Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik

Hozzászólások

(#451) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#450) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Johet :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#452) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#451) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

A lagzin nem kaptatok tortát?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#453) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#452) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pocsek volt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#454) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#453) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

A torta vagy a lagzi?

Itt az Antarktiszon a pingvinesküvőkön mindig nyers halból készült torta van.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#455) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#448) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Google fordító. :DDD
Egyébként Hamarosan fogok oroszul tanulni.

"Csak nem kimentetek Kelet-Ukrajnába, a háborús övezetbe? :Y"
Nincsen Barrett-em, se L115/L96-om, se Dragunov-om, se Gepárdom, de még Kar98K-m sincsen. Szóval nem. :DDD

(#456) CJ4567 válasza Mahrenburg (#448) üzenetére


CJ4567
veterán

Nincs semmilyen fegyverem se orosz tudásom :DDD úgyhogy nem.

No Sana No Life

(#457) DR|FTK|NG válasza CJ4567 (#456) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Én hamarosan fogok oroszul tanulni. :D
Szóval tanulhatsz majd tőlem oroszul, és vehetsz egy airsoft-ot kb 40k-ért. :DDD

(#458) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#455) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Drift (#455) - "fordító" - Volt egy ilyen sejtésem, mivel hiányzik a személyes névmás, s az ige ragozatlan formában, főnévi igenévként szerepel. :D

Nocsak, mi okból fogsz oroszul tanulni?

Nincs Kar98-asod? :Y Pedig minden átlagos magyar családnál szokott lenni 4-5 példány... :DD

CJ4től7ig (#456) - Felháborító! Azonnal kezdj el oroszul tanulni! :(( :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#459) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#458) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Mert.

Légpuska, íj, csúzli van... Plusz szerintem molotovot készíteni nem nagy falat. :D

(#460) CJ4567 válasza Mahrenburg (#458) üzenetére


CJ4567
veterán

Inkább az angol. :DDD

No Sana No Life

(#461) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#459) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Drift (#459) - Szűkszavú, mégis informatív válaszodról jutott eszembe a régi klasszikus:

"- Hogy vagy?
- Jól...
- Bővebben?
- Nem jól... "

Az íj nemes hagyományokra tekint vissza. Mondjuk a csúzli is... Aknavető van?

CJ (#460) - Á, az öngól... Esetleg ukránul? Az azért közelebb áll az oroszhoz...

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#462) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#461) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nincsen, de van baseball-ütő, kés, fapiszkáló rúd(~50cm hosszú), kisméretű lángszóró és kapa. :D

(#463) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#462) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Végülis nem rossz. Tüzérséggel hogy állsz? Páncélosok vannak?

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#464) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#463) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nokia telefonok, pl 3310. :DDD

(#465) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#464) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ez a tüzérség, vagy a páncélosok kategóriájába esik? :D

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#466) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#463) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Van-e kicsi AMD SoC APU-d?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#467) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#465) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Mindkettő. Öcsém egyszer(úgy egy éve) leejtett egy 3310-est.. kemény padlóra... a padló megsérült, a telefon karc nélkül megúszta. :D

(#468) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#466) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Még nem érkezett meg a posta Angliából.

Vélhetően mivel hóvihar van, nem kapott felszállási engedélyt a Fokvárosból induló postarepülőgép, mert mint a mondás mondja, Erdélyben a medve, Antarktiszon a téli hóvihar nem játék... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#469) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#467) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Az igen... :DDD

Milyen praktikus, egymagában egyesíti a tüzérség és a páncélosok erényeit, és kis helyet foglal... :C

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#470) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#467) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondjuk ez egy kicsit tulzas. Evekig volt 3310-em....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#471) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#470) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Oké, akkor legyen mikrókarc. :D

De ez egy pixelhibás(1 oszlop(asszem) nem látiszk) 3310... Szóval ez SzuperPhoneMan! :DD

[ Szerkesztve ]

(#472) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#470) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Lehet, hogy ami Driftnek van az páncélozott, nehéztüzérséggel ellátott változat...

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#473) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán


Mahrenbugi

RADEON KELL NEKEM! :DD

(#474) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#473) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Már nincs ott a hozzászólás. Mi volt ott?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#475) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#474) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Vegyenek Radeon-t az antarktiszi villanyáramlopók.
Vagy valami más, de ez volt a témája. A gyerek úgy írt 5-10 sort, hogy az írásjeleket és a nagybetűket hanyagolta. Közben az AMD-t fikázta, és az NV-t dicsőítette(pl):
-a GTX 980 Ti alázza az R9 295X-őt(egy NV párti, CF-et/SLI-t nem komáló játékban)

(#476) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#475) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszönöm!

Eddig is gyanús volt, hogy DonSasss feketén csatlakoztatta az alaplapgyárat az Antarktiszi elektromos hálózathoz, de most úgy tűnik, a pletyka megerősítést nyert... :))

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#477) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#476) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez csak pletyka!

En lenni legalis, csinalni mindent legalisan!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#478) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#477) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Pedig Antarktisz elektromos hálózatára olyan sok fogyasztó van csatlakozva, hogy biztos nem tűnne fel egy alaplapgyár által keletkezett csekély többletfogyasztás... :))

"En lenni legalis, csinalni mindent legalisan!" - :DDD Nem is gondoltam volna, hogy karrieredet a kínai piacon kezdted...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#479) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#477) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Szorri, áj dont szpík magyarul. :N

(#480) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#478) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Orosz piacon anno, pingvin bundaval kereskedtem

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#481) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#480) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Azért szerencsés a pingvinbunda, mert alapból elegáns a vonalvezetése, adott esetben csak a méreten kell utánigazítani, mondjuk egy orosz medve méretére alaposan át kell szabni, de a kifogástalan megjelenés mindenképpen garantált...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#482) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#481) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Es jo penzt lehet belole csinalni ;D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#483) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Pangas?! @Mahrenburg, hol vagy?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#484) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#483) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Itt vagyok, Főnök! Még (egyelőre) élek. :D

(Le a kalappal, hogy szíveden viseled ezen az off-topic sorsát is. :R

Vagy csak arról van szó, hogy már unod a felhígított tömegtopicodat? :)) )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#485) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#484) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

na hogy kapnad be!

Inkabb meselj milyen a SoC APU?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#486) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Úgy döntöttem, hogy látva a megkérdőjelezhető igazságtartalmú, s felesleges vitákat generáló tesztek özönét, végre tiszta vizet öntök a pohárba, és elkészítem a saját diagramomat, mely megkérdőjelezhetetlenül s megfellebbezhetetlenül egyszer és mindenkorra tisztázza a valós erőviszonyokat. Feleslegesnek tartottam, hogy mérési eredményekkel támasszam alá az ábrákat, hiszen úgyis mindenki tudja a lelke mélyén, hogy ez így van, és kész... A nyilvánosságra hozatal után remélhetőleg ezen ábrák megfelelő hivatkozási alapot nyújtanak a továbbiakban, s végleg megszüntetik a parttalan vitákat, egy békés, nyugodt társalgási felületté változtatva a Fórumot. Íme:

CPU-power

GPU-power

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#487) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#486) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

en az athlon 5150-rol beszeltem.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#488) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#487) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nem válaszként írtam, elfeledtem frissíteni elküldés előtt, így nem is vettem akkor még észre a kérdésed.

Sorry, még nem néztem meg, mivel a monitorom úgy döntött, hogy elég volt a jóból, s a továbbiakban oldjam meg máshogy, ő kiszáll a buliból... :O Nem tartom kizártnak, hogy emiatt nem jelenítette meg a kis SoC APU képét... Kis türelmedet kérem, folyamatban van egy új monitor beszerzése.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#489) mackosajt válasza Mahrenburg (#486) üzenetére


mackosajt
addikt

Tudom ám, hogy egyik KékOsztRigaOrrmányos barátunk is hatalmas tesztet csinál éppen, ezért van csendben.
Sikerült meghekkelnem a gépét, és kiloptam egy friss grafikont, amit most, frissen csinált, miután Mahrenburgonya kiszivárogtatta az ő eredményeit:

Na, ezt már nevezem!

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#490) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#488) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Eladsz 10 darab alaplapot a szemelyi kollekciodbol es mindjart vehetsz egy 32" 4K Eizo kijelzot!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#491) CJ4567 válasza Mahrenburg (#486) üzenetére


CJ4567
veterán

Mi az a 4670 az adatlapodon? HD 4670?

No Sana No Life

(#492) Mahrenburg válasza mackosajt (#489) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Mackosajt (#489) - Végre valósághű, elfogulatlan teszteredmények is napvilágot látnak, nem volt hiábavaló az én kis szerény, önzetlen kezdeményezésem... :C :DD

DonSasss (#490) - Á, most visszafogott vagyok, csak 7 van... :D (Ráadásul mindegyikre van "alapos" indokom, hogy megtartsam... :)) )

CJ4567 (#491) - Igen. :)

(Jobban is odafigyelhetnél, már említettem... :U :)) )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#493) DR|FTK|NG válasza CJ4567 (#491) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

i5 4670K :(((

Szerintem is
HD 4670 :DDD

Óbasszus, F5, F5, F5. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#494) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#485) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Tényleg, most a Pentium G3240 a mediaPC-d lelke?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#495) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Azért, hogy az AlaplapOff se maradjon ki:

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#496) Mahrenburg válasza Mahrenburg (#495) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Gute Nacht!

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#497) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#494) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, moast az van.

Jo ejt itt is!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#498) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#497) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Melyik alaplappal üzemelted be?

(#71011) - "@Bluyoo szabadsagon van?" - Nyáron van olyan időszak, amikor a Vezérigazgató Úr keveset fórumozik. Ilyenkor még a hűtése is passzív. :K

Jó Reggelt Mindenkinek!

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#499) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

DonSasss (#71052) - Pontosan, de ezt ide is írhattad volna... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#500) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#499) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Es a napi reklamot olvastuk....

Es a napi reklamot olvastuk....

Es a napi reklamot olvastuk....

Es a napi reklamot olvastuk....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.