Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik

Hozzászólások

(#4001) Mahrenburg válasza Milka 78 (#3999) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Na azé'... :D

Isten hozott az AlaplapOffban!

Hölgyeim és Uraim! (A hölgyek ugyan csak képeken vannak jelen a topikban, de hátha ők is olvassák... ) Történelmi pillanatnak vagyunk tanúi, az új topikgazda tiszteletét tette új birodalmának eddig lenézett tartományában is! Dehát illik is, hiszen mint a régi mondás mondja, csak akkor válik igazán topikgazdává a topikgazda, ha elfogadtatja magát a birodalom árnyékos részén élő népekkel is... Reméljük méltó leszel nagy elődöd hagyatékára, s hasonló magasságokba emeled az anyatopikot (s egyben az AlaplapOffot is), mint a Vezérigazgató Úr tette! Egyelőre jó úton haladsz, így tovább! (Azt azért tudd, hogy ha adót mersz emelni, akkor véres forradalmat robbantunk ki... :(( )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4002) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#4000) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Na végre! Nagyon eltűntél, már kezdtem aggódni... Remélem csak azért nem hallattál magadról, mert el voltál foglalva az Északi-sarki alaplapgyárad felfuttatásával... (Csak azért gondolom, mert az Antarktiszon lévő alaplapgyárad felfuttatásával biztos nem voltál elfoglalva... :U )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4003) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Bogár reloaded

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4004) CJ4567 válasza Mahrenburg (#4002) üzenetére


CJ4567
veterán

Én is jelen vagyok, read onlyként.

No Sana No Life

(#4005) Mahrenburg válasza CJ4567 (#4004) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Még mindig tart a koncertturnétok Yeffyvel?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4006) Yeffy válasza Mahrenburg (#4005) üzenetére


Yeffy
veterán

tudod, a jo munkahoz ido kell :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4007) Mahrenburg válasza Yeffy (#4006) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ezzel csak nem azt akarod mondani, hogy még csak a turné első koncertjének előkészületi munkáinál tartotok? Akkor miből vannak a milliós bevételeitek? A zeneipar mostani trendjei alapján a lemezeladásokból biztos nem...

Apropó hová tűnt a neved után a "DJ"? Szégyelled a szakmádat? :((

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4008) Yeffy válasza Mahrenburg (#4007) üzenetére


Yeffy
veterán

neeem, mar folynak a turnek ezerrel. volt eleg elokeszites

rebranding, baratom, rebranding... :))

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4009) Mahrenburg válasza Yeffy (#4008) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Tényleg, most nézem az arcképedet, a frizurád is új... Visszatér nálad is a nyolcvanas évek divatja? Azt már meg sem merem kérdezni, hogy milyen az új fellépőruhád... Apropó, CJ már leveszi végre azt a q.va gázmaszkot, amikor kimegy a színpadra?

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4010) Milka 78 válasza MiklosSaS (#4000) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Messzire elér a kezem :D Hallom felszámolod a játszós gépedet?

(#4011) Milka 78 válasza Mahrenburg (#4001) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Igyekszem felnőlni a feladathoz! :R

(#4012) CJ4567 válasza Mahrenburg (#4009) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem nem, gázmaszkban fogok turnézni, engem nem ért el a rebranding még ;]
Jövő évi turnén már levehetem. :)

No Sana No Life

(#4013) Teaway válasza MiklosSaS (#4000) üzenetére


Teaway
veterán

Grat a 4k-hoz! :C

Nincs itthon csokid??

(#4014) Yeffy válasza Mahrenburg (#4009) üzenetére


Yeffy
veterán

en nem latok valtozast a pitbull-fejem... ooo arckepemen, de ok :DD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4015) Mahrenburg válasza Milka 78 (#4010) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Milka (#4010) - Sasssnál ez azt jelenti, hogy lesz helyette kettő új...

Milka (#4011) - Nem lehetett nem észrevenni, hogy amint hatalomra kerültél, rögtön vörösre váltott a névtáblád.... Mi ez a bolsevik tempó? :((
Valamint új megbízatásod nem csak jogokkal, de kötelezettségekkel is jár, a topiklakókat havi rendszerességgel alapjövedelem illeti meg, melynek összegét demokratikus úton a topiklakók szavazzák meg saját maguknak, s aminek fedezetét természetesen a topikgazdának kell előteremtenie...

Köszönet a felújított Téma összefoglalóért! :C
Végre kikerült a neved az alkotók közé. (Rögtön kétszer is, hogy lássák ki az góré... :D )

CJéspárszám (#4012) - Azért hallottam olyan véleményeket is, hogy mindenki jobban jár, ha rajtad marad a maszk, biztos ami biztos, mielőtt levennéd, előtte végeztess alapos közvéleménykutatást...

Teasztráda (#4013) - Új monitora van?

YeffymostmárDJnélkül (#4014) - Úgy rémlik, nem középen volt elválasztva a hajad, hanem oldalt:

Így: vagy így: , már nem emlékszem pontosan...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4016) Yeffy válasza Mahrenburg (#4015) üzenetére


Yeffy
veterán

sajna, pajtas, rosszul emlekszel, ki kell, hogy javitsalak.
miota ez az avatarom (nem is tudom, 4 eve? 5 eve? :Y hogy telik az ido lol), nem lett hozzanyulva. mondjuk azota is tetszik, meg most boven nem ez a legnagyobb problemam. :B
csak a nevem modernizaltam egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4017) Mahrenburg válasza Yeffy (#4016) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Egy tízes skálán, ahol az egyes azt jelenti, hogy egyáltalán nem, a tízes meg azt, hogy teljesen, mit tippelsz mennyire volt komoly, amit írtam? :D

Elfeledtem hangulatfejet tenni mögé, de azért csak ismersz már... :))

De egyébként úgy rémlik, hogy csokornyakkendő is volt az arcképeden, ezt remélem már nem tagadod... :DD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4018) Mahrenburg válasza Mahrenburg (#4017) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Időközben megtaláltam a titkos topikarchívumban, ilyen volt eredetileg:

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4019) Teaway válasza Mahrenburg (#4015) üzenetére


Teaway
veterán

Nem tudom.
A hozzászólás száma a 4000.

Nincs itthon csokid??

(#4020) Yeffy válasza Mahrenburg (#4017) üzenetére


Yeffy
veterán

kisse viharvert vagyok mostanaban, elegge szopoagon vagyok karrierugyileg, ezert bocsasd meg nekem, hogy csak feluletesen kukkantgatok be ide mostansag, es nem volt elsore egyertelmu :)

szep a csokornyaki, bar nem vagyok pincer vagy somelier alkat, ha mar nyakkendo, maradok a klasszik "logos"nal :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4021) Milka 78 válasza Mahrenburg (#4015) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Igazság szerint legtöbbször tab/telóról vagyok és ez a voda reklám simán lefektette a mindkettőt.Ezzel nagy gond ugyan nincs,de amikor összefoglalót szerkesztek az már nem jó poén :N
Én csak belepótoltam :B Beszúrtam az elődeim mögé a nevem hisz az oroszlán részét ők végezték,én csak frissítettem és kivettem a szerkesztés alól bluyoo nevét,ne őt zargassák a marhaságokkal :)
Pénz nuku én tárca nélküli miniszter vagyok :D

(#4022) Mahrenburg válasza Teaway (#4019) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Tearoad (#4019) - Szintén csak hülyültem! :O :))

Tudom én, hogy mire megy ki a játék, Te is csokornyakkendőt szeretnél... :DD :

Visszanézve tényleg nem nagyon használtam hangulatfejeket, viszont akkor lehet, hogy Milka is komolyan vette az alapjövedelemről szóló részt, akkor gyorsan hívjuk össze a topikparlamentet, és határozzuk meg az alapjövedelem összegét, hogy nehogy azzal az indokkal ne utaljon nekünk az új gazda, hogy nincs meghatározva az alapjövedelem értéke... Szerintem ne essünk túlzásba, ne legyen hétszámjegyű az összeg, az én javaslatom: havi 999.995 Ft. Mit szóltok?

YeffyohneDJ (#4020) - Nehogymá' bocsánatot kérjél! :D Csak hülyülök! :K

Bízom benned, minden rendbe jön, kitartás! :)

Egyébként meg mi bajod lehet, az új gazdától minden topiklakó ezentúl havonta majd' egy millió forintot kap, sőt, az is lehet, hogy ha kicsit Milka nem figyel oda, akkor fontban kapjuk ezt az összeget...

Ó, basszus, most olvasom, alapjövedelem lefújva, na mindegy, azért legyünk optimisták, hátha mégis...

Milka (#4021) - Ha már nem láthatod a Voda vörösét, legalább a neved legyen vörös... A prémiumért még fizetned is kellett? Nem adták az új rangodhoz? :))

Akárhogy is, szép munka, végre van friss összefoglalónk! :C

(Azért ugye tudod, hogy csak hülyültem mindkét témában... :) )

Nem lehetne, hogy Players finanszírozná a topiklakók alapjövedelmét? Biztosra veszem, hogy ha megkéred, akkor szíves-örömest tejel... :D
_____

Közérdekű közlemény: Ezen hozzászólásban már említettem párszor, de most megerősíteném: Általában csak hülyülök! Néha nem, de az csak ritkán, legtöbbször inkább hüléskedek. Ha nem, akkor is igen, vagy legalábbis úgy kezelendő! Mondhatnám azt is, hogy értelemszerűen, de a legtöbb megnyilvánulásom nélkülöz minden értelmet... Szóval értitek... :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4023) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4024) Teaway válasza Mahrenburg (#4023) üzenetére


Teaway
veterán

Hiába AMD vonal, azért egy kis Intel-t mindig belecsempésznek: GigaLAN Intel® I211AT :DDD

Nincs itthon csokid??

(#4025) Yeffy válasza Mahrenburg (#4022) üzenetére


Yeffy
veterán

koszonom, remelem, igazad lesz! :B

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4026) Milka 78 válasza Mahrenburg (#4023) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nagyon szép deszka!Ha nem lett volna herótos az egész kábelezést/ventiket lecserélni én is ennek az Inteles megfelelőjét vettem volna. :K

(#4027) Teaway válasza Milka 78 (#4026) üzenetére


Teaway
veterán

ASRock nagyon odatette magát a Taichi-val :K

Nincs itthon csokid??

(#4028) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Igazán kiadhatnának egy (vagy több) Taichi-t VIA-CPU-foglalattal is... :(((

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4029) Teaway válasza Mahrenburg (#4028) üzenetére


Teaway
veterán

Majd ha beesünk 1 nm alá, de még csak hétnél járunk ► link

Nincs itthon csokid??

(#4030) Mahrenburg válasza Teaway (#4029) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Szörnyű... :( Vajon mikor éri el a gyártástechnológia azt a szintet, ami már méltó egy VIA-CPU-hoz?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4031) Teaway válasza Mahrenburg (#4030) üzenetére


Teaway
veterán

Mondom, 1 alatt.

Nincs itthon csokid??

(#4032) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4033) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#4032) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ujabb ROG-nak nevezett szemét...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#4034) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#4033) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Azt elfeledtem írni, hogy Milka hozzászólásának utolsó mondatát illusztráltam.

Egyébként így van, az új ROG-okat szoktam felhozni elrettentő példaként a pingvineknek az alaplapgyárban az Antarktiszon, hogy hogyan ne csináljunk alaplapot... (Mondjuk lehet, hogy túlzottan megfogadták az intelmeimet, ezért nem sikerült még működőképes alaplapot legyártaniuk... :B )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4035) Milka 78 válasza Mahrenburg (#4032) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem akartam mondani,de nem igazán hoz lázba ez a deszka :D Persze ha lemegy 50-55 közé akkor nem szóltam :)

(#4036) Mahrenburg válasza Milka 78 (#4035) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

50-55? Annyiért csak akkor, ha évente cserélik rajta a CPU-foglalatot és a PCH-lapkát az aktuálisra legalább 10 évig, s minden évben adják hozzá térítésmentesen a legújabb mainstream CPU-család csúcsmodelljét, valamint a CPU-foglalat- és PCH-lapkacsere ideje alatt kárpótlásul, hogy nem tudom addig használni a gépet, elküldenek egy luxusnyaralásra naponta váltott luxusq.rvákkal... Ez a minimum... :))

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4037) Milka 78 válasza Mahrenburg (#4036) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Olyan kis telhetetlen vagy! :DDD

(#4038) Mahrenburg válasza Milka 78 (#4037) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Még visszafogott is voltam... Akkor lennék telhetetlen, ha mindezt 15e-ért várnám el... :DD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4039) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Morcos (#85929) - Még ha lehetne bele VIA-CPU-t tenni, akkor talán én, de így... :(

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4040) #Morcosmedve válasza Mahrenburg (#4039) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

:DDD HSZ vadász!

© asszongya'hogy

(#4041) Mahrenburg válasza #Morcosmedve (#4040) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nem is... :O :DD

(Csak "finoman" próbálom népszerűsíteni az AlaplapOffot (ha már van... :D ), hogy inkább ide offoljanak a népek (Milka dolgát is megkönnyítve, hogy bevágódjak az új gazdánál is... :)) ), hátha kialakul egy szokás, hogy az anyatopikban történtek itt kerülnek könnyedebb formában kitárgyalásra, ezzel új életet lehelve a topikba... )

Egyébként észrevetted volna, ha nem linkelem vissza az anyatopikba?

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4042) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4043) #Morcosmedve válasza Mahrenburg (#4041) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nem követem. Egyébként féloff, csak már unom leírni minden nap 3x, hogy értelmesen költsd el a pénzt. :K

© asszongya'hogy

(#4044) Mahrenburg válasza #Morcosmedve (#4043) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Na látod! :DD

A második mondatoddal arra utalsz, hogy vegyünk reklámhelyet a PH!-tól, és a felső csíkban reklámozzuk az AlaplapOffot? :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4045) Milka 78 válasza #Morcosmedve (#4043) üzenetére


Milka 78
nagyúr

40-ért baromság,de van olyan ok amivel magyarázható.A Design az egyik,de ugye ez csak utótag derült ki...Ellenben a next gen is menni fog benne,nekem meg jó esetben jön egy 8 magvas Coffee-S,bár ahogy az Intelt ismerem lehet ezt is megtorpedózza.Ha a design-t levesszük akkor a Asus B360 Prime Pro már emészthető áron kelleti magát.Anno a B250 matx-ben is ezen árak körül mentek.

[ Szerkesztve ]

(#4046) #Morcosmedve válasza Milka 78 (#4045) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Fene se tudja, mindig szopatnak... remélni kell :D

Antarktiszi: Qrwa nagy banner kéne neki.

© asszongya'hogy

(#4047) Mahrenburg válasza #Morcosmedve (#4046) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nem gond, korlátlan keretünk van, Milka állja a költségeket... :K

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4048) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4049) #Morcosmedve válasza Mahrenburg (#4047) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nem ír ide senki, mindenki ON-ba offol :D

© asszongya'hogy

(#4050) Teaway válasza #Morcosmedve (#4049) üzenetére


Teaway
veterán

Szerencsére ilyen képek azért nincsenek ott 😂

Nincs itthon csokid??

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.