Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik

Hozzászólások

(#1201) MiklosSaS válasza bluyoo (#1200) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Én minden gyártóra haragszom!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1202) bluyoo válasza MiklosSaS (#1201) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Egy morcos apukát halhattunk. ;]

Bazinga!

(#1203) MiklosSaS válasza bluyoo (#1202) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Reszben igen :O ....pocakfajas ON...alig alszom...anykaval fel ejszakankent ebren vagyunk. Ma es holnap utolso napok a szabadsagbol...azutan nehezebb lesz...meg a lanyomal is foglalkozni kell. A lurko elszivja az osszes energiankat....

Masreszt pedig en meg olyan alaplappal nem talalkoztam amire azt mondjak hogy 100 %-ban elegedett avgyok, mindig volt valami amit nem szerettem, nem volt ok.
Peldaul a Giga X99 SOC Champion remek alaplap, csak neha megbolondul...brutalis tuning lap, altalaban minden rendben van. De neha csak egy sima fesz allitastol is kepes olyan dologra hogy nem indul, vagy boot elott lekapcsolt...stb.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1204) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Egy erdekes alaplap. Kulonosen ha hozza a szerver minoseget/alkatreszeket, mukodnenek mig a vilagvege + 1 nap.

SuperMicro C7Z170-SQ

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1205) bluyoo válasza MiklosSaS (#1203) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Most még mosolygok rajta. De azt hiszem jövőre kapok egy kis ízelítőt. :)
Hát igen, nekem egyszerűbb a képlet. Egyszer beállítom, majd hónapokig, évekig nem piszkálom. :D

(#1204) miklosss2012
Úgy néz ki mint egy Asus lap. :)

Bazinga!

(#1206) MiklosSaS válasza bluyoo (#1205) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mikor várható? Fiú vagy lány?

Lap: igen én us arra gondoltam elõször..kell a gémer narketing.piros szín. Pedig egy visszafogott zöld jobb lett volna, de az nem csilli-villi.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1207) bluyoo válasza MiklosSaS (#1206) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Májusi fiú lesz. Már most látszik, büszke vagyok rá. :DDD
Ha rám fog hasonlítani természetben is, akkor nem sokat fogunk aludni. :)
Ötvözve azzal, hogy nappal-éjszaka váltott 12órás műszakban dolgozom, nem lesz egyszerű.

Bazinga!

(#1208) MiklosSaS válasza bluyoo (#1207) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kell neki majd egy jó kis alaplap, azzal majd eljátszik:D

Az én fiam nyugisabb mint amilyen a lányom volt, csakhát pocakfájás....ez van, majd elmulik....jön más.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1209) bluyoo válasza MiklosSaS (#1208) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Van itthon két romos deszka (kidobás előtt). Bár már annyi játéka van, hogy alig férünk a ebben kis lakásban. :DDD
Majd jön a foga, ..... :)

Bazinga!

(#1210) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1206) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1211) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1210) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

PS-Guru: a nyákra gondoltam.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1212) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1211) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Tudom, de alapvetően a "gémer-vörös" színeket akartam eltüntetni, s hogy ne legyen túlzottan egyhangú(an fekete), jelzésértékkel kapott egy kis zöldet a PCIe-slotok személyében, hogy nyomokban "gémer" maradjon, de ne "ROG-os", s egyben a zöld szín is képviselve legyen... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1213) Mahrenburg válasza Mahrenburg (#1210) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Egyébként most kaptam pü.-t a SuperMicrotól, hogy kérek-e jogdíjat, de nagylelkűen azt írtam, hogy nem, nyugodtan színezzék át ilyenre... :DD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1214) Mahrenburg válasza Mahrenburg (#1213) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Most megint írtak, hogy mégsem tetszik nekik, ezért én fizessek jogdíjat a márkanév használatáért... :O

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1215) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1214) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Megerdemled!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1216) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1215) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Csak jelképes összeget, 1 dollárt kértek, de azért ez mégiscsak felháborító... Bedühödtem, aztán felvásároltam az egész céget, velem nem szórakoznak... :U

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1217) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1216) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na ez az! Igy kell ezt csinalni...

Akkor csinalhatnank ilyen X99-Soc Champion lapot mi is mint a gigabyte, SuperMicro minosegben! :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1218) Teaway válasza Mahrenburg (#1216) üzenetére


Teaway
veterán

„Csak jelképes összeget, 1 dollárt kértek”

Remélem, hogy laponként 1 dollárt :)

Nincs itthon csokid??

(#1219) jim bcs válasza bluyoo (#1207) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

"nappal-éjszaka váltott 12órás műszakban dolgozom"
Nem vagy egyedül :DDD

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1220) bluyoo válasza jim bcs (#1219) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Majd a munkahelyre járok esete pihenni! :DDD

Bazinga!

(#1221) MiklosSaS válasza bluyoo (#1220) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Valahogy ugy!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1222) jim bcs válasza MiklosSaS (#1221) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Majd Te is :U Nem röhög, együtt érez :DDD

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1223) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Ezzel az gyerek-Ikarusszal szállíthatnánk az három újszülött igazgatót az Igazgatótanács üléseire, s akkor nem kell külön babakocsi.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1224) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1223) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kicsi...olcsó..fail!

Kicsit jobban mozgasd meg a fantáziádat. Itt a SaSsS fiókáról beszélünk..hallhatad a telefonban is!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1225) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1224) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nem egészen, ez egy rövidített tengelytávú luxusbusz, azért fejlesztették ki, hogy a belvárosi szűk utcákban is lehessen vele manőverezni, a rövid tengelytávon kívül semmiben sem marad el korabeli testvéreitől:

Ráadásul a 325-ösből csak egyetlen példány készült, tehát az eszmei értéke vélhetően a magas vételárban is megmutatkozna, tehát nem egy "tucatáru"...
Esetleg egy dupla hátsó tengelyes megfelelne? Ebben már csak elférnétek... :

Vagy mindenki kap egy számozott repülőgépet:

______

Egy kis nyári hangulat: 1. - 2. - 3. - 4. - 5.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1226) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1225) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A repülõgép jól hangzik. Kicsike de használható!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1227) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1226) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Kis kávédaráló... De talán elfértek benne... :

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1228) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1227) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tudod, maga a gep jo...de a korcsolya palya miatt tul keskenyre sikerult az uszoda, ezert nem a kedvencem. De karpotol a 4D mozi, meg a kosarlabda palya...

Egye-fene, maradhat...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1229) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1228) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

:DDD

Megnyugodtam, akkor minden rendben, kissé tartottam attól, hogy belekötsz a mellékhelyiség csempéjének színébe... (megkönnyebbült sóhaj)

Egyelőre a repülőgépben lévő futballstadionban csak műfű van, de ez csak ideiglenes, a pingvinek most szedik fel a Királynő saját golfpályájának gyepszőnyegét, elvégre akármilyen fű mégsem boríthatja a pályát...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1230) Teaway válasza Mahrenburg (#1229) üzenetére


Teaway
veterán

Nincs véletlenül egy képed róla?

Nincs itthon csokid??

(#1231) Mahrenburg válasza Teaway (#1230) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

A mellékhelyiség csempéjéről, vagy a golfpálya gyepszőnyegének pingvinek általi felszedéséről? :D
______

Mi lett volna, ha... :Ikarus Scolo

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1232) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Felre ertes ne legyen, nem fogom megvenni!

Ez az elso olyan ASRock alaplap, amit siman bevallalnek ha alaplap kellene. Gigabyte SOC Championt megszegyenito tuning lap, es meg OC foglalat sincs rajta. Ma eloszor lattam egy halvany remenyt hogy a seggszikla is elkezdett normalis UEFI-t csinalni. Remelem igy is marad, meg szuk masfel ev es ki fogok probalni egy lapot.

Mindenesetre reszemrol nagy plussz ennek a lapnak. 5820K - 4.5 GHz-en 1.312 V-ra volt szuksege az en lapomban, visszont ebben siman mukodott 1.28 V-al... :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1233) Teaway válasza Mahrenburg (#1231) üzenetére


Teaway
veterán

Nem, hanem erről: „fel nem használt Phenom II matrica”

Nincs itthon csokid??

(#1234) bluyoo válasza MiklosSaS (#1232) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Az Asus mellett egyedül az ASRock vállal 5 év jótállást bizonyos lapjaira.
Köztük erre is. :) Tö..nek kellene a sok "gémer" reklám sz.ság, inkább ezt a vonalat követnék. :)
Persze nem fogják, a Z97 OC Formula -ra még 5 év, a Z170 OC Formula -ra már ugyan úgy 3év ...

Bazinga!

(#1235) MiklosSaS válasza bluyoo (#1234) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pedig az utóbbi 4 évben elõször mondom egy Asrock lapra hogy jó. Még az UEFI is rendben van, nem tökéletes de használható.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1236) jim bcs válasza MiklosSaS (#1235) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Beállítások után az UEFI-be 1 évbe ha 1x belenézel akkor lehet sokat mondok, neme? :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1237) MiklosSaS válasza jim bcs (#1236) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nálam nem, kéthetente elõvesz a tuning õrület és akkor kényszert érzek a piszkálásra..

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1238) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1232) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

DonSasss (#1232) - "Félreértés ne legyen, nem fogom megvenni!" - :DDD

Teaway (#1233) - :DD

Most nincs mivel lefotózzam, de jelenleg ott virít a gépházamon a Reset- és a Power-gomb között, életben tartva a reményt, hogy hátha egyszer lesz még Phenom III... :D

Vezérigazgató Úr (#1234) - Jól gondolom, hogy azt akartad írni, hogy "Tömegeknek kellene a sok "gémer" reklám... " ?

Jim (#1236) - Sasss még fórumozni is a BIOS böngészőjéből szokott, hogy ne kelljen értékes időt pazarolnia, míg az OS bebootol...

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1239) bluyoo válasza MiklosSaS (#1235) üzenetére


bluyoo
nagyúr

"nem tökéletes de használható." Ez nálad már komoly dicséret! :DDD

(#1238) Mahrenburg
Mit is írhatnék. Igen erre gondoltam! :N

Bazinga!

(#1240) MiklosSaS válasza bluyoo (#1239) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pontosan!:)

Jó reggelt alvó és keményen horkoló lakók!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1241) bluyoo válasza MiklosSaS (#1240) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Reggelt! Így legalább van súlya a dicséretnek! :DDD

Bazinga!

(#1242) jim bcs válasza MiklosSaS (#1237) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#1237) miklosss2012
:DDD úgy kell neked, a te bajod.

(#1238) Mahrenburg
:DDD :C na megint kiégtem.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1243) DR|FTK|NG válasza jim bcs (#1242) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Miféle izzó vagy? :DDD

(#1244) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1245) jim bcs válasza DR|FTK|NG (#1243) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#1243) DR|FTK|NG
1. generációs fluxuskondenzátoros kobalt bevonatos ipari led :D

(#1244) Mahrenburg
neked is :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1246) DR|FTK|NG válasza jim bcs (#1245) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Pedig azokat jobb minőségűnek ismertem. :DD

(#1247) Teaway válasza Mahrenburg (#1244) üzenetére


Teaway
veterán

Kinek kell levelet írnom, ha fehér Karácsonyt szeretnék?

Helyszín, ahova a havat várom: Virgo szuperhalmaz ► Lokális galaxiscsoport ► Tejútrendszer ► Naprendszer ► Föld ► Európa ► Magyarország ► Budapest és környéke

Nincs itthon csokid??

(#1248) Mahrenburg válasza Teaway (#1247) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Megkérdem a pingvineket, hátha tudják, elvégre ők az örök hó és jég birodalmában élnek.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1249) Mahrenburg válasza Mahrenburg (#1248) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Megkérdeztem a pingvineket, azt mondták, hogy kérdezzük meg a Vének Tanácsát. A tiszteletreméltó pingvinbölcsek véleménye megoszlott a kérdést illetően, egy részük szerint a Télapóhoz, mások szerint Istenhez kell fordulni fehér Karácsony-ügyben. A pingvinek vállalták, hogy északi rokonaikat megkérdik, hogy mi a Télapó postacíme, már írtak is nekik e-mail-t. Viszont azt mondták, hogy az a legegyszerűbb, ha Istennek Te írsz privát üzenetet... (Ezt azért mondták, mert azt hiszik, hogy Sasss az Isten, mivel épített nekik ide az Antarktiszra egy alaplapgyárat... )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1250) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Olcso Z170-es alaplap. Ha minden igaz 40K HUF korul lesz, tuningban pedig ott van ahol a 70-80K HUF-os lapok. Csak ez az ocsmany BIOS ne lenne.... :W

A Z68/77 Asrock-ra emlekeztett....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.