Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#262) Moddingfan válasza TeeJay (#261) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nagyon f@sza, az 1900mAh-s akksikat volt vagy 5-6 óra, mire kisütötte, (a 800mAh-sokat se perc alatt) de kb. 3 óra alatt fel is töltötte őket, a 800mAh-sokat pedig kb. egy óra alatt, szóval nagyon meg vagyok vele elégedve. Szinte nem is melegszik, a régi Varta töltőm sokkal jobban melegedett. Mád. Én színtévesztő vagyok, szóval nehez látom a különbséget a piros és a zöld egyes árnyalatai között, és a régi töltő egyszerűen pirosból zöldbe váltott, ha kész volt. Ez töltés közben villog, ha pedig befejezte a töltést, akkor folyamatosan világit, szóval már messziről k itudom szúrni, hogy mikor végzett, ez számomra igen nagy pozitívum. Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom, és 6K-ért sztem nagyon korret áron volt, hisz örök érték (remléhetőleg). Tényleg, nem keresgéltél neten, hátha lehet valahol kapni csak így simán, akksi nélkül? Komolyan mondtam, ha kell veszek egyet és elpostázom, mi PH-sok tartsunk össze :D

Mod: nem tud valaki Pécsett olyan helyet, ahol olcsón lehet kapni jó minőségű akksikat? Ez a 2800Ft-ért 4db Energizer nagyon szimpi lenne, de én ennyiért még nem láttam mifelénk, itt az MM-ben 4800Ft :Y

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.