Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4250) Oliverda


Oliverda
félisten

Nem igazán kedvelem ezt a topikot (a témája miatt) de most sajnos mégis írnom kell bele. Még kedden felraktam egy pár RAMot apróba. Jelentkezett is érte nagy lelkesen mhif kolléga hogy ő bizony elvinné még a héten vagy legkésőbb ma, azaz hétfőn. Még akkor kedden megkérdezte hogy esetleg beszámítok-e valamit a RAMokba. Én mondtam hogy nem zárkózok el a dolog elől. Meg is tetszett az általa felkínált választékból egy Seasonic S12 380W tápegység, aminek az árát közös megegyezéssel 8K-ra beszéltünk meg. Majd teltek múltak a napok míg nem szombaton ír egy privátot hogy visszalépne az üzlettől, mert hogy a lapja volt a ludas nem pedig a RAMok. Konkrétan csak annyit írt hogy az "ok egyszerű" majd utána linkelt egy topikot magyarázat gyanánt: [link]. Mondom irgumburgom de megesik az ilyen, nem örültem neki de egye kutya. Még az imént említett privátban közölte hogy az általam korábban beszámításra felajánlott Seasonic tápot 8K-ért még ideadja ha továbbra is érdekel. Ezen felbuzdulva tegnap este jeleztem neki hogy akkor érdekelne a táp 8K-ért, hol és mikor tudom átvenni, erre kb. 15 perce csak annyit reagált hogy jobban utánanézett a táp árának, és újonnan sehol nem kapni 16 alatt, ezért 10K alatt nem szeretne megválni tőle.

Erre én meg azt mondom hogy ez már duplán felelőtlen, és/vagy pofátlan hozzáállás. Szeretném ha kapna egy bazi nagy feketét. :(((

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.