Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ati9500


Ati9500
senior tag

Üdv!

Volt egy hasonló topic, de sajnos az egyk kedves moderátor bezárta (I AM), modván hogy már van egy ilyen!!

pedig nincs! az nem an8 as alaplap!!

Na ez most fog megjelenni!! nagyon várom, kiváncsi leszek mennyibe fog kerülni!!

Lesz an8, an8-v, Fatal1ty an8 Mi lesz a külöbség a 3 lap között???


Vszeg ez lesz az új lapom!!!:DD:DD:DD

[Szerkesztve]

(#2) Domy válasza Ati9500 (#1) üzenetére


Domy
aktív tag

Én is várom! Ha van vkinek vmi használható infója a lapról, feltétlenül jelezze!!!

(#3) Ati9500


Ati9500
senior tag

jaja!! olvastam olyat hogy 190 dollár a sima an8
azért kicsit sok lenne... nem?

(#4) nRu3 válasza Ati9500 (#1) üzenetére


nRu3
addikt

A három lap között a különbség a AN8 és AN8-V sima nForce4, mig a Fatal1ty AN8 az nForce4 ultra chipes.Az AN8 ban van IEEE1394 mig a AN8-V ben nincs

remélem jó tuningolható lapok lesznek és stabilan müködök mert akkor simán cserélem a mostani sz..t:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#5) nRu3 válasza Ati9500 (#3) üzenetére


nRu3
addikt

Hol olvastad?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#6) Ati9500


Ati9500
senior tag

google-ba beírtam hogy an8 aztán valhol kidobta..

sztem kamu ár volt.... (remélem)


na akkor ezt is megtudtuk!!

thx!!!

[Szerkesztve]

(#7) nRu3


nRu3
addikt

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Hát én a keresövel hirtelen 300$ árakat találtam:Y

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#8) nRu3


nRu3
addikt

A lap ára most!!!
a sima AN8 kb 240$ azaz 44000ft.
a AN8 Fatal1ty kb 320$ azaz 59000ft:O

sajnos elég drága lap lesz ez még amikor kapható lesz nálunk is:O

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#9) antikomcsi válasza nRu3 (#8) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Jó lenne, ha már nem csak az árakat találgatnánk, hanem inkább azt tárgyalnánk ki, hogy kinek, melyik bios a jobb! :DD
És azt, hogyan oldottuk meg a dupla otes csendesítését. Vagy éppen hangosítását!:DDD

(#10) Ati9500


Ati9500
senior tag

figyuzzatok..

most mi van az ABITTAL?? elindult ellene az eljárás... fejleszt egyátalán

(#11) Domy válasza Ati9500 (#10) üzenetére


Domy
aktív tag

ÁÁÁÁ nem.... miért fejlesztene :DDD Szted az AN8 csak új jött??? :)

(#12) nRu3 válasza antikomcsi (#9) üzenetére


nRu3
addikt

A dupla otest én egyszerüen kiszerelem (persze ha lehetséges), és a chipset ventit is kiszedem és helyete egy zalman pasziv bordát.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#13) nRu3 válasza Ati9500 (#10) üzenetére


nRu3
addikt

Ha el is indult ellene az eljárás akkor még nem fog leálni az egész gyár élette ,ez nem egy sarki kisiparos mühely, most 1-2 embert sitre vágnak gazdasági csalásért talán és szépen megy minden tovább ...... mint a mesében

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#14) antikomcsi válasza Domy (#11) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szia!

Van róla cikk! egyenlőre szünet van, nyáron lesz tárgyalás, az elégedetlen ügyfelek perelik a céget. De az élet addig sem áll meg.

(#15) Domy válasza antikomcsi (#14) üzenetére


Domy
aktív tag

Én nagyon jól tudom! Az előttem szóló nem érti mi van! :DDD Azér' volt az a sok vigyor!

(#16) antikomcsi válasza Domy (#15) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Jééé igaz!
Csak kattintgatok össze-vissza! :DD:DD:DD

(#17) Lordus


Lordus
senior tag

Most nézem, hogy ezen a lapon nincs comport??? ti sem láttátok?

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#18) antikomcsi válasza Lordus (#17) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szia!

Nem láttuk mi de, mert se soros, se párhuzamos port nincs rajta. Az abit mérnökei szerint ezek az ''elavult'' portok feleslegesek.

És lehet, hogy igazuk van, én se használnám semmire egyiket sem. Persze akinek kell a com port, az sajnos kénytelen lesz megvenni hozzá, mondjuk egy pci bővítőt. Vagy használ helyette usb-s ezközt pl..

(#19) Lordus


Lordus
senior tag

Ba! Pedig nekem például jól jönne a com port, mivel abba kéne dugni a távirányítóm érzékelőjét, na meg a telefon-adatkábelét is. a 3 pci slotot meg nem igazán szeretném com portokkal bővíteni...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#20) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Hali!

Esetleg talált valaki valami új linket, vagy valami teszt féleséget?

Köszönöm.

(#21) Ati9500


Ati9500
senior tag

mikortól lehet kapni???

(#22) nRu3


nRu3
addikt

Bővebben: link



[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#23) nRu3


nRu3
addikt

Csak itt lehett kapni és a leghamarabb igy tudod megszerezni a AN8 Fatal1ty-t
US Postal Service will be used for certain items and certain countries


International Economy (4-7 business days) $226.82

International Priority (2-3 business days) $301.26


* Business day estimates are transit times from ship date, NOT from the date of purchase.



Product Price: $318.00
Shipping Cost: $226.82
Price + Shipping: $544.82
:Y:Y:Y

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#24) antikomcsi válasza nRu3 (#22) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Tehát sajnos semmi új. :(

(#25) Findzs


Findzs
addikt

Ja es vajon tamogatja e az ncq-t ?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#26) nRu3 válasza Findzs (#25) üzenetére


nRu3
addikt

ncq-t ? az mi?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#27) joergie válasza Findzs (#25) üzenetére


joergie
őstag

az nem az a winyós izé?
mert azt támogatja, meg a sata2-t is, ami majd később jól jön:))
ja, az első hsz-ben a felsorolásból kimaradt, természetesen lesz sli is:C

[Szerkesztve]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#28) nRu3 válasza joergie (#27) üzenetére


nRu3
addikt

talán azért maradt le a felsorolásbol a sli mert senkitt nem érdekel az a variáció:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#29) antikomcsi válasza nRu3 (#26) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem lehet, hogy cnq-ra gondolt?

(#30) nRu3 válasza antikomcsi (#29) üzenetére


nRu3
addikt

De ha C&Q írt volna, és azek a lapok mind támogatják c&q-t szerintem.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#31) antikomcsi válasza nRu3 (#30) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem is úgy rémlik, csak tudnám mi értelme 4 kis visító jószág melett! :DD

(#32) nRu3 válasza antikomcsi (#31) üzenetére


nRu3
addikt

1dolog ami a laptol távol tart nincs asszem Flashmenu progi a laphoz a sima bios frissités az nekem idegen:F (remélem csak elfelejteték oda írni)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#33) Findzs


Findzs
addikt

nem nem NCQ, ez egy winyos valami bonyolult lenne hirtelen leirni de röviden :
NCQ (Native Command Queuing) támogatás.A lemezműveleti parancsokat sorba rendezi, így biztosítja, hogy az író/olvasó fejnek a tányér felett megtett útja és vele az elpazarolt idő csökkenjen, midig az adatok felett tartja a fejet ellentétben a hagyományos winyoknal ahol
kirakja a fejet parkolo állásba.
Igy lényegesen gyorsabb a winyo és kevesebb energiat fogyaszt kevesebb hő kissebb zaj.
Ehez kell egy ncq-s winyo + chipkészlet (alaplapi) ami kezeli amd vonalon az nforce 4 az első ilyen. A winyo nem dragabb mint a hagyományosak.
Én ugy látom hogy ez a technika jelentősen növeli a winyok hatékonyságát (végre)
röviden ennyi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#34) nRu3 válasza Findzs (#33) üzenetére


nRu3
addikt

Ez még valami új kisérleti technologia lehett?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#35) Findzs


Findzs
addikt

Nem kisérleti most is ncq winyo van a gepembe csak nem tudom kihasználni mert az alaplap nem tudja
seagate 160 sata
abit kv8 pro
ahogy irtam az nforce 4 mar elvileg tudja csak azt nem irjak sehol hogy a an8 tudja -e
csak a szeriaszamra kell figyelni lehet hogy mar nektek is ncq winyotok van csak nem tudjatok link:http://seagate.com/cda/products/discsales/marketing/detail/0,1081,647,00.html

[Szerkesztve]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#36) nRu3 válasza Findzs (#35) üzenetére


nRu3
addikt

Nekem szerintem nincs Hitachi Deskstar 7K250 de nem is bánom igy jól megy minden:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#37) ZahuL válasza Findzs (#35) üzenetére


ZahuL
tag

''csak azt nem irjak sehol hogy a an8 tudja -e''
Chipset Függő, mivel nf4 tudja ezért logikusan ez is fogja tudni. De, lehetnek az abitnak ezzel gondjai mint ahogy a CnQ val is az nf8 as lapkáiban is.

[Szerkesztve]

... miért is ne...

(#38) nRu3


nRu3
addikt

És lesz a lapban Flashmenu progi ?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#39) petey


petey
tag

igeeeeeen igen igen igen

http://www.expert.hu/site/index.php?sid=hirek&hid=105

w00t w00t :DD :DD

(#40) antikomcsi válasza petey (#39) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ííííííííííííííííígen, végre![kép] De egy mezei emberke, hogyan tud az expertben vásárolni? Nekünk semmiféle számítástechnika nem szerepel a tevékenységi körünkben.

(#41) nRu3


nRu3
addikt

Picsába és most nincs rá pénzem hogy megvegyem:O mégsem leszek az elsők közt akinek ilyenje lesz:(

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#42) antikomcsi válasza nRu3 (#41) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Majd küldök képeket! :DD:DD:DD

(#43) nRu3 válasza antikomcsi (#42) üzenetére


nRu3
addikt

[kép]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#44) antikomcsi válasza nRu3 (#43) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

;]

(#45) nRu3 válasza antikomcsi (#44) üzenetére


nRu3
addikt

Képek helyet ha tényleg megveszed inkább várom a tapasztalatokat a lapról ,megéri-e megvenni milyen stabil tuningnál?
[kép]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#46) antikomcsi válasza nRu3 (#45) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Megvenném, ha kapható lesz valóban, és nem csak úgy, mint a 6600GT agp-s kártyák tavaj novemberben.
Egyébként azt tervezem, hogy rákötöm, egy 4-6 csatornás venti fordulatszám szabályzóra az oteseket, és a ház, + egyéb ventiket, hogy ha kell ''csendes'' legyen, ha kell lehessen neki tolni. Eddig csak zalman-ból találtam ''normálisat'' Bővebben: link nem tudsz véletlen valami hasonlót ami jó?

(#47) nRu3 válasza antikomcsi (#46) üzenetére


nRu3
addikt

Bővebben: link nekem most ilyenem van és még egy szabad hely van benne.
De szerintem sók jó van Bővebben: link

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#48) antikomcsi válasza nRu3 (#47) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem ami Neked van az is teljesen jó, úgyhogy lehet, hogy valami ilyet szerzek, vagy amilyen van kedvezőbben, ahogy néztem a linket, mind jó.

köszi!

(#49) nRu3 válasza antikomcsi (#48) üzenetére


nRu3
addikt

Nekem csak az volt a szempont 3,5 helyre lehesen berakni ,fekete legyen,és egyszerü semmi matyóhímzés ne legyen rajta. 4200ft.
Most fájó szível belle számoltam mennyi pénzt kéne félre raknom a laphoz+proci+vidkari:Y lehett inkább kidobom a barátnőmet hogy legyen pénz hardvere:D

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#50) antikomcsi válasza nRu3 (#49) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

:DD:DD Hát igen azt egyszer megveszed és kész, és aztán nem is magyaráz vissza állandóan, hogy már megint a gép előtt ülsz! :DD:DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.