Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Acer notebook topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-07-02 15:34:56

LOGOUT.hu

Üdvözlet az Acer notebook topikban! Mielőtt kérdeznél ajánlott elolvasni az alábbi összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) fecc87 válasza plaszy (#16397) üzenetére


fecc87
tag

Igen, 2 magos.
Forrás

(#16402) mozesgy válasza scorpio73 (#16388) üzenetére


mozesgy
tag

Szia.

Véleményem szerint is az ATI VGA-s gép a jobb választás, igaz a RAM, és a HDD kissebb, de a DX11 hosszú távon jobb megoldás.
Volt szerencsém egy X4500HD-s gépet kipróbálnom, és az a kari sem olyan rossz.
Minden full HD-s filmet hibátlanul játszik, és 2006-os játékok is tökéletesen mennek rajta, de az ATI 5470-es mellett elbújhat mélyen.
Az I3-as proci nem egy hatalmas durranás olyan embereknek, akiknek nem számít a gép fogyasztása, mert a core2-es is ugyan azt a teljesítményt tudja, csak éppen 45 -ös csíkszélességgel, és az I-sorozat pedig csak 32-es, és ez álltal természetesen kevesebbet is fogyaszt. Az üzemidőben ez is számít ha valaki hordozza a gépét sokat.

(#16403) Lajkó válasza fecc87 (#16400) üzenetére


Lajkó
őstag

Pl. itt!!! ;) Arra az Acer-re amúgy is "csak" 1év garit adnak, akkor minek vennél boltban?
Ez szvsz egy egész jó vétel, de ha figyeled a hirdetéseket, és van rá 1-2 heted, akkor tuti tudsz találni neked pontosan megfelelő notit mind kijelzőméretben, mind pedig teljesítményben.
Arról meg nem szeretnék vitát nyitni, hogy hol tart van a DX11, és a Shader 5.0 feltörése(itt nem debütálásról van szó), azaz a mindennapokban való helyfoglalása a userek körében.
Ha van egy alap elképzelésed hardverek terén, de nincs kialakult képed a notebook vga-k teljesíményét illetőleg, akkor EZ lesz a Te bibliád! ;) Itt minden paramétert megtalálsz ami a vga-k 3D leképzését illeti.
Jah, és még annyit, hogy álltalában igaz a hír, hogy az AMD prcesszorok jobban melegszenek intel társaiknál. Viszont, az nem minden esetben igaz, hogy rosszabbul teljesitenek. Pl. az én notim jobban teljesít 3D-s alkalmazákoknál mint egy Acer noti, amiben ugyanilyen vga van, de intel proci ugyanazon a MHz-en....

mozesgy: Mire a DX11 'kiteljesedik' addigra már régen eladandó lesz a noti, mert nem mennek majd rendesen rajta az új játékok! :U

[ Szerkesztve ]

(#16404) plaszy válasza fecc87 (#16401) üzenetére


plaszy
őstag

Áhhh...köszi.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#16405) fecc87 válasza Lajkó (#16403) üzenetére


fecc87
tag

Ha már jobban értesz hozzá, mint én, mondasz egy véleményt a Mobility Radeon HD 3650-ről, milyen játékteljesítmény várható tőle! Mert ahogy néztem, 128-as memory bus-a van, a 64-et pedig kevesellted.

(#16406) Lajkó válasza fecc87 (#16405) üzenetére


Lajkó
őstag

Nem mondtam hogy jobban értek hozzá :N , de mint mondtam sokmindent meglehet tudni a bibliádból!!! Ezt is ott találtam, ráklikkelve a vga nevére! Itt elég sok játékkal, és tesztprogival meghajtották. Ráadásul többfajta configgal tesztelték...
Ahogy látom a legnagyobb combo a 2.4GHz / 4GRam volt ami alatt max 4147 pöttyöt tudott. Persze ez válltozhat még felfelé Win7 alatt(legalább is nekem javult).

Viszont ha az alábbi linkeden az árat nézem, semmiképp nem tartozik abba az árkategóriába. Inkább max a 120ezresek környékére sorolnám...

(#16407) Jonnymu


Jonnymu
csendes tag

Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni, az alábbi két notebookot néztem ki de egyszerűen nem tudok dönteni, ill nem igazán tudom eldönteni, hogy melyiket lenne érdemesebb megvenni:

1, Acer Aspire 5942G-434G64MN notebook (LX.PMT02.082)
2, Acer Aspire 7740G-434G64MN notebook (LX.PLX02.211)

Igazából az ujjlenyomatolvasó annyira nem izgat, amúgy meg sok különbséget nem látok, max annyit hogy a 7740 17,3 colos és olcsóbb mint a másik...

Előre is köszönöm:))

(#16408) fecc87 válasza Jonnymu (#16407) üzenetére


fecc87
tag

Linket tegyél sztem, mert alig van vmi ezekről. Árakat pedig sehol sem találtam.

(#16409) Jonnymu válasza fecc87 (#16408) üzenetére


Jonnymu
csendes tag

ja igen..:)

nos:
1, [link] (kb 204e körül net.)

2, [link] (kb 180e körül net.)

[ Szerkesztve ]

(#16410) fecc87 válasza Jonnymu (#16409) üzenetére


fecc87
tag

Ez alapján a nagykijelzőset csak akkor válaszd, ha nem nagyon akarod cipelni, mert nehezebb, és nagyon megérzed útközben. Teljesítményre csaknem ugyanaz, vagy teljesen, így sztem az ára és a méret alapján válassz!

(#16411) Jonnymu válasza fecc87 (#16410) üzenetére


Jonnymu
csendes tag

Cipelni sokat nem fogom, ha meg igen akkor kocsiba, szerintem a nagykijelzős lesz akkor a nyerő;)

(#16412) mozesgy válasza Jonnymu (#16411) üzenetére


mozesgy
tag

Szia.

Az ára és a mérete alapján a nagyobb az kecsegtetőbb.
Nem igazán van szükség külső kijelzőre, mert a 17-esen más minden tökéletesen használható, ha pedig nagyobb kell, akkor HDMI-vel jelet kell küldeni az LCD-re és minden megoldódott. :-)
Írtad, hogy nem fogod sűrűn cipelni, és ez is a nagyobb felé dönti a mércét.
Jó kis masina, és annyival nem gázosabb hordani sem mint egy 15.6"-ost, ha egy jó tatyó is van hozzá.
Nekem is 17-es van, amit nem hordozok minden nap, de nem kimondottan asztalinak van használva, és nagyon meg vagyok vele elégedve, igaz gyalogosan még nem cipeltem messzebb a kocsinál.

(#16413) mykos válasza fecc87 (#16410) üzenetére


mykos
aktív tag

Bár a 18.4 nem egy nagy kijelző, de minden nap cipelem otthon- melóhely -terep -otthon között. Azért ennél sokkal többet elbír egy ember ;)

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#16414) Thom!


Thom!
veterán

acer extensa 5635

win7 van rajta 2 hete és win7 betöltés közben lefagy kékhalál....egymás uzán többször is asztalig nem jut el
volt olyan is win7-nél, hogy az asztalt töltötte volna be de fekete hátérrel ott is lefagyott...

ötlet?

(#16415) fecc87 válasza mykos (#16413) üzenetére


fecc87
tag

Magamból indultam ki, meg a vállam tapasztalatából. :) Nem vagyok egy nagydarab fickó ugyan, lehet ezért gondolom így, de sztem a tipikus hordozásra szánt notik a 15-ös méretűek. Természetesen aki bírja, viheti a nagyobbat is. Akár asztalit is :DDD

(#16416) fecc87 válasza Thom! (#16414) üzenetére


fecc87
tag

Nekem ex3650g-m van, szintén win7-tel, de semmi baja. Az acer extensa-sága miatt tehát nem lehet. Memória esetleg? Korábbi rendszer hibátlan volt? Újratelepítést próbáltad?

(#16417) Thom! válasza fecc87 (#16416) üzenetére


Thom!
veterán

2× lett újratelepítve 3 hónap alatt..
nem néztem meg semmit se nem az enyém..sajnos nemvolt ár időm a komolyabb szemrevételezésre....

sztem az alaplap a szar...holnap megy vissza a gariba

(#16418) Gaaabeeesz válasza Conyi (#16394) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Üdv.
VGA problémád lesz.
Valószínű cserés lesz, vagy chip csere, ha az neked jobban megéri.

Üdv, Gabesz

(#16419) plaszy


plaszy
őstag

Hali!

Tuti volt már a problémámról szó, de most megkérdezem, mert nincs időm keresgélni.

Acer 6935G

Szóval: feltettem az NVIDIA honlapjáról a 195.62-es illesztőprogit a 9600M GT-hez. GPU-Z ki is ír f@szán mindent.
Feltettem a WIN7 X64-es Launch Managerét is.
Viszont az FN+balra/jobbra nyíllal nem működik a fényerő szabályozás.

Tipp/ötlet/help?

Köszi előre is!

:R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#16420) zso79 válasza plaszy (#16419) üzenetére


zso79
őstag

Erre sokan panaszkodnak külföldi fórumokon, de megoldást sehol nem láttam. Nekem ezt nem produkálta, viszont video lejátszásnál tearing-elt (szinkronáziós gond) Melyik volt az előző verziód? Én csak elég régit találtam 64bitest.

(#16421) plaszy válasza zso79 (#16420) üzenetére


plaszy
őstag

Előzőleg az volt fennt amit a WIN7 frisstéssel leszedett...valami 104MB körüli driver...186.52-es. Azzal még működött a szabályozás, csak a CUDA meg a többi pluszt nem x-elte be a GPU-Z-nél ott alúl. Ezért gondoltam, hogy frissítem az NVIDIA honlapjról. De akkor ezek szerint vissza kéne tennem a régebbit, vagy beletörődök abba, hogy egyelőre manuálisan állítgatom.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#16422) Predator2


Predator2
addikt

üdv
honnan lehet friss acer-es progikat szerezni vagy azokat mindig csak az adott notebookokon lehet megtalálni??

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#16423) Gaaabeeesz válasza Predator2 (#16422) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Innen vagy a hivatalos acer oldaláról tudod leszedni.

Üdv, Gabesz

(#16424) Predator2


Predator2
addikt

ilyenekre gondoltam
Acer Backup Manager
acer recovery management
stb........
új rendszert raktam a gépre de cd nemvolt a notebookomhoz
( Aspire Aspire 5738ZG) win7 ultimate x64

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#16425) Noxy válasza Predator2 (#16424) üzenetére


Noxy
veterán

Nincs hozzá.

Recovery-t meg csináljál. Goost, stb..

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16426) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám ismét:

Kicseréltem a 6935G-ben a procit a T9400-asra, valamint a wincsit is
egy 400GB-os Samsungra, ami még a 9920G-ből maradt meg. Megy is mind a
2 cucc rendesen.

Viszont Everestnél - amikor a hőfokokra megyek - a magok hőfokán nem
változtat a progi, pedig 1 mp-es frissítés van beállítva. Ugyan ez van
a wincsinél is...be van állva 50 fokra, és nem is változik, akármit
csinálok.

Az alaplap, GPU hőfokai rendesen mozognak/változnak.

Valami ötlet?

:R előre is.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#16427) fecc87 válasza Predator2 (#16424) üzenetére


fecc87
tag

Ezeket sztem kiválthatod jobbakkal is, ne ragaszkodj az acer-esekhez. Szobatársamnak is futott minden ilyen progi és elég lassan állt fel a rendszere, mire minden bejött.
Nekem sincs egy darab se, nem is hiányzik.
A backupra a win7-nek is van beépített megoldása, de van pár jó ingyenes program is rá.

(#16428) zso79 válasza Noxy (#16425) üzenetére


zso79
őstag

Az Ghost :) , de én inkább az Acronis True Image-t ajánlom!

(#16429) Noxy válasza zso79 (#16428) üzenetére


Noxy
veterán

Ja, mondjuk én meg évek óta ezt használom. :)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16430) Noxy válasza plaszy (#16426) üzenetére


Noxy
veterán

Lenne egy kis problémám ismét:

Meg lessz is, ha gyártod magadnak. :W
Acer support, oszt majd megmondják erre a frankót. :DDD

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16431) Nuhpa


Nuhpa
csendes tag

Másodjára is megszeretnélek kérdezni benneteket, mi a gikszer a laposommal, most szeretném ha válaszolna is valaki. ismét köszi előre is.

Kérdésem:

Acer Aspire 5520G típusú lapos.Vista betöltése előtt a BIOS töltésénél meg akadt, és fagyi... nos miután orvosolták a bajt a szervizbe, jó is volt egy darabig (27e ft. ért északi híd csere után), ismét elkezdett döcögni a vas... Bios töltésekor néha befagy, mint régen, majd, vista felállása után gondol egyet és elfelejti a CD/DVD olvasót/írót, ezt soxor cd/dvd írás közben is megcsinálja. Erre szeretnék választ kapni, mi lehet az oka?Vista tök eredeti, és két éves :). de a lefagyást nem magyarázza a rendszer "ósdisága".

(#16432) Free_Frag


Free_Frag
csendes tag

Sziasztok!

Kérdezném, hogy másnál is volt-e probléma a legutóbbi Vista javítás után Acer laposon?
Nekem Acer Aspire 5720ZG-m van. Csak egy Vista telepítőlemez segítségével tudtam helyreállítani, mert a bootoláskor felugró "indítási javítás" menüponttal nem csinált semmit.
Viszont a telepítőlemezessel azt írja:
"Egy javítás megakadályozza, hogy elinduljon a rendszer."

Viszont azt nem írja, hogy melyik javítás okoz pontosan galibát. Eseménynaplóban sem találtam utána erre utaló bejegyzést.
Egyébként automatikus frissítés van beállítva.

Válaszotokat előre is köszönöm!
Free_Frag

[ Szerkesztve ]

Inkább legyen egy perc tiszta, feltétlen érzelem; mint akár egy életnyi máz!

(#16433) la77


la77
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék! Hugom Acer 5738z laptopjában (nyáron vettük neki) szarakodik a DVD meghajó (elvileg slimtype dvd a ds8a3s típus). Már 2 hét után nem kezelte a dvd lemezeket csak a cd-ket, ekkor egy rendszer visszaállítás segített még. 1 hónapja már semmit nem visz és a visszaállítás sem segített. Próbáltunk drivert frissíteni, de sehol nem találok hozzá. A beüzemelésnél készített driver lemezen sincs dvd driver. Már kb. 100 oldalt végignéztem, de sehol nem találok, sem az acer sem a dvd gyártó oldalán. Garanciális még, de el akarom kerülni, hogy Pestre kelljen vinni (220km csak oda).
Ha valaki tud egy jó linket, ne tartsa magában!
Köszi előre is!

(#16434) mozesgy válasza Free_Frag (#16432) üzenetére


mozesgy
tag

Szia.

Nekem semmi gond nincsen, pedig minden frissítést fel szoktam rakni, kivéve az office-os okat nem. Éppen tegnap frissített utoljára, és semmi gond hála istennek.

(#16435) mozesgy válasza la77 (#16433) üzenetére


mozesgy
tag

Szia.

A leírásod szerint garis, és akkor nem kell sehová vinned, mert háztól házig garancia van rajta, és nem is érdemes vele szarakodni, hanem hívni az ACER-t és már viszi is a futár a szervízbe cserére a gépet, és nem szoktak ezzel sokat szórakozni. kicserélik és kész is, aztán viszik vissza házhoz, de ez a folyamat azért eltart 2-3 hétig.
Valahol olvastam, hogy, Cseheknél van a szervíz, de ebbe nem vagyok biztos.
ACER oldalon regisztrálj be, mert azt írják, hogy ha valaki be van regizve, akkor valamivel gyorsabba a garanciás ügyintézés.

(#16436) mycso válasza SonicVersus (#16371) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, ha még mindíg nem jött össze: nekem is van egy E725, ugyan ez volt a problémám.

Varázsolj rá netet pl.: lanon --> ekkor indítsd el a winupdate-t és le fog szedni hozzá a windows működő drivert (telepíti is).

A gyári drivereivel nekem sem sikerült beröffenteni. ;)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#16437) la77 válasza mozesgy (#16435) üzenetére


la77
csendes tag

Pont ezt a 2-3 hetes kiesést szeretném elkerülni azzal, hogy megpróbálok egy új dvd driver felrakni, ha találnék. Ha utána sem megy jöhet a szervíz.

(#16438) mozesgy válasza la77 (#16437) üzenetére


mozesgy
tag

Szia.

Ebben az esetben az eszközkezelőben távolítsd el az eszközt, és új eszköz keresése, és állítsd be, hogy a weben keressen hozzá drivert.
Remélem ez segít.

(#16439) szunyog199


szunyog199
tag

Sziasztok. Nemrég vettem egy Acer e725 tipusú laptopot. Idáig megvagyok vele elégedve, semmi problem vele. Remélem igyis marad.:) A Wifi telepitéssel énis megszenvedtem nem keveset. Ugyebár a gyári telepitőlemezen lévő wifi driver semmit sem ér. Hosszú forumozgatás után rátaláltam a megfelelő driverre.

Nekem ezzel a driverrel sikerült megcsinálni: http://download2.msi.com/files/downloads/dvr_exe/x600_wlan785_x_nb.zip

Egyébként a Wifi tipusa megtalálható a laptop hátoldalán lévő kis fekete cédulán. Érdemes előbb azt megnézni és azzal rákeresni neten.

Egyébként ha bárkinek van valami jó ill. rossz tapasztalata ezzel a laptoppal az ossza már meg.:)

(#16440) fecc87 válasza szunyog199 (#16439) üzenetére


fecc87
tag

Tapasztalatom nincs vele ugyan, de a jó driver nincs meg az ITT találhatók között?

(#16441) szunyog199 válasza fecc87 (#16440) üzenetére


szunyog199
tag

Azon az oldalon nincs fent megfelelő wifi driver szoval az felejtős. Vagyis nekem onnan nem sikerült telepiteni.

Ne tudja vki hol lehet ilyen kis öntapadós ,,távtartót,, ami a monitor szélein vannak, ami a célra szolgál, hogyha lehjatom a monitort akkor megóvja, hogy az egéz fedél érintkezzen a billentyűzettel? E725 tipusu gépről lenne szó. Köszi.

(#16442) mozesgy válasza szunyog199 (#16439) üzenetére


mozesgy
tag

Szia.

Éppen a napokban szenvedtem egy ilyen problémával a megjelölt tipusú gépen, és egy fórumon találtam meg a megfelelő driverhez a linket, de most sajna nem találom.
Ez a File neve: ICS_Dx32.exe
Ja XP-s gépről beszélek, te nm írtad mi fajta Op rendszrrel hajtod a masinát.
Innem talán le lehet tölteni: Driver

(#16443) szunyog199 válasza mozesgy (#16442) üzenetére


szunyog199
tag

Hello.

Nos emlitetted azt a drivert amivel neked sikerült. Nálam az volt hogy még január elején vettük a gépet, de volt vele egy kis probléma a cd olvasó zörgött mint állat, na nagy nehezen kicserélték a gépet. Arra a gépre ami hibás volt nekem, arra ezzel a driverrel sikerült felélesztei a wifit. De aztán hogy kicserélték a gépet, ugyanazzal a driverrel már megse kottyant. Énis XP-t raktam fel, és amit az előbb belinkeltem azzal sikerült a wifit is megcsinálni.

(#16444) bojar66


bojar66
csendes tag

Sziasztok egy Acer Aspire 9000 be melyik a legnagyobb proci ami bele megy?Jelenleg egy Turion 64bit 2000Mhz MK-36.És mennyire szabad eröltettni a win7. et erre a masinára 6100 int vid +2gb ram.Elöre is köszi a válaszotok udv.mindenkinek.

(#16445) jano11


jano11
tag

Sziasztok, 3 napja nyúzom az új gépemet: 5740G, 3 Giga ram, i3 proci...
Nagyon tetszik! Minden műkszik 1080p-t viszi mint a vajat (a kés) :D

Gaméval próbáltam: STALKER. Nos ott nem teljesít valami fényesen, maximum minőségben élvezhetetlen, egy jó közepes beállításon már játszható. De a minimum minőségi beállításnál megy csak teljesen simán.

Szerintetek ez az ami ettől a géptől elvárható? Csak kíváncsi vagyok de amúgy játszani nem nagyon fogok rajta.

Mert ugyebár két videokari van a gépben és igazából nem tudom mikor melyik megy éppen. Win 7 is tök új nekem, meg a laptop is... le lehet tiltani az egyiket ideiglenesen?

(#16446) smkb válasza jano11 (#16445) üzenetére


smkb
őstag

Szia!

Igen, kb ennyi várható, vga szinten pont ugyanannyit tud mint a hd4570, 3dmark06 alatt is csak az i3 cpu pontszáma nyomja meg. De ne keseredj el, mert ez a vga papíron elvileg 3-4 szer kellene gyengébb legyen mint a hd4670-es, a nagyobbik tesója, amit acer notiban minimum 100.000 ft pluszért ért vehetsz meg a mostani gépedhez képest, ami meg nonszensz, mert csak a 100,000 különbségből egy erős asztali gép is összerakható a notid mellé. A valóságban viszont, kb 1,5-2 szeres teljesítménykülönbség jön csak ki, STALKER-meg nem épp a legVGA barátabb játék, főleg nem notiban. Sok mai játék is szuperül megy a HD4570/5470-eken. Nekem pl. a Grid is zsírul megy mediumon 1366*768-ban 2*AA val, Deadspace is, a Mass Effect is frankón, úgyhogy teljesítmény/ár arányban szerintem nem találni jobbat, esetleg olcsón kifogott gt9600m/gt240m-ek. Ha komolyabb játékteljesítményt akarok arra meg ott az asztali gépem.

Úgyhogy szerintem használd a géped örömmel, remek kis cucc ez..

Valószínűleg sajnos mégsem nem tudsz váltogatni a cpu-ba integrált igp és az ati vga közt, mert ezt a privilégiumot a prémium modellek (travelmate, timeline) szériának tartja meg az acer. Más core i3/i5 el szerelt aspire modellben sem lehet kikapcsolni az ati vgat, hogy az igp-t használd.

üdv.

(#16447) szunyog199


szunyog199
tag

Azt hogyan lehet elérni, hogy a laptop akksija meg legyen kímélve? Szol ne legyen az hogy majd egy idő után beadja az unalmast és kikapcsol majd 5 percen elül? Ti hogyan szoktátok alkalmazni hogy az akksi megfelelően legyen használva?:)

(#16448) jano11 válasza smkb (#16446) üzenetére


jano11
tag

Köszi szépen a választ :D Stalkernél titkon reméltem, hogy izomgépre lett eleve tervezve és azért ilyen gyenge a teljesítményem .

Még azt a furcsaságot vettem észre, hogy ha akkuról megy a gép akkor hihetetlen mennyire szaggat a game. Míg ha hálózatról megy a noti, akkor ugyanazon beállítás mellett sokkal szebb a játék.

Aztán rájöttem, hogy az energiagazdálkodás miatt akkus használat esetén minden teljesítményt visszavesz a gép, CPU, videokari minden.

Gondolom ;)

Tényleg nagyon jó kis gép, én még semmi rosszat nem találtam benne, és számomra hihetetlen de energiatakarékos módban 4 órát is kibír...

Szép is, jó is, olcsó is. :D

Jah, és az előtelepített win 7-el semmi galiba nincs, minden megy/működik az első indítás óta...

[ Szerkesztve ]

(#16449) Chrys_


Chrys_
addikt

Sokan írták, hogy nincs a laptopjukban bluetooth-modul.
Ha a stuff opcionálisan jelölve van, akkor nagy valószínűség szerint a csatlakozója megtalálható az alaplapon. Ebben az esetben kb. 10.000Ft a modul és a hozzátartozó kábel ára, az ec-co kft.-nél pedig beszerelik, a garanciád is megmarad a gépedre.
(Persze a munkadíj már nem kis pénz még ehhez: 5000Ft+ÁFA /óra).

[ Szerkesztve ]

(#16450) mozesgy válasza szunyog199 (#16447) üzenetére


mozesgy
tag

Szia.

Ez egy kényes kérdés, mert mindenkinek más a véleménye.
Én special kiveszem az akkut a gépből, ha tudom, hogy pár napig nem lessz rá szükség, mert nem viszem sehová. 2008 November végén vettem a gépet, és jelenleg 1% az akku elhasználódottsága.
Akkuról, még mindig megy kicsivel több mint 2 órát, energiatakarékos módban.
TM 7730G 844B50: 17", 500GB HDD (2x250), 4GB RAM, Bluray, 9600GT 512MB.
Everest ha fent van, azzal meg tudod nézni

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Acer notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.