Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) Dluinet válasza Ördögfióka (#8050) üzenetére


Dluinet
nagyúr

amit felsoroltál töltőket, azok nem hogy cseppesek, hanem még egyesével sem tud tölteni, ráadásul igazi akku gyilkosok

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8052) Ördögfióka válasza Dluinet (#8051) üzenetére


Ördögfióka
csendes tag

A termék tulajdonságonál az van, hogy csepptöltés van a GP--k-nél. 2-5 óra töltési időt jeleznek. Egyébként őszinte leszek, még sosem vásároltam akkutöltőt, nem értek hozzá, bár gondolom ez kiderült. Tényleg csak 6000 ft-om van rá és sürgősen kellene, így gyűjtögetni sem tudok most rá nagyon. :(

(#8053) Dluinet válasza Ördögfióka (#8052) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akkor fél éven belül vegyél egy normális töltőt, mert a végén az olcsó lesz a nagyon drága

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8054) And válasza Ördögfióka (#8052) üzenetére


And
veterán

Mondjuk a csepptöltési képesség pont nem az a tulajdonság, ami egy töltőt okossá, kíméletessé vagy használhatóbbá tesz. Különösen igaz ez, ha alacsony önkisülésű (azaz: valamire használható) akkukat töltögetsz vele, mivel ezen akkutípusoknak nincs igazán szükségük a csepptöltésre.

(#8055) Ördögfióka válasza And (#8054) üzenetére


Ördögfióka
csendes tag

Huh, hát most kezdek egyre jobban összezavarodni, akkor ha van 6000 ft-om olyat szeretnék, aminél nem baj, ha van túltöltés és gyorsan is tud tölteni, és Tronicot nem tudok venni, akkor végül is teljesen mindegy milyet veszek, mert az szar lesz?

(#8056) ledgeri


ledgeri
nagyúr

2005-ös 2500-as akkuim újaélesztve 2150-2250-esként BC-700-al!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8057) Nagya21 válasza Ördögfióka (#8055) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Amit Dluinet tanult kollega linkelt Tronic töltőt megveszed(sztem postával együtt kijön 3K-ból), és marad 3K akkukra(sztem ennyiért már kapsz GP Recykót, vagy Sanyoo Eneloop-ot).
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8058) Nagya21 válasza Ördögfióka (#8055) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Nekem ilyen van, jó.
Gondolkozz el rajta.
Tronic
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8059) mikk2000 válasza ledgeri (#8056) üzenetére


mikk2000
őstag

Kizártnak tartom... :)

(#8060) kugyu21 válasza mikk2000 (#8059) üzenetére


kugyu21
senior tag

Pedig hihető. Gondolom a 100mA-es kisütés melleti beállítással mérve jött ki ez az eredmény. Csak az a baj, hogy kevés eszköz elégszik meg ilyen kis árammal, nagyobbal megrántva pedig már egyáltalán nem biztos ez a teljesítmény.

Nagya21
Én azért egy kicsit aksigyilkosnak találom annak a töltőnek az áramait.

Ördögfióka
Itt már többször ki lett tárgyalva (szép magyarosan), hogy a félmegoldások végül mindig drágábbra jönnek ki mint ha egyszer ruházol be egy normálisra. Én már végigjártam tudom mit beszélek. A géped 2 db AA val működik, aminek következtében elég nagy az áramfelvétele. Ehhez a legjobb az Eneloop, akármelyik generációja megfelel, sőt jobb amelyik nem megy 2000mAh főlé. Ebből 4db itt [link] meg van 3ezerből. Töltőből pedig IPC1-L vagy klónjai (pl BC-700). Ez beszerzési helytől, módtól, az a forint /euro árfolyamtól függően 7-9ezer (nagyon jó ár/érték arányú készülék). Tudom, hogy ez már messze felette van a rászánt keretnek, de ha jót akarsz magadnak, és nem akarsz éppen akkor működő fényképezőgép nélkül maradni, amikor a legjobban kellene, akkor ne add ennél alább.

[ Szerkesztve ]

(#8061) And válasza mikk2000 (#8059) üzenetére


And
veterán

Én pedig nem. Csakhogy a kapacitás - ahogyan az IPC méri: relatív alacsony és állandó értékű kisütőárammal - egyáltalán nem biztos, hogy elárulja, mennyire használható még a gyakorlatban az akku. Frissítettem már meglehetősen régi akkukat, azok is hozták a névleges kapacitásuk 80..90%-át, csak épp a valós használat során nem jeleskedtek a megnövekedett belső ellenállás és a meglehetősen gyors önkisülés miatt.

(#8062) Ádyka


Ádyka
őstag

Nekem az a véleményem, hogy egy neves LSD-t nem fog tönkretenni hamar, egy 2-300 mA-es kettesével üzemelő töltő. Miért tenne?
Régen is elmentek az eleve retek rossz nagy kapacitású akksik 1-2 évet hasonló töltőkkel. Aztán IPC-vel is ennyit bírtak. Akkor meg?

Valóban, jobb a cellánkénti töltő, meg süssön is ki, de a jó LSD cellák között nincs nagy széthúzás sem új korukban, sem több évesen, tutitra elmegy évekig egyszerű töltővel is.
Persze közben nem öszekeverve a töltött cellákat a merültekkel, és úgy párban tölteni őket.... :F

Látott / haloott már valaki elhalálozott neves LSD-ről? Pedig nem hinném, hogy mindenki IPC-zik.

[ Szerkesztve ]

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#8063) kaliber válasza Ördögfióka (#8055) üzenetére


kaliber
aktív tag

Veszel egy ilyet én két éve használom jól működik, egyesével is tud tölteni, kisütni 3500-ból megvan szállítással együtt plusz innen 4db AA eneloopot 2800-ért.

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#8064) kugyu21 válasza kaliber (#8063) üzenetére


kugyu21
senior tag

Nem humorizálni akarok, komolyan kérdezem:
Lehet ott alkudni? Mert a 4*750=3000.

(#8065) kaliber válasza kugyu21 (#8064) üzenetére


kaliber
aktív tag

Igen, lehet :)) szerkesztés lejárta után vettem észre a bibit. Természetesen 3ezer, én még 2800-ért vettem

[ Szerkesztve ]

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#8066) ledgeri válasza mikk2000 (#8059) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Feltöltéskori kijelzőről képet küldjek? Vegyem elő miattad, és nyomjak vele egy tesztet, vagy kisütést, és feltöltést???

(#8060) kugyu21 Két pár 500-zalvolt refreshelve, egy maradék pár meg 700-zal!

(B)(I)(#8061) And(/I)(/B) Ezt meg szinte egyértelműnek tartom! ,mivel kéne kisütni hogy meglássuk mit is tud???

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8067) mikk2000 válasza ledgeri (#8066) üzenetére


mikk2000
őstag

Süssed ki mondjuk 250mA-el, úgy mennyit mond kapacitásnak... :)

(#8068) mikk2000 válasza kaliber (#8063) üzenetére


mikk2000
őstag

1A-el tölt 2 AA esetén, az kicsit durva. Nekem eneloop 2000-mAh-ssal lekapcsolt a hővédelem BC700-ban 500mA-es töltésnél.

(#8069) And válasza ledgeri (#8066) üzenetére


And
veterán

Azzal a fogyasztóval, amelyben úgy általában használod. Azt pedig, hogy mennyi töltés maradt vissza benne, meg fogod tudni a töltővel, ha utána kisütöd. Ha jelentős mennyiségű a maradéktöltés, miután a fényképező lemerült akkura hivatkozva már kiköpte, akkor sajnos a gép nem tudja kihasználni a cella kapacitását, aminek a legfőbb oka a belső ellenállás megnövekedése (vagy eleve magas értéke).
#8067: Szinte mindegy, a 250mA-es áram egy 2000..2500mAh-s cella kapacitásának 1/8..1/10 része (C/8..C/10 áram), azzal sem lesz előbbre, hiszen a névleges kapacitást is ekkora áramra értik. A baj azzal van, hogy a terhelés (fényképező, vaku) üzemszerűen ennek az áramnak a többszörösét is képes felvenni, amperes nagyságrendben. Nyilván nem hosszú ideig, de ha a cellák belső ellenállás magas, akkor ez jelentős feszültségeséssel jár, amit a terhelés merült akkutelepként értelmezhet. Sajnos az IPC - vagy akármely más töltő - 'szintetikus' kisütő funkciója ezt nem tudja szimulálni, mert nem ez a célja. Nem arról van szó, hogy a kapacitás nagyobb terhelőáramnál eltűnik (ugyan valamelyest valóban csökken), hanem arról, hogy a fogyasztó a nagyobb áramfelvételnél jelentkező feszültségcsökkenés miatt képtelen kihasználni a pakkban tárolt töltésmennyiséget. Hogy ez mennyire jellemző, erre adhat választ a gépből kivett 'lemerült' akkuk kisütése, az akkor mérhető maradék töltés meghatározása. Ezért is nagyon előnyös a jobb LSD-cellák használata, mert azok belső ellenállása a mezőnyben a legalacsonyabbak között van.
#8068: "Nekem eneloop 2000-mAh-ssal lekapcsolt a hővédelem BC700-ban 500mA-es töltésnél."
Akkor az az eneloop már kicsit nyűgös: a gyári eneloop-töltők némelyike közel 1,7A-rel tölt (MQR06, ha egy cellát teszel bele, még két darabot is >1A-rel), de én nem vettem még észre számottevő melegedést első generációs 2Ah-s eneloop 700mA-es töltésénél.

(#8070) mikk2000 válasza And (#8069) üzenetére


mikk2000
őstag

Nem mindegy hogy 100 vagy 250mA-el süt ki, én is nemrég nézegettem régebbi aksijaimat, és bár volt amelyik 100mA-el 1800mAh kapacitást is mutatott, 250mA terhelés mellett viszont percek alatt vége volt :) Tehát nem véletlenül, hanem tapasztalatból mondtam azt, hogy bár látszólag még szép kapacitást tudhatnak a régebbi aksik (100mA terhelésre), picit nagyobb terhelés esetén meghalnak, tehát mondjuk egy fényképező el sem indul vele. Kisebb terhelésű eszközben lehet hogy használhatóak még.

A BC700 egy komolyabbnak számító töltő, és mégis a max töltési árama 700mA.Vajon miért? Ezek vadi új eneloopok innen rendelve. Nem mondom hogy a teljes töltés ideje alatt tűzforró, de amikor refresheltem (kicsit béna BC700 ennél a módnál tudja megmondani az aksi kapacitását, a test móddal az a baj hogy rögtön töltéssel kezd), akkor bizony észrevettem hogy az aksik forrók, és egyszer le is kapcsolt, de ezt már írtam itt. Az aksik túl közel vannak egymáshoz a töltőben, és jó meleg volt a lakásban is. :)

(#8071) spiky03


spiky03
veterán

Szigetszentmiklóson az Lidl-ben akciós a Tronic töltő. 2995 HUF.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#8072) ledgeri válasza mikk2000 (#8067) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ok csak most nem indítom el, mert ha kevés, akkor nem fogom látni, mert alszom, de holnap az lesz az első... vagy holnapután!

(#8069) And csak az a baj, hogy azokat már rég "elfelejtettem", szóval nemigazán használom semmire... Egyébként korábban írtam egy "Null" os akkut, saját töltőjével helyrerázva már az is 21xx-et mutatott, így nem is tudom melyik volt.

(#8070) mikk2000 Én meg azt írtam, hogy volt amelyiket 350/700-as refreshel nyomtam (a régi 2500-asokról van szó...)

- ha elindítok refresh-t 700 miliamperrel, és a végén megmutatom videóval a végső "full" adatokat, az megfelelne?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8073) mikk2000 válasza ledgeri (#8072) üzenetére


mikk2000
őstag

Miattam ne fáradj, de tényleg hihetetlen :)

(#8074) zoli03


zoli03
őstag

Ismerősöm akkukat (8 db-ot)+töltőt akar rendeltetni a fényképezőjéhez (valamilyen Nikon, 4 db akkuval megy).
Nikon EN-MH2 akkut és MH-73 töltőt (gondolom valami gyorstöltő lehet, 2 órát írnak rá) akart, mert ezeket javasolják a használati utasításban. Mivel elég drágák, ráadásul a töltő se a legjobb, sikerült rábeszélnem másfajtára.
Akkuból a 2000 mAh-s Eneloop-ot néztem, töltő viszont nem tudom biztosan. Az IPC-1L kicsit drága, meg felesleges neki, nem hinném, hogy állítgatni fogja. Az egyik, amit kinéztem, a Lidl-es Tronic töltő, a másik a DX-es Soshine. A Soshine töltő szimpatikusabb, és ha azt veszem meg, akkor már az akkut is megrendelhetem kintről. Van valami olyan webshop/eBay eladó, ahonnan biztosan eredeti Eneloop-ot kapok az itthoni árnál olcsóbban?

(#8075) Laybee


Laybee
őstag

Megment a Voltcraft töltő tápegysége. Milyenek a tapasztalatok a Condraddal garancia ügyben? Köszönöm.

(#8076) Dluinet válasza Laybee (#8075) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Megment :F

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8077) kaliber válasza Laybee (#8075) üzenetére


kaliber
aktív tag

10.000ft alatt egy év gari nem pedig kettő, egyébként ha lefedi az általuk kitalált szabályokat valószínűleg cserélik [link]

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#8078) Kernel válasza Dluinet (#8076) üzenetére


Kernel
nagyúr

Megment --> elment, gallya ment (szleng vagy tájjelegű akármi).

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8079) Laybee válasza Dluinet (#8076) üzenetére


Laybee
őstag

Igen, bocsánat, magyarul elromlott a primer oldalon. Nem lehet semmivel helyettesíteni? Sajna nem budapesti vagyok, így nehéz bevinni személyesen. Egyébként ezt találtam: LINK Köszönöm.

(#8080) kaliber válasza Laybee (#8079) üzenetére


kaliber
aktív tag

Igen, ha elolvastad amit linkeltem abból kiderül, hogy a sajátos jogértelmezésük alapján náluk a jótállási körben csak a 10.000ft feletti termékek vannak (amire ígéri a háromév garit) az alattiakra csak egy évet ad amire jogszabály kötelezi őket, ill. két év szavatosságot (ami különbözik a jótállástól)[link] kell vállalniuk.

Az benne a gusztustalan, hogy simán kiírhatná azt is, hogy csak a 10.000ft feletti termékekre vállalja a három év jótállást, mert ugye a három évre sem kötelezi semmi, (ugyanúgy mint pl: Aldi, Lidl) de marketing szempontból így jobban mutat, hogy csak a jogszabályra hivatkozik, simán vállalhatná a 10.000ft alattiakra is a garit.
Akkor koppan az egyszeri user mikor egy éven túl szeretné gariztatni a terméket.
Hívd fel őket telefonon mielőtt vissza küldenéd!

[ Szerkesztve ]

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#8081) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, mert töltővásárlás előtt állok.
Volt már többfajta szettem és egyik se volt nagy durranás. Vásároltam aukciós oldalon extra olcsó stronger töltő/akku szettet, vettem már Greenerliving Tescoos töltő/akku párost is, gondolom mondanom sem kell, hogy egyik rosszabb mint a másik. A Canon PowerShot SX110IS gépem pillanatok alatt lemerítette az ócska strongert(ez volt a legrosszabb), a gazdaságos tescoos, és legutóbb vettem a LIDL-ben azt a feketét, na az is kb. annyit bírt mint a tescoos akkuk, 200-250 kép ritka objektívnyitogatással.
Kérdés a következő, milyen töltőt ajánlotok, amiben biztos nem fogok csalódni?
Néztem a conradnál Voltcraft mikroprocesszoros gyors töltőt, 4 db 2500 mah-os elemekkel. Az ára ugyan húzós 12990 Ft, de az 1,2 óra töltési ideje és a műszaki adatai alapján elég impozáns (Töltőáram ceruza: 2000mA)
Tanácsokat/segítséget köszi előre is!

(#8082) Laybee válasza kaliber (#8080) üzenetére


Laybee
őstag

Tényleg, igaz, köszi a segítséget. Életbe nem veszek onnan semmit.

(#8083) PHM válasza Petyus87 (#8081) üzenetére


PHM
addikt

IPC 1L, + Sanyo Eneloop, vagy más, márkás LSD akku.
Kicsivel még olcsóbban is megúszhatod.
A 2000 mA-es gyorstöltőt én inkább hanyagolnám.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#8084) Petyus87 válasza PHM (#8083) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Azért mert kinyírja az akkukat?
Esetleg az UFC-3?

(#8085) mikk2000 válasza Petyus87 (#8081) üzenetére


mikk2000
őstag

Elsősorban normális NiMH aksira van szükséged, persze egy feszváltozás figyelésű töltő sem árt.

Nekem Eneloop 2000mAh van BC700 töltővel.

Másodsorban egy normális fényképezőre :) Gonosz vagyok, tudom. Nekem egy újabb de hasonló Canon van, és hát zabálja az aksit. Tehát csodát nagyon nem kell várni. Fényképezőben szerintem a lítium aksi a legjobb, csak az eredetiek általában nagyon drágák, az utángyártott meg ki tudja milyen.

Vannak újabb fejlesztésű pl NiZn aksik, amik feszültsége magasabb, ahogy olvastam még nem kiforrott a technológia, és a magasabb feszültség akár tönkre is teheti az eszközt.

(#8086) PHM válasza Petyus87 (#8084) üzenetére


PHM
addikt

"Azért mert kinyírja az akkukat?"
Igen, előbb-utóbb. Szerintem.
UFC-3? Nem LSD akkukat adnak hozzá,
amikkel ugyanúgy szivornyázni fogsz, mint az eddigiekkel.
Az IPC 1L nekem ugyanennyibe fájt.
Pont akció volt, úgyhogy kaptam hozzá 4db ceruza akkut is.
Na, ezeket villámgyorsan eladtam, így olcsóbb lett a töltő...
Fényképező gépbe, különösen, ha az nagy fogyasztású és még ráadásul
érzékeny is az akkufeszültségre, csakis LSD akkut vennék.
A töltő ebből a szempontból másodlagos, de előnyös, ha egyedileg
kezeli a cellákat, valamint van kisütés funkciója.
Az sem hátrány, ha nem főzi meg az akkukat.
Webshopokból kb 15 dollártól vannak olyan egyszerűbb töltők, amik kielégítik
eme kritériumokat, arra az esetre, ha idegenkednél az IPC 1L-től.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#8087) Petyus87 válasza mikk2000 (#8085) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Gonosz vagy bizony, mert ez egy nagyon jó kis fényképezőgép. :)
Nagyon szép képeket csinál, élénkek, természetesek a színek, amire én használom, arra túl jó. (Nem dicsekvésképpen, de tették már ki RTL időjárás közben, az általa készült Lellei naplementém)
Nyilván a 10x-es optikai zoom miatt, ha sűrűn használja az ember, akkor jobban szívja az akkut, de szerintem ha veszek egy tényleg normális akku/töltő párost, akkor jóval tovább fogja bírni, mert eddig sajnos be kell ismerjem, elég ócska töltő/elem párosokat vettem. A BC700=IPC-1L?
Ha már ketten is ajánljátok és a conrad weboldalán is dicsérik, akkor gondolom nem lehet melléfogás.

(#8088) Petyus87 válasza PHM (#8086) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Mit takar az LSD akku? Milyen az?
Hogy különböztetjük meg őket?

(#8089) Dluinet válasza Petyus87 (#8088) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Low self-discharge NiMH battery

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8090) PHM válasza Petyus87 (#8088) üzenetére


PHM
addikt

Az LSD akku alacsony önkisülésű, kis belső ellenállású Ni-MH akku.
Sanyo Eneloop, Panasonic Infinium, Varta Ready to use, GP Recyko,
ezek jutnak hirtelenjében eszembe.
Általában 2000...2500 mAh a kapacitásuk AA méretben,
szemben a normál Ni-MH akkuk 2600...2900 mAh kapacitásával.
Az alacsonyabb névleges kapacitás ellenére sokkal tovább bírják
a fényképező gépekben.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#8091) mikk2000 válasza Petyus87 (#8087) üzenetére


mikk2000
őstag

Arra céloztam hogy nekem is Canon van, és tudom hogy eszi az aksit. Nem vagyok benne biztos hogy a zoom annyira zabál, szerintem az LCD az biztosan sokat eszik.

Igen, BC700 az IPC1L. Én azért vettem BC700-at mert olyan céget kerestem, ami normálisan szállít ki, tehát nem akkor amikor ő akar (conrad), hanem van valamiféle egyeztetés. Ez a topik erről a töltőről szól gyakorlatilag ahogy látom. Feszültségváltozást érzékel, hővédelem van benne, és LCD kijelzőn keresztül lehet élvezkedni a pontos adatokban, többféle programja is van.

Hátránya szerintem hogy zsúfolt nagyon, így a hő nem nagyon van hová vezetődjön ha sűrűn rakod bele az aksikat, nem véletlenül 700mA a max árama. 3V-os tápja nem épp népszerű, szivargyújtót biztos nem szereti. A "test" mód töltéssel kezd, ami értelmetlen, mivel NiMH-nál általában van memóriaeffektus. A komolyabbik töltő amit itt emlegetnek az a MH-C9000. Na ez már képes csak kisütni (kisüt és kész). Viszont nincs kisüt-tölt módja, amiben viszont előnye van a BC700-nak, hiszen ezt kiválasztva úgy történik a töltés, hogy a memóriaeffektus minimalizálva lesz, egyetlen gombnyomással. Röviden. De ha rákeresel a topikban ezekre a töltőkre olvasgathatsz kedvedre.

(#8092) Petyus87 válasza PHM (#8090) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Na ez egy nagyon fontos információ volt, köszönöm!
Eddig abban a tudatban/tévhitben voltam, hogy minél nagyobb kapacitású az akku, annál jobb.

(#8093) Petyus87 válasza mikk2000 (#8091) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Azt hiszem nincs tovább keresgélés, az IPC-1L lesz a befutó, amit javasoltok.
Akkor a fent linkelt 2200 mAh-s Endurance NiMH ceruzaakkuval kell a szettet megvenni(Az lesz az LSD-s?), nem pedig azzal a hagyományos 2400 mAh-os conraddal?

(#8094) Nagya21 válasza Petyus87 (#8093) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
NEM!!!!!
Veszel simán IPC-1L-t, és veszel hozzá 4db(vagy amennyit a büdzsé enged) SANYO ENELOOP akksit, bőven elég a 2000mAh-ás.IPC-1L
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8095) mikk2000 válasza Nagya21 (#8094) üzenetére


mikk2000
őstag

Csak mivel népszerű, hamisíthatják, ki tudja az enyémek is eredetiek-e? :)

(#8096) Nagya21 válasza mikk2000 (#8095) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
No problem: ha hamis az 2 hónap, vagy 0.5-1 év alatt kiderül :DDD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8097) kugyu21 válasza mikk2000 (#8095) üzenetére


kugyu21
senior tag

[link]
Ők eredetit árulnak, jó áron.

(#8098) ledgeri válasza Petyus87 (#8081) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ennyiért rendeltem AAA Eneloopokkal (5db) házhoz az Nkon.nl-ről, hollandiából úgy, hogy a banki költségem volt (az utalás) egy ezes belőle a házhozszállítás meg egy másik... gondold át, lehet, hogy még meg is érné... és még ahogy nézem a (#8097) kugyu21-által ajánlottnál is olcsóbb lehet, ha azt conraddal mixeled..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8099) Captor válasza Nagya21 (#8094) üzenetére


Captor
tag

Csak az pont 9990,- Ft, és nem jár rá a 3 év jótállás, csak az 1 év szavatosság.

(#8100) Nagya21 válasza Captor (#8099) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
B@cca meg a conrad magát!!!!
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.