Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alan Wake

Hozzászólások

(#501) WonderCSabo válasza chungee (#500) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egy fenét... Az Alan Wake PC exkluzívként, az első Games for Windows, Dx10 játékként indult...

(#502) chungee válasza WonderCSabo (#501) üzenetére


chungee
addikt

Akkor mikortól lett anti-PC:F

(#503) WonderCSabo válasza chungee (#502) üzenetére


WonderCSabo
félisten

2010, vagy 2009, asszem. A kiadó MS úgy döntött, hogy inkább a saját Xbox platformra adja ki exkluzívan.

(#504) chungee válasza WonderCSabo (#503) üzenetére


chungee
addikt

Úh. Most már beugrott :K

(#505) BalaNce87 válasza WonderCSabo (#469) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jeez mekkora ez a zene mikor befejezed az 5. chaptert :Y

(#506) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#507) DerStauner


DerStauner
senior tag

ha elfogyott a töltényem, hogyan tudok öldökölni??

a lámpa nem segít, csak megsebzi a zombikat, de nem öli meg őket.

(#508) Rusher válasza DerStauner (#507) üzenetére


Rusher
őstag

Sehogy, el kell futni..... :U Spórolni kell a lőszerrel, de nem is értem, hogy tud elfogyni Nekem talán egyszer fogyott el, de akkor tényleg rengetegen jöttek....van azért bőven lőszer a játékban, de sokszor el lehet menni úgy, hogy nem lősz így lehet takarékoskodni.. :K

(#509) ollie válasza DerStauner (#507) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nem az a játék, ahol folyamatosan lövöldözhetsz, jól meg kell gondolni, hogy mikor használod a fegyvert.

***

(#510) DerStauner válasza ollie (#509) üzenetére


DerStauner
senior tag

ha így van...

csak hozzászoktam ahhoz más játékokból, hogy akkor lépek tovább, ha már nincs ellen.

(#511) BalaNce87 válasza DerStauner (#510) üzenetére


BalaNce87
addikt

Vannak itt olyan részek ahol folyamatosan jönnek, szóval ha ott ellőtél mindent akkor rohanás a kövi lámpáig.

(#512) #41133696


#41133696
törölt tag

Red Orchestra után AW-t is.

(#513) ( V ) válasza #41133696 (#512) üzenetére


( V )
veterán

ezmiez?

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#514) #41133696 válasza ( V ) (#513) üzenetére


#41133696
törölt tag

új formátum :D

Úgy néz ki a Windows 7 -nek annyi, újra kell telepítenem. Számíthatok arra, hogy a Steam felhő ilyen esetben megmenti az Alan Wakeben elért helyzetemet ?:D

(#515) norbi0604 válasza #41133696 (#514) üzenetére


norbi0604
aktív tag

Ha felhő, akkor elviekben meg kellene maradnia a steam cloud-ba mentett dolgoknak, ezért is felhő :) nem lokálisan van tárolva az adat de azért fogadásokat nem tennék rá.

(#516) Rusher válasza #41133696 (#514) üzenetére


Rusher
őstag

Megmenti ne aggódj :K Nekem is kiírta ezt az új formátumot amúgy, de hogy mi ez az passz...

(#517) ( V ) válasza #41133696 (#514) üzenetére


( V )
veterán

értem. ( )

és mit eszik? :DDD

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#518) Inv1sus válasza DerStauner (#507) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ha újratöltöd az elmentet állást, automatikusan ad 12 golyót :/. Én is egy résznél kifogytam egyébként meg folyton dugig voltam (normal fokozaton).

A befejezése érdekes lett, kicsit nekem bonyolult és nehezen érthető. :DDD

ui: Jó ízlésük van, hogy a Remedy játékokba benyomják a Poest of Fall zenéit. :R

ui2: Ja meg Max payne-re is utalgatnak finoman. Az interjún behaltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#519) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#520) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nemrég kezdtem el játszani az alapjátékkal. Nagyon bejön és hangulatos. Kissé emlékeztet az Alone in the Dark legutóbbi részéhez.
Már a vége felé járok a tó felé menet és már alig várom hogy odaérjek, mert ez a sok lövöldözés, madarazás már unalmassá vált számomra. Ettől függetlenül nagyon jó játék lett valóban, kíváncsi vagyok a sztori végére.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#521) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#522) szimcsi


szimcsi
senior tag

Sziasztok!

Most játszanék vele először. Az intrónál tartok:) Nincs hang, ez miért lehet?
Másnak is volt ilyen? Gépem részletei a nevemre kattintva látható, ha kell hozzá.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

XP

(#523) chungee


chungee
addikt

American nightmare nagyon szaggat nálam :( Az alapjáték tökéletesen fut, de az AN szaggat összevissza. Eredeti steam-es a játékom.
Konfigom: Asus P5K-E || E6550 || HD4850 512 MB || KINGMAX 4*1GB 800mhz RAM || WIN 7 ULT X64 || CCC 12,6

(#524) Redneck


Redneck
veterán

Ahhoz képest hogy ennyien megvették elég halott a fórum :(

Kérdésem lenne, ha tudtok jól jönne egy kis info. Láttam egy tesztben gamepodon hogy a csávónak i7 920-szal 6GB DDR3 RAM-mal és 6870-nel maxon 30 fps alá esett a game és hasonlók. Ti milyen beállításokat használtok és hogy megy a game?

Nekem X4 965BE@3,8Ghz, 8GB HyperX és 460SE kártyával nem megy 60 alá 1080p-ben.

2X AA van bekapcsolva, FXAA és minden maxon, kivétel Volumetric Light, abból egy fokkal visszavettem. Látótávolságok maxon, v-sync driverből és nV Control panelben minden beállítás a legszebbre állítva (AA és AF alkalmazásvezérelt). A játék képe sokkal élesebb mint anno 4850-nel.

Nektek hogy megy? Vagy csak nekem volt furcsa ez a cikk és az ott leírt sebesség. Esetleg szimplán valami 1.0 volt anno amivel játszottak?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#525) genndy válasza Redneck (#524) üzenetére


genndy
addikt

Nekem is minden maxon volt, talán csak az élsimítást vettem le 4x-re, több nekem nem kell. De a játékban, nem a driverben. Gépem adatai az adatlapomon.
De mi a probléma, ha nálad ilyen jól megy?

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#526) Redneck válasza genndy (#525) üzenetére


Redneck
veterán

Semmi csak nem értettem hogy a tesztelő hülye, vagy én vagyok helikopter. Esetleg az első verziók valamelyikét próbálta?! Nem stresszelek, szép, jól néz ki, jól fut :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#527) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Akit esetleg érdekelne: Westend M*dia M*rktban 999 (!) forint az Alan Wake, és az American Nigthmare is.
Először azt hittem rosszul látok.
Alap Alan Wake a kézikönyves, soundtrack CD-s, 6 darab képeslapos, matricás, poszteres verzió.
American Nightmare csak vékony kézikönyv + DVD. Ez már bőven a pofátlanul olcsó kategória 2 ilyen játékért.
Alap Alan Wake-ből még 3 darabot láttam kirakva, AN-ből vagy 20-at.
Akinek kell az szaladjon szerintem.

(#528) Redneck válasza Fitzgerald (#527) üzenetére


Redneck
veterán

Rendes tőled! :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#529) SteeWe


SteeWe
aktív tag

Humblebundle-on weekly sale keretében akár 1 dollárért is a tiéd lehet az alapjáték és a nightmare: [link]

[ Szerkesztve ]

(#530) Redneck válasza SteeWe (#529) üzenetére


Redneck
veterán

Én is hallottam de ezt hogy tudom Steamre ültetni? Mert nekem Steamen kéne!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#531) kozi71 válasza Redneck (#530) üzenetére


kozi71
senior tag

Csak beírod a kapott kódokat, és a steam intézi a többit, letölti Neked.

high tech, low life

(#532) Redneck válasza kozi71 (#531) üzenetére


Redneck
veterán

Tehát PayPal-lal fizetek és kapok e-mailben kódot? 1 dollárért megvehetem mindkettőt? Vagycsak az alap Wake-t? Mert akkor megcsinálom! Illetve este még meg tudom csinálni? CSak mert más szokta nekem ezeket a Pay-Pal dolgokat intézni!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#533) kozi71 válasza Redneck (#532) üzenetére


kozi71
senior tag

Vásárlás után,E-mail-ben én egy link-t kaptam, ahol ott volt a két játék kódja.
Na azokat másolod be a Termék aktiválása steam-n résznél a steam kliensbe.
Persze egyenként. Bemásolod elsőt, letölti. Majd a másikat is ugyan így.

Két játék : Alan Wake
Alan Wake's American Nightmare

Még 5 napig lehet, úgy látom.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#534) genndy válasza Redneck (#532) üzenetére


genndy
addikt

- Igen (illetve a kódot nem emailben kapod, hanem az emailben kapott oldalon lesz)
- Igen, ha Steamest akarsz akkor 1 $ a minimum
- CE-t kapsz: AW+AN+extrák
- van még kb. 5 napod

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#535) Redneck


Redneck
veterán

Erre beruházok, Steamen lecsúsztam múltkor az akcióról. A lényeg hogy ez egy korrekt ajánlat. Annyit dobsz nekik amennyit gondolsz. Becsületkassza.

Köszönöm az infót srácok!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#536) SteeWe válasza Redneck (#535) üzenetére


SteeWe
aktív tag

Úgy látom mindent megválaszoltak előttem :)

(#537) Redneck


Redneck
veterán

Még csak annyi, hogy mi ez az oldal amúgy? Megbízható? Mert én sosem hallottam róla pedig elég sok Gamer dologgal foglalkozom.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#538) ( V ) válasza Redneck (#537) üzenetére


( V )
veterán

a HB gyakorlatilag egy jótékonysági összefogás, ahol a kellemes találkozik a hasznossal: cégek felajánlják a játékokat amit a közösség akár 1$-ért meg tud venni (az a minimum), de ha az átlag adakozásnál felül fizetsz akkor a bónuszokat is megkapod! természetesen annyit adakozol amennyit szeretnél! a pénz végül 3 fele megy: a játék fejlesztőknek, az alapítványoknak és a HB-nak.
:K tökéletesen, pár kivétellel szinte mindig veszek az akciókból, még Androidra is szokott lenni! :D
nem hallottál róla? a Steam topikban pedig szoktuk reklámozni! iratkozz fel az értesítőre vásárlás után!

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#539) Redneck válasza ( V ) (#538) üzenetére


Redneck
veterán

Okés köszönöm! Tehát a DLC-khez mondjuk 2 dollárt kell adnom az Alan Wake-re és 2 dollárt az AM-re?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#540) genndy válasza Redneck (#539) üzenetére


genndy
addikt

Dehogy. Minimum 1 $-ért már megkapod mind a kettőt Steamre az extrákkal együtt.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#541) Redneck válasza genndy (#540) üzenetére


Redneck
veterán

JA okés :D Tehát nem kell külön rákattintanom egyikre és másikra és mindkettőre legalább 1 dodót küldeni? :D Akkor félreértésben vagyok, de feliratkozom a hírlevelükre.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#542) Redneck


Redneck
veterán

Köszi az ötletet megvettem 1$-ért!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#543) ( V )


( V )
veterán

:Y -90% os AW akció Steamen :C

pl az egész pakk 3.60€-ért ;)

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#544) #41133696


#41133696
törölt tag

Az Alan Wake kártyák így néznek ki :K

(#545) ( V ) válasza #41133696 (#544) üzenetére


( V )
veterán

nájsz

most már csak azt kéne tudni hogy mire jók :D

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#546) #41133696 válasza ( V ) (#545) üzenetére


#41133696
törölt tag

e @ polírozásra kb :D

(#547) genndy válasza #41133696 (#546) üzenetére


genndy
addikt

Ha megint lenne az AW 1$ bundleban, megvehetnéd az árukból :D

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#548) #41133696 válasza genndy (#547) üzenetére


#41133696
törölt tag

:DDD Amúgy van értelme még mert: beeshetnek ilyen 90%-os kuponok. http://prohardver.hu/tema/steam_2/hsz_48801-48802.html

(#549) Woodslave


Woodslave
nagyúr

tényleg ennyire brutal a gépigény? notis gt720m videókarival mennyi esélyem van játszani? Mert láttam tesztet, ahol még 20 fps se volt :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#550) Redneck válasza Woodslave (#549) üzenetére


Redneck
veterán

Közepes vasat kér kb. Anno 4GB RAM-mal és egy 512-es 4850-el közepesen toltam kb de voltak fps esések.
460-al és 8GB RAM-mal maxon (talán valami tesszellált világítást leszámítva) 1080pben kifogástalan.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#551) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

(#552) Crytek


Crytek
veterán

A maradék 2 db acsik is ki akarom szedni a gameből ,de mivel régen töröltem megint normálon is végig kellene tolnom és azt már nem akarom.
Elvileg kaptam nightmare save game-et ,de hiába másolom be ide: Steam/userdata/egyedi azonosító/108710/remote nem érzékeli a game!

Valakinek valami ötlet,hogyan lehet a mentést működésre bírni?

Next PC Upgrade: 2022

(#553) killer095


killer095
őstag

Valaki feltudná rakni nekem a magyaritast? mert ugye a magyaritasok.hu kicsit meghalt

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#554) Redneck válasza killer095 (#553) üzenetére


Redneck
veterán

Megnézem nekem megvan azt hiszem!

Szerk:
ITT VAN.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#555) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

/s

(#556) FST200 válasza wjbhbdux (#555) üzenetére


FST200
tag

várható volt, de azért így megnyugtatóbb , és jókat is mondott róla Sam Lake, hogy sokkal jobb hogy nem egyből az AW1 után kezdték el, mert így több jó ötletet tudnak felhasználni

(#557) Redneck válasza FST200 (#556) üzenetére


Redneck
veterán

Sosem bánom ha nem gyártósoron nyomják a játékokat... Várjuk szeretettel! Addig végignyomom az American Nightmaret.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#558) FST200 válasza Redneck (#557) üzenetére


FST200
tag

ezzel Én is így vagyok, jó ha van 2-3 év a következő rész megjelenéséig :)!

ha még nem játszottál vele akkor készülj fel hogy másabb lesz picit mint az eredeti rész

(#559) ( V ) válasza wjbhbdux (#555) üzenetére


( V )
veterán

sajnos nem eszik olyan forrón a kását... :( [link]

TL;DR -a stúdiónak nem egy új játék miatt volt szüksége az Alan Wake's Return védjegyre, ugyanis mint azt Sam Lake elmondta a Kotakunak, a név egy in-game videósorozatot takar, ami a Quantum Break játékban kap helyet (akárcsak a Max Payne játékok esetében a Lords and Ladies videók). Lake szerint az Alan Wake's Return egy "élőszereplős, mini epizódokból álló sorozatot" takar, aminek a főszereplője saját maga lesz (ő volt az első Max Payne is).

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#560) Redneck válasza ( V ) (#559) üzenetére


Redneck
veterán

Én is olvastam, sajnos ez még nem az amire vártunk.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#561) emiki6


emiki6
veterán

Ha ezt még olvassa valaki megkérdezném, hogy mi az ajánlott nehézségi szint átlag skillhez és nem szeretnék rage-elni se, de azért ne is legyen sétagalopp.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#562) Gery9112 válasza emiki6 (#561) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát attól függ mit értesz átlagos alatt. Szerintem legnehezebben szinten is simán végigvihető, annyiból érdemes első nekifutáson normálon menni, hogy kiismerd az ellenfeleket és a játékmenetet megszokd.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#563) emiki6 válasza Gery9112 (#562) üzenetére


emiki6
veterán

Értem, köszi, majd akkor meglátom. :R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#564) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Epicen jön az Alan Wake Remastered [link]

/s

(#565) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Még játékon ennyire nem fostam életembe. Nappal mindig értetlenül álltam előtte hogy miért félek, aztán jött az este, és elindítottam a játékot 5 perc és mintha leforráztak volna úgy rettegtem, asszem a Silent Hill 2 alatt éreztem hasonlót, de az Alan Wake t befeztem. A történet abszolút Stephen King stílus lényegében.

(#566) batman91 válasza csucsotke (#565) üzenetére


batman91
őstag

Érdekes amit mondasz. Szerintem egyáltalán semmi félelmetes nincsen benne. De hát nem vagyunk egyformák.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#567) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Jól megvan csinálva ahogy megjelennek ezek az alakok elsötétedik mondjuk az erdő is és megváltozik az egész körülötted olyan sötét túlvilági ködbe veszik, közben sustorognak és egyszercsak melletted terem valami ilyen aluljárós tróger kis kaszával, töltögetni az elemet a lőszert keresni a fényt, mert ha futsz csak ,akkor utolér egy balta, nekem olyan para volt ami mindig kifogott rajtam. És az a megkönnyebbülés amikor véget ért egy epizód, és megszólalt a zene, pont mint egy horrorfilm végén. Most játszom a dead space-t és azt mondják még olyan parásnak, de nekem az pont jókor hagyja abba a feszkót és inkább egy hangulatos kedélyes horror, de ez az Alan Wake, alig vártam hogy befejezzem.

(#568) ( V ) válasza csucsotke (#565) üzenetére


( V )
veterán

Nekem utoljára az Alien Isolation volt ilyen :DDD

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#569) csucsotke válasza ( V ) (#568) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Tervbe van véve az is, felfigyeltem rá hogy mindig kiemelik annak is a hangulatát, majd a sötét téli estéken jó lesz.

(#570) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Szomorúan konstatáltam, hogy a második részről nem nyílt sem topic, de itt sem írt róla senki.

Ma pörgettem ki a második részt, imádtam minden percét.

:)

u wanted, i got it \o/

(#571) ( V ) válasza WATERDACA (#570) üzenetére


( V )
veterán

Akkor jöhet a GAME+ ;)

Amúgy itt meg itt pörögtek a hozzászólások :B

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alan Wake
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.