Hirdetés

Aktív témák

  • vepe

    senior tag

    válasz Speed® #4669 üzenetére

    Nem pöcsség kérdése...és boltos sem akarok lenni, de most már idézek Wajk mai leveléből....

    "nincsenek jó híreim.
    Az üzlet sajnos nem fog létrejönni, mert a RAMok közel sem hozták a várt sebességet, azokat az értékeket amiket írtál meg sem közelítik. (Everest)"

    Nos ebből mit lehet leszűrni:

    Nincs megelégedve a ramok teljesítményével(vagy besem tudja állítani),hogy nézte az eredményeket, ha nem működik a lapjában??...akkor ki akar pöcsnek nézni kit?

    következő idézet:

    "Az alaplap természetsen defaulton, semmi állítgatással működött, szóval lehet, hogy feszemeléssel lehetne valamit kezdeni a RAMokkal, de az nálam sajnos szóba sem jöhet."

    ebből is látszik, halvány fogalma sincs mit ír, ha alapon használ mindent,minek feszt emelni??..azt max akkor amikor a procit húzza...

    Na a levél vége:

    "Stavival küldöm majd vissza a RAMokat, nincs harag vagy ilyesmi, de ez így sajnos nem jött be. Úgyhogy élek a própagarival."

    Szóval Speed(R) én faszacsávó vagyok, meg megértek dolgokat, de amikor valaki egyszer ezt ír, majd máskor mást az nekem nem kóser...nem vagyok én sem bohóc sem palimadár, hogy én azért adjak el valamit, hogy a vevő otthon próbálgassa és ha nem tud elérni vele egy 30e ft-os ram teljesitményt, akkor visszaküldöm a barom eladónak...

    Zokszó nélkül visszaküldhette volna, azonnal van rá vevő , de amikor azt írta, hogy nem szeretné, ha azt mondanám, hogy rosszak a ramok, úgy döntöttem adja ő el közvetlenül...

Aktív témák

Hirdetés