Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik

Hozzászólások

(#1601) Mahrenburg válasza Teaway (#1600) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

És amelyik minden alaplap színéhez megy:

Welcome To The Jungle "fehérneműben"...

...és az Enter Sandman

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1602) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Isten éltessen!

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1603) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1602) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kösz öreg...jól esik itt is!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1604) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1603) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Hogyhogy "itt is"? :Y Elsősorban itt esik jól! :(( Elvégre ez a legigényesebb, a legmagasabb szintű, ebből következően a legnépszerűbb, legolvasottabb topic... :U

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1605) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Azta, az utóbbi két napban több száz hozzászólás született :Y Nem semmi, szépen meglódult a topic... :C

Valaki összefoglalná címszavakban az utolsó két nap hozzászólásainak tartalmát?

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1606) Mahrenburg válasza Mahrenburg (#1605) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Hát senki sem segít? :O Nincs más hátra, megkérek egy pingvint, hogy olvassa fel nekem...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1607) CJ4567 válasza Mahrenburg (#1605) üzenetére


CJ4567
veterán

Miau.

No Sana No Life

(#1608) Mahrenburg válasza CJ4567 (#1607) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszönöm! :D

Ugyan nem értek macskául, de majd megkérek egy pingvint, hogy fordítsa le nekem...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1609) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#1608) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Meow. :D

(#1610) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1605) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha nem rejtenél el több száz felhasználót...akkor láthatnád te is mirõl van szó...

Viccet félretéve, csinálni kellene valamit hogy ne döglõdjön ez a topic.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1611) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#1609) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Drift (#1609) - Köszönöm, így már minden világos... :D Azt hittem, itt az Antarktiszon kell keresnem egy macskául értő tolmácspingvint, de mint tudjuk, az Óhazában is vannak jólelkű pingvinek, akik segítenek, ha szükség úgy hozza...

DonSasss (#1610) - :DD

Adjuk fel hirdetést:

Keresünk tréfás kedvű, elhúzódó menstruációs zavarok miatti durcázásra, s emiatt ellen-off topicok nyitására nem hajlamos topictársakat, a pályázati beadványokat "Az alaplap a számítógép alapja, offban is"-jeligére várjuk a szerkesztőségbe. A legjobb pályázat beküldője értékes tárgynyereményt nyerhet, mely Sasss nagylelkűsége folytán egy teljes vödör nyers hal...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1612) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1611) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:C :C :C

Felolem mehet....unnepelyesen te fogod majd atal adni a nyeremenyt... :P

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1613) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1612) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Akkor adjunk fel egy másik hirdetést is:

Keresünk csinos, a hideget alulöltözötten is jól tűrő hölgyeket (nagyon-nagyon tág értelemben vett) hostess-jellegű munkára, egy az Antarktiszon megrendezendő nyereményátadó rendezvényre, s az utána (nagyon-nagyon szűk körben) tartandó bensőséges ünnepségre. A jelentkezéseket a Bepretty@causeIwannaf....com email-címre várjuk.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1614) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Nem is gondoltam volna, hogy a tegnapi bejegyzésem ilyen hozzászólás-áradatot vált ki, de legalább már nem kell félnem attól, hogy magamra maradok itt a topicban... :C

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1615) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1616) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#1614) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Azért vagy magadban, mert mindenkit letiltottál. :((

De jó, hogy az Antarktisz ilyen távol van, és kevés itt a terrortámadás. :C

(#1617) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1614) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Öreg, mi veled vagyunk!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1618) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#1616) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Drift (#1616) - Hát igen, itt az Antarktiszon a terroristáknak nem lenne könnyű dolguk, itt még nehezebben tudnának elvegyülni a tömegben...

DonSasss (#1617) - Oh, köszönöm, bár többnyire csak lélekben vagytok velem... :D

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1619) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Bár az Antarktiszi Statisztikai Hivatal szakértő pingvinjei által készített, s frissen kiadott felmérésből minden kétséget kizáróan kiderül, hogy az AlaplapOffnak több százezres lelkes olvasótábora van, a Szerkesztőség mégis arra kér mindenkit, aki egyáltalán olvassa e topicot, hogy legalább egy +1-gyel jelezze ezt, természetesen bő lére eresztett hozzászólásokat is szívesen látunk... Most is lesz sorsolás a hozzászólást beküldők között, ráadásul a szokottnál is bőkezűbb nyereménnyel, most két vödör nyers hal üti a szerencsés nyertes markát...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1620) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1619) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

-1

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1621) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1620) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Mínusz egy? :Y Remélem, plusz egyet akartál írni, s nem azt akartad jelezni, hogy el kívánod hagyni a süllyedő(nek látszó, de valójában nem süllyedő) hajót... :DD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1622) CJ4567 válasza Mahrenburg (#1619) üzenetére


CJ4567
veterán

+1

No Sana No Life

(#1623) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1621) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

+(-1)/0.98x0.0185 :P

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1624) Teaway válasza Mahrenburg (#1615) üzenetére


Teaway
veterán

Miért van így beesve a pocakja? :F

Nincs itthon csokid??

(#1625) Mahrenburg válasza CJ4567 (#1622) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

KisMacs (#1622) - Kezdünk kisebb tömeggé formálódni! :C

DonSasss (#1623) - Pillanat, megkérem az egyik pingvint, hogy számolja ki, hogy az mennyi...

Teaway (#1624) - Egyre nagyobb tömeggé terebélyesedünk! :C

Közelebbről megvizsgálva a felvetésed tárgyát képező jelenséget, nem tartom lehetetlennek, hogy a hasizmai segítségével igyekszik a tüdeje felső részébe préselni a levegőt, hogy még inkább kihangsúlyozhassa a kebelterjedelmét... De nem biztos...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1626) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#1625) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Kb -0.018877551020408163265306122448979591836734693

(#1627) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#1626) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszönöm! :D Nem semmi, hogy ilyen gyorsan fejben kiszámoltad... :C

A pingvinek teljesen meghatódtak, hogy amikor a pingvinek segítségét kérem, mindig igazi pingvinhez méltóan azonnal segítő kezet nyújtasz, ezért nagyrabecsülésük jeléül felajánlják Neked az Antarktiszi Állampolgárságot (kérték, hogy nagy kezdőbetűkkel írjam, hogy mindenki átérezze a jelentőségét). Ha hétfőn Te is jössz az Antarktiszra, akkor rendeznek Neked egy beiktatási ceremóniát, nagyon örülnének, ha eljönnél.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1628) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1629) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#1627) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Megyek, vagyis csak mentem, mert a járművem elakadt a hóviharban a sztrádán. Küldjed azt a ZIL-t, amivel régen annyira villogtál, hogy 1km-en csak tíz vödör hal kell neki(Hal egy járműnek? Érdekes...). :P

(#1630) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#1629) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

A tíz vödör halat azok a pingvinek fogyasztották el, akik a ZIL-t tolták, mivel a benzin (vagy dieselolaj?,már nem is tudom) már rég kifogyott belőle... Magát a ZIL-t egyébként már korábban betemette egy hóvihar, majd a rengeteg hó jéggé szilárdult, így most valahol egy jéghegy alatt van, úgyhogy nem tudom küldeni, de elindítottam pár száz pingvint, hogy megtolják a járművedet. Gyalog mennek, kicsit várnod kell, de kitartás!

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1631) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#1630) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

A legutóbbi megoldásnál csak jobb lehet.

(#1632) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#1630) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Szerintem rossz pingvineket küldtél. :F

(#1633) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#1632) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Még nem érkeztek meg? :Y Nem lehet, hogy betemette a hóvihar a járművedet, s elmentek melletted? Őket küldtem:

Gondoltam, több szem többet lát alapon, ha nem találnak meg együtt, akkor majd szétszóródnak, és úgy majdcsak... Van náluk jégcsákány, ki is tudnak ásni. Remélem hamar megtalálnak, nehogy mán lemaradj a saját beiktatási ünnepségedről...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1634) Teaway válasza Mahrenburg (#1633) üzenetére


Teaway
veterán

Megörvendeztethetnél vmi jóféle képpel megfázás ellen.

Gyors pillantást vetve a képre, úgy 262144-en lehetnek...

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#1635) MiklosSaS válasza Teaway (#1634) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az alaplap gyár dolgozói....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1636) Teaway válasza MiklosSaS (#1635) üzenetére


Teaway
veterán

Az enyémet Kínában gyártották; max. állatkertben találni ilyen munkásokat és nem ennyit :)

Nincs itthon csokid??

(#1637) MiklosSaS válasza Teaway (#1636) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez @Mahrenburg erdeme...ennyi ingyen elo..halzabalo...nekem kell eltartani oket...

Inkabb nyitok egy pingvin husboltot...:D...Mahrenburg lesz a beszerzo :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1638) Teaway


Teaway
veterán

Ezzel nem bírok betelni: világbajnok animáció, háttér, színek, zene, hangok, szereplők, 500 millió körüli áltagos megtekintés ► Mása és a Medve :DD

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#1639) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#1633) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Itt van az átadás helye?

(#1640) Mahrenburg válasza Teaway (#1634) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Teaway (#1634) - Denise Milani? Rám mindig lelkesítőleg hat:

Jól tippeltél, kb. negyedmillióan vannak. (El ne áruld Sasssnak, mivel csak 2500-at mondtam Neki... )

DonSasss (#1637) - A pingvinhús-feldolgozó üzemet azért vetettük el, mivel nem vagyok egy tömeggyilkos típus, önkéntes alapon meg vélhetően elenyészően kevés pingvin jelentkezne alapanyagnak, mivel ők meg nem öngyilkos típusok... De ha gondolod, ha legközelebb az Antarktiszon jársz, felvetheted az ötletet, hátha...

Teaway (#1638) - Маша и Медведь - Tetszik! :C

Drift (#1639) - Nem, hanem itt:

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1641) Teaway válasza Mahrenburg (#1640) üzenetére


Teaway
veterán

Az ággyal van a baj(nem az enyém :D )/12144 takarásban van/a legjobb vízanimáció 5:10-től, amit valaha láttam.

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#1642) Mahrenburg válasza Teaway (#1641) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nincs kizárva, hogy jól számoltad, a könyvelést a saját nyelvükön vezetik a pingvinek, egy kukkot sem értek belőle, Sasssnak havonta elküldik, de szerintem Ő sem érti...

Nem lehet, hogy az igazi víz, s köré rajzolták a képet? :D

Az előző hozzászólásból kimaradt: Jobbulást! A következő gyógyszeradag:

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1643) #Morcosmedve válasza Mahrenburg (#1642) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

MI ez a hátracsapós vízibomba? :D Nem igényes. Egyébként szép! :)

© asszongya'hogy

(#1644) Mahrenburg válasza #Morcosmedve (#1643) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Hogy lehet igénytelen, ami szép? :D

A doktor Denise Milanit írta fel receptre Teawaynek kikúrálandó a megfázását, el is küldtem pár pingvint Denise Milanihoz, hogy beszéljék rá, hogy személyesen látogassa meg Teawayt, de annak ellenére, hogy értékes ajándékot (három vödör nyers halat!) kapott, sajnos nem vállalta, ezért két dimenziós képekben adagoljuk:

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1645) #Morcosmedve válasza Mahrenburg (#1644) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

A melle az inkább hasonlít egy falusi zacskós tejre, mint egy szép kerek feszesre:

A többi az rendben van, ezért szép. :D

© asszongya'hogy

(#1646) Mahrenburg válasza #Morcosmedve (#1645) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ha soknak érzed az egy liter tejet, akkor csak egy bögrényit fogyassz egyszerre :D :

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1647) Teaway válasza Mahrenburg (#1642) üzenetére


Teaway
veterán

Biztos, hogy animált. Az Animaccord nagyon ott van a szeren.

Köszi!

Nincs itthon csokid??

(#1648) Mahrenburg válasza Teaway (#1647) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Gondoltam, csak hüléskedtem. :) Ez egy orosz cég?

Hatott a kebelsokkterápia? :D
____

Spekulációk a Zenről

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1649) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#1640) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Ja, rossz helyre kerültem. Ennyi időbe telt, amíg kijutottam. A többieknek nem sikerült. :( Csak azt remélem, hogy még a Földön vagyok. :D
De mondd, mik az átadás helyének a koordinátái?

(#1650) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#1649) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Véletlenül nem a másik féltekén kerested Antarktiszt? Például Grönland egyes területei első pillantásra összetéveszthetőek az Antarktisz tájaival... :

A koordinátái? Nem beszélted meg a pingvinekkel? Te mégiscsak jobban szót értesz velük...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.