Hirdetés

Aktív témák

  • Realradical

    őstag

    válasz Sanyi2007 #4256 üzenetére

    Bocs...szerintem te voltál gerinctelen , sőt én vettem fel veled utoljára a kapcsolatot. Te reaáltál másnap délután. Miattad elbuktam alaplap/vga-n 3 napos garanciát mert nem tudtam letesztelni. Előzőleg írtam is hogy szivem szerint én vinném be a feketét, de megvártam inkább mást.
    Szerintem a drága újonc aki ki lett moderálva is te voltál, hiszen ki írt volna be más ilyeneket. Sajnos ezt bizonyítani nem tudom. Mivel a feketét előzőleg írtam, most is azt csinálod amit az üzletben..napokkal később reagálsz. A privik nekem egyrészt nincsenek meg mert le vagy tiltva és így eltűntek, másrészt telefonon folyt a beszélgetés nagy része, nem lenne mérvadó előszedni. (főleg hogy nálam nincsenek meg és nem tudom a fröcsögésed ellen védeni a seggem)

    Úgyhogy nincs itt kettős mérce csak nehéz felfogás.

    Az meg hogy Te úgy gondolod, hogy az elbírálás az a felvivők dolga, nos nem mérvadó...bárki elvállalta a dolgot eddig mindenki úgy vállalta, hogy rögzít és nem dönt. Itt senki nem akar rajtd kívül bírót játszani.

    [ Szerkesztve ]

    Things that try to look like things often do look more like things than things

Aktív témák

Hirdetés