szerintem ebayen keress rá

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#14) _Yvorl_ válasza @rglaaf (#12) üzenetére


_Yvorl_
tag

ebayen

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#15) KMan válasza KMan (#9) üzenetére


KMan
őstag

up hatha jelentkezik vmikor.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#16) bLaCkDoGoNe válasza Ultra-SCSI (#6) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az Ebay szinten nem. A cuccok nagy resze nem megy Magyarorszagra, csak reszletesen el kell olvasni a hirdetest. Persze van sok Kinai ceg aki kuld, de eleg nagy esely van ra, hogy nem erkezik meg a cucc, vagy hogy nem az jon meg amit megvettel.(sajna en is jartam igy)

Ne haragudj, de ez így ebben a formában nem igaz. Az Ebay (mint már előttem is írták) senkinek nem postáz semmit. Az egyes eladók döntik el, hogy küldenek-e Mo-ra csomagot, vagy nem. A többség küld. Pl. az angol ebay-ről nagyon sokan, az usákoktól is kb. az eladók 50%-a. Az pedig, hogy Kínából jön-e pl. a cucc, nem feltétlenül hátrány, ha valaki ésszel vásárol, nem verik át, és azt kapja, amit megrendelt. Teljesen mindegy, honnan jön az áru.
Ami gond tud lenni, hogy néha a vásárolt áru értékének 2x-3x a postaköltség, ami aránytalanul sok tud lenni.

Az pedig, hogy PayPal-lal lehet szinte mindenkinél vásárolni szerintem nem hátrány, hanem előny. Biztonságos, és az esetek nagy részében biztosítva vagy a csalások ellen. Ráadásul nem ördöngősség PayPal számlát csinálni, bármilyen dombornyomott bankkártya jó lehet hozzá (kivéve talán az ilyenolyan "internet kártyákat").

Üdv!

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17) @rglaaf válasza _Yvorl_ (#14) üzenetére


@rglaaf
veterán

Sajnos ez cd de nekem a DVD kellene amazonon sincs amazon

PSN:BiZzare_0 ️

(#18) _Yvorl_ válasza @rglaaf (#17) üzenetére


_Yvorl_
tag

Igen sajnos mar rajottem en is. hat vadaszni kell sorry

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#19) nRu3


nRu3
addikt

Pont ezen gondolkodom hogy az usabol hozni cucokat, rendszeresen, amire lenne igény, szálitás megoldva rendszeresen, csak mit? hogy haszon is legyen rajta és jó áron maradjon :U

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#20) Tommy-boy


Tommy-boy
újonc

Hali. Még új vok itt, de engem is érdekelne a dolog. Tudsz az amazon.de-ről is rendelni? Mert onnan kéne két maxi.

(#21) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Amazon postáz Magyarországra, kivétel számítógépes szoftverek, meg egy-két apróság. Könyvet, CD-t, filmet rendszeresen veszek, rendeléstől számított négy-öt napon belül meghozza a postásunk (néha három). Ez új cuccokra érvényes. Árulnak rengeteg terméket használtan is, ezek viszont magánszemélyekhez kötődnek, így velük kell alkudozni a részletekről. Ez esetben tehát egyéntől függ, hogy el tudja-e Mo.-ra postázni, avagy sem. Utóbbi eset már nagyban hasonlít az e-Bayre, felteszem, ott is nagyjából így működhet (bár onnét még nem rendeltem).
Fontos még tudni, hogy a rendelt termékekre egyszeri csomagolási költséget számítanak fel, ez könyveknél több, kisebb (és főleg könnyebb) termékeknél, mint a CD, DVD pedig kevesebb. Érdemes úgy kalkulálni vásárláskor, hogy a fizetendő illetékeket is hozzá kell még számolni, ez ugye nálunk a 20% áfa. Ha vegyes a csomag, akkor a benne levő legnagyobb díjkategóriás termékhez igazítják a csomagolási költséget.
Tehát végsősoron nincs semmi hókuszpókusz, megrendeled, Amazon lepasszolja a magyar postának, postásnéni pedig hozza a küszöbhöz. Akármilyen rosszakat hallottam általában a postáról, meg kell mondjam, eddig valamennyi küldeményt hiánytalanul megkaptam, lehet, máshol nem ennyire szerencsések a körülmények, nem tudom. Az eredeti felvetés akkor lehet jogos, ha valaki olyan terméket szeretne, amit az Amazon tényleg nem postáz ki (lásd feljebb), vagy csak egyes országokban hozzáférhető, de oda meg extra nyelvismeret, stb kellene. Az biztos, hogy öt-hat éve én is örültem volna egy ilyen lehetőségnek, de manapság egy kis utánajárással bárki el tudja magának intézni. Szigorúan csak szerintem.

ui: a 180k Huf-os karórámat is így rendeltem, csak nem az Amazontól, hanem egy másik angol cégtől, szóval kitartás ;)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#22) lúzer válasza Dr.F.E.R.I. (#21) üzenetére


lúzer
veterán

180 ezres órát netről?
bátor vagy :DDD

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#23) Tommy-boy


Tommy-boy
újonc

Segítsen valaki, az amazon.de-nem fogadja el a rendelésem, fen akad a szállítási címnél mindig :(

(#24) lúzer


lúzer
veterán

kicsit el vagyok veszve ezen az amazonon, ezt dobta a kereső
ezt szállítják Mo-ra és mennyi?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#25) lúzer válasza lúzer (#24) üzenetére


lúzer
veterán

Jól értem?

egységes szállítási árak, ez ms mint az ebay, egységes rendszer?

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#26) lúzer


lúzer
veterán

És komolyan pár dollár a szállítás??

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#27) viharhozo válasza lúzer (#24) üzenetére


viharhozo
addikt

Elvileg nem szallitjak ide.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#28) lúzer válasza viharhozo (#27) üzenetére


lúzer
veterán

Köszi!
És ha hagy eljutni a kártyaszám megadásáig, akkor az említett terméket szállítják Mo-ra?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#29) viharhozo válasza lúzer (#28) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem tudom, erdemes-e olyannal probalkozni, amire egyertelmu nemet mond a leiras.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#30) lúzer válasza viharhozo (#29) üzenetére


lúzer
veterán

köszi az infót

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#31) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Helló mindenki!

Amazon.com-on találtam ezt az mp3 lejátszót:
[link]
Valahol olvastam, h 50$ alatt nem foglalkoznak a cuccal, de felette hozzácsapnak minden jót. Tudna nekem valaki arról mondani valamit, h mire én megkapom mennyivel nőne meg az ára?
Miket pakolnak rá, vagy rápakolnak egyáltalán valamit, vagy hogy működik ez?

Előre is köszi a választ!
Aidan

(#32) Aidan85


Aidan85
aktív tag

UP

(#33) viharhozo válasza Aidan85 (#31) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem szallitjak hozzank.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#34) Gismo


Gismo
addikt

Részemről erre lenne igény [link]
Mi lenne ennek a teljes költsége?

(#35) Winner_hun válasza Gismo (#34) üzenetére


Winner_hun
félisten

30k
De a licit még tart, szóval lehet több is.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#36) Gismo válasza Winner_hun (#35) üzenetére


Gismo
addikt

behozatallal mindennel 1ütt?
köszönöm a segítségedet!

(#37) Winner_hun válasza Gismo (#36) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az akkori ár szerint igen, még a PayPay kezelési költéségét is beleszámítottam.
A vége ~38k+PayPal tranzakció ára lett. Mo-i postázással számolva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#38) LOTR


LOTR
addikt

hi
amazonról szeretnék rendelni (napszemüvegeket), azt hol találom meg, hogy mit hoznak mo-ra és mit nem?
mert itt előttem írták, hogy ezt meg azt nem szállítják ki... - vagy ez az elmúlt néhány hónapban változott?
köszi

One Ring to rule them all

(#39) salam


salam
csendes tag

FIGYELEM! Olyan emberkét keresek aki aktív ebay felhasználó és írói vénával rendelkezik! :) Aktív ebay vásárló és eladó, nagyon jól ismeri az ebay használatát és felépítését profi szinten! Egy weboldalhoz kellene leírást készíteni, cikkeket, FAQ, rendelés menete, eladás stb... ha komolyan gondolod és úgyérzed el tudod vállalni a munkát garantálom jól megfizetem! Írj egy pár sort magadról ha érdekel a dolog az ebayleiras@freemail.hu címre! Köszönöm.

(#40) Winner_hun válasza salam (#39) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#41) BenJoe


BenJoe
senior tag

Sziasztok!

Amazonon a refurbished az mit jelent? Mert Cowon S9 lejátszót találtam nagyon kedvező áron... csak nem tudom, hogy ez újracsomagoltat, vagy mit jelent? :F A gyárban hibás terméket megjavítják, és azt adják el így? Érdemes megvenni?

BenJoe

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#42) Winner_hun válasza BenJoe (#41) üzenetére


Winner_hun
félisten

Felújított.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#43) juliabrilke válasza BenJoe (#41) üzenetére


juliabrilke
addikt

Én vettem már nem egy ilyen terméket és semmi gond nem volt velük. Azóta is szépen mennek. (persze valamennyi garanciát adtak még pluszba rá)

(#44) runner 125 válasza Winner_hun (#42) üzenetére


runner 125
nagyúr

..nem feltétlen, az is lehet h kiállítási darab volt, valóban újracsomagolt.

De szvsz megéri megvenni őket. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#45) kem


kem
addikt

Sziasztok!

A mai napon rendelnem kellene ebayről egy laptop invertert. Találtam 4db hírdetést ami megfelel számomra. Valaki tudna nekem segíteni abban,h melyik lenne a leg megfelelőbb?
Egyes
kettes
hármas
négyes

3 dolog számít.
-minél több garancia
-gyors szállítás
-magyar paypallal tudjam fizetni, de egy angol címre küldjék (a munkahelyemre)

Ha esetleg msnen valaki tudna rám szánní 10percet azt megköszönném.

Köszi!

(#46) Winner_hun válasza kem (#45) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mindegyik Angliában van, az első kettőnél van 90 napos gar, az eladó az eladó ugyan az, a 3.-nál nincs gar feltüntetve, a 4.-nél meg csak 30 nap. Első vagy második, postázási időben nem hiszem hogy nagyon nagy különbség lenne.
Az elsőt vedd meg, ugyan az mint a második csak fél fonttal olcsóbb:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#47) kem válasza Winner_hun (#46) üzenetére


kem
addikt

Köszi. Meg is rendeltem. Remélem minél hamarabb megjön és működni is fog, mert akkor végre kapok fizut:D

Köszi!

(#48) ludsimon


ludsimon
veterán

Sziasztok!

Nem szoktam amazon-on rendelni, inkább ebay, és egyéb oldalak, ezért megkérnék valakit, hogy megnézne nekem, hogy mennyibe kerülne ennek a szállítása?

undefined

(#49) Winner_hun válasza ludsimon (#48) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amazonról nem szállítanak hozzánk.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#50) ludsimon válasza Winner_hun (#49) üzenetére


ludsimon
veterán

:F :Y

Hogy lehet? :W
Már a világ másik feléről szállítanak worldwide.

undefined

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Amazon/Ebay cuccok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.