Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik

Hozzászólások

(#401) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#399) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ott is maradsz, net nelkul ? ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#402) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#400) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Dél-Lengyelországot vettem célba. Ha fizeted a benzint+szállást, akkor elmegyek oda is. :D
Amúgy is készítenék képeket. Még csak egy jó képmegosztó oldal kéne.


miklosss2012(#401)
Igen, pár napig. :D
Lesz net, de van sok WiFI hot-spot. :D
Viszek telefont, esetleg számítógépet is. Asszem a szálláshelyen lesz Samu Smart TV is(a szobában, csak ne dögöljön meg :D ). :))

(#403) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#402) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na akkor nem szabadulunk meg toled! ;]

Viccet felreteve jol hangzik, mennek en is :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#404) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#403) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Többet leszek fenn reggel és este, mert hát az Intel IGP-n játszani egy gyengébb tökönrúgás. :DDD

Kéne egy Sass FX OFF topic zászló, amit kitűzhetnénk a várak tetejére. :D
Szerintem holnap reggel el fogom készíteni.

Üzenem a nagy, szőrös, lusta, szürke macskának: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#405) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#402) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Drift (#402) -

Dél-Lengyelországon belül pontosan hova utazol?

Sasss is mindig az alaplapgyár fejlesztési keretéből oldja meg a nyaralásának költségtérítését, szerintem szívesen elsikkasztja Neked is az útiköltségrevalót... :K

DonSasss (#403) - Engem nem is hívtok? :O Én is Veletek szeretnék menni, igazán küldhetnél nekem egy Antarktisz-Lengyelország-repülőjegyet... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#406) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#405) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha hozol 20 nagyseggu titkarnot akkor johetsz ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#407) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#406) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Hasonlóból huszat?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#408) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#407) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#409) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#408) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

(All the time... :B )

Hát nem is tudom, egy ilyet is nehéz lesz találni itt az Antarktiszon, nem hogy húszat, de megpróbálom... (sóhaj)

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#410) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#409) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Probald csak....lehet meg ber emelest is fogsz kapni....termeszetesen az elsikkasztoot penzbol...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#411) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#410) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Az ember legyen nagylelkű, ha sikkasztott pénzről van szó...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#412) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#411) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kulonosen ha kap is erte valamit cserebe :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#413) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#412) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Az a legszebb, amikor a vegytiszta önzetlenség a leplezetlenül önző oldaláról mutatja meg önmagát... :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#414) Mahrenburg válasza CJ4567 (#200) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Látod, nem figyeltél, elmulasztottad a 400. hozzászólást... (Megpróbáltam kihagyni, de a RIOS sajnos nem engedte... :( )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#415) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#414) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lassan kemeny konkurenciat jelent ez a topic a PH! legjobb topicjanak :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#416) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#415) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Bármilyen fájó kimondani, de ha őszinték akarunk lenni, most már ez a topic a PH! legjobb topicja... :DD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#417) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#416) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Almaidban..... :K ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#418) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#417) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

...és jó éjt itt is! :)

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#419) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#406) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Találtam egy titkárnőt, megfelel?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#420) CJ4567 válasza Mahrenburg (#409) üzenetére


CJ4567
veterán

Titkos terv: keress 20 burgonyát és rajzolj neki arcot ;]

No Sana No Life

(#421) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

...van offtopik!? :DDD

(#422) CJ4567 válasza BomiBoogie (#421) üzenetére


CJ4567
veterán

Már régóta van offtopic. :D

No Sana No Life

(#423) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#419) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen. Meg 19 hasonlo kaliberut es johetsz a lengyelekhez.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#424) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Bocsi kőfej, mostanában kevesebbet vagyok aktív. :R
Itt a nyár kismillió dolgom akad. :)

Bazinga!

(#425) DR|FTK|NG válasza bluyoo (#424) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Áhá! Nálad vannak MiklósSass titkárnői.

(#426) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#425) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem tudtam miert ment mindegyik egyszerre szabadsagra....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#427) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#405) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Zakopane, Krakkó.

Természetesen lesznek majd képek, és beszámolók is.

(#428) Mahrenburg válasza CJ4567 (#420) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

CJ4567 (#420) - Gondolod, hogy Sasss nem venné észre :F

BomiBoogie (#421) - Nem is tudtad? :D Azt hittem, a "nagybetűsek" mindent tudnak... :))

(Nem tudod véletlenül, miért változtatták meg a topic eredeti címét? (Eredetileg AlaplapOff volt.)

DonSasss (#423) - Nem könnyű, Őt is csak véletlenül találtam, egy télre üresen hagyott kutatóbázison, bizonyára ittfelejtették... Lehet, hogy egyszerűbb lenne, ha előbb mennék Lengyelországba, s ott keresnék még 19-et, s majd ott találkozunk...

Vezérigazgató Úr (#424) - Ugyan, ne szabadkozz, nem lehet könnyű 200 titkárnővel nyáron, amikor csúcsra járatják Őket a hormonjaik...

"Itt a nyár kismillió dolgom akad." - Csak ne feledd, hogy ezek közül a legfontosabb: az AlaplapOffba kommentelni... :))

Drift (#425) - Vélhetően elég a Vezérigazgató Úrnak a saját 200 titkárnője, ahogy öregszik, így is egyre nagyobb megterhelést jelent számára a saját titkárnőinek "ellátása" is. Hétfőnként szokta tartani a "Titkárnők Éjszakáját", régen egy éjszaka elég volt, hogy a "végére járjon a feladatnak", de állítólag mostanában már szerdáig-csütörtökig elhúzódik, gyaníthatóan emiatt írt mostanság jóval kevesebb hozzászólást... Azért ez a teljesítmény is szép a Vezérigazgató Úrtól, egy fedezőménnek is a becsületére válna... :K

DonSasss (#426) - Igazán a figyelmükbe ajánlhattad volna turistacélpontként az Antarktiszt... :U Az Antarktiszi Turisztikai Hivatal nincs épp a helyzet magaslatán a kontinens turistaparadicsomként való bemutatása tekintetében... :((( (Igen, jól sejted, az itteni Turisztikai Hivatalt is pingvinek működtetik... )

Drift (#427) - Great! Előre is köszönet! :)

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#429) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#428) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lehet lemondok az alaplapgyartasrol es elkezdek pingvin hussal foglalkozni....ha nem jon valami utos alaplap a skylake-hoz.

Ko-porlasztom is van :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#430) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#429) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Átmentél vérszomjasba? :Y Mondjuk nem rossz taktika, motiválóan hat a pingvinekre...

Én már nem ijedek meg, annak idején BomiBoogie nevelő célzattal bevetette ellenem a Topichadsereg nehéztüzérségét, s kavicsokká lövette a szikláimat, s mégis felépültem, jó eséllyel poraimból is feltámadok... :K

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#431) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#430) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Cement....az ellen nem tudsz kuzdeni...mozogni sem fogsz tobbe.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#432) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#431) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nofene... A Sasss-féle kreatív életszemlélet mindenre talál megoldást... :(((

Asszem megsürgetem a Fejlesztési Osztály pingvineit... :U

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#433) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#432) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na ez az...keszuljon az az alaplap....mert ha elkeszul akkor lesz hal, Lengyel turistaut, titkarnok, stb. Ha veletlenul hiba csuszik es nem lesz elkeszulve...az sem baj....ko=porbolo es cementbol epitek egy szep hazat valami Gorog szigeten,es nyitok egy pingvinhus boltot. :C

Korrekt ember vagyok...mindig adok ket lehetoseget. :R

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#434) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#432) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Eddig az ASRock-kal a minőségen vitáztunk, egyébként már rég kész lenne.
Én azt mondtam, hogy 5 év garancia, kiváló minőség, ők meg azt, hogy 1 év garancia, teljesen selejt... a középutat választottuk, 3 év, elfogadható minőség. Így fog kinézni az új Z170 Extreme 7: [link]

Majd még fog jönni kép az Asus-orkól, Gigákról, MSI-kről.

[ Szerkesztve ]

(#435) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#434) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Anno regen, amikor meg nem @Mahrenburg sapolt, volt kelet-europaban egy alaplapgyarom, sertesek dolgoztak. Nem lehetett emelni a munkat...egyszeruen lustak voltak...szindikatus...sztrajk...diszno-minoseg.....2 evembe kerult, de semmi. Egy reggel tamadt egy otletem.....serteshus-etterem. Ilyen jol nezett ki aztan minden koca/diszno/malac:

A pingvin-hus is eleg etvagy gejeszto:

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#436) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#435) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Van 2 tengerimalacom, ezeknél erősebbek: [link]
Kéne egy 3. malac, ő lenne a pingvinsereg parancsnoka: [link], a Sereg: [link]
Ráült a nagyobbik tengerimalacom a hájas hátsó felével.

Egyébként az Antarktiszon a pingvinek nemzeti eledele a roston sült hájas sas, a fő élelem is a sas. A vadászatukat az iskolákban kötelezően tanítják. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#437) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#436) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Azert ne kapkodjuk el...a sas az sas :D

A pingvin az meg pingvin:

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#438) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#437) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Az AR-15 5,56×45 NATO-t lő ki, 500m-ig hatásos. Nem lesz nehéz lelőni egy fősast, sokat gyakoroltak rá: :DDD

(#439) CJ4567 válasza DR|FTK|NG (#438) üzenetére


CJ4567
veterán

AR-15? Hagyjad már, AK-47, 7.62!

No Sana No Life

(#440) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#433) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

DonSasss (#433) - " ...ko=porbol es cementbol epitek egy szep hazat... " - Akkor majd ez lesz az avatarom? :)) :

A második legjobb topicból kell megtudnom, hogy megérkezett a Pentium? :U Úgy látszik az Antarktiszról Angliába menő posta gyorsabb, mint visszafelé...

Drift - Pingvinné válásoddal döntő mértékben erősödött a Pingvinszakszervezet harcos szárnya. :D

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#441) DR|FTK|NG válasza CJ4567 (#439) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

A pingvinek AR15-öt használnak, a halott amcsiknál nincsenek AK-k. :N
Halott orosz/terrorista? Odaadja az egyik társának az AK-ját. :DDD

Elvileg a kis tömege a nagy előnye az 5,56-ös AR-15-nek(M16, M4, stb...) az AK47-hez képest... Az AK könnyebben tisztítható, kevesebb karbantartást igényel.... Legyen az MG42, vagy az STG-44!

Bár a Sass ellen egy Barrett M82/Gepárd M6 Hiúz is felejtős, Őfelségességes Sasságában csak egy metánágyú tehet kárt. :DD

[ Szerkesztve ]

(#442) DR|FTK|NG válasza CJ4567 (#439) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

MG42, Kar98K: 7,92×57mm :P

(#443) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#441) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Biztos, hogy még nem szolgáltál fegyveres erőknél? :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#444) CJ4567 válasza DR|FTK|NG (#441) üzenetére


CJ4567
veterán

Szerintem Sass ellen egy AMR elég lenne, bár elég nagy távolság kellene + letámasztás. Biztos nem lenne elég egy AK47? Az STG-44 már öreg, és olyan összenyomott.
Bár az AR15 5.56x45 is nagy kárt tud okozni, de a 7.62x39 sokkal olcsóbb, nagyobb az ereje, hiába nagyobb a visszarugás. Viszont egy Sass-t könnyebb utolérni az AR15-el mert könnyebb.

Szerintem a legjobb fegyver Sass ellen egy L115 AWM lenne, mert hangtompított, és nagy az ereje egy hangtompított puskához képest. De egy AWP(L96A1) is megfelelne, de az SRR-61 Intervention se lenne rossz.

A .308, .330 nem lenne jobb?

Mahrenburgonya: nem, csak túl sokat játszott FPS játékokkal, mint én. ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#445) DR|FTK|NG válasza CJ4567 (#444) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Inkább legyen ez: AK-74M, vagy egy AUG, hisz Steyr nincsen túl messze, útba esik. :N

STG-44: Cuki az a fegyver, ne bántsad. :K

AWP? Oké, Angliában úgy is van belőle elegendő, ott is felfegyverkezhetünk. Vagy szerzünk egy Dragunov-ot, még itthon. :D

"Viszont egy Sass-t könnyebb utolérni az AR15-el mert könnyebb."
Mi lesz, ha el kezd repülni? :F

"Mahrenburgonya: nem, csak túl sokat játszott FPS játékokkal, mint én."
Meglehet.


Mahrenburg(#443)
Товарищ Клифф! Сообщить нет. :D

[ Szerkesztve ]

(#446) CJ4567 válasza DR|FTK|NG (#445) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha repül akkor jön az AWP.

Nem bántom az STG-t mert 7.62-t használ az is, csak nem tetszik.
Jó lesz az AK-74M is, de az AUG is tökéletes :)

Mi lettünk a topic fegyverszakértői.

No Sana No Life

(#447) DR|FTK|NG válasza CJ4567 (#446) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

*7,92×33mm Kurz :DDD

Ez érdekes: [link]

(#448) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#435) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

DonSasss (#435) - Dehát a Pentiumot miért kellett megsütni? Igaz, régebben már ez a CPU is dolgozott Neked... Netán egy CPU-éttermet akarsz nyitni? :Y (Mondjuk az óriás medvedisznórozsomákember biztos szívesen járna oda.)

CJ és Drift - Azért gyanúsak vagytok, Drift ráadásul még oroszul is tud... :U Csak nem kimentetek Kelet-Ukrajnába, a háborús övezetbe? :Y

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#449) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#448) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

O-rossz kemek. Le fogom csapni a fejuket a nyakukrol ha tovabb lázitjak a pingvineket.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#450) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#449) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Orosz k(r)ém torta:

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.