Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik

Hozzászólások

(#51) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

DonSasss - A 8-as sorozatú alaplapok megjelenésekor mind a négy "nagy" alaplapgyártó bejelentette, hogy a H/B PCH-lapkával szerelt alaplapjainál is lehetővé teszi a CPU-órajel emelést. Erre az Intel tiltakozott, s felszólította gyártókat, hogy a BIOS frissítésénél vegyék ki a CPU-tuning opciót az új BIOS-okból. Ez nem történt meg (rémlik, mintha egy H87-es MSI-lap BIOS-frissítésekor "tűnt" volna el a CPU-órajel emelés lehetősége, de a többi gyártó meghagyta, s lehet, hogy az MSI-knél is "visszatért"), csak ezentúl nem propagálták ezt a "feature-t". A 9-es sorozatú alaplapok megjelenésekor az Asus volt az egyedüli, aki újra bejelentette, hogy H/B alaplapjainál nyitva hagyja a CPU-tuningot, az ASRock is meghagyta a lehetőséget, csak éppen "csendben". Az Asus, ASRock, Gigabyte alaplapoknál (MSI-knél passz) jó eséllyel jelenleg is lehet tuningolni a CPU-t, de ez nem számít hivatalos támogatásnak, s a gyártók ezt bármikor megváltoztathatják, nincs rá garancia, hogy egy frissen vásárolt H/B alaplapon elérhető! Ezért szokták a Fórumon is azt írni, hogy csak "Z-s" lapokban lehet tuningolni, mivel nem garantálható a "H/B-tuning". Amely H/B alaplapoknál elérhető a tuning, ott sem teljes körű, csak a CPU-ra vonatkozik, a memória-órajelet nem lehet emelni.Hangsúlyzom: aki CPU-tuningra számítva vásárol H/B alaplapot, az saját felelősségre tegye, hivatalosan nincs rá garancia! Inkább egyfajta bonus-lehetőség.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#52) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#51) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:R , mindig tanul az ember. Igaz en csak mediaPC-ben vasaroltam B/H lapokat. Tuningra mindig Z alaplapokat vettem. De ezt jo tudni :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#53) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Örömmel látom, hogy ennyire pörög a topic, volt értelme a közakarat nyomására megnyitni az off-topicot. :C

Már csak azért is jó, hogy megnyílt, mert legalább nem az anyatopicot (és a Vezérigazgató Úr türelmét) kell terhelni az önéletrajzi ihletésű hozzászólásokkal... :))

DonSasss - Végül mégis találtál indokot, hogy lecseréld az alaplapodat... :D
Hogy-hogy újra Asusra gondoltál? Azt hittem, egy ideig most kerülöd az Asusokat.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#54) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#53) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egyenlore csak egy otlet volt amikor ideges voltam. Most megprobalom ugy megoldani hogy maradjon az MSI. Azert Asus mert bem lett volna jobb alternativa ...a giganal jobb..az asrock nem jatszik...evga, ecs, biostar lapokal nincs kedvem kiserletezni.

De mint mondtam ez csak egy vegso megoldas volna...nincs kedvem vissza menni Asusra...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#55) Popes válasza MiklosSaS (#54) üzenetére


Popes
őstag

Azért én kíváncsi lennék a NAGYSAS véleményére egy EVGA-val kapcsolatban. :D (nekem szimpi az EVGA)

Ja, sunyiban már egy jó ideje jelen vagyok az FX OFF-ban is. :B

Deus ex machina

(#56) MiklosSaS válasza Popes (#55) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nyugodtan be is irhatsz az FX OFF-ba, hiszen az a legjobb topic a PH!-en :D @Mahrenburg csak probalkozik masolni...kisebb-nagyobb sikerrel ;]

Engem ez az alaplap erdekelne csak az a baj hogy tobbe kerul mint barmilyen mas lap Z97-ben. 130K HUF korul van.....roahadt draga, szerintem enm eri meg.

A masik ez volna, "csorositott" valtozat....nekem nem tetszik sehogysem.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#57) Popes válasza MiklosSaS (#56) üzenetére


Popes
őstag

Igen az ára elég nagy visszatartó tényező, viszont nagyon kíváncsi lennék hogy ennyiért pl milyen extrák rejtőznek a biosban.

FX OFF-ba nem írtam mert csak egy llano-s laposom van aminek annyi köze van az FX-hez hogy AMD :DDD
Meghát kitudja minek keresztelnétek el :U (mondjuk bikátok még nincs a nagy állatkertbe ;] )

Deus ex machina

(#58) MiklosSaS válasza Popes (#57) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A topiclakok 70 %-anak koze sincs az AMD-hez, tehat szivesen latunk.....keresztnevet meg amjd talalunk neked is ha kell :DD

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#59) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#54) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Popes (#55) - Én is kíváncsi lennék egy EVGA-ra. Ha más már nem szavaz, akkor szerintem meg is szavaztuk az EVGA-t... :))

DonSasss (#56) - " ...kisebb-nagyobb sikerrel... " - :DD

B-terv: Vegyél egy H81 Gamert, kipróbálod, megnézed, hogy hogy megy benne a tuning, s ha nem tetszik, akkor átveszem harmadáron... Mindenki jól járna... :U :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#60) Popes válasza Mahrenburg (#59) üzenetére


Popes
őstag

Én arra szavaznék hogy vegye meg az EVGA-t és ha tetszik-ha nem, én megvenném harmadáron. :DDD

Deus ex machina

(#61) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Milyen kedvesek vagytok hogy figyeltek a penztarcamra. Vegyek hozza egy GTX 980 kIngpIn SLI 3Way kartyakat is? Talan megfelel az Uraknak ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#62) Mahrenburg válasza Popes (#60) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Egyszerűbb, ha Sasss rögtön a Te címedet adja meg a webshopnak, s Te majd elmeséled, hogy milyen... :D

Akkor ezt meg is beszéltük, DonSasss, van egy heted elintézni... Látod milyen jó topic ez, levesszük életed nagy döntéseinek terhét a válladról, nem is kell töprengened, csak csinálni, amit mondunk...

(Mellesleg, ha esetleg kifogásaid lennének, még mindig ott a B-terv... :U )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#63) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#61) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Az ötlet nem rossz, így mindjárt három szavazónak küldhetnél tovább egy-egy 980-ast harmadáron... Így már tényleg mindenki jól járna (főleg Te). :K
Ha jobban belegondolok, inkább várjunk egy kicsit, s ha jó lesz a Skylake IGP-je, akkor azt vegyél (persze alaplappal együtt), majd sorsold ki a topiclakók közt (persze én legyek a nyertes)... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#64) jim bcs válasza MiklosSaS (#56) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ne vedd meg! Ramaty biosa van az összesnek, nagyon sok a panasz a külföldi fórumokon.

Inkább ezt vegyed --> ASUS SABERTOOTH Z97 MARK S

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#65) Shokkolo válasza jim bcs (#64) üzenetére


Shokkolo
addikt

arra nem tudod rávenni :)
elég sok saber száll el mostanság, hiána az 5év gar, és javításra is megfordult nála pár darab.
finoman fogalmazva sincs jó véleménye róla ;]

amit sajnos saber "fan" -ként is el kell ismerjek, a z87 és a z97 minőségben messze nincs olyan jó, mint anno x58 vagy a z77...
nekem a z87 bugos volt, 97ben nem mertem megvenni :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#66) jim bcs válasza Shokkolo (#65) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

:DDD akkor marad egy MSI variáns

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#67) Shokkolo válasza jim bcs (#66) üzenetére


Shokkolo
addikt

EVGA -t nézegettem én is anno, a BIOS -át abszolut nem ismerem :(
viszont elég nagy visszatartó erő volt, hogy még egy Asus formula -t is olcsóbban kaphattam volna :Y

most nekem is egy mpower van, de mindig szemezgetek 1-1 saberrel. nekem azok jöttek be.
viszont a z87-es felidegesített.
volt benne különböző vga is, ebből 4-el bugos volt, és minden játék fagyott folyamatosan.
próbáltam win7-el, win 8-al (ráadásul eredetiek), iylen olyan driver, memória meg kiskutyafüle variálással, 5-20 perc játék után crash.
hol kékhalál, hol instant reboot... semmivel nem bírtam felülkerekedni rajta.

akkor cseréltem az msi -re. érdekes módon megszűnt minden hiba :U

a lapot eladtam itt aprón, elővigyázatosságból a papiros gar mellé vállaltam 3 nap visszavásárlást, ha a vevőmnek is előjön ugyanez.
neki bezzeg semmi... majd 1 éve elégedett vele.

Akkor most WTF ?! :W

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#68) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Basszus teljesen leégett a fejem, karom! Vörös vagyok mint a rák! :DDD
6 órás túra, térdig érő hó, 20C°, 1000 ágra sütő nap, 1200-1700m magasan. Egy újabb tökéletes nap! :)

(#54) miklosss2012
Úgy látszik semmi nem tökéletes! :)
A lapos topic-ban feltett kérdésedre. +1 a Asus VII Formula -nak! Már ha jól emlékszem hogy vízhűtésed van.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#69) Popes válasza bluyoo (#68) üzenetére


Popes
őstag

Ha ennyire szeretsz túrázni, EZT vedd fel a bakancslistádra. :)

Deus ex machina

(#70) jim bcs válasza Popes (#69) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

:DDD

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#71) Mahrenburg válasza bluyoo (#68) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Egy újabb tökéletes nap

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#72) jim bcs válasza Mahrenburg (#71) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

:DDD :DDD kiégtem

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#73) MiklosSaS válasza bluyoo (#68) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Marad az MSI, ideiglenesen meg van oldva a poblema...kesobb meg vegleg. Szeretem ezt az alaplpot, stabil es nagyon jo a BIOS-a. Mar 9 honapja nyuzzom es megyen. Csak azt nem ertem hogy egy ilyen kaliberu lapra mi a francnak nem tudtak tobb PWM-es vezerlesu vantilator csatlakozott ratenni? Most pont az a par dollar valtotta meg a vilagot? :W :W :W

Tehat marad az MSI!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#74) Popes válasza MiklosSaS (#73) üzenetére


Popes
őstag

Szerintem jól döntöttél :K nem biztos hogy egy másik lappal nem futottál volna bele valami számodra hasonlóan zavaró kis apróságba.
Amúgy MSI-t pont a BIOS-a miatt nem akartam venni mert régebben elég sok rosszat olvastam róla de a Haswell alá nagy jól eltalálták és a rengeteg funkció ellenére elég átlátható is lett.

Deus ex machina

(#75) MiklosSaS válasza Popes (#74) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szerintem is, ket nagyon fontos dolog szol az MSI lapok mogott (1150):

- stabilitas
- jo BIOS

A nyak lenne a harmadik de ez model darabtol fugg. Mondjuk az Asus BIOS is nagyon jo, a gigabyte-nak turheto....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#76) Popes válasza MiklosSaS (#75) üzenetére


Popes
őstag

Gigából csak nem tuning lap járt a kezem alatt, nem rossz de nekem nem bejött :N
Az Asus tetszik de egyre több helyen látom hogy fals adatokat olvasnak ki a monitorozó progik az érzékelőkről.(mondjuk azt egy újabb bios gondolom megoldja)
Az Asrock meg soha nem volt szimpi, főleg hogy egy cimborának a LGA2011-es lapja a halálba szivatott.(random nem akart leállni ezért mindent végigzongoráztunk, táp, vga, memória, kontakt hiba, minden, garba visszaküldeni meg szívás mert honnan szedjünk cserelapot?)

Deus ex machina

(#77) MiklosSaS válasza Popes (#76) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gigabyte: nagyon sok rettentoen sok gepet raktam ossze belepo szintu es kozep kategorias Gigaval. Eleg rendben vannak most is, nem volt gond veluk. Azert valasztom altalaban a gigat also es kozep kategoriaban mert eleg jol fel van szerelve es olcso. Az utolso tuningos gigam az egy Gigabyte Z87X-UD4H lap volt, jol lehetet benne tuningolni. Nem volt kulonosebb baj vele, csak kicsi idobe telt amig kiismertem mindent az UEFI-ban. Ott meg egy kicsit van mit javitaniuk....de mindent egybe jol sikerult lap volt.

Asus: mint ROG fanatikus, szeretem az Asus lapokat a SaberTooth szeria kivetelevel. Az csak egy sima mezei lap, jo marketingel. Volt egy Z77....nem volt rossz..de nem is valami kemeny lap. Egy atlagos mezei, fekete plasztik szarral rajta....jah, az a thermal armor... :C :W . Az olcsobb Asusokat nem probalgattam mert abban a kategoriaban mindig dragabbak mint a Giga vagy MSI. A ROG szeriabol volt dolgom veluk, nagyon sok ROG lap ment atal a kezeim alatt...altalaban veve szerettem, amig a draga Asus nem cseszte el a szeriat. Addig volt szerintem jo amig a ROG lapok azok az : Extreme (kemeny tuningra kihegyezve, extra csilli-villitol mentes), Formula (az arany kozep ut, kimagaslo tuning teljesitmeny es nemi csilli-vilivel fuszerezve) es a Gene (a kicsi a bors de eros). Most mar van...Ranger...Hero...Impact....mar csak egy Asus Phonepad-ba kellene egy Republic Of Gamers alaplapot csinaljanak.....
Visszont az utobbi idoben kicsit mintha vissza lenne fogva a minosegbol...es az UEFI megbizhatosagabol....

MSI: hat nem is tudom, volt egy FM2-es MSI-m, de azt szidtam mint a bokrot. Regen skt a, 754, 939, 940, AM2 es 775 platformokon nagyon szerettem az MSI-t...imadtam, nagyon jo deszkak voltak. Volt egy olyan idoszak ahol nem nagyon volt jo valasztas az MSI...de ez szerencsere elmult. Szerintem most a legjobbak egyike.

Asrock: lassan harom eve volt az utolso Asrock alaplapom egy Z77 Eztreme6 neveben. A ventivezerlo az halal volt rajta, 35 fokon ugy dontott hogy maxon jaratja a ventiket....85 fokon tesztekben meg neha levette 600-650 fordulatra. Isszonyat egy hulladek lap volt, tuning benne olyan volt mintha Ladaval mennel WRC-re, pedig anno az 2600K-m nagyon jo kocka volt (4.9 GHz- 1.325 V)...na az Asrock lapban nem volt hajlando 4.5-nel nagyobb orajelre. A Z68-as Gene-ben meg az 5 Ghz is osszejott vele. Egyszoval hulladek, de inkabb nem is irok tobbet rola. Van akinek bejovos....

Biostar, Ecs: ezeket probalgattam meg Z68-as korszakban...nem voltak rosszak csak nem kaphatoak meg itt sem.

Az igazi pedig nekem az Abit, Epox es a DFI volt....de kulonosen az Epox volt a nagy kedvencem. Kar hogy ma mar nincsenek......

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#78) bluyoo válasza Popes (#69) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Évek óta rajta van! :K
Most már újra járható: Újra megnyitják a tizennégy éve lezárt halálutat
Bár így már nem lenne az igazi! :DDD
De ez sem lenne piskóta: [link].

(#71) Mahrenburg
:DDD Igen, kb. így éreztem magam!

(#73) miklosss2012
Miért verné magát költségekbe az MSI? Hiszen így is elégedett vagy! ;]

Bazinga!

(#79) MiklosSaS válasza bluyoo (#78) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gyere Londonba es probalj meg 5 utan az egyik metro megallotol a masikig erni 1 ora alatt. Az az igazi kihivas....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#80) bluyoo válasza MiklosSaS (#79) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Biztos kihívás, de sok élvezet nem hiszem, hogy van benne!
Én szórakozni, kikapcsolódni járok ki a természetbe! :)

Bazinga!

(#81) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#73) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Mivel DonSasss úgy döntött, hogy megtartja a jelenlegi konfigját, ezért feleslegessé vált számára egy EVGA Z97 Classified alaplap és három EVGA GTX 980 Kingpin dVGA, ezeket nagylelkűen felajánlja egy a topicban indítandó nyereményjáték céljára. A sorsoláson való részvételhez mindössze egyetlen kérdésre kell helyesen válaszolni:

Mikor lesz Sasssnak legközelebb ASRock-alaplapja?

A. - Egy év múlva

B. - Két év múlva

C. - Már most is van, csak nem vallja be

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#82) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#81) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jobb kerdes, mikor viszik @Mahrenburgot az elmegyogyintezetbe?

A -Most

B -5 perc mulva

C -10 perc mulva

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#83) mackosajt válasza Mahrenburg (#81) üzenetére


mackosajt
addikt

C

Sass kérdésére meg nincs bent a helyes válasz, ami:
"Soha, mert már most is ott van!"

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#84) bluyoo válasza mackosajt (#83) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:C Ugyan erre gondoltam! ;]

Bazinga!

(#85) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#82) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

DonSasss - Dehát miért árultad el előre? :O Ez a jövő hónapban indítandó nyereményjátékunk kérdése lett volna, amikor Mahrenburg legjobb kényszerzubbonyait sorsoltuk volna ki a helyes megfejtést beküldők közt... Ahogy Mackó jelezte, pont a helyes választ hagytad le, ez lett volna a feladvány:

Mikor viszik Mahrenburgot az elmegyógyintézetbe?

A. - Most

B. - 5 perc múlva

C. - 10 perc múlva

D. - Már most is ott van, csak egy kísérleti program keretében terápiás jelleggel hagyják, hogy fórumozzon

Na mindegy, most már mindenki tudja, hogy a "D" a helyes válasz... (Mondjuk eddig is mindenki tudta... )

Mackó, Vezérigazgató Úr - Örömteli, hogy manapság, amikor még egy tech-fórumon is pártoskodnak az emberek, legalább Mahrenburg elmeállapotát illetően teljes az egyetértés... :C

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#86) mackosajt válasza Mahrenburg (#85) üzenetére


mackosajt
addikt

Mit nyertem? :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#87) DR|FTK|NG válasza mackosajt (#86) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Van CS:GO-d? Ha igen, akkor egy Operation Vanguard Weapon Case-t. De majd ha kinyitod, akkor meg kell osztanod velünk, hogy mit nyitottál belőle. :K

[ Szerkesztve ]

(#88) mackosajt válasza DR|FTK|NG (#87) üzenetére


mackosajt
addikt

nincs

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#89) Mahrenburg válasza mackosajt (#86) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Mivel a jelenleg futó nyereményjátékunkra nem érkezett helyes válasz, s a jövő hónapra szánt feladvány megfejtése már napvilágra került, a sorsolóbizottság úgy határozott, hogy új játékot indít. Most egyetlen, de annál értékesebb nyereményt sorsolunk ki a helyes megfejtést beküldők közt, mégpedig nem mást, mint a Vezérigazgató Úr frissen levedlett rákpáncélját. Kérdésünk is ehhez kötődik:

Milyen színű lett a Vezérigazgató Úr külső hámrétege az Erdélyi-szigethegységben tett látogatása után?

A. - A hajához hasonló kék

B. - Vörös, mint a rák

C. - Fehér maradt, mivel elvitte magával mind a kétszáz titkárnőjét, akik árnyékot vetettek Rá

A helyes válasz betűjelét elküldhetitek a "vörösmint@arákmail.com" e-mail címre, vagy beírhatjátok ide a topicba is. Segítségképpen eláruljuk, hogy e topic egyik hozzászólásában megtaláljátok a helyes választ. Bár nem könnyű kikeresni a rengeteg hozzászólás közül, de nem is lehetetlen!

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#90) bluyoo válasza Mahrenburg (#89) üzenetére


bluyoo
nagyúr

A fene a búrádat! :DDD
"Bár nem könnyű kikeresni a rengeteg hozzászólás közül, de nem is lehetetlen!" :C

Bazinga!

(#91) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#89) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

D - Színváltós

(#92) Shokkolo válasza Mahrenburg (#89) üzenetére


Shokkolo
addikt

a válasz nem egyszerű, mert több helyes válasz is van...

először B, de később visszaváltott eredeti szinére, szóval A...
ergó a helyes válasz:
B -> A
:DDD

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#93) CJ4567 válasza Mahrenburg (#89) üzenetére


CJ4567
veterán

C

No Sana No Life

(#94) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#89) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Mikor kapjuk meg a helyes választ?

(#95) jim bcs válasza DR|FTK|NG (#94) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Most ;]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#96) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Mivel Jim meggondolatlanul elárulta a helyes megfejtés betűjelét, kénytelenek vagyunk lezárni a játékot, de örömmel jelenthetem, hogy a nyereményjáték az off-topicunk iránti hatalmas érdeklődést még tovább fokozta (senkit se tévesszen meg, hogy látszólag kevés megfejtés érkezett, a megfejtések többségét vélhetően a megadott e-mail-címre küldték). A szerencsés nyertes személyesen a Vezérigazgató Úr irodájában veheti át a nyereményt. Felhívjuk a boldog nyertes figyelmét, hogy a Vezérigazgató Úr nagyon elfoglalt (ami kétszáz csinos titkárnő mellett érthető), ezért viszonylag nehéz bejutni az irodájába, azt javasoljuk, hogy vigyen magával több napi élelmet, váltóruhát, valamint hálózsákot!

-------

Az új PCH-lapkák

Ééééés az új "TUF-csúcsmodell"... ( :O )

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#97) jim bcs válasza Mahrenburg (#96) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Tegnap én is láttam, elég pazar lett :DDD , B85 legalja TUF matricával bár inkább a H81 teteje :O , még a Vanguard az ok no de ez, nem találom a szavakat azóta sem...most lealázták a TUF mivoltját.

Gondolom osztatlan sikert fog aratni!

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#98) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#96) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Eloszor a ROG baCCtak szet....most a TUF-ot....na ezert nem fogok Asus-t venni...

Kellene meg egy Asus H81 Low-Formula Republic Of Gamers alaplap...miert ne? Legyen teljes a paletta... :W

Legalabb valami olcso VRM bordat tehettek volna arra a "csoro" TUF lapra

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#99) jim bcs válasza MiklosSaS (#98) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

hááát, már van ASUS H81-GAMER 28k-ért, csak nem olyan bátrak hogy csináljanak egy ROG H81-et :F ,ezzel a patinás tuf-al most igen mélyre süllyedtek, nem tudom lehet-e még ettől lentebb

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#100) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#96) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Vagy egy olyan érzésem, hogy ezt a ööö... adag salakanyagot izét majd nem fogják gyártani. :DD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.