Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik

Hozzászólások

(#201) Mahrenburg válasza CJ4567 (#200) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Akkor lapozzunk a következő oldalra... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#202) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Vezérigazgató Úr (#70551) - "Hagy ne soroljam fel neked tételesen... " - Ha nem akarod a helyet foglalni az anyatopicban, ide nyugodtan leírhatod részletesen, itt nem zavar senkit sem... :K

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#203) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Indul a szezon:

Z170 Extreme7

Z170 Fatal1ty Gaming K6

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#204) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#203) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jol neznek ki....kar hogy Asrock...

Kivancsi vagyok majd az MSI es Asus illetve Gigabyte felhozatalra.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#205) bluyoo válasza Mahrenburg (#203) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Te ez nem az ASRock topic! ;]

(#202) Mahrenburg
Lustaságból nem ..... ;) "Aki nem hiszi járjon utána!" :P

Bazinga!

(#206) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#204) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

DonSasss - Szoktasd magad a gondolathoz, elvégre két év múlva ilyenkor már ASRock-alaplapod lesz... :D Reméljük akkor már elégedett leszel a választottaddal.

Ha találsz valami újdonságot a többiektől, ne habozz betenni ide! :)

Vezérigazgató Úr - Jóvanna, most mit csináljak, ha hagyományosan az ASRock nyitja a sort, ha van infód a többi gyártó újdonságairól, oszd meg velünk, azért (is) van ez a topic, örömmel látnék bárkitől új versenyzőt. :K

Hosszú évek alatt felépítettük az "imidzsedet", hogy felelősségteljes vezérigazgatói feladatköröd ellátása mellett, valamint 200 titkárnőd természetes igényeinek kielégítése mellett, miközben (s talán ez a legnehezebb) megfelelsz oldalbordád egyre növekvő elvárásainak is, mindenre marad energiád, tehát bőven belefér, hogy írsz egy mindössze pár száz szavas összehasonlítást két alaplapról... :U Ne kelljen csalódnunk... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#207) CJ4567 válasza Mahrenburg (#203) üzenetére


CJ4567
veterán

Szépek :Y

No Sana No Life

(#208) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Egy MSI:

G45 Gaming

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#209) bluyoo válasza Mahrenburg (#206) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Egy hónapja Jim bcs rakott fel pár képet .... Az egyik (nem csak nekem szúrt szemet). Kicsit utánanéztem ..
Colorful Unveils First Skylake Z170 Chipset Based Motherboards – Features Socket LGA 1151, Officially Launching in September.
Így az ASRock 2. ;]
De pl. a Biostar is [link].
Nem kell ide több sor. A két lapban egy közös van a CPU foglalat. :DDD

Bazinga!

(#210) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#203) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Szépek, főleg az 1.

Kár, hogy ASRock.

(#211) Mahrenburg válasza bluyoo (#209) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Vezérigazgató Úr - Na jó... Belekötsz az élő nyákba is... :DD

Az első, amelyik elérhető lesz Európában is... Így már jó lesz? :D

Emlékszel, hogy anno az első Z77-es lapról szóló hírekben is egy itthon nem kapható lap szerepelt?

Dr. Iftking - Azért az ASRock is tud, ha akar... :)

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#212) Mahrenburg válasza bluyoo (#209) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

"Nem kell ide több sor." - Először hirtelen azt hittem azt írod, hogy Nem kell ide több sör... :DDD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#213) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#208) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Vajon az MPower vagy a Gaming 7/9 milyen lesz?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#214) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#213) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Jó lesz. :K

(#215) bluyoo válasza Mahrenburg (#211) üzenetére


bluyoo
nagyúr

;]
Bocsánat érte! Nem ez volt a szándékom! :R
Az OC Formula-ra ráadásul 5év gari van mint a TUF deszkákra!

(#212) Mahrenburg
Olyat soha nem írnék! :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#216) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#213) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

DonSasss (#213) - A 1150-es változatokból kiindulva jó eséllyel most sem nyúlnak mellé. Vagy a kinézetükre értetted? :D Ha valaki talál képet, azonnal be vele ide a topicba!!

Dr. Iftking (#214) - Tudsz valamit? Hacsak nem írtál alá titoktartási szerződést, akkor rögvest kérünk részletes leírást, fotókkal illusztrálva! :DD

Vezérigazgató Úr - "Bocsánat érte! Nem ez volt a szándékom!" - Tudom, csak hülyültem. :)

Nem lenne rossz, ha az ASRock a tizenezres lapjait is 5 év garanciával adná, vélhetően akkor nem csupasz, 2+1-es tápkörrel "kelletnék magukat"... :C

"Olyat soha nem írnék!" - :D - Ezért is döbbentem meg egy pillanatra, de aztán rájöttem, hogy még nem kezdett ellenkező irányba forogni a Föld... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#217) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#216) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Giga/Biostar/MSI Z170 lapok

És az MSI, ebben a topicban: [link]

Mint ahogy tudjuk, a dizájnjuk változhat.

[ Szerkesztve ]

(#218) CJ4567


CJ4567
veterán

Szép alaplapok :Y

No Sana No Life

(#219) bluyoo válasza Mahrenburg (#216) üzenetére


bluyoo
nagyúr

"Nem lenne rossz, ha az ASRock a tizenezres lapjait is 5 év garanciával adná," Az az idő nem fog eljönni. :) A garancia drága mulatság a gyártóknak.
Itthon a 3-5év garanciás lapokat is 2-3évvel árulják. Sok esetben nem is Magyarországra/Európába szánt termék ...
" 2+1-es tápkörrel "kelletnék magukat"" Bár kicsit combosabb tápkörök, de csak csupasz. :)
Asus CS-B, TROOPER B85.
Véleményem szerint a garanciaidőt erőltetnék a gyártók, nem a gamer marhaságokat.

Bazinga!

(#220) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Ha esetleg valaki szeretne egy új monitort, vagy Wi-Fi routert (és nem halott róla). :)
Játék az Oázis Computerrel egy Asus monitorért!

Bazinga!

(#221) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#217) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Dr. Iftking (#217) - Köszönöm!

Vezérigazgató Úr (#219) - "Bár kicsit combosabb tápkörök, de csak csupasz." - Tényleg... ...hát nem tudom, azért elfért volna ott egy borda, legalább jelzésértékűen... :(

(#220) - " ...és nem halott.... " - Ez így kicsit diszkriminatív hatású, igazán nagylelkű gesztus lenne, ha nem csak az élőket engednék játszani...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#222) bluyoo válasza Mahrenburg (#221) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szerintem is, bár elnézve a mostani lapok/tuninglapok "bordázatát", inkább dísz mint hűtő! :N
Az isten áldjon meg! Mi vagy te, nyelvtantanár? Senki nem vette volna észre, hogy lemaradt egy "l"! :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#223) Mahrenburg válasza bluyoo (#222) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

"Az isten áldjon meg!" - Megtisztelő, Vezérigazgató Úr, ha jól keverjük a kártyákat, akkor ez az áldás hamarosan pápai áldásnak fog minősülni. :K

Régebben sikerült ugyanezt a mássalhangzót dupláznom, amit csak később vettem észre, így lett az eredetileg "halhatatlan"-ként leírni vágyott kifejezésből "hallhatatlan platform". :DD

Bár végül is az FM1-es APU-k alulfeszelve, megfelelő hűtőbordával elmennek passzívan is... :U :))

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#224) bluyoo válasza Mahrenburg (#223) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:DDD
Haladunk ..., hétvégén már voltam templomban is. Keresztapa lettem! :)
"Bár végül is az FM1-es APU-k alulfeszelve, megfelelő hűtőbordával elmennek passzívan is... " Erre az I5-öm is megfelelő! :DDD

Bazinga!

(#225) Mahrenburg válasza bluyoo (#224) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

" ...hétvégén már voltam templomban is." - Nagyon helyes, szokd a légkört, mert ha pápává választanak a Szent Péter bazilikában fogsz lakni. :K
(Reméljük nem fogják rossz néven venni, ha viszed magaddal a házis... a feleségedet, s a 200 titkárnődet is...)

"Keresztapa lettem!" - Gratula! Boldog életet kívánok a keresztlányodnak/keresztfiadnak! :C

"Erre az I5-öm is megfelelő!" - Igen, csak hát mint tudjuk a 3870K mégiscsak jóval nagyobb teljesítményű... :U :DD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#226) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

ASRock Fatal1ty Z170 Gaming-ITX/AC

Forrás: Ez, meg aez

[ Szerkesztve ]

(#227) CJ4567 válasza DR|FTK|NG (#226) üzenetére


CJ4567
veterán

Ide. Most. Azonnal.

No Sana No Life

(#228) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#226) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Hoppá, a képmellékletben mik vannak még:

ASRock B150M-HDS/D3

ASRock H110M-HDS/D3

ASRock Fatal1ty H170 Performance

ASRock Fatal1ty Z170 Gaming K4

ASRock Z170 Pro4

ASRock Z170 Extreme4

ASRock Z170 Extreme6

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#229) bluyoo válasza Mahrenburg (#225) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:DDD
Köszi szépen! :R
Kislányok (ikrek)! De osztódtak a kötelességek "csak" a fiatalabbik hölgynek lettünk a keresztszülei. :)
" Igen, csak hát ... " Na igen, tuningolva nem is menne el passzívan!

Bazinga!

(#230) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Elkezdődött :D ,még egy pár hét és televágják a piacot.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#231) Mahrenburg válasza bluyoo (#229) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Vezérigazgató Úr - "Kislányok (ikrek)" - Az igen, sok boldogságot kívánok Nekik!

" ..."csak" a fiatalabbik hölgynek lettünk a keresztszülei." - Aztán nehogy később féltékenységet szüljön, hogy a kishugi keresztapja az első pápa, aki 200 fős háremet tartott a Vatikánban... :))

"Na igen, tuningolva nem is menne el passzívan!" - Mármint melyik? A Te 3570K-d vagy az én 3870K-m? :)

Jim (#230) - Alaplap-orgia! :C Megérdemeljük, rég volt "szüret"... :K

Zsivaagoo - Ég veled Öreg Harcos! :R

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#232) bluyoo válasza Mahrenburg (#231) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Erre nem is gondoltam! :) De a másik keresztapának is szép hivatása van, mégpedig kocsmáros, szóval szoros a "verseny".. :DDD
"A Te 3570K-d vagy az én 3870K-m?" Azt hittem elírtad a CPU-m! :)) De gondolom a tied sem menne passzív üzemben.
"Zsivaagoo - Ég veled Öreg Harcos! " Kár, hogy nem finomított kicsit. Azt lehet tudni pontosan melyik eszmecsere miatt?

Bazinga!

(#233) Mahrenburg válasza bluyoo (#232) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

"Erre nem is gondoltam!" - Ne is gondolj, csak tréfa volt, részint biztosan mindkettőjüket ugyanúgy fogod szeretni, részint amennyire tudom az ikreknek szinte egy a lelkük, számukra ismeretlen az egymás iránt érzett féltékenység. :)

"De a másik keresztapának is szép hivatása van, mégpedig kocsmáros, szóval szoros a "verseny"... " - :DDD :C

" Azt lehet tudni pontosan melyik eszmecsere miatt?" - A Bazi FX Off-ban történt...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#234) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Asus Z170 Pro

Gigabyte Z170 HD3

Gigabyte H170M-D3H

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#235) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#234) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Asus Z170 Pro: Tetszik-tetszik.
Gigabyte Z170-HD3: Ez már nem annyira.
Gigabyte H170M-D3H: Jóslat: "A Giga B170M-D3H egy nagyon jó, és ajánlott lap :K "

(#236) Mahrenburg válasza bluyoo (#232) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Vezérigazgató Úr (#232) - "Azt hittem elírtad a CPU-m!" - Gyanítottam... :D

"De gondolom a tied sem menne passzív üzemben." - Az FM1-es szorzózármentes APU-k CPU-részének tuninggal elérhető maximális órajele nem túl kiemelkedő, az enyém például 3,5 GHz, ezt könnyedén hozza a gyári alatti feszültségértéken is, tehát vélhetően nem lenne gond egy megfelelő bordával, de nekem elég alapórajelen is.

Dr. Iftking (#235) - "Low budget" tuninglapnak végül is elmegy a Z170-HD3, az audio-része sem tűnik rossznak, persze csak ha sikerül jól belőniük az árát.

"Jóslat: A Giga B170M-D3H egy nagyon jó, és ajánlott lap :K " - :D Lehet, hogy viszi tovább a hagyományt...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#237) bluyoo válasza Mahrenburg (#233) üzenetére


bluyoo
nagyúr

"A Bazi FX Off-ban történt..." Hát néha valóban, paprikás a hangulat ....
Bár én már egy ideje csak passzívan látogatom.

Bazinga!

(#238) Mahrenburg válasza bluyoo (#237) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Akkor levonhatjuk a következtetést, hogy nem csak a CPU-d, hanem Te is tudsz "passzívan" működni...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#239) bluyoo válasza Mahrenburg (#238) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Na igen! Mostanában igencsak lusta vagyok! :DDD

Bazinga!

(#240) Mahrenburg válasza bluyoo (#239) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

De legalább, ha más nem, emelt órajelen sem forr fel az agyad, s a legnagyobb hőségben sincs szükséged a fejedre irányított ventilátorra ahhoz, hogy egyenletesen leadja a kobakod a felesleges hőt a környezetének, legfeljebb a külső hámréteged színében áll be némi változás, mint azt a topicban már alaposan kitárgyaltuk... :K

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#241) bluyoo válasza Mahrenburg (#240) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Még szép, hogy nincs! Csak is hideg sörre! :) Annyira hűt, észre sem veszed és leégtél ..... :DDD

Bazinga!

(#242) Mahrenburg válasza bluyoo (#241) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

" ...észre sem veszed és leégtél... " - Túlzott mennyiségű sör megvétele esetén anyagilag is... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#243) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Evga Z170 Classified

Evga Z170 FTW

Evga Z170 FTW

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#244) bluyoo válasza Mahrenburg (#242) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nem kell ahhoz sok sört inni! :(
Nem is értem amikor 2-3K -megy a spórolás, gondolkodás egy több évre vásárolt hardver esetében, miközben pár sör, rosszabb esetben 2-3 doboz cigi ....

(#243) Mahrenburg
Nincs semmi a linkeken.

Bazinga!

(#245) Mahrenburg válasza bluyoo (#244) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

És persze melyik hardveren spórolnak.... :O

Berakom a galériát.

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#246) Popes válasza bluyoo (#244) üzenetére


Popes
őstag

Nem mindenki sörben és cigiben méri a spórolást, mert aki a hardveren (is) spórol az általában nem költ ilyen káros szenvedélyekre sem. :) (már akinek káros :DDD )

Viszont a Mahrenburg által linkelt EVGA cuccok erőssen korlátoznák az én fogyasztásom is ha meg akarnám venni őket. :(((

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#247) Mahrenburg válasza Popes (#246) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nem is gondoltam volna, hogy az EVGA ilyen környezettudatos cég, hogy a termékeinek használata csökkenti a fogyasztást (meg vélhetően akkor a károsanyag-kibocsátást is). Egyébként Te mennyi üzemanyagot fogyasztasz 100 km-en, illetve mekkora fogyasztáscsökkenésre számítasz EVGA-hardverek használatával?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#248) bluyoo válasza Popes (#246) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát az én tapasztalatom pedig azt mutatja, hogy 1K-n megy a sírás, miközben pöfékel, és vásárolja a 2% -os sört .... Ja és itthon minden sz.r. :DDD Na mindegy a lényeg, hogy évekre vásárolnak dolgokat és sokszor (nem mindíg persze) eszetlenül spórolnak. Ami persze sokszor drágább lesz a végén.

(#245) Mahrenburg
Hoppá! Egy borda alakú hűtőborda! :C

Bazinga!

(#249) Popes válasza Mahrenburg (#247) üzenetére


Popes
őstag

Nálam a fogyasztás fordítottan arányos a megtett kilóméterek számával.(minél többet fogyasztok annál kevesebb kilómétert tudok megtenni) Szóval az EVGA használatával kitágulna a világ is. :K

bluyoo Ja hát aki 2%-os sört iszik meg prilukit szív attól mit vársz :)) Inkább iszok egy Staroprament mint öt 2%-os sörrel szennyezett vizet. :)

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#250) bluyoo válasza Popes (#249) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:)
Kár, hogy a Staroprament már itthon gyártják, azóta valahogy nem az igazi.
Én évek óta Pilsner Urquell -en élek. Szerintem az egyik legjobb sör.
Ha egy öveget felhígítanék 1 az 5-höz arányban vízzel, kb. akkor kapnám azt az ízt amint az említett sörök szolgáltatnak. :DDD

Bazinga!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.