Hirdetés

Aktív témák

  • Superman

    nagyúr

    Kezdek nagyon kiábrándulni az itteni üzletelésből. Persze vannak jól bejáratott kapcsolatok, akikkel már vakon is megbízunk a másikban, de mi van akkor, ha egy számomra ismeretlen ember, sőt, újonc köt le valamit 100%-ra, csak éppen most nincs pénze, ideje, stb. és 1 hét múlva "tutibiztos", hogy kell neki?

    Kétszer jártam úgy, hogy nem jötteka cuccért, sőt nem is jeleztek, de az illető persze fenn volt a PH-n. udvariasan megkérdeztem, kell-e még a cucc, válasz nem volt. Itt elég nagy értékekről volt szó, az egyik egy vadonatúj XBOX 360, a másik egy 22 colos TFT monitor. Én nem haragszom, ha valami miatt nem megy az üzlet, csak akkor legalább szóljanak.

    Amiért mindezt írom: megint lekötött nálam valaki egy cuccot, de csak a jövő héten kell neki, pénze akkor lesz, bár nem tudja megmondani, hogy mikor. Ő volt az első jelentkező, bár mások már vinnék. Most mit tegyek? A fenti két esetben újoncok voltak, akik nem jöttek az áruért és ismét egy újonc csapott le a hirdetett termékre.

    Nagyon szemétláda lennék, ha biztos, sok éve ismert vevőmnek adnám el a terméket?

Aktív témák

Hirdetés