Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik

Hozzászólások

(#1551) dSERiES


dSERiES
senior tag

Sziasztok,

Segítsetek picit :)
Adott egy ASRock 1155-ös alaplap, aminek a tokozása így néz ki:
kép1 kép2 kép3

Merjek bele processzort tenni vagy lehet valami baja (vagy max nem bootol és ennyi)?

Sérült lábat lehet javíttatni vagy kuka?

Előre is köszönöm ha valaki válaszol/hozzászól :R

⊿sff⊿

(#1552) #Morcosmedve válasza dSERiES (#1551) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

kis csipesz-muanyag kartya, esetleg nagyito es allitsd vissza eredetire. Nem tudom, milyen labak hajlottak el, ne tedd bele, plane, hogy tudod a hibát.

© asszongya'hogy

(#1553) MiklosSaS válasza dSERiES (#1551) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Menj el vele egy szakihoz, aki erti a dolgat annak 2 perces munka....de ha nincs "jo" kezed akkor tobb kart tehetsz benne.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1554) dSERiES válasza #Morcosmedve (#1552) üzenetére


dSERiES
senior tag

Köszi a választ. Nem merem, nem is látom hogy merre kellene visszahajlogatni az a baj... oldalról látszik, hogy az egyik láb vagy 1 mm-re feljebb is áll.. egy javaslatra beletettem egy procit és lenyomtam a leszorítóval, utána kivettem, valamennyire visszanyomta a lábakat, de még mindig nem egyformán áll az összes...

@miklosss2012: köszönöm neked is a hozzászólást, valószínű ez lesz, én nem foglalkozok vele mert csak jobban eltolom :F

⊿sff⊿

(#1555) #Morcosmedve válasza dSERiES (#1554) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Keresd fel Cink_Eleket, elég profi, sok bajba jutott alaplap-proci gyógyult nála a különböző fórumokból. :K

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#1556) dSERiES válasza #Morcosmedve (#1555) üzenetére


dSERiES
senior tag

Köszönöm szépen a tippet :R

⊿sff⊿

(#1557) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Antarctica City Car:

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1558) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1557) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem latszik mester!@

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1559) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1558) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Akko' eképpen

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1560) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Jó Reggelt!

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1561) CJ4567 válasza Mahrenburg (#1559) üzenetére


CJ4567
veterán

Majd Sass overclockolja :DDD

Reggelt.:(

No Sana No Life

(#1562) Mahrenburg válasza CJ4567 (#1561) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Miért ilyen szomorú a "Reggelt."-ed? Korán kellett kelned, vagy csak nem tetszett az ébresztőmuzsika? :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1563) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Mondja meg mar nekem valaki hogy mi a francert kerul ez a lap kb 200.000 magyar forintnak megfelelo angol fontba?

Az Asus megbolondult? :W :W :W

Mar a Formulanal is meg voltak zavarodva....120K-ert X99-es XPower lapot veszek.... :W :W :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1564) MiklosSaS válasza MiklosSaS (#1563) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az a xar Z170-es extreme dragabb mint az X99-es ASUS X99-E WS...hat hol a logika?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1565) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1563) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Egyszerű: a tervezés, a gyártatás, a szállítás költsége, valamint a gyártó, a nagyker s a kisker tisztes hasznával együtt összesen kb. 20e Ft, a fennmaradó összeg annak az ára, hogy Asus-alaplapod lehet. Ez ugyan soknak tűnik, de valójában ez az érzés felbecsülhetetlen...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1566) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1565) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Megigérem hogy nem fogok érezni semmit...akkor megkapom olcsóbban?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1567) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1566) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Mivel már előre beleszámolták az árba a nem éppen elhanyagolható mértékű érzelmi töltetet, sajnos kénytelen leszel érezni... (Arra ügyelj, hogy bontatlan csomagolású alaplap legyen, állítólag a doboz első kinyitásánál szabadul fel az áhítat...)

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1568) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

ZIL proto

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1569) Popes válasza Mahrenburg (#1568) üzenetére


Popes
őstag

Ha már ZIL. :P

kp

Deus ex machina

(#1570) Mahrenburg válasza Popes (#1569) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

...és akkor már legyen Zil az Antarktiszon :D :

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1571) Mahrenburg válasza Mahrenburg (#1570) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

(Izé, már nem is látszik, de amúgy is rossz volt a kép :B Kérem, a (#1570)-es törlését! Előre is köszönöm!)

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1572) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Boldog Nőnapot!

Ne feledjétek felköszönteni a hölgyeket virágcsokorral és/vagy pálinkával!

(Ha választani kell, akkor inkább pálinkával, azt mindenki szereti, ha véletlenül nem szereti, akkor meg lehet próbálni még több pálinkával... Ahogy a mondás mondja: Lassú víz pálinka partot mos... )

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1573) Trebron09


Trebron09
őstag

Vagy :))

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#1574) Mahrenburg válasza Trebron09 (#1573) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Welcome! Kancsi Gyík is in the house again! :C

Hogy-hogy Zolt... Ja! Rájöttem... :D

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1575) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

A BCLK-saga újabb fejezete

H170 Performance/Hyper

B150 Gaming K4/Hyper

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1576) Trebron09 válasza Mahrenburg (#1574) üzenetére


Trebron09
őstag

:C

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#1577) Mahrenburg válasza Trebron09 (#1576) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

:D

Te írtad rá, hogy: Antarctica?

Szemből:

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1578) Trebron09 válasza Mahrenburg (#1577) üzenetére


Trebron09
őstag

:K
Gondoltam úgy érdekesebb ;]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#1579) Mahrenburg válasza Trebron09 (#1578) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nincs más hátra, Antarctica néven autógyárat kell alapítanunk, kibővítjük az alaplapgyár épületét itt az Antarktiszon egy új csarnokkal, Sasss szerez bele gyártósort, a szakképzett pingvinek már adottak, s máris indulhat a tömegtermelés...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1580) Popes válasza Mahrenburg (#1579) üzenetére


Popes
őstag

Azért oda egy garnitúra hólánc vagy szöges gumi nem ártana. ;)

Deus ex machina

(#1581) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1579) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Es az elkovetkezo 50 evben lesz auto.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1582) Mahrenburg válasza Popes (#1580) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Popes (#1580) - Az nem károsítaná az Antarktisz kitűnő minőségű autópályáinak felületét :F

Sasss (#1581) - Pontosan, végre benépesülnek az Antarktisz nagyvárosait összekötő autópályák, s végre enyhül valamelyest az antarktiszi városok tömegközlekedésének elviselhetetlen zsúfoltsága. A pingvinek nagyon lelkesek... :K

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1583) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1582) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

És profit lesz? Vagy ezt is sápolni fogod mint az alaplap gyárat.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1584) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1583) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Mit tudom én? Nem én vagyok a gazdasági igazgató... :))

Kikérem magamnak, a nekem járó napi 1 vödör halon kívül semmi hasznom nem származott az alaplapgyár működéséből... Mondjuk másnak se, az igaz...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1585) Popes válasza Mahrenburg (#1582) üzenetére


Popes
őstag

Küldj már egy képet azokról a "kitűnő" autópályákról mert nekem gyanús hogy csak lenyúltátok a lóvét Sass-tól és csak döcögős hó és jég "utak" vannak. :)) Ha ez kiderül nagy bajban lesztek mert a NagySass lehet elrendeli a 35 fokos napi átlaghőmérsékletet és meg fognak főni a pingvinjeid. (veled együtt) :D
Mit tudsz felajánlani hogy ne mondjam el hogy max photoshop képet tudsz felmutatni. :U

Deus ex machina

(#1586) Mahrenburg válasza Popes (#1585) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Parancsolj, egy friss fotó Antarktisz egyik legforgalmasabb autópályájáról, csúcsidőben:

Természetesen kizárásos alapon nyers halat tudok felajánlani, elraktam pár vödörrel tartalékba...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1587) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1584) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

1 vodor hal neked, 250 vodor hal a kedves lusta pingvineidnek.....az 251 vodor / nap, 4 eve van alaplapgyar az pontosan 366.460 vodor hal. Na most, 1 vodor hal az 7.5 kg, 1 kg hal az $ 5 (mivel jo arban lehet vasarolni nalatok).

Tehat a vegeredmeny: $ 13.742.250,00 + amit havonta lesapolsz....

Ne magayrazd nekem hogy olyan olcsok vagytok.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1588) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1587) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Annyira nem vagyunk olcsók, mintha rendes szakmunkás-fizetést kellene adnod, de ha azt vesszük, hogy még egyetlen alaplapot sem gyártottunk, akkor nem fogalmaznék úgy, hogy gyümölcsöző befektetés volt...

Szerintem nézz a könyvelőid körmére, mivel nem 250-szer napi 1 vödör hal, hanem a tízszerese, mivel 2500 pingvin van az alaplapgyár bérlistáján... Nem én szedem le a sápot, csak rám próbálják kenni... :U

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1589) Mahrenburg válasza Mahrenburg (#1588) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Fordítva írtam, úgy akartam kezdeni a mondatot. hogy: Annál olcsóbbak vagyunk, mint hogyha rendes szakmunkás-fizetést kellene adnod...

:DD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1590) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1591) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1592) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1591) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Elfogadnám :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1593) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1592) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ezzel nem vagy egyedül... :D

Ha véletlenül kapnál egy tiszteletpéldányt és megunnád, és/vagy Sasssasszony megvétózná a további rendeltetésszerű használatát, küldd el ide az Antarktiszra, címzésként csak annyit írj: Mahrenburg, Antarktica, Motherboard Factory, a többit tudni fogják...
______

Miket nem talál az ember... :)) :

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1594) Teaway válasza MiklosSaS (#1592) üzenetére


Teaway
veterán

Olcsó a ruháztatása.

Nincs itthon csokid??

(#1595) Mahrenburg válasza Teaway (#1594) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Csak a nagyszülők meg ne tudják, hogy lenyúltad a dohányzóasztalkáról a lyukacsos terítőt...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1596) Teaway válasza Mahrenburg (#1595) üzenetére


Teaway
veterán

Egy szomszédnak hasonló függönye van.

Nincs itthon csokid??

(#1597) Mahrenburg válasza Teaway (#1596) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Egy olyan függönyből egy egész háremet fel lehetne öltöztetni... :C
___

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1598) Teaway válasza Mahrenburg (#1597) üzenetére


Teaway
veterán

Menjünk lejjebb...mondjuk ez nem francia alsó, de az miért van, hogy egyesek az oldalsó részt az egekig felhúzzák? Jó hogy nem a vállukon átvetik, mint vmi kantáros nadrágot...

Nincs itthon csokid??

(#1599) Mahrenburg válasza Teaway (#1598) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1600) Teaway válasza Mahrenburg (#1599) üzenetére


Teaway
veterán

Megy az alaplap színéhez :))

Nincs itthon csokid??

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.